Автор Тема: Наши и ваши....  (Прочетена 3218 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Наши и ваши....
« Отговор #45 -: Февруари 08, 2008, 19:21:47 pm »
Оффф,все си мислех че няма да го видиш тоя пост .Няма смисъл да доказваш какво си за форума,всички знаем ,че той съществува заради теб ,въпреки големите паузи и сривове през времето.Успя да го запазиш!и аз те уважавам ,знаеш го.
Незнам ,сигурно защото съм от старата генерация та не разбирам едно:
Как може, негърче , да се отнасяш така към човек който е направил такова място за всички нас  ?Не разбирам .Знам ,че от това не следва да ближеш земята под него ама все пак няма да е излишна малка доза уважение .Нужно ни е ,не ви ли е ясно?Не може да се плюем и после да се прибираме под покрива ,наречен стихче.Сигурно не съм наясно с всичките интриги и подмятания ,все ми е едно .Аз гледам общо и фактите са едни :Форума не е западнал благодарение на админа и на всички нас .Затова ,моля ви ,спрете с войните .Не са ни нужни.
[sad3]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Наши и ваши....
« Отговор #46 -: Февруари 08, 2008, 19:50:52 pm »
Тая запали фитила и избяга...трийте я тази тема,стига глупости.
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Наши и ваши....
« Отговор #47 -: Февруари 08, 2008, 20:14:18 pm »
Май,май тъй стана .Че няма го мод-а ,а аз тука нямам права. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Наши и ваши....
« Отговор #48 -: Февруари 08, 2008, 23:39:22 pm »
кака, аз не искам да доказвам на никой нищо, дреме ми знаеш на кое, кой какво мисли и говори зад гърба ми, винаги се е говорило и ще се ... то е ясно  ... мислят си че не зная ... смешни са някои ... но не е мой проблем ...
Но кака, относно плюенето, така сме устроени, ще използвам примера за световното 94 година :) радостта за спечеленото място беше два-три дни, после се започна плюенето ... еди кой си какво направил, а трябвало така да бъде, пък други кой си направил онака .... не сме създадени да се радваме - радостта ни е 2-3 дни ... после се показват познатите зъби и злоба ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.