Автор Тема: Наши и ваши....  (Прочетена 3217 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Наши и ваши....
« Отговор #15 -: Януари 31, 2008, 21:01:00 pm »
Е ти за какво минаваш по тънката лайсна...давай на право с никове говори щото имената не знам дали ги знаеш на всички  [lol]

по-горния ми цитат беше свързан с деността на една организацийка :) не знам за какво цитиране говориш :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Наши и ваши....
« Отговор #16 -: Януари 31, 2008, 21:04:04 pm »
Е:) ето ся от темата на тази госпожица колко простотийки ще изкочат и колко заядливи коментари ще се изчетат:) кой го интересува наши ли сме,ваши ли сте  [lol] да си кретаме из форума пък такива отчаяни опити за мир да няма...а то не се знае за мир ли е опита или не;)
Яко е пълно с експлозиви,които само чакат да избухват...ама някои миришат много.
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Наши и ваши....
« Отговор #17 -: Януари 31, 2008, 21:04:26 pm »
И аз съм забелязала, че има адски заядливи хора тук  :) Дано в живота не са такива, защото това ще е лошо само за тях самите :)

Иначе бих ви призовала да не забравяте, че това е само форум, не го обръщайте на живот и смърт, а използвайте подобни места за забавление и релакс, за да се откъснете за малко от ежедневните проблеми... :)
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Наши и ваши....
« Отговор #18 -: Януари 31, 2008, 21:09:32 pm »
... дали има наши и ваши - по скоро има всички и групирофчицата ...
Като сме толкова мъничка групироФчица, какво толкова си се разкудкудякал така?
А, да! Ти друга работа нямаш ли си?  [lol]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Наши и ваши....
« Отговор #19 -: Януари 31, 2008, 21:14:05 pm »
Е ти за какво минаваш по тънката лайсна...давай на право с никове говори щото имената не знам дали ги знаеш на всички  [lol]

Знаеш ли, поста ти ми напомни кое точно прави една взривоопасна ситуация такава - хората, които само я разпалват.
Зрелите хора сядат очи в очи и си изясняват отношенията, после спазват благоприличие пред другите, дори тълпата да крещи "Кръв! Кръв!" :)
Това може би липсва.. тук всеки се знае със всеки, всеки клюкари по адрес на всеки, а това е изморително, гадна игра на "телефонче" и т.н.
Може би преди да се делим на наши и ваши, трябва да се делим на "мое" и "негово"


Спирам сега, преди да ме вкарат и мен в онази групироФчица, защото ми писна да ме асоциират с восъчната! Категорично се отцепват от нея! Ако някой иска да и научи кирливите ризи - моля на ЛС! Има за всички  [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Good night and good fight  [lol]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Наши и ваши....
« Отговор #20 -: Януари 31, 2008, 21:16:45 pm »
бе ти на мен не ми се прави на оригинална, знаеш че съм озлобен към теб ... душевно съм изпразнен :)
и си дръж езика по възпитан ...

`Fallen_Angel`,
мацка, по скоро се получава развален телефон, със разсеян шум ... особено тези от рода "ти знаеш ли еди кой си какво каза за теб" ... и тогава започва The Matrix ...  :) жалко е - но смешно и истинско ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Наши и ваши....
« Отговор #21 -: Януари 31, 2008, 21:19:50 pm »
Ако си мислиш, че ми дреме към кого и защо си озлобен - лъжеш се. Все пак мерси, че ме информираш така изчерпателно. Не бях забелязала :) Езика ми си е достатъчно възпитан по отношение на теб. Няма да е зле и ти да възпиташ малко своя :)

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Наши и ваши....
« Отговор #22 -: Януари 31, 2008, 21:25:14 pm »
Don_NUTSO примера изкефи! Напомни ми за едно нещо за теб  [lol] [lol] [lol] [lol] [inlovee]


Та:

Я стига глупости!

Мислех, че сме големи хора. Не можеш да си създаваш мнение за някого от приказките на друг. Това е като преразказ на преразказ на картинка :)

Да, забавно е, когато хората си остроумничат, но когато са приятели, а не когато взаимно си чешат езика.

