Автор Тема: В София се тресем !!!  (Прочетена 4106 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
В София се тресем !!!
« -: Юли 03, 2008, 15:28:36 pm »
Не знам, какво да напиша вече и какво да кажа...

Доста далеч съм от местоположението на "гърмящите складове" а под мен земята се клати яко ...

Определено нещо не е наред... уж нямало да има повече големи взривове... ама за да усещам тук, че земята под мен се тресе, като съм на приземен етаж - определено нещата не са под контрол...

Другите от София - усещате ли нещо ?
Възможно ли е да няма нищо общо с взривовете и сега пък да ни изненада земетресение?

Какво е мнението ви за цялата ситуация?

Някой гледа ли bTV тази сутрин?

Забелязахте ли, колко са неориентирани и неорганизирани нашите мили управници и как между отделните ведомства липсва елементарна комуникация, щом всички говорят крайно различни неща?

Според вас умишлено ли е всичко това ???







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #1 -: Юли 03, 2008, 15:34:43 pm »
Цитат
Прелезов да отговори на въпроса:Защо на питане на журналист от тел.медия -в колко часа неговото министерство са започнали тази сутрин, той отговори в 6.00 часа,след което допълни: ”Имахме информация,че нещо ще се случи”?Такъв беше отговора на тел.журналист,който го попита защо толкова рано са започнали работа?

Възможно е да има подземни взривове ... Божа работа ... щото тъпото ни министерство с тъпата турска кранта нищо не знае ... ама то това не е нито авария, нито бедствие ... спокойно, само доброволно не се прибирайте в домовете си ... чакайте заптиетата ...
Народа е готов за бунт, само овчар трябва да си намери ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #2 -: Юли 03, 2008, 15:35:31 pm »
Мисля, че много драма и параноя си вкарвате [confused]
Дори и аз, дето съм в Пловдив, разбрах че положението не е чак толкова бедствено.
Спокойно, бе хора, никой няма да ми ви гръмне, а'и стига сме си пра'или дъвка. Оффффффф, тресе, та тресе- ми, ще тресе- взрив е, на цветя ли да мирише, по дяволите [confused]
« Последна редакция: Юли 03, 2008, 15:37:09 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #3 -: Юли 03, 2008, 15:35:57 pm »
[confused] Било е земетресение !!!

http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=114746


Не знам, какво се случва тук, ама не е на добре !!!



Мисля, че много драма и параноя си вкарвате [confused]
Дори и аз, дето съм в Пловдив, разбрах че положението не е чак толкова бедствено.
Спокойно, бе, хора, никой няма да ми ви гръмне. Оффффффф


Кой е казал, че ще ни гърми ?
Офффф е много лесно казано, като си на толкова километра ...
Абееее не ми се спори, то си е направо излишно :))
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #4 -: Юли 03, 2008, 15:37:36 pm »
Като каза "тресе", се сетих, че се будих към 6:30 и се обърнах към мъжа, дали усеща земетресение.. Тогава го отдадох на богато въобръжение, но когато майка ми ми звъня на пожар, за да ми каже какво е станало....

Не мога да си представя какво са изпитали хората от онзи район. Сигурно са помислили, че започва война.

Има още взривове, иначе досега трябваше да са отишли 10 пъти до мястото, за да започне разследването... Е, естествено, ако не се прекъсва нечии обяд или Ахмед добре го е набил на Емел и не му се става...



Мнението ми за ситуацията : Надявам се, че това е последната капка в търпението на хората, но сигурно греша.

Винаги ме е изумявала човешката глупост. Винаги съм се чудела, дали министерства и правителство могат да се изложат повече. И винаги са намирали начин да ми докажат, че могат...


