Автор Тема: Вицове  (Прочетена 70756 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ^_Sevi_^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 372
  • Пол: Жена
  • Не изчезвай всичко се върти....
Re: Вицове
« Отговор #135 -: Септември 29, 2006, 10:47:07 am »
Иванчо си стои в час по математика и си мисли: "Ееех, сега какво да правя? Марийка от 3-ти "Б" казва че е бременнa, Стефка от 2-ри "А" и тя. Няма пари за ядене, каква ти дрога, какви цигари... наш'те пари не дават, трябва да откажа или пушенето или дрогата... ама нали после ще ми се смеят...". Учителката го вдига: - Иванчо, колко е 2 по 3? - 6 госпожо. Ееех, да ви имах проблемите...


Учителката пита Иванчо: - Иванчо, изброй ми седемте чудеса на света. Иванчо отговаря: - Еми пирамидите, мавзолеят, две други и още три.


Учителят казал на учениците: - Всички олигофрени да станат. Никой не станал. По едно време станал Иванчо. Учителят попитал: - Защо стана? - Стана ми мъчно да стоите само вие прав и реших да ви правя компания.


Иванчо стои на улицата и пуши. Минаваща наблизо жена му казва: - Момченце, родителите ти знаят ли, че пушиш? - А мъжа ти знае ли, че заговаряш непознати мъже на улицата?


В час по биология учителката пита учениците: - Деца, кое е най-малкото животно? Учениците започнали да посочват ту едно животно, ту друго, но накрая Иванчо не се стърпял и казал: - Най-малкото животно, госпожо, е минджипуйчето. - Какво е това животно, Иванчо? - Това е паразит по тестисите на срамната въшка.
Един ден любовта пита приятелството "Защо те има теб след като аз съществувам[?]" , а прятелството отговаря "За да донеса усмивка там където ти остави сълзи!!"

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: Вицове
« Отговор #136 -: Октомври 04, 2006, 09:53:34 am »
Да обичаш значи да се раздаваш. И той го направи.
Раздаде се.
Заповядайте този крак ! Вземете таза ми, обичам Ви !
Приемете от мен това елегантно пръстче...
Раздаде се.
И нищо не остана от него. Изчезна.
А подарените части поотделно изгниха и се размирисаха.
"Обичта е миризливо нещо ! " - обобщиха обичаните.   :p

Неактивен Breaker

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 215
  • Пол: Мъж
  • Срам и Позор нищо друго всичко друго е измилца!!!
    • http://kefche.com
Re: Вицове
« Отговор #137 -: Октомври 13, 2006, 09:56:45 am »
"Поли иска континентче"

"Бау, мамка му, бау!"

* От гледна точка на костенурката дори най-красивият човек е само ходила, далече щръкнала глава и някъде там горе долният край на чифт ноздри.

* - Имаш 10 секунди - значи 10 секунди повече, отколкото получават мнозина!...

* Разправят, че на боговете им допадало да си имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена

 Аз мисля, че... ако искаш хиляди, трябва да се бориш дори за един. - Той потупа Соларния бог по рамото. - Ей, Слънчицеее!...

"Оттук ти виждам къщата!" - надпис на статуята на ген. Тактикус
-- Шовинист

"...Татко играеШе по правилата.Ако бягаЩият беШе съобразителен и пъргав,полу4аваШе 400 крони и татко ве4еряШе с него в замъка...

-А когато губеШе,татко ти сигурно ве4еряШе с него направо в гората...

-Много ти благодаря,4е си направи труда да ми напомниШ."

"Керът има коефициент на оцеляване в Анкх-Морпорк колкото медуза в наковачница" 

"-Защо пие Ваймс
-От униние.
-Заради какво му е унинието
-Понякога заради това, че не си е пийнал достатъчно"

"Мирисът на смрадливците обикновено остава дълго време след като си тръгнат. Този на Дъртия Смрадлив Рон пристигаше преди него и си намираше място."

"Ноби Нобс имаше много добра колекция от пъпки по лицето. Само стой отстрани и гледай какви трикове ще ти покаже с тях."

