Автор Тема: Фелациото - екстрата в секса  (Прочетена 8234 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #60 -: Април 03, 2008, 01:24:24 am »
надявам се,сега разбираш защо вече го наричаш "бившия",а не "милото" например... :)

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #61 -: Април 03, 2008, 01:27:48 am »
надявам се,сега разбираш защо вече го наричаш "бившия",а не "милото" например... :)

Ооо , да разбирам и още как.Даже много се радвам ,че вече не е "милото" :)

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #62 -: Април 03, 2008, 01:44:19 am »
ммм все пак е почти 2 през нощта, бъди малко по благосклонна :)...това че пича се е оказал неподходящ за теб,не е извинение за това че не си му правила свирки ахахахах ...божеей къф съм циничен станал нощес...знам кой е виновен !!!
« Последна редакция: Април 03, 2008, 01:50:59 am от ludnegar »

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #63 -: Април 03, 2008, 02:50:10 am »
неее далеч съм от тази мисъл,но в момента не мога да намеря точните думи за да ти обясня защото нещо друго ме вълнува в момента,но обещавам утре при първа възможност да се доизкажа :)

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #64 -: Април 03, 2008, 03:01:28 am »
неее далеч съм от тази мисъл,но в момента не мога да намеря точните думи за да ти обясня защото нещо друго ме вълнува в момента,но обещавам утре при първа възможност да се доизкажа :)

Става :) . Лека и спокойна нощ :)

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #65 -: Април 03, 2008, 03:06:58 am »
И после децата нямали спирачки...  [oops] Това е достой да опровергае теорията, че утрото било по мъдро от нощта. Ама като се замисля, за някой(като мен) утро си е някъде към обяд, че и след това...
Много се разприказвах. Май и аз ще се отриентирам към страната на сънищата...  [lol] [lol] [lol]

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #66 -: Април 03, 2008, 12:02:51 pm »
Хахаха и в крайна сметка не разбрах д.а ... какво е секса без свирка ? И след като хората като мен които не правят свирки демек не правят качествен секс ? Така ли да го разбирам ? [lol]
 
 не бе мойто момиче,ама имаш ли си представа колко вътрешна борба му коства на момчето,да си даде най-ценното за полване в неопитната ти уста :),а ти да не уважиш жертвата му и даже да не го удостоиш с поглед дори...па макар и презрителен  [ooooo] [mhmmmm] [mhmm]
А иначе сега сериозно да се изкажа,то е ясно че голяма част от жените правят свирки,основно за да доставят удоволствие на мъжакато не винаги може би изпитват физическо удоволствие от цялата работа,но за сметка емоционално им става много хубаво.Свирката е много силно оръжие в ръцете и устата на жената,нямаш си представа какви чудеса могат да се постигнат само с една свирка.Както май вече споменах има жени които е по-добре да не правят свирка,защото само развалят доброто първо впечатление,но едва ли ще се намери мъж който да се разсърди ако му споделиш,че би искала да се научиш...Иии даже така като се позамисля,си мисля че истинската причина да не искаш да правип свирки е именно факта,че не умееш и те е страх,да не се изложиш...но бъди спокойна никой не се е родил научен.И това далеч,не означава че не си добра в секса,може и да си,не си ми била на гости... и няма как да знам,обаче трябва да знаеш,че за мъжа свирката е много специален жест който много цени и ако ти не му правиш свирка,той рано или късно ще я потърси другаде.такива ми ти неща.

П.П.тоя пост доказва,че очевидно утрото не е по-мъдро от вечерта,особено като се слеят



Здр , ludnegar интересна теория мога да кажа ... Първо за борбата ... голяма борба ще да е било няма що ... то си вярно ,че от цялата работа вие мъжете сте най-облагодетелствани д.а ... щото едно ,че жената както каза ти го прави заради него да му се хареса повече и да достави съответното ... удоволствие ... и другото ,когато той с цялото си нахалство не я предупреждава ще свърши и оназ аланколуууто ще гълта де ще ходи щото предполагам не би искала да засегне егото на уважаемия... Пропуснах и всички онези бели като полепване по косата , влизане на сперма в окото ... така като си чета поста ... хубави неща д.а :) . А колкото до тва ,че именно щото ме е страх ще се проваля не опитвам грешиш :) .
Проблема е друг адски гнуслив човек съм и както казах преди не мога да си представя ,че от мен се очаква да лапам ... смуча и т.н. пениса на приятеля си. Хубаво аз може и да се пробвам някои ден ,но съм сигурна ,че няма да е очарован от гледката на повръщата гола жена  [lol]. Нали секса се правел за да ти е яко ,за да изразиш лбовта си и верно да доставиш удоволствие на любимия .Ми как по дяволите на мен ще ми е яко ,когато се очаква да правя това не мерси съм. С цялото ми уважения към всички които го правят нямам нищо против просто това си е едно лично мое мнение и избор :) .

