Анкета

Вярвате ли в Духове ?

да
не
50% на 50%

Автор Тема: вярвате ли в духове  (Прочетена 5704 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: вярвате ли в духове
« Отговор #15 -: Септември 16, 2010, 16:09:15 pm »
Подкрепям колежката по горе. Нищо в природата не се губи. Просто трансформация. Ние изглеждаме плътни (можем да се докоснем) но ако си погледнете ръката под подходящ микроскоп ще видите само трептене на енергията.При физическа смърт тази енергия се освобождава от тялото. Може би на това преписват толкова известното отделяне на духа от тялото. Но фактите са такива. Енергията не се губи.

 [ya yaaa da daaa] [usmivkaa] [a taka] [youuu sexyyyy]
Would you die for the one you love?

Неактивен kotenceto

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Повярвайте истина е
« Отговор #16 -: Декември 05, 2010, 20:32:38 pm »

abe momi4ence tva s tes vikaniq nesa igra4ki boje moi as edna ve4er v  razglejdah saitove za duhove no doide za k1rvavata meri i kakto legnah da spa ba6tami me pita kak se kazva tva momi4e as ot strah nemu kazah 6tot tam predoprejdavam dane se izri4e imeto i prez no6ta i toi kat zaspa e do6la i mu kazala imeto si i go du6ila sletva se sabujda i maika minava ori nego 6tot tq praihme rimon i koi kadeto nameri legna i taka i tq q vidq na drugata no6t as kat se ob1rnah kam divanq tq sede6e zg1nata na dva kata i me gleda6e mnogo lo6o as napravo se opla6ih ujsano mnogo lele boje



Пиши на кирилица!!!!!!
« Последна редакция: Юни 15, 2011, 16:33:39 pm от Arinna »

Неактивен kati77

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: вярвате ли в духове
« Отговор #17 -: Май 17, 2011, 16:48:53 pm »
Котенце,научи се да пишеш на кирилица и без грешки.Да,духове има,но Кървава Мери....хмммм!!!!  [mhmm]
Тук съм,защото ме искаш,там съм,защото ме нямаш,губиш или се предаваш,целувай или изоставай...

Неактивен An_na

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
Re: вярвате ли в духове
« Отговор #18 -: Декември 19, 2011, 21:27:25 pm »
Аз не вярвам, няма как да съществуват :)