"Природата беше направила Ридкъли да живее в гората и да избива със задоволство скрити в храстите същества."

Да те таковам магьоснико..." - папагалът от Ерик

"Предостатъчно ми е да си остане истина до утре. (...) Защото нищо не е задължително да си остане вярно завинаги. Стига и да е достатъчно задълго. Истината ви казвам."

Мечтата е мисъл, мисълта е идея, всяка идея се реализира. Аз не мечтая, а реализирам идеите си.

1000 маймуни с пишещи машини рано или късно ще напишат Война и мир



1. Да разбирам, че мечтаеш да "таковаш" магьосници. Е, лошо няма, макар, че ако е за "таковане" на мъже - къде, къде по-привлекателни можеш да си намериш от разни брадясали и полуразумни, подпухнали от преяждане, препиване, препушване и преспиване старчоци...
/Шивачка/
2. Вярно е, че всяка мечта е мисъл, но не всяка мисъл е идея /в някои мисли не само, че няма нищо ново, ами няма и нищо смислено/, а определно не всяка идея се реализира, иначе Леонардо да беше изобретил самолета преди сума векове.
/Хавлок/
3. Няма лошо да мечтаеш (вж. т.1 по-горе), но внимавай като започнеш да реализираш идеите си за "таковане" на магьосници (пак вж. т. 1) да не се окаже, че освен опасно за самия теб /все пак това са магьосници/ е и наказуемо /особено ако на самия магьосник не му се харесват тия работи дето му ги мислиш (мечтаеш/идействаш/реализираш)/...
/Ваймс/






Анкх-морпоркска есенна супа от бамя-нещо като супник с грах но,по-гъсто,по-мътно и с разни неща дето човек би предпочел да не знае за тях.

Размазвач-нещо като бияч само че тролите влагат повече сила.


Той променяше хората.По някога ги променяше в мъртъвци,но винаги ги променяше.

...който и да я е затворил е искал тя да си остане в това положение. Десетки гвоздеи я приковаваха към рамката, а достъпът до нея беше преграден с множество дъски. Да не споменаваме, и че до тази сутрин вратата беше скрита зад тежък библиотечен шкаф."....
"- Говоря ти за надписа на нея:"Не отваряй в никакъв случай"
- Ами да, хвърлих й едно око - изсумтя Ридкъли. Иначе защо щесе настъвя толкоз да отворя вратата"
-и защо все пак?
- естествено за да видя защо са я заковали толкова здраво



- К'во ?
- Какво?
- Смешната дума, която каза - нетърпеливо извика Ринсуинд.
- "Отразеният-звук-от-подземни-духове"?
- Никога не съм го чувал !
Двуцветко се постара да му обясни.
Ринсуинд се постара да разбере.


" - На съседния блок ще видиш какво правят с тебе. - самодоволно заяви папагалът. - Ще ти се преобърне кажжгоде-то.
Ринсуинд погледна към блока. Кажжгодето му се преобърна."

"В джунглата на централен Клатч действително има изгубени кралства на тайнствени амазонски принцеси, които пленяват изследователи от мъжки пол, за да ги подложат на специфично мъжки задължения. Последните са действително буйни и изтощителни и жертвите без късмет не издаянват дълго.*
-------------------------
* - Става така, защото задължения като да поставяш щепсели, да ковеш рафтове, да проверяваш странни шумове по таваните и да косиш полянки постепенно могат да износят и най-здравия организъм."

............Моят чичо не би извадил и 1 цент от еднопосочните си джобове......

.........Тази наденица ми се струва е приготвена от доволно прасе.............

........Толкова много бързах да изляза от тая стая, че без малко да се натъкна на себе си, излизащ през вратата............

........чувствах се като 1000 долара на цяло..............

— Виждаш ли я тая ръка, а? Виждаш ли я?
— Виждам я — потвърди нинджата през зъби, за да не се разсмее.
— Хубаво тогаз. — Калеб го ритна с все сила между краката, после стовари дървото върху тила му. — Да ми беше гледал крака, зяпльо!

