Автор Тема: Re: Моят свят  (Прочетена 2486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Моят свят
« Отговор #15 -: Декември 10, 2005, 21:35:20 pm »
не даже е страхотно..и аз го правя... [shame]..някой път даже искам да крещя но..все пак трябва да държа някакво приличие..
Значи си приличаме! [lol]

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Моят свят
« Отговор #16 -: Декември 10, 2005, 23:17:40 pm »
Моят свят се намира на едно вълшебно място! [inlovee] В книгите, които пиша!!! [heart__]
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Моят свят
« Отговор #17 -: Декември 11, 2005, 10:47:30 am »
Моят свят се намира на едно вълшебно място! [inlovee] В книгите, които пиша!!! [heart__]

 [bravisimo]Хубав свят.Имаш ли компания там? [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Моят свят
« Отговор #18 -: Декември 12, 2005, 00:33:54 am »
Героите ми са доста интересни събеседници! [namigG] Често пъти ме изненадват с постъпките си!
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Rambo

  • Гост
Re: Моят свят
« Отговор #19 -: Декември 12, 2005, 11:44:40 am »
мДа, имам! =:) В него влизат двама души, единият от които съм аз. [twist] Другият е един много специален за мен човек, чиято самоличност все се каня да разкрия. [think] Та...темата ми се вижда подходяща, времето навън е слънчево - идеален повод да го направя! [fen] И така...момичето, което успя да плени сърцето ми не е коя да е, а самата Bonita! :) - събирателен образ на красота, доброта, скромност, честност и още куп положителни качества! [inlovee] Човек, който като цяло направи живота ми по-шарен, човек, благодарение, на който сега гледам на бъдещето с надежда за първи път след толкова дълго време! ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ Мименце, за всичко онова, което правиш за мен въпреки многото недостатъци, които притежавам! :kissoflove:

                                                                                                                                 С уважение: Анастас Гаравалов
[gentlefen]
« Последна редакция: Декември 12, 2005, 11:49:16 am от Rambo »

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Моят свят
« Отговор #20 -: Декември 12, 2005, 14:51:11 pm »
мДа, имам! =:) В него влизат двама души, единият от които съм аз. [twist] Другият е един много специален за мен човек, чиято самоличност все се каня да разкрия. [think] Та...темата ми се вижда подходяща, времето навън е слънчево - идеален повод да го направя! [fen] И така...момичето, което успя да плени сърцето ми не е коя да е, а самата Bonita! :) - събирателен образ на красота, доброта, скромност, честност и още куп положителни качества! [inlovee] Човек, който като цяло направи живота ми по-шарен, човек, благодарение, на който сега гледам на бъдещето с надежда за първи път след толкова дълго време! ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ Мименце, за всичко онова, което правиш за мен въпреки многото недостатъци, които притежавам! :kissoflove:

                                                                                                                                 С уважение: Анастас Гаравалов
[gentlefen]

 [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo] [a taka] :lovetogether: [cool heart]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Моят свят
« Отговор #21 -: Декември 18, 2005, 22:21:39 pm »
 :kissoflove: [hugs and kisses] [евала] [heart4] [chatlove]
Благодаря ти за думите [inlovee]
Всичко това означава много за мен...и някой ден  се надявам да успея да ти го докажа. [kiss2]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен qNiChkA

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 453
  • Пол: Жена
  • •yAyA •
Re: Моят свят
« Отговор #22 -: Декември 29, 2005, 22:17:02 pm »
:)и АЗ имАМ Свят ..шАнТаВ и дАжЕ лЕКо нерАзбИраем Дори за МЕн самАта :) ...и Когато Съм тЪжНа,ЯдосАна иЛи ПросТо Се чУвСтвАМ нЯкаК стрАнНо ..ВинаГи пОтЪвАм в нЕго. И се ОправяМ ВинаГи! [inlovee]
Защо света така е подреден..веднъж си победител..а после победен !!!

Неактивен chikita

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Не са ли сладички???
Re: Моят свят
« Отговор #23 -: Декември 30, 2005, 20:55:29 pm »
определено имам...всеки има...защото всички сме различни...света е един, но е и единствен в нас..защото е наш..ние живеем в него..
 :arrow: не си странен, просто твоят свят може би се различава повече от този на другите и ти усещаш това....и между другото това е похвално..защото ти си по-силен от останалите, защото си различен и отстояваш своя "свят"...а такива хора са много необходими...те карат света да се развива..

Светът на всеки е различен, всеки от тях е изключителен и спецяллен! [evil]
Всяка сутрин жадуваш да го почувстваш,
да го духаш, да го допреш до усните си...
тогава горещата течност се влива в теб...
това е тайната на доброто КАФЕ!

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Моят свят
« Отговор #24 -: Януари 02, 2006, 15:49:55 pm »
Имам си собствен свят,и си е само мой.Поне за сега [shame]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....