Автор Тема: В София се тресем !!!  (Прочетена 4143 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #45 -: Юли 04, 2008, 14:08:44 pm »
Мхм, баща ми вчера е минал покрай Челепечино и видял с очите си гледката... нямало е къща без счупени прозорци или врати... Също и една s-класа изглежда нещо е паднало в/у покрива й ,защото е бил хлътнал надолу ... коментара от моя страна беше "Бе к'во го съжаляваш тоя със s-класата... сигурна съм ,че до месец даже е много... ще има по-хубав модел". Подкрепям казаното от ReNKaTa ,защото... ще мине време и счупените прозорци и врати ще бъдат подменени...,но страха , стреса от преживяното няма...

Аз не мисля, че тези с S - class - а трябва да ги отпишем - и 8 мерцедеса да има, ситуацията си е все така трагична - то и някой ужасно беден човек, който е без дом, по тази логика ще си каже - "Бе к'во ги съжаляваш тия с къщите, до месец ще им оправят прозорците" ... Който и каквото да си има, е неприятно да претърпи поражения по този абсурден начин ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #46 -: Юли 04, 2008, 14:54:44 pm »
Мда, но с разлика ,че тея с къщите в с. Челопечене ,Рени бачкат за една заплата от 350 лв. ,а тея с s-класата имат къщи в Драгалевци и месечен доход над 5 хил. лв. Нека помислим как ще им се отразят на хората от Челопечене тези щети на без това плачевният бюджет? Не ме разбирай погрешно... аз съм на принципа ,че за всеки има място под слънцето... просто ме хваща яд на цялата тази пумия наречена парламент...

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #47 -: Юли 04, 2008, 15:25:05 pm »
Мии душко, това, че имаш S-classa не значи, че задължително имаш къща в Драгалевци :)) А пък и да го мислиш и да не го мислиш, всеки, който има S - ка си има застраховка за нея :))

Изпочупените врати и прозорци ще ги поправят на всички - няма хората да си ги правят сами .. въпроса е в това, че цялата ситуация и всичко, което се случи вчера е недопустимо и въпреки това е факт !!!

Едва ли детето на човека с мерцедеса *ако хипотетично той има дете* се е стреснало по - малко от взрива, защото бащата му има S - class - a :)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #48 -: Юли 04, 2008, 15:30:14 pm »
земииии тоя хууубав киселинен дъжд! който иска моля да се чувства поканен само днес и само в софия киселинен дъжд бързайте бързайте докато е топъл!!!!!


вече вали в центъра как е при другите?

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #49 -: Юли 04, 2008, 15:40:58 pm »
 [oops]
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #50 -: Юли 04, 2008, 16:05:18 pm »
ами и аз съм в центъра ама не вали [oops]

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #51 -: Юли 04, 2008, 16:06:55 pm »
При мен беше жестока буря - първо заваля из ведро .. после градушка и накрая толкова мощни гръмотевици ни сервираха десерта, че си спрях ПЦ - то на гръмне :)))

Споко, казаха, че дъжда нямал нищо общо с киселинния *най - много малко примеси на азотен окис и прахови частици да са останали в него - нищо работа  :) - сигурно за това сега ръката, която ми наваля, като затварях вратата ме сърби  [confused] [lol]

Да са ни живи и здрави и съгражданите и управниците :)

ПС - аз съм на Плиска, вече преваля ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #52 -: Юли 04, 2008, 16:08:42 pm »
аз съм до Съдебната. преди пол. час прекапа за 10-на мин, ама улицата е вече суха

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #53 -: Юли 04, 2008, 16:28:03 pm »
Късметлийка :)

И тук преваля :)

ПС - ще ми се всички да спрем с параноята, ама мен още малко ме държи .. сори, за което
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #54 -: Юли 04, 2008, 16:47:09 pm »
Учудвам се на вашата параноя. Сега поне са само 1500 тона по-малко боеприпаси за унищожение.

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1214412

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1214550
« Последна редакция: Юли 04, 2008, 16:56:35 pm от Magic`Green`eyes »

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #55 -: Юли 04, 2008, 21:15:19 pm »
Учудвам се на вашата параноя. Сега поне са само 1500 тона по-малко боеприпаси за унищожение.

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1214412

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1214550

Сигурно поне половината от тези 1500 тона боеприпаси са продадени и с тези пукотевици някои хорица са искали да си изчистят следите. За какъв страх говорите и ужас? Какво като е гръмнало по-силно, това нищо не е, даже пак е било "малък дявол". Представете си тези няколкото тона тротил ако е бил затворен и гръмнеше какво щеше да стане? Няколко квартала на София щяха да се изравнят със земята. Добре, че късмета е бил на наша страна, защото ако се надяваме на някаква закрила и помощ от държавните истанции ...

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #56 -: Юли 07, 2008, 14:17:53 pm »
Каквото било - било :) Като всичко в нашата мила държава, това също беше чудо за 3 дни ... Край по споровете и по темата като цяло - в София вече не се тресем :) Всичко е мирно и спокойно. Да се надяваме да се запази такова за по - дълго време [molitva]

Моля, някоя от колежките да прехвърли темата в архива  [pccc] 
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: В София се тресем !!!
« Отговор #57 -: Юли 07, 2008, 16:40:23 pm »
FINITO

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."