" Kaж'го де , каж'го аа ... Да та таковам магъоснико..."
Ерик



- Дяволите на безкрайността да напълнят приживе костите ти със сяра!
- Да се превърнеш в кална пиявица и да изсъхнеш в огъня на възмездието!
- Доведи го веднага или земята ще се разтресе, луната ще се обагри в кървавочервено, циреи и струпеи ще изтормозят хората и злини разни ще настъпят. Сериозно говоря.
- За тази работа очните ти ябълки ще изцвърчат върху шишове и огън!
- Да се гърчиш върху копията на проклятието!
- Ръката ти да изсъхне и окапе дано!
- На половите ти органи да поникнат криле и да отлетят дано!
- Глезените ти да бъдат надробени в челюстите на великани!
- Червата ти да се намотаят около дърво, ако не се покаеш!
- Червеите на възмездието да ти изядат черните ноздри!
- Ястреби да ти икълват черния дроб!
- Хиляди пъти да се порежеш!
- Зъбите ти да окапят от жега!
- Краката ти да се надуят като дънери!
- Кълна се в себе си, че аз съм Великият Бог Ом, най-великият от боговете!
- О, боже мой Аз!





... ако пълният и абсолютен хаос е светкавица, той е просто този, който ще застане насред бурята горе на хълма, облечен в мокра медна броня, и ще се развика, че всички богове са копелета.

- Търговец или шпионин ... ... хората там са си чисто и просто диваци. Нищо не разбират от шпиони, а предполагам, че ядат и търговците.

... киселата му бира, която не се купуваше, а по-скоро се заемаше за известно време.

- Уверявам Ви, че подобна мисъл даже на ми е минавала през ума, Господарю.
- Наистина ли? Тогава, ако бях на твое място, бих дал лицето си под съд за клевета.

... Изминал си целия този път, за да гледаш прекрасния ни град с многобройните му исторически и архитектурни забележителности, както и разните му странни обичаи, а се събуждаш мъртъв на някоя задна уличка или пък като те носят водите на Анкх. ...

- Да избягаме и да оставим Хран с това нещо? - попита той.
Ринсуинд го погледна тъпо.
- Защо не? Това му е работата.
- Но то ще го убие!
- Би могло и по-лошо да е - отвърна Ринсуинд.
- Какво?
- Можеше да убие нас - Ринсуинд наблегна логически. - Хайде!

- Ти нищо не разбираш! - гласът на туриста надвикваше ужасния шум от ударите на крилете. - Цял живот съм мечтал да видя дракони!
- Отвътре ли? - извика Ринсуинд.

... аз говоря за истинския дракон, draconis nobilis, нали така; блатният дракон, draconis vulgaris, е недостойно същество... (звучи ми като "vulva hypnotica simplicita" - последното значеше "проста путка заспала" )

Прозвуча като онези писъци, за които трябва доста да се понапънеш.

Някои пирати се сдобиваха с безсмъртие чрез страхотни прояви на жестокост или чрез отчаяна смелост. Други стигаха до безсмъртието като натрупваха несметно богатство. Но още преди много време капитанът беше взел принципно решение за себе си да се сдобие с безсмъртие, като не умира.

- Но за какво искате да ни принесете в жертва? - попита Двуцветко. - Та вие почти не ни познавате!
- Точно там е работата! Не е много учтиво да принесеш в жертва някой приятел.

... там, отдолу, под мините, и морската тиня, и фалшивите вкаменелости, поставени там от Създателя, който си е нямал по-добра работа от това да разстройва археолозите и да им внушава глупави идеи.

Той не съзерцава гледката, тъй като досегашният му живот непрекъснато минава като на филмова лента пред очите му и пречи.

... Осмократния Печат на Статуквото, за който в магическите кръгове единодушно се приемаше, че има цялата възпираща сила на добре насочено парче тухла.