Човешка грешка било. Кой идиот в 6.30 си играе с кибрит, ако не цели нещо
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #5 -: Юли 03, 2008, 15:39:33 pm »
Мисля, че много драма и параноя си вкарвате [confused]
Дори и аз, дето съм в Пловдив, разбрах че положението не е чак толкова бедствено.
Спокойно, бе хора, никой няма да ми ви гръмне, а'и стига сме си пра'или дъвка. Оффффффф, тресе, та тресе- ми, ще тресе- взрив е, на цветя ли да мирише, по дяволите [confused]



Знаеш, че те харесвам, но безкрайно не съм съгласна с това мнение..

Не е нормално в 6.30 да те будят взривове, да не знаеш края на света ли идва... До 8 часа да няма нииииииииикаква информация, освен голи предположения ... А чак в 11 да почне да ми се обяснява какво има във въздуха... Това са няколко часа нерви, а не е като да се събудиш в 14 и всичко да е свършило....

Всичко последвало този взрив, само доказва какви телета сме, че стоим, когато ни колят
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #6 -: Юли 03, 2008, 15:41:11 pm »
Аз го чух...всъщност събуди ме  отварянето на всички врати едновременно [confused]..всички комшии бяха излязли навън,щото мислеха,че е земетресение...представям си в самата зона на тея складове как
са се изплашили хората....които по това време вероятно са спяли [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #7 -: Юли 03, 2008, 15:43:52 pm »
У нас в къщата - в Хаджи Димитър, майка ми каза, че буквално къщата се е разклатила... било си е много стресиращо ... Няма съмнение, че отдалече е много лесно, а също и че безхаберието в България е жестоко .....
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #8 -: Юли 03, 2008, 15:44:09 pm »


Знаеш, че те харесвам, но безкрайно не съм съгласна с това мнение..

Не е нормално в 6.30 да те будят взривове, да не знаеш края на света ли идва... До 8 часа да няма нииииииииикаква информация, освен голи предположения ... А чак в 11 да почне да ми се обяснява какво има във въздуха... Това са няколко часа нерви, а не е като да се събудиш в 14 и всичко да е свършило....

Всичко последвало този взрив, само доказва какви телета сме, че стоим, когато ни колят


Не ми се обяснявай в любов- знам, знам, и аз- теб :>

Всъщност аз знам, че сме си телета и никога не съм твърдяла обратното. Само че хич не ми се нравят оплакванията от правителството, при положение, че ние си го избираме- за който сме гласували, той ще ни управлява, нали така :) Не знам Ахмет ли е, Емел ли е и кой какво на кой е набил, но знам, че ние тях и двамата яко сме си ги набили. Сега и да мрънкаме, и да не мрънкаме, все тая. Дет' обичам често да казвам: "Питали българина: "Ти откога се чувстваш като овца?", а той отговорил: "Откак бях малко агънце".

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #9 -: Юли 03, 2008, 15:44:13 pm »
Представете си какво щеше да стане или по точно остане от София ако онези тонове тротил или каквото е беше се взривил ....
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #10 -: Юли 03, 2008, 15:46:24 pm »
Интересно, но факт е, че съобщиха, че тротилът бил изгорял .. Как са го установили, като там още положението е много тежко и непристъпно ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #11 -: Юли 03, 2008, 15:46:32 pm »


Знаеш, че те харесвам, но безкрайно не съм съгласна с това мнение..

Не е нормално в 6.30 да те будят взривове, да не знаеш края на света ли идва... До 8 часа да няма нииииииииикаква информация, освен голи предположения ... А чак в 11 да почне да ми се обяснява какво има във въздуха... Това са няколко часа нерви, а не е като да се събудиш в 14 и всичко да е свършило....

Всичко последвало този взрив, само доказва какви телета сме, че стоим, когато ни колят


Не ми се обяснявай в любов- знам, знам, и аз- теб :>

Всъщност аз знам, че сме си телета и никога не съм твърдяла обратното. Само че хич не ми се нравят оплакванията от правителството, при положение, че ние си го избираме- за който сме гласували, той ще ни управлява, нали така :) Не знам Ахмет ли е, Емел ли е и кой какво на кой е набил, но знам, че ние тях и двамата яко сме си ги набили. Сега и да мрънкаме, и да не мрънкаме, все тая. Дет' обичам често да казвам: "Питали българина: "Ти откога се чувстваш като овца?", а той отговорил: "Откак бях малко агънце".



