Автор Тема: Ако приятелят ви живее в друг град  (Прочетена 4464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #45 -: Април 04, 2008, 11:32:30 am »
ми да ти кажа честно най-лесния начин е раздялата...спираш да се бориш...губиш надежда...да тва за което говориш е трудно,но не е няква невъзможна връзка,когато има любов винаги се намират начини...за случеят който ти описа примерно,той може да си намери работа във Варна,или ако му е толкова хубава работата ще е добре заплатена и ще може да си позволи да ходи до Варна поне на 2 седмици виднъж.
Понякога точно редките срещи сплутяват,казвам ги тия неща щото съм ги изпитала,и да ти кажа ако не се обичат достатъчно такава връзка ще пропадне,но ако се обичат,нищо не може да им попречи дори разстоятието и редките срещи...

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #46 -: Април 04, 2008, 12:40:43 pm »
Да но зависи отмного неща , от обстоятелствата.
Ще дам за пример себе си- с приятеля ми се познваме от деца, ходили сме и като ученици. Когато пак тръгнахме миналата нова година си казах, че това е някаква съдба - да се намерим след години случайно на някакъв купон/ на Нова година / и да ни е толкова хубаво, че да не можем да се разделим. Тъй като аз съм от Пловдив, а той живее там, започнах да се прибирам всякаседмица.Той също идваше и беше хубаво. В последствие започнах работа в офис / на която работя още/, но все още си стягах багажчето от четвъртък, ставах рано в петък и след работа бързах да хвана последния влак или автобус за Пловдив, а в понеделлник ставах в 5, за да мога да се прибера обратно в София и да съм на работа. Лятото, както и да е- всичко беше ок. В последствие напуснаха 2 колежки в работата и аз имах много повече задължения-понякога стоях и до 7-8 в офиса. Съответно бях толкова уморена, а като добавим задръстванията в София, съвсем нямах желание да мъкна чанти по градския транспорт. Приятеля взима хубава заплата, с която помага и на техните и не може да ги зареже просто и да дойде в София. Да не говорим, че работи и в събота до 3-4 и пак не може да идва при мен често, защото е уморен. В последствие започнахне да се караме, защото аз иама ве4ерни упражнения в университета, а започнах да работя и почасово
отвреме-навреме за допълнителни доходи. Приятелят ми започна дас е ядосва, че не се прибира, а нито той , нито аз имаме коли, за да тръгнем, когато си искаме. И сега не сме се виждали сума ти време, независимо от добрите намерения и знам, че когато изляза в сесия, съвсем няма да мога да се прибирам, защото само уикенда ще мога да у4а. Така 4е какво става с добрите намерения-нищо в случая.
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #47 -: Април 04, 2008, 13:04:27 pm »
винаги има начин,ако се обичате да сте заедно...въпросът е дали се обичата достатъчно силно...

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #48 -: Април 04, 2008, 13:17:27 pm »
явно не е достатъчно  [oops]
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #49 -: Април 04, 2008, 14:07:37 pm »
винаги има начин,ако се обичате да сте заедно...въпросът е дали се обичата достатъчно силно...
Не винаги е така. Не всеки път можеш да се пребориш с обстоятелствата. И аз говоря от личен опит, така че също съм "навътре в нещата"  [lol]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #50 -: Април 04, 2008, 14:10:30 pm »
Явно е че всички сме навътре в нещата  :) Друго май нищо не е явно...

Наистина не разбирам къде точно се бутате...

Обичат ви, имате си собствен живот, трябва ли задължително да изкараваш 24 часа с някого, за да си щастлив... Ми, изебете, но ще имате цял живот за това.. Сега е време да пътувате, да учите и да ви се обръща стомаха, когато плановете ви се провалят, но накрая се видите :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #51 -: Април 04, 2008, 14:14:07 pm »
Зависи от хората,характерите и от тва дали и двамата имат силни чувства щото ако при единия ги има,а при другия не чак толкова нищо не става...не отричам,че понякога обстоятелствата са наистина голяма пречка понякога,но винаги някой от вас може да пожертва нещо,заради някой...

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #52 -: Април 04, 2008, 14:17:42 pm »
Да пожертва би било глупаво, особено на нашите години...Aми ако нещата са сериозни, а после нещо се обърка? Ако жертваш кариера, учене, или нещо друго важно, накрая, когато човека си тръгне, няма нищо, абсолютно нищо.








4 - ч, 6 - ш!!!!
« Последна редакция: Април 04, 2008, 18:48:53 pm от MiMiToOoOo »
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #53 -: Април 04, 2008, 14:28:25 pm »
живееш ли с мисълта,че той ще си тръгне,по-добре е да не влагаш никакви надежди и да не жертваш нищо...аз говорих за съвсем други случеи...