Дискът, понеже е плосък, няма истински хоризонт. Разни авантюристично настроени моряци, със странни идеи, породени от твърде дълго взиране в яйца или портокали, скоро научаваха, че причината далечните кораби понякога да изглеждат като да изчезват оттатък края на света беше тази, че те наистина изчезваха оттатък края на света.

Преподавателите на Ринсуинд единодушно бяха заключили, че той е роден магьосник толкова, колкото рибите са родени алпинисти.

- Мислиш ли, че има нещо за ядене в тази гора?
- Да - каза горчиво магьосника, - ние.

- Имаше даже специална фея, която идваше да ти вземе зъбите.
- Какво идва да ти вади собствените зъби?!?

Ринсуинд погледна към надвисналото небе. Дневната светлина се оттичаше от пейзажа, а облаците изглеждаха така, сякаш бяха чули за сняг и сега обмисляха предложението.

Прочете за великата пирамида на Тсорт, че височината плюс дължината, делени на половината от ширината й правели точно 1.67563, или точно 1257.98712567 пъти разликата между разстоянието до слънцето и теглото на малък портокал...

- Ринсуинд, мисля че в този шкаф има метла.
- Е и какво толкова необичайно има в това?
- Тази има кормило.

Старецът се намръщи.
- Мнозина са видели Топакси, Бог на Червената Гъба и са спечелили името шаман - каза. - Някои са видели Скелде, дух на дима и тях наричаме заклинатели. Малцина са имали привилегията да видят Умчерел, душата на гората, те са известни като духоукротители. Но никои не са видели сандък със стотици крака, който да ги гледа без очи, и те са известни като идиоти...

- Нали си спомняш като летяхме и аз се тревожех да не се ударим в нещо и ти каза, че единственото нещо, в което бихме могли да се ударим на такава височина е облак, натъпкан с камъни?
- Е и?
- Как позна?

- Отиде ли си?
- Разби към централната врата и избяга преди час, сър.
- Неправилно - рече Траймън. - Той си тръгна, ние избягахме.

... Усещаше, че тъмнината е пълна с невъобразими ужаси - а неприятното на невъобразимите ужаси е, че е твърде лесно да си ги въобразиш...

Ринсуинд си спомни, че бе чувал друидите да използват странни и ужасни отрови. Разбира се, често бе чувал, обикновено от същите хора, че мошениците имат близко поставени очи, гръм не удря два пъти на едно и също място и че ако боговете бяха искали човек да лети, щяха да му дадат самолетен билет.

Коен бе чувал за почтеност в боя и отдавна бе решил, че не иска да има нищо общо с това.

Коен бе потресен.
- Огньове от книги?
- Да. Ужасно, нали?
- Така е - каза Коен.
Той смяташе, че това е отвратително. Човек, прекарал целия си живот без удобство, под открито небе, знае стойността на хубавата дебела книга, която би трябвало да разпалва готварските огньове най-малко един сезон, ако се внимава как се късат страниците.

Градът посрещаше волните варварски нашественици, но озадачените нападатели някак си винаги откриваха след няколко дена, че вече не притежават собствените си коне

… еротичните. Просто еротични. Това е разликата между употребата на перо и употребата на пиле.

Фигурата се показа иззад масичката. Беше нисичка и по-голямата част от нея бе скрита под голямо разнообразие от муски, амулети и талисмани, които дори да не действаха срещу магия, сигурно биха я предпазили и от твърде непоколебим саблен удар.

- Опитваше се да извика сукубус - Би трябвало да е невъзможно да се хилиш похотливо, когато за целта разполагаш само с човка, но папагалът успя да се справи. - Никога не успя. Това, което изобщо успя да получи, беше невралгер.
- Това пък какво е?
- Демон, който се явява и те дарява с главоболие.


- Какъв е планът? - попита Ринсуинд.
- Няма такъв - отвърна Уърт.
- Така. Добре - рече Ринсуинд. - Тогава ще ви оставя да си го следвате.


гравитацията е нещо от което трудно можеш да се откажеш


... той толкова често бе гледал живота си като на кино, че можеше да спи на по-скучните моменти...