Аз се изпразних по тази тема! Давайте следващата :)



П.П Обичай ми Восъчната, защото само аз мога да я тормозя! Някой хора наистина имат нужда от груб език, за да се сетят как трябва да се държат :) Чудовището ми не е деликатно, но е умно. Това е неиния начин за справяне с глупав народ, какъвто не можеш да отречеш, че съществува. Аз лично завиждам на искреното й отношение, защото аз обикновено прехапвам език, когато нещо не ми харесва и продължава, което не е добре нито за мен, нито за човека, който е бил срещу мен. Та така .. няма да ви се меся в работите, никога не съм го обичала, но днес ми е дошла музата .. Продължавайте да се обичате, все едно не съм минала  [lol] [lol]


Отивам да се радвам на мъжо и как нагъва крем карамел .. детска работа  [inlovee]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Наши и ваши....
« Отговор #23 -: Януари 31, 2008, 21:35:01 pm »
Само да вметна, че от Бургас сме си само наши и ако някой се заяди с морско чадо да бъде готов за война.  [lol]
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Наши и ваши....
« Отговор #24 -: Януари 31, 2008, 21:37:28 pm »
Абе както се каза и по-горе :Гледайте да релаксирате тук ,а не да се натоварвате с излишни глупости .Просто няма смисъл .Не можем да сме симпатични на всички ,просто няма как .Дали тук или в реалния живот ,неизбежно си е .Така че ...спокойно и не се тормозете. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Arwen

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1670
  • Пол: Жена
  • Je t'aime comme un homme que je ne suis pas...
Re: Наши и ваши....
« Отговор #25 -: Януари 31, 2008, 22:52:42 pm »
Ето, точно както си мислих... Поредната тема, която се превърна в самоизтъкване и заяждане. Но какво повече да се очаква? Мисля, че въпросът е изчерпан, поне за мен. Вие ако искате изливайте с цяла сила чувства и цветущи мисли. :)

Но, евала на innna и tonnny_bg, единствените разумни мнения, които прочетох и които подкрепям.
« Последна редакция: Януари 31, 2008, 22:55:41 pm от Arwen »
Как да те спася от своето "Обичам те."
Как да те за забравя?
И от нежността, нямата в очите ми,
как да те избавя?
Как да те предам на оня скитник-спомена?
Как да те отмина?
Как да умъртвя любовта, безоката...
...като нямам сили?...

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Наши и ваши....
« Отговор #26 -: Януари 31, 2008, 23:08:06 pm »
Що така бе... Не може да си цъкаш със запалка, седнала върху буре с барут и да говориш за пожаро безопастност.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен Arwen

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1670
  • Пол: Жена
  • Je t'aime comme un homme que je ne suis pas...
Re: Наши и ваши....
« Отговор #27 -: Януари 31, 2008, 23:18:49 pm »
Ами аз мисля, че много преди мене са цъкали с тая запалка. :) Нека всеки сам си гаси огъня. Кой крив, кой прав... на кого му пука вече?! Глупаво е, но аз исках да видя какво ще кажат разните потребители, чисто любопитство, не съм толкова ненормална, че да оправям кашите на някой си.
Тук сме за да се откъснем от много по-сериозните житейски проблеми, а не да си създаваме други - безсмислени.
Това е последния ми коментар по темата. Ако имате нещо за казване - ЛС! :)

ПС. Не за нещо, ама да не правим лошо впечатление ако има по-груби изрази и нецивилизовано отношение. :)
Как да те спася от своето "Обичам те."
Как да те за забравя?
И от нежността, нямата в очите ми,
как да те избавя?
Как да те предам на оня скитник-спомена?
Как да те отмина?
Как да умъртвя любовта, безоката...
...като нямам сили?...

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Наши и ваши....
« Отговор #28 -: Януари 31, 2008, 23:22:20 pm »
И аз съм забелязала, че има адски заядливи хора тук  :) Дано в живота не са такива, защото това ще е лошо само за тях самите :)

Иначе бих ви призовала да не забравяте, че това е само форум, не го обръщайте на живот и смърт, а използвайте подобни места за забавление и релакс, за да се откъснете за малко от ежедневните проблеми... :)


съгладна съм с теб  :)
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Наши и ваши....
« Отговор #29 -: Януари 31, 2008, 23:50:06 pm »
Мисля си, че ако в отношенията между много хора (ако говорим комплексно, разбира се, както сме се събрали тук) няма спорове и от време на време цинизми, то значи отношенията между тях или са страшно прикрити, или са се тупнали насред сценария на една от онези американски приказки, където всичко се свежда до нереална идилия. Нормално е между толкова много хора, в реалния живот да има несъответствия (все пак всеки е по свой си начин уникален) и определено мисля, че трябва те да се изказват гласно, пък макар и с риск да се делим на "наши" и "ваши". Та, колкото е неизбежно винаги да има хора, с които да не сме на едно мнение, точно толкова неизбежно е и да има такива, с които да се разбираме. В никакъв случай не подстрекавам към скандали, но пък още по- малко приемам прикритата сдържаност на личното мнение (било то и различно от на останалите).
От друга страна пък, както са казали едни, много по- умни от мен, хора: "В спора се ражда истината". А и всъщност, закакво му е на човек умът, ако не, за да го развива чрез сблъсъка си с други такива :)
« Последна редакция: Януари 31, 2008, 23:51:50 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."