Автор Тема: Фелациото - екстрата в секса  (Прочетена 8226 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #75 -: Април 03, 2008, 13:51:04 pm »
нито пък мен, а и това , че не правиш свирки си е проблем на гаджето ти :)
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #76 -: Април 03, 2008, 13:59:54 pm »
Не ме разбирай криво - просто обичам да се обяснявам  [lol]

 [lol]  [lol] няма лошо

нито пък мен, а и това , че не правиш свирки си е проблем на гаджето ти :)


[lol] [lol] [lol]Да ходи се гърми /гаджето/... отдавна не ми е никакъв .. още поече проблем.. [lol]

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #77 -: Април 03, 2008, 14:04:27 pm »
макар че всеки мъж, предполагам, ще се чувства обиден и недоволен , ако гаджето му поне веднъж не му е правило свирки. поне съм чувала мои приятели да се оплакват от гаджетата си в това отношение и понякога си намерат добри заместители в лицето на други жени. а за нас жените май сякаш не е от толкова голямо значение дали ще има лизане, или не
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #78 -: Април 03, 2008, 14:19:12 pm »
абе че им харесва да им правят свирки съм съгласна,ама чак да си търсят заместител ако не го получават от приятелката си не ми се вярва,е сигурно има и такива случеи обаче неможеш да слагаш всички мъже под общ знаменател...а за тези на които им се струва гадно,мога да кажа,че и аз така си мислих преди,ама ся не виждам нищо гадно  [lol]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #79 -: Април 03, 2008, 15:24:39 pm »
СЕКС БЕЗ СВИРКА НЕ Е СЕКС

Е, да му се невиди... само тази свирка ти е в устата.

Статистика ли водиш, че не е секс... и като я направиш и той съврши, тогава свършва ли секса..

Ех, сложни въпроси.. ама така е, когато не всички "доста" са ми били качествени ...  [lol] [lol]


П.П Адашке - пропаднал ангел - много готин картинка .. едно време това ми беше първият аватар.. Дано пак не ни обърка народа, че ми писна да ме обвиняват как аз непорочната пускам теми за фелацио  [lol] [lol] [lol]

         










ЕМИ ДА СА БИЛИ- НЕ УПРЕКВАМ НИКОГО-ТОВА Е ВЪПРОС НА ЖЕЛАНИЕ, НО ДА ПОГЛЕДНЕМ НЕЩАТА ОТ ДРУГ ЪГЪЛ:
1. НА ВСЕКИ МЪЖ МУ СЕ ИСКА
2. АКО НАИСТИНА ИМАМЕ ЧУВСТВА КАКВО НИ ПРЕЧИ НА НАС ЖЕНИТЕ ДА ПРАВИМ СВИРКИ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ.ПРАВ БЕШЕ НЯКОЙ ОТ СЪФОРУМЦИТЕ КАТО КАЗА, ЧЕ СВИРКАТА ДАРЯВАСИЛА В  РЪЦЕТЕ НА ЖЕНАТ/ИЛИ НЕЩО ОТ ТИПА КАЗА/. АЙДЕ, НЕ ГОВОРИМ ЗА СВИРКИ ВСЕКИ ПЪТ, КАТО ПРАВИМ СЕКС, АМА КАКВО ТОЛКОВА ЧАТ-ПАТ.
3. АБЕ МОМИЧЕТА-КАК МОЖЕ ДА ВИ Е ГНУС-ПРИ НАЛИЧИЕ НА ЛИЧНА ХИГИЕНА ОТ СТРАНА НА МЪЖА НЕ ВИЖДАМ ЛОГИКА. А И КАТО СПИШ С ЕДИН ЧОВЕК -КАК  МОЖЕ ДА ТЕ Е ГНУС ОТ НЕГО , ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ТОЙ ТИ ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ


Когато се отказа от крайните изказвания, вече ми допада мнението ти :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #80 -: Април 03, 2008, 15:44:36 pm »
е, много ясно - не си мисля наистина , че секс без свирка не е секс- просто, че по принцип свирките са хубаво нещо :)
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #81 -: Април 03, 2008, 15:46:53 pm »
Аз не мога да мисля и трябва да се изказваш с локуми, за да се разбираме ;)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #82 -: Април 03, 2008, 17:13:41 pm »
и между другото секси ми скорпионке,с невъздържан възторг държа да ти споделя че близо 90% от кремовете и мазила,за лице ,ръце и прочее,са на основата на онова бяло гнусно нещо,което идва да подскаже че и ти самата се мажеш със сперма,макар и може би не чак толкова съзнателно.Ся верно много малоумници бродят по тоя свят и не предупреждават кога свършват,но треа ти кажа и нещо друго,ако си познаваш добре стоката,ще усетиш че свършва поне 4-5 мин преди наистина да е свършил...останалото е само въпрос на тренировкйа и рефлекси :).Аааа иначе и за жените е толкова важно да ги лижат колкото и за мъжете да им правят свирки,но просто жените не го правят толкова често на въпрос и държа специално за скорпионката пак да отбележа,че и ние мъжете се цапаме като лижем,само че при нас да се нацапаме означава добре свършена работа  [bravisimo] [good_] [hip hip ura] [pleeeez] [svirr] [cool dance]  


Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #83 -: Април 03, 2008, 17:25:02 pm »
браво на негъра за изказването. ЕВАЛА
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #84 -: Април 03, 2008, 21:09:15 pm »
и между другото секси ми скорпионке,с невъздържан възторг държа да ти споделя че близо 90% от кремовете и мазила,за лице ,ръце и прочее,са на основата на онова бяло гнусно нещо,което идва да подскаже че и ти самата се мажеш със сперма,макар и може би не чак толкова съзнателно.Ся верно много малоумници бродят по тоя свят и не предупреждават кога свършват,но треа ти кажа и нещо друго,ако си познаваш добре стоката,ще усетиш че свършва поне 4-5 мин преди наистина да е свършил...останалото е само въпрос на тренировкйа и рефлекси :).Аааа иначе и за жените е толкова важно да ги лижат колкото и за мъжете да им правят свирки,но просто жените не го правят толкова често на въпрос и държа специално за скорпионката пак да отбележа,че и ние мъжете се цапаме като лижем,само че при нас да се нацапаме означава добре свършена работа  [bravisimo] [good_] [hip hip ura] [pleeeez] [svirr] [cool dance]  




Нета ми едва се крепи и адски се нервя ... когато се пооправи ще ти отговоря подобаващо :)

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #85 -: Април 03, 2008, 23:08:27 pm »
Хаха, да ти кажа не се учудвам, защото човешката суета е безгранична. Даже се сещам, че едни мои познати си бяха направили маска за коса със сперма...Казват, че имало ефект...Аз лично не съм пробвала [lol] . А колкото до лизането - нямам мнение.Може би наистина греша и свирката е пътя към безграничния кеф  [lol] .  
« Последна редакция: Април 03, 2008, 23:12:20 pm от MiMiToOoOo »

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #86 -: Април 03, 2008, 23:53:29 pm »
Хора, не превръщайте дискусията в налагане на мнение и лични нападки.

Който го може го може, който не да си мълчи, а не да налага мнението си и после да получава отгоре други атаки противоположни.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #87 -: Април 04, 2008, 08:34:56 am »
Хаха, да ти кажа не се учудвам, защото човешката суета е безгранична. Даже се сещам, че едни мои познати си бяха направили маска за коса със сперма...Казват, че имало ефект...Аз лично не съм пробвала [lol] . А колкото до лизането - нямам мнение.Може би наистина греша и свирката е пътя към безграничния кеф  [lol] .  
   

момче и момиче седят в тъмна стая.
момичето казва : той е дебел !
момчето отговаря : не е дебел!
момичето пак : той е дебел !
момчето : абе не е дебел !
момичето : той е дебел !
момчето : ама не е дебел ма,просто ти е малка устата ... !!! [boiiiii233] [eii 6ta sma4kam] [aaaaaaaaaa] [na na na na] [na na na na] [na na na na] [na na na na] [na na na na] [nazdaroviaaa] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [taZz] [kiuchekdens] [ami segaaa] [gentle-fen] [zabraneno 18] [cheers] [bigsmile] [devill] [so_happy] [evala] [bigsmile]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #88 -: Април 04, 2008, 09:26:31 am »
Никакво кафе повече преди твое изказване... Ше взема да се гътна  [evil]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Фелациото - екстрата в секса
« Отговор #89 -: Април 04, 2008, 09:56:29 am »
Хаха, да ти кажа не се учудвам, защото човешката суета е безгранична. Даже се сещам, че едни мои познати си бяха направили маска за коса със сперма...Казват, че имало ефект...Аз лично не съм пробвала [lol] . А колкото до лизането - нямам мнение.Може би наистина греша и свирката е пътя към безграничния кеф  [lol] .  
   

момче и момиче седят в тъмна стая.
момичето казва : той е дебел !
момчето отговаря : не е дебел!
момичето пак : той е дебел !
момчето : абе не е дебел !
момичето : той е дебел !
момчето : ама не е дебел ма,просто ти е малка устата ... !!! [boiiiii233] [eii 6ta sma4kam] [aaaaaaaaaa] [na na na na] [na na na na] [na na na na] [na na na na] [na na na na] [nazdaroviaaa] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [pafff paff] [taZz] [kiuchekdens] [ami segaaa] [gentle-fen] [zabraneno 18] [cheers] [bigsmile] [devill] [so_happy] [evala] [bigsmile]


Не знам,но това ме развесели  [shame] [shame] [shame]
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.