Не съвсем живи, но недостатъчно мъртви (мнението на Ваймс за вампирите)

Керът: Минавал съм по тази улица десетки пъти, а дори не подозирах, че там имало музей на минералите! Какви силикати само!
Ангуа: Изумително! Да се чудиш защо хората не напират на тълпи да ги гледат...
Керът: И аз не мога да разбера причината...



Марчисън, Ван Хорн и Анфорт не ги беше грижа за всичко това. Знаеха само, че избухнеше ли някъде война, госпожица Зуигибър първа беше там. Практически преди войната да избухне.

Докато минаваха покрай смаяния пътен полицай, бележникът му спонтанно се запали за най-голямо учудване на Кроули.
- Съвсем сигурен съм, че не съм го искал - рече той.
Азирафел се изчерви.
- Аз бях - призна си той. - Винаги съм предполагал, че пътните полицаи са ги измислили твойте хора.
- Така ли? ние пък ги мислехме за ваши.


-Не обичам котки.
Смърт загледа човекът с поглед, който ясно даваше да се разбере, че смята съмртта за твърде малко, за хора, които не обичат котки.

Гледай ръката, гледай ръката
Самураят се зазяпа в кльпощавата размахваща се ръка пред лицето му
Коен заби костеливото си коляно и замахна с меча
-Идиот... що я гледаше нея? Крака трябваше да гледаш.


Магьосниците втрещено гледа подтичващият и правещиятн упражнения Архиканцлер
-Може да умре, толкова здравословни упражнения със сигурност не са здравословни.


За Ноби Нобс хората казваха, че има тяло на 25 годишен младеж. Но никой не знаеше къде го крие.


"Ако не превърнеш живота си в приказка, просто ставаш част от нечия друга приказка"
"Изумителният Морис и неговите образовани гризачи"


Сюзън мразеше литературата. Далеч повече й харесваше да прочете някоя хубава книга.

Това беше музика, която не само можеше да избяга, но пътьом за навън можеше да обере и банка. Беше музика със запретнати ръкави и разкопчано горно копче, която вдичаше чапка за поздрав, усмихваше се и крадеше златото.
Беше музика, която стигаше чак до нозете, без да се обади на господин Мозъка.
...
От нея на човек му идеше да събори стените и да се възкачи на небето по огнени стъпала. Дощаваше му се да изключи всички щепсели, да изхвърли всички шалтери и да пъхне пръсти в електрическата мрежа на вселената, за да види какво ще стане след това. Дощяваше му се да боядиса вратата на спалнята си в черно и да я налепи с плакати.

(Музика за душата)



Варварският вожд попита:
- Кои са най-великите неща, които човек може да намери в живота?
...Човекът от дясната му страна вглъбено допи коктейла си от кобилешко мляко и кръв от снежна котка и рече следующето:
- Свежият хоризонт в степта, вятъра в косите ти, отморен кон под тебе...
Човекът от ляво рече:
- Крясъка на белия орел във висините, снегът в гората, истинска стрела в лъка ти.
Вождът кимна и рече:
- Без съмнение, това е да видиш врага си убит, унижението на племето му, скръбта на жените му... Но нашият гост, чието име е легенда, трябва вярно да ни каже: кое е това, което човек може да нарече най-великите неща в живота?
Гостът мисли дълго и после каза предпазливо:
- Топла вода, добра зъболекарска помощ и мекичка тоалетна хартия...


дякон Ворбис:
"ако си ги хванал за топките,умът и сърцата им сами ще те последват"

Смърт:
"справедливост не съществува,съществувам само Аз!"

Да го духа рапа ако е този за пари,
да го духа този, който пее лъжи и не твори,
да го духа този, от който не ме боли, когато ме удря
и от темите му вътре в мене нищо не помръдва.


