Автор Тема: Re: Тъй наречените " леки жени "  (Прочетена 12689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #60 -: Май 29, 2007, 17:31:46 pm »
Това е изборът на света. И моля, курвите да не отнемат правото на света да ги квалифицира като такива :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

sunrise

  • Гост
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #61 -: Май 29, 2007, 18:23:04 pm »
Ама светът не е ли съвкупност от хората, които живеят в него? :). Що пък в стадото да няма и "черна" овца? [lol] Той като е циничен що и аз да не съм? :)
Вариянтите чисто математически са 4
1. курва със курвар- кво ти пука :)
2.некурва с некурвар- блаженство :)
3. Курвар с некурва
4. Некурвар с курва
Айде дай ти определение за 3 и 4- щот и тях ги има искаме или не искаме :)

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #62 -: Май 29, 2007, 18:45:43 pm »
Да живеят подкрепленията. Само ми е любопитно как ли Feanor ще приеме "оценката" губещ словесната война
Освен с усмивка, друг вариант нямам. :)

Винаги е била ясна, но....... не е единствена
Никоя никога не е единствена. Това значи ли, че няма по-правилни и по-грешни? :)
Мисля, че е време да обърнем темата. Досега ние обяснявахме, и ни контрираха с аргументи от типа на "ми... да... ама... то... има и други гледни точки". О'кей - дайте да ги чуем. И да им чуем аргументите най-вече. Не сте съгласни, че да си с някого заради материалното му положение е чак толкова лошо - държа да науча защо смятате така. Действайте! :)
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #63 -: Май 29, 2007, 22:36:11 pm »
Комплекси , предрасъдъци ....
аз ви търсих по безкрайната земя и намирах
ви във всяка вече плешива глава....
Многоброини сте и във мъжете и в жените ,
когато паднат пишките , на власт идват парите ;)

Мили мъже :) НЕкурвари ....
добър вечер от една курва :)
Как я карате ? Щото аз да ви кажа съм много зле... ма не за друго ми щото съм курва...
Ма аре нема да правя трагедия от това. То си е изкуство. Да си умен , красив и успяващ в живота... Разбирам ви - кофти е като си викате " ей тва гадже ся що не е с мен.. Щото нямам пари" - проблема на гаджето ли е или ваш ?
Та седя си аз тука , и си викам " ей бате ква съм курва"
Тая история ми прилича малко на грозната , дебеличка , мустаката Берта дето все си вика " някой ден някой ще види душата ми "... като я види да дойде да ми се обади ;) 

It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #64 -: Май 29, 2007, 22:39:29 pm »
Курви има,защото се търсят.... [lol]  [lol] [lol]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #65 -: Май 29, 2007, 23:38:43 pm »
Ще ме извините, надявам се, но нямах сили да прочета всички 7 страници  [shame]

По принцип, когато човек си избира партньор - в каквото и да е - винаги си поставя някакви цели ( качества, който трябва да бъдат притежавани от обекта на желанието ).
Много често това е несъзнателно. Някъде по Дискавъри дадоха как виждаш ли мъжете инстинктивно гледат ханша на една жена и инстинктивно я преценяват като " добра или лоша родилка", а жените се осланят на това колко някой е окосмен ... но .. нека не карам хората да имат дежа ву с вечерята си и ще спра с тези обяснения от Дискавъри.
Така че това дали някой е русокос, черноок и т.н си е твоя преценка, кое ще е по-добро за поколение ... блях
А за жените се знае, че винаги търсят материалното, за да може някой да се грижи добре за семейстото, ако се стигне до такова, де...

Макар че в случая това не е толкова заради семейсто, а заради нещо друго - това, което ти липса и което искаш да имаш ...
Една богата жена няма да и прави впечетление дали "избраният за секс" е богат - щом тя след това може да си тръгне с бмв-то, което си е лично нейно..
Едно девойче обаче си мисли, че си знае цената и за това не може да допусне, че секса ще е на седалката на варбург, а не на опел (  :arrow: примерно ). Толкова смята, че и е цената, толкова смята, че заслужава.
Това обаче не я прави лека, а по-скоро дете, което иска да има нещо ..

Все пак, ако те удря само хормона - не подбираш много, но ако си правиш някакви представи и си търсиш кое точно - вече сигурно нещо или се готвиш за връзка в близко бъдеще с този човек, или нещо ти куца в ценностите и представите за себестойност ...


Но млъкни, блондинко ( т.е  :arrow: аз )
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #66 -: Май 30, 2007, 09:57:54 am »
Илюзия, Сънрайз и сие, никого не искам да обременявам с мнението си, но за пореден път ви моля да не преиначавате темата, която доколкото си спомням беше за това тежко ли е лекото и какво всъщност е теглото на една жена. Каза ви се многократно, щом искате да бъдете "леки", ще си понасяте и последствията от това. Никой не ви спира да го правите, не сме седнали да обсъждаме темата трябва ли да има курви или не (трябва, според мен), а дали е редно да се обръщаме по такъв начин към жените, решили да се държат "леко" в обществото. Та най-точната констатация може би е, че не зная дали е редно, но определено не е нередно, но едно със сигурост е вярно и това е, че въпросните жени не трябва да се обиждат от този факт и да се опитват да изглеждат като светици в очите на околните, защото всеки си носи кръста.

