Автор Тема: Цинизмът - за и против  (Прочетена 19463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #15 -: Юли 05, 2006, 22:56:51 pm »
Циникът знае цената на всичко и стойността на нищо. - Оскар Уайлд
P.S.: Не всяка псувня е цинична, нито пък всеки цинизъм - псувня.
P.P.S.: Каква е разликата между пенис и фалос? Не си ли е все х**мм, член?
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #16 -: Юли 05, 2006, 22:58:22 pm »
 Angel Soul,интересно ми е какъв смисъл влагаш във фалоса,след като не е сексуален?
Фалос- вслучая като градивна сила [mhmm]??????????Каква градивна сила е сам по себе си  той без наличието на женският орган?Малко сексуално стана ама ми е любопитно . [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Angel Soul

  • Гост
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #17 -: Юли 06, 2006, 00:21:20 am »
Angel Soul,интересно ми е какъв смисъл влагаш във фалоса,след като не е сексуален?
Фалос- вслучая като градивна сила [mhmm]??????????Каква градивна сила е сам по себе си  той без наличието на женският орган?Малко сексуално стана ама ми е любопитно . [lol]

Ами не може ли да се възхищаваш на някоя част от тялото просто защото е красива, без да си мислиш за секс през това време?

Angel Soul

  • Гост
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #18 -: Юли 06, 2006, 00:25:19 am »
Хайде сега да видим тук дали има жена, която случайно да не се е загледаждала по друга готина мадама на улицата, просто защото вижда нещо красиво? Е аз съм се заглеждала и мога да кажа 1000% че нямам никакви обратни наклонности и по време на въпросното заглеждане сексуални мисли не минават през главата ми. Защо същото да не е постижимо и спрямо мъж? Толкова велико нещо ли е нагонът, че да определя всяка наша помисъл? :)

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #19 -: Юли 06, 2006, 01:27:25 am »
Като цяло против. Макар че както обикновено истината не е в крайностите.
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #20 -: Юли 06, 2006, 07:44:33 am »
Хайде сега да видим тук дали има жена, която случайно да не се е загледаждала по друга готина мадама на улицата, просто защото вижда нещо красиво? Е аз съм се заглеждала и мога да кажа 1000% че нямам никакви обратни наклонности и по време на въпросното заглеждане сексуални мисли не минават през главата ми. Защо същото да не е постижимо и спрямо мъж? Толкова велико нещо ли е нагонът, че да определя всяка наша помисъл? :)

Кратко, точно и ясно - да, все пак говориш за мъж...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #21 -: Юли 06, 2006, 11:16:18 am »
Понякога цинизмът е сладък . Изобщо нищо не е противно ако рецептата е добра и подправките според вкуса ти.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #22 -: Юли 06, 2006, 16:04:13 pm »
Цинизъм - има цяло такова философско течение.Естествено че съм за цинизма-той показва истинските неща с истинските им имена и истинската им същност-онези неща дето обществото все се опитва да скрие поради една или друга причина.Все едно да спорим за или против мръсните чорапи - на всеки в даден момент му се цапат чорапите нали,но обществото почти не говори за това, не че е много важно,но е и точно толкова маловажно.Че в живота ни има толкова цинизъм и цинизми че не може да ни го побере главата...като се почне от елемнтарното чоплене на семки пред блока та се стигне, та се стигне до невинните а и не чак толкова невинни подприцквания и оригания в домашна и немного домашна обстановка...човещинка би казал някой... и си е така човещинка е ама е цинична човещинка :)

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #23 -: Юли 06, 2006, 16:50:08 pm »
Цинизъм - има цяло такова философско течение.Естествено че съм за цинизма-той показва истинските неща с истинските им имена и истинската им същност-онези неща дето обществото все се опитва да скрие поради една или друга причина.
Само дето някои неща в действителност СА такива, каквито изглеждат, колкото и циниците да търсят мръсните им чорапи. И докато заглеждаш чорапите току-виж си пропуснал да видиш красотата над тях. Пък на всичкото отгоре те да се окажат чисти... [lol]
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #24 -: Юли 06, 2006, 16:58:25 pm »
ако красотата над тях се изразява в два криви и космати крака , то в такув случай предпочитам да си остана сляп,па макар и след тва чорапите да се окажат чисти ... :)

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #25 -: Юли 06, 2006, 17:03:41 pm »
Само дето някои неща в действителност СА такива, каквито изглеждат

А сега кажи твоят отговор, който изглежда като чисто заяджане от нямане какво да правим, от цинична или идеалистична гледна точка да го погледна. Ама както и да го гледам си е заяждане. [lol]
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #26 -: Юли 06, 2006, 17:07:26 pm »
напротив - беше си проява на чувство за хумор,неуспешен явно... уви :), но аз не се сърдя, просто го отдавам  на предубеждението...

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #27 -: Юли 06, 2006, 17:10:05 pm »
Заяждането и хуморът имат доста общо всъщност. ;)
Все пак си мислех, че ще кажеш нещо по въпроса. :p [lol]
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #28 -: Юли 06, 2006, 17:14:08 pm »
ами смятам че вече казах повече от достатачно - даже в хумористичния момент казах доста повече отколкото преди тва - стига да не го тълкуваш толкова повърхностно или по скоро неправилно.Ама нали вече ти казах - работата идва от предубеждението... в него е разковничето

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Цинизмът - за и против
« Отговор #29 -: Юли 06, 2006, 17:18:56 pm »
Тук бъркаш сериозно. Разковничето е в различната гледна точка. Съгласен съм, че и с добавката казваш нещо по въпроса, само дето не е съвсем на място предвид казаното от мен преди това. Както и да е, човек има право на собствен поглед.
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."