П.П Аз мойто го измъдрих по-обед значи ... извода къв е по-всяко време можеш да си мъдар ...Стига да има тема и луди с свободно време дето да ти слушат ... "мъдростите " . [lol]
« Последна редакция: Април 03, 2008, 12:06:43 pm от Sexy_Scorpionka »

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #67 -: Април 03, 2008, 12:10:24 pm »
Мъжете верно можем да сме мъдари по всяко време  [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #68 -: Април 03, 2008, 12:15:26 pm »

Проблема е друг адски гнуслив човек съм  . [lol]

Аз пък не мога да си представя как не те е гнус да си пъхаш езика в устата му , пък те е гнус да пъхнеш нещо друго негово при езика си. Според мен е много нелогично да те е гнус от човек, който уж обичаш.
щото едно ,че жената както каза ти го прави заради него да му се хареса повече и да достави съответното ... удоволствие ...
. [lol]

И с това не съм съгласна. Ето точно тук е момента, който винаги ще те проваля в този аспект... Не може да мислиш, че правиш нещо, само за да направиш густото на някой си друг и в същия момент да мислиш едва ли не, че ти си прецакана. Жената може и да изпитва удоволствие от правенето на свирки, но явно не си дорасла до там. Има време... ще пораснеш и като разбереш какви са ползите, сама ще се наредиш на опашката  [lol]

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #69 -: Април 03, 2008, 12:33:20 pm »
 [lol] Малии, народът вЕрно изтрещя...  [lol] [inlovee]
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #70 -: Април 03, 2008, 12:37:35 pm »

Проблема е друг адски гнуслив човек съм  . [lol]



Аз пък не мога да си представя как не те е гнус да си пъхаш езика в устата му , пък те е гнус да пъхнеш нещо друго негово при езика си. Според мен е много нелогично да те е гнус от човек, който уж обичаш.
Абе , не знам ... аз съм сбъркан човек ... :)

щото едно ,че жената както каза ти го прави заради него да му се хареса повече и да достави съответното ... удоволствие ...
. [lol]

И с това не съм съгласна. Ето точно тук е момента, който винаги ще те проваля в този аспект... Не може да мислиш, че правиш нещо, само за да направиш густото на някой си друг и в същия момент да мислиш едва ли не, че ти си прецакана. Жената може и да изпитва удоволствие от правенето на свирки, но явно не си дорасла до там. Има време... ще пораснеш и като разбереш какви са ползите, сама ще се наредиш на опашката  [lol]

Точно щото не съм съгласна да правя густото на някого не правя свирки како Вени :) . Мда , след време ,когато натрупам повече житеиски опит може да съм си променила мнението ,но за сега си остава това :) [cvetee]

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Tramel

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 680
  • Пол: Жена
  • Обичана и отричана
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #71 -: Април 03, 2008, 13:22:29 pm »
Държа да подчертая, че не целя да се заяждам с никого: проблемите с бялото по косата и спермата в окото се решават много лесно - с гълтане например.
Тук ще се съглася с Венета, защото и аз не виждам какво гнусно има във фелациото - същото това "бяло нещо" е причина за раждането на деца... до голяма степен, де :)
Sexy_Scorpionka, никой, в частност аз, не те осъжда. Всеки си има право на становище и щом това е твоето, длъжна си да си го защитаваш  :)

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #72 -: Април 03, 2008, 13:24:45 pm »
СЕКС БЕЗ СВИРКА НЕ Е СЕКС

Е, да му се невиди... само тази свирка ти е в устата.

Статистика ли водиш, че не е секс... и като я направиш и той съврши, тогава свършва ли секса..