ПП: Илюзия, аз зная, че съм грозен и не се опитвам да се правя на красив. Може би е време и ти да се замислиш в тази насока.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #67 -: Май 30, 2007, 10:27:01 am »
stranger
И аз зная , че съм красива ;) Именно за това не се правя на такава  :p


Сега да бъдем сериозни.
Всъщност всеки , който ме познава дори мъничко , знае , че половината от това което написах не го мисля. Чисто и просто провокация . Която за съжаление бе твърде успешна. Шапка сваляма на repi-s-luchec и sunrise .
Феанор , стрейндърж - онова което сте написали също е така. Просто обаче говорим за различни неща.
Самата идея на темата и в самото начало аз ибощо не горих за жените с мозък на пиле и крака на жираф...
Темата малко се изроди. В момента в мен спорят две личности. Едната ми казва 'Ти тъпо парче такова , знаеш , че половината от това което си мислиш , ако стане реалност ще се самоубиеш щото ще те е гнус от тебе" ама тва го казва тъпото дете вярващо в романтиката и тъй на татък.
Другата практична половина ми казва от къде на къде някой ще ми казва кое и как да е в живота ми.
Не говоря за чист секс с някой батко с мерцедес или бмв. Говоря за това , че понякога има приятелства , доверие и симпатии и просто секс , страст и толкова
Както и да е... нещо много почнаха личните нападки...
« Последна редакция: Май 30, 2007, 10:35:11 am от ilusia »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #68 -: Май 30, 2007, 11:26:17 am »
от къде на къде някой ще ми казва кое и как да е в живота ми.

Ама аз не ти казвам как да се държиш, казвам само, че следва да си носиш последствията от държанието, а не да реагираш като ощипана госпойца всеки път, когато някой каже общоприетата истина на глас :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #69 -: Май 30, 2007, 12:00:47 pm »
Нямам нищо против всеки да изразява мнението си нито тъй наречената "общо приета истина" имам против някой на всяка цена да ми казва , че това е моята истина , при положение  , че не е :)
Всеки има правото да мисли , казва или прави каквото пожелае , респективно да бъде обсъждан от който пожелае...
Просто смешното е , че в повечето случай коментарите са безумни... Видели едната страна на монетата и вече се вадят радикални заключения - глупаво е. 
Пс
можеш да ме наричаш както пожелаеш - не , че ти е нужно благоволението ми. Ако бях такава може би щях да се замисля и дори да се засегна... Но при положение , ти наричаш по някакъв начин , някакъв образ , на който някой си е лепнал представата за мен.... Нямам какво друго да правя освен да се забавлявам искрено на това :)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #70 -: Май 30, 2007, 12:07:14 pm »
Ъ... К`во?
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #71 -: Май 30, 2007, 12:30:09 pm »
Ух....
защо все се налага да обяснявам... От утре почвам с картинки - може някой и по добре да ме разбедре  :>

Преди няколко поста ме нарече курва нали така :)
Ами... добре... но кого всъщност наричаш курва ? Мен ? Момичето което пише в тази тема ? Момичето което пише изобщо във форума ? Свобода ? Съни ? Илюзия ? Боди ? Коя от всички тях ти квалифицира като курва и според теб коя от всички съм аз ? За Бога смешно е.... Виктор ме псуваше като ненормален 3 години из тоя форум , а сега е човека на кого мога да се обадя в най-тежкия си момент и да чуя " споко дребен всичко ще е ОК"
Просто цялата ситуация с квалификацията " курва" , "лека" не лека и морална е безумна... Това са бледи декори на реалния живот...
То според църквата и Мария Магдалена е Курва... ма...
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #72 -: Май 30, 2007, 12:31:36 pm »
В тая тема май курвите имат нужда да им се каже, че е нормално да са курви  [xa xa xa xa xa xa]. Да, в това няма нищо лошо момичета, както каза стрейнджър и от такива има нужда ;) дано им олекне от това.
Винаги ми е било странно как порока и изродството се стремят да получат някакъв друг облик и признание от обществото ...абе като са курви нека имат доблестта да си бъдат курви, а не да се праят на великите преображенци  и да изкарват другите недоразвити и задръстени романтици.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #73 -: Май 30, 2007, 12:32:35 pm »
Прекрасно е понякога да се вслушваме в съветите които даваме , не мислиш ли :)
Тогава света би бил малко по-розов  :)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Тъй наречените " леки жени "
« Отговор #74 -: Май 30, 2007, 12:35:41 pm »
Прекрасно е понякога да се вслушваме в съветите които даваме , не мислиш ли :)
Тогава света би бил малко по-розов  :)

Що твоя свят не е ли достатъчно розов или някой пак ти го сгомнясъл