Да го духа тоя Недеклчо Беронов!!!
Да си ходи в китай, не ни трябваш!!!
За поклука всички депотати!!!
1 ептечетврка бих влязал през охраната като малко дете де са вика с един гранотамет бих вязал!!!
БОЖЕ МИЛИ ТОИ Е!
ал мале алкатраз и ангелите

Неактивен Anubis

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 115
  • Пол: Мъж
  • Тези, които не знаят къде отиват стигат най-далече
Re: Вицове
« Отговор #138 -: Ноември 02, 2006, 10:59:34 am »
Един червей... стоял на едно дърво... ебааааах тооооо червей!  :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: [smeeh] [smeeh] [smeeh]

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Вицове
« Отговор #139 -: Декември 11, 2006, 01:36:24 am »
В гората животните се събират на събрание,за да направят състезание кои има най-силен удар.Наградата била един касетофон.
До финала стигнали Заека, Мечката и Лъвът..
Почнали да си бият шамари..Мечката на лъва,лъва на заека и заека на мечката така на финала останали заека и мечката...Заека бил пръв ударил мечката тя плувнала и изплюла 2 зъба...ударила мечката заека и той плювнал и изплюл 1 зъб..мечката се очудила, но се примирила и си тръгнала.Заека взел касетофона и си тръгнал за вкъщи по пътя срещнал,лъва който го поздравил за победата и отминал,заека само това и чакал скрил се в близките храсти и от там се чуло пу-пу-пу осемнаийсе.. :)
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Deskata123

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 802
  • Пол: Жена
  • бичам те мони..сега и завинаги
Re: Вицове
« Отговор #140 -: Декември 12, 2006, 12:40:51 pm »
Блондинка вика на брюнетка:Аз знам немски!Е как е на немски "добро утро"-попитала брюнетката."Good morning"Неее това е на англииски казала пак брюнетката.Еми значи знам и англииски
Давам всичко за теб.....За да се
                   върнеш пак при мен..Серцето ми
                  бие за теб..за нежното ти лице...
                             Давам всичко за теб

Неактивен SluGeR

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • Пол: Мъж
  • Bad ass boy who can "do" anyone!!!
Re: Вицове
« Отговор #141 -: Януари 06, 2007, 01:37:36 am »
човек казва на кучето си:
Куче кажи мяу.
кучето:
-квак.
човека:
-Егати коня
The only thing I can ever hold, is the sword if my life!

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Вицове
« Отговор #142 -: Януари 06, 2007, 07:24:09 am »
За първия си рожден ден на Зайо Байо му купили триколка..тои се качил на нея да отиде да се повози, но го срещнал вълка и го попитал зайо може ли и аз да се кача. Зайо казал може но внимавай да не я счупиш..Вълка се качил и гас до ламарината като през 5 минути викал на Зайо.. Зайо напишка ли се от страх че карам бързо..зайо все повтарял не, не, не.... На следващата година на зайо му купили мотор и същата история се повторила пак.... след като Зайо пораснал си купил кола и решил да се изфука на Вълка...викнал го и му казал вълчо виш какво си купих искаш ли да се повозим, но този път аз ще карам, защото ти или ще го счупиш или само ще говориш глупости...Вълка се качил и Зайо потеглил...1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та развил 260км.ч. и попитал вълка ... напишка ли се вълчо, той казал НЕ... Зайо минал на 6-та 320км.ч. и пак попитал вълчо напишка ли се.. той казал НЕ и Зайо рекал е нищо сега ще се насереш щото нямам спирачки!  [smeeh] [smeeh] [smeeh] [xa xa xa xa xa xa]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Вицове
« Отговор #143 -: Януари 06, 2007, 18:30:40 pm »
За първия си рожден ден на Зайо Байо му купили триколка..тои се качил на нея да отиде да се повози, но го срещнал вълка и го попитал зайо може ли и аз да се кача. Зайо казал може но внимавай да не я счупиш..Вълка се качил и гас до ламарината като през 5 минути викал на Зайо.. Зайо напишка ли се от страх че карам бързо..зайо все повтарял не, не, не.... На следващата година на зайо му купили мотор и същата история се повторила пак.... след като Зайо пораснал си купил кола и решил да се изфука на Вълка...викнал го и му казал вълчо виш какво си купих искаш ли да се повозим, но този път аз ще карам, защото ти или ще го счупиш или само ще говориш глупости...Вълка се качил и Зайо потеглил...1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та развил 260км.ч. и попитал вълка ... напишка ли се вълчо, той казал НЕ... Зайо минал на 6-та 320км.ч. и пак попитал вълчо напишка ли се.. той казал НЕ и Зайо рекал е нищо сега ще се насереш щото нямам спирачки!  [smeeh] [smeeh] [smeeh] [xa xa xa xa xa xa]

 [plqs plqs] [biggrin]
Imagination, life is your creation!