Не ми взимай надеждата, че този взрив е събудил поне един българин  :) За овцете знаем, че спят при всякакви ситуации  [lol]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #12 -: Юли 03, 2008, 15:48:19 pm »
По радиото казаха, че е имало нов взрив, който бил силен, колкото предния.. Ясно е и че в същия момент е имало и земетресение с магнитът 3.2 по Рихтер, с епицентър на 15км от София ...  [confused]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #13 -: Юли 03, 2008, 15:50:28 pm »
Интересно, но факт е, че съобщиха, че тротилът бил изгорял .. Как са го установили, като там още положението е много тежко и непристъпно ...

Според мен са го откраднали и нарочно казват че е изгорял .... подготвя се нещо голямо ...


а между другото и нас ни удари вълната ... Гергана предизвика съдбата ...

Какво става с тази България ????


Гори Водната палата в Пловдив
03 юли 2008 / News.dir.bg

Клуб “Екзит” в непостредствена близост до Водната палата гори, съобщиха от Пожарната в Пловдив, цитирани от Дарик.
Огънят е избухнал преди час заради небрежност при ремонт на покрива на клуба, каза началникът на огнеборците комисар Румен Димчев.
Осем пожарни и над 30 огнеборци гасят пламъците. Хората, които работят във Водната палата, са разпуснати. Там са настанени областната служба “Земеделие и гори”, РИОСВ, хидромелиорациите, Агенцията по лозата и виното и други държавни структури. Няма данни за пострадали.
Миризма и пушек се усещат обаче чак до площад „Съединение”. Няма завишение на серния диоксид, казаха от РИОСВ. Според служители на земеделската служба огънят е причинен от двама работници при заваряване. Те предполагат, че мъжете са работили по предстоящото изграждане на магазин на фирма “Киров и син”. Свидетелите твърдят, че работниците са побягнали при пристигането на пожарникарите. Клубът и магазинът са с общ покрив. Прозорците на дискотеката са разбити, за да излиза димът. Пожарникарите са с маски и кислородни бутилки.
Движението по бул. “Марица – юг” е отцепено. Трафикът по бул. "Цар Борис Трети Обединител" е затруднен, въпреки че там има регулировчици.

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #14 -: Юли 03, 2008, 15:55:52 pm »
http://news.ibox.bg/news/id_1493327938

Нов мощен взрив се разнесе от военните складове край Челопечене.

Жителите на кварталите в района твърдят, че експлозията е била по-силна от тези рано сутринта.
Първо се е чул гърмът, а след това се е усетила взривната вълна.

В същото време от Гражданска защита обаче твърдят, че е имало земетресение в района на София.

Това потвърдиха и от Сеизмологичния център към Геофизичен институт на БАН.
В 15 часа и 12 минути е регистрирано земетресение с епицентър на около 15 км. в южна посока от центъра на София.
Земетресението е с магнитуд около 3,2 по скалата на Рихтер и е усетено на територията на София.

Припомняме, какво има в складовете

    * - стрелкови боеприпаси - 96 т
    * - ръчни гранати - 52 т
    * - изстрели за гранатомет ПГ - 7 - 210 т
    * - 23 мм изстрели - 75 т.
    * - 76,2 мм изстрели - 48 т
    * - 85 мм изстрели - 252 т
    * - 100 мм изстрели - 21 т
    * - 115 мм изстрели - 17 т
    * - 122 мм изстрели - 83 т
    * - 125 мм изстрели - 94 т
    * - 152 мм изстрели - 211 т
    * - реактивни дълбочинни бомби - 20 т
    * - бойни заряди - 23 т
    * - взриватели - 204 т
    * - пиротехнически средства - 68 т
    * - други взривни вещества - 20 т
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!