Ех, сложни въпроси.. ама така е, когато не всички "доста" са ми били качествени ...  [lol] [lol]


П.П Адашке - пропаднал ангел - много готин картинка .. едно време това ми беше първият аватар.. Дано пак не ни обърка народа, че ми писна да ме обвиняват как аз непорочната пускам теми за фелацио  [lol] [lol] [lol]

         










ЕМИ ДА СА БИЛИ- НЕ УПРЕКВАМ НИКОГО-ТОВА Е ВЪПРОС НА ЖЕЛАНИЕ, НО ДА ПОГЛЕДНЕМ НЕЩАТА ОТ ДРУГ ЪГЪЛ:
1. НА ВСЕКИ МЪЖ МУ СЕ ИСКА
2. АКО НАИСТИНА ИМАМЕ ЧУВСТВА КАКВО НИ ПРЕЧИ НА НАС ЖЕНИТЕ ДА ПРАВИМ СВИРКИ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ.ПРАВ БЕШЕ НЯКОЙ ОТ СЪФОРУМЦИТЕ КАТО КАЗА, ЧЕ СВИРКАТА ДАРЯВАСИЛА В  РЪЦЕТЕ НА ЖЕНАТ/ИЛИ НЕЩО ОТ ТИПА КАЗА/. АЙДЕ, НЕ ГОВОРИМ ЗА СВИРКИ ВСЕКИ ПЪТ, КАТО ПРАВИМ СЕКС, АМА КАКВО ТОЛКОВА ЧАТ-ПАТ.
3. АБЕ МОМИЧЕТА-КАК МОЖЕ ДА ВИ Е ГНУС-ПРИ НАЛИЧИЕ НА ЛИЧНА ХИГИЕНА ОТ СТРАНА НА МЪЖА НЕ ВИЖДАМ ЛОГИКА. А И КАТО СПИШ С ЕДИН ЧОВЕК -КАК  МОЖЕ ДА ТЕ Е ГНУС ОТ НЕГО , ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ТОЙ ТИ ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #73 -: Април 03, 2008, 13:45:56 pm »
Държа да подчертая, че не целя да се заяждам с никого: проблемите с бялото по косата и спермата в окото се решават много лесно - с гълтане например.
Тук ще се съглася с Венета, защото и аз не виждам какво гнусно има във фелациото - същото това "бяло нещо" е причина за раждането на деца... до голяма степен, де :)
Sexy_Scorpionka, никой, в частност аз, не те осъжда. Всеки си има право на становище и щом това е твоето, длъжна си да си го защитаваш  :)


Аз също не целя да се заяждам мисля ,че тум сме се сабрали култирни хора и водим просто някакъв диалог :) .
Съвсем естествено , но когато вярваш в нещо да го отстояваш ... Аз казах ,но нищо пак ще кажа :) . Не съм против свирката просто аз не мога да я правя/практикувам :) .


ЕМИ ДА СА БИЛИ- НЕ УПРЕКВАМ НИКОГО-ТОВА Е ВЪПРОС НА ЖЕЛАНИЕ, НО ДА ПОГЛЕДНЕМ НЕЩАТА ОТ ДРУГ ЪГЪЛ:
1. НА ВСЕКИ МЪЖ МУ СЕ ИСКА
2. АКО НАИСТИНА ИМАМЕ ЧУВСТВА КАКВО НИ ПРЕЧИ НА НАС ЖЕНИТЕ ДА ПРАВИМ СВИРКИ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ.ПРАВ БЕШЕ НЯКОЙ ОТ СЪФОРУМЦИТЕ КАТО КАЗА, ЧЕ СВИРКАТА ДАРЯВАСИЛА В  РЪЦЕТЕ НА ЖЕНАТ/ИЛИ НЕЩО ОТ ТИПА КАЗА/. АЙДЕ, НЕ ГОВОРИМ ЗА СВИРКИ ВСЕКИ ПЪТ, КАТО ПРАВИМ СЕКС, АМА КАКВО ТОЛКОВА ЧАТ-ПАТ.
3. АБЕ МОМИЧЕТА-КАК МОЖЕ ДА ВИ Е ГНУС-ПРИ НАЛИЧИЕ НА ЛИЧНА ХИГИЕНА ОТ СТРАНА НА МЪЖА НЕ ВИЖДАМ ЛОГИКА. А И КАТО СПИШ С ЕДИН ЧОВЕК -КАК  МОЖЕ ДА ТЕ Е ГНУС ОТ НЕГО , ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ТОЙ ТИ ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ

С риск да се повторя ...разни хора , разни идеали :)

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Tramel

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 680
  • Пол: Жена
  • Обичана и отричана
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #74 -: Април 03, 2008, 13:46:54 pm »
Не ме разбирай криво - просто обичам да се обяснявам  [lol]