Неактивен Deskata123

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 802
  • Пол: Жена
  • бичам те мони..сега и завинаги
Re: Вицове
« Отговор #144 -: Януари 28, 2007, 15:23:34 pm »
Някои блондинки са толкова "умни"та чак изобретили пакетче за чи което не пропуска вода [lol]
Давам всичко за теб.....За да се
                   върнеш пак при мен..Серцето ми
                  бие за теб..за нежното ти лице...
                             Давам всичко за теб

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Вицове
« Отговор #145 -: Февруари 05, 2007, 10:32:13 am »
Човек към Господ-"Господ защо всички готини жени са от Пловдив"
Господ-" Не знам МАЙНА "  [lol]
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен Deskata123

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 802
  • Пол: Жена
  • бичам те мони..сега и завинаги
Re: Вицове
« Отговор #146 -: Февруари 05, 2007, 20:43:09 pm »
Двама мъже хвалят кучетата си.
Единия кава:
-моито куче може и а лъже!-Да бе-казва другият
-как вика котката-казва първият на кучето си.
-А кучето отговаря-МЯУУУ
Давам всичко за теб.....За да се
                   върнеш пак при мен..Серцето ми
                  бие за теб..за нежното ти лице...
                             Давам всичко за теб

Неактивен koteto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Жена
  • Kids like us should wear a warning ``
Re: Вицове
« Отговор #147 -: Февруари 13, 2007, 10:14:49 am »
На поп Георги му умряла попадията.Минало време и както е по канона,отишъл при владиката да иска разрешение пак да се ожени.
-Добре-съгласил се владиката-ти си добър Божи служител,на колко беше попадията?
-На 50 години.
-И новата попадия ще е на 50.
-Дядо владика, не може ли две по на 25...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-Иванчо,колко време ще те моля да ми донесеш чаша вода?!?Незнам какъв ше станеш като пораснеш!
-Келнер,дядо!  [namigg3]
I'm not so good at advice...but can I interest you in a sarcastic comment? 

                          

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Re: Вицове
« Отговор #148 -: Февруари 13, 2007, 11:37:11 am »
Обява:
Съдействам при отслабване. Поемам вашите закуски, обеди,вечери. За
допълнителна информация - Иван Петров, Студенстски град, бл....


Обява:
Децата са цветята в нашето сиво ежедневие. Аз продавам семена...


Обява:
"Търсите украшение за жена си?Подарете и бижу от стронций-9, нека да свети от щастие!"


Надпис под знака :
"Забранено изпреварването"
Уважаеми дами, този знак се отнася не само за червени и черни автомобили!!!


Обява:
"Жена - дегустатор предлага услуги на заможни дами, които не искат да
сгрешат при избора си на партньор."


Обява:
"Изгубено е много умно куче! Шаро, ако четеш това, моля обади се у дома!!!"


Обява: Цикля паркет. Евтино. Вярно, кофти...

Обява:
"Искам да се запозная с жена, която ще има топла вода от 20 май до 5 юни."

Обява:
"Опасна секс-бомба търси някой да й отцепи района."

Надпис в тоалетната:
"Тук и най-големите юнаци се посраха".

Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: Вицове
« Отговор #149 -: Февруари 19, 2007, 10:59:58 am »
Екскурзоводът разказва на туристите:
- Някога по тези места разбойници са нападали туристите и безжалостно са ги ограбвали.
- А сега? - пита някой от групата.
- Сега тук построиха супермодерен хотел.
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!