Автор Тема: Re: Моят свят  (Прочетена 2489 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gecka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
Re: Моят свят
« -: Декември 08, 2005, 21:57:42 pm »
Определено имам и аз .. и то май не само един  :p един път сън някъде въж времето и пространството, друг път... и аз не знам къде... но не  и  където трябва  [pleZz] [namigG]







Нищо, дори всички армии на света, не могат да спрат една идея, чието време е настъпило.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Моят свят
« Отговор #1 -: Декември 08, 2005, 22:17:17 pm »
Оо да .. определено имам .. и мисля че нямам хора около себе си които да могат да ме разберат .. така както трябва.. или може би така както на мене ми се иска..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Моят свят
« Отговор #2 -: Декември 08, 2005, 22:35:46 pm »
мдаа имам си - казва се Алеята на лудите-интересното е че самото място наистина съществува , само персонайите там са не много реални,но пък им се случват и правят реални неща

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Моят свят
« Отговор #3 -: Декември 09, 2005, 13:29:09 pm »
Да имам си той не е лично мой :) но когато съм самичка не мога да влизам в него :) трябва ми мойта приятелка :) за да сме двечките само тя разбира за какво иде реч в него
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Моят свят
« Отговор #4 -: Декември 09, 2005, 13:35:52 pm »
Да имам си той не е лично мой :) но когато съм самичка не мога да влизам в него :) трябва ми мойта приятелка :) за да сме двечките само тя разбира за какво иде реч в него
И аз съм така с две мои приятелки .. имаме си некъв много измислен откачен луд шантав забавен романтичен розов сладък прекрасен свят  [inlovee] [shame] [lol]

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Моят свят
« Отговор #5 -: Декември 09, 2005, 22:19:42 pm »
Аз имам такъв свят.....и той си е лично мой !!!

и аз...  :)
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен chikita

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Не са ли сладички???
Re: Моят свят
« Отговор #6 -: Декември 09, 2005, 22:34:32 pm »
Преди да отговоря искам да се обърна към Мистик: не знам защо се дразниш толкова когато пиша в темите ти, но го правя просто защото ми харесват. Относно въпроса, имам си лично мой свят, който не споделям с никой. :) [lol]
Всяка сутрин жадуваш да го почувстваш,
да го духаш, да го допреш до усните си...
тогава горещата течност се влива в теб...
това е тайната на доброто КАФЕ!

Неактивен SoundreameR

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 630
  • Пол: Мъж
Re: Моят свят
« Отговор #7 -: Декември 09, 2005, 22:49:55 pm »
ми да... естествено... ноо... май ще си остане само мой... [oops] no one to share with... [shame]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Моят свят
« Отговор #8 -: Декември 09, 2005, 23:31:00 pm »
Всеки си има свой собствен свят [mhmm] .Той ни зарежда с енергия,дава ни сили да продължим напред ,да избистрим съзнанието си,да открием себе си.Нужен ни е този свят и не вярвам да има човек ,който да няма такъв. [намиг-]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Моят свят
« Отговор #9 -: Декември 10, 2005, 00:40:39 am »
всеки има свой собствен свят..илюзорен разбира се  :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Моят свят
« Отговор #10 -: Декември 10, 2005, 21:04:41 pm »
Преди да отговоря искам да се обърна към Мистик: не знам защо се дразниш толкова когато пиша в темите ти, но го правя просто защото ми харесват. Относно въпроса, имам си лично мой свят, който не споделям с никой. :) [lol]

 [shame]Благодаряяяя тииии! [shame]

Неактивен chikita

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Не са ли сладички???
Re: Моят свят
« Отговор #11 -: Декември 10, 2005, 21:13:26 pm »
Преди да отговоря искам да се обърна към Мистик: не знам защо се дразниш толкова когато пиша в темите ти, но го правя просто защото ми харесват. Относно въпроса, имам си лично мой свят, който не споделям с никой. :) [lol]

 [shame]Благодаряяяя тииии! [shame]
[lol] Няма защо!!! [lol]
Всяка сутрин жадуваш да го почувстваш,
да го духаш, да го допреш до усните си...
тогава горещата течност се влива в теб...
това е тайната на доброто КАФЕ!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: Моят свят
« Отговор #12 -: Декември 10, 2005, 21:14:22 pm »
определено имам...всеки има...защото всички сме различни...света е един, но е и единствен в нас..защото е наш..ние живеем в него..
 :arrow: не си странен, просто твоят свят може би се различава повече от този на другите и ти усещаш това....и между другото това е похвално..защото ти си по-силен от останалите, защото си различен и отстояваш своя "свят"...а такива хора са много необходими...те карат света да се развива..
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Моят свят
« Отговор #13 -: Декември 10, 2005, 21:24:35 pm »
определено имам...всеки има...защото всички сме различни...света е един, но е и единствен в нас..защото е наш..ние живеем в него..
 :arrow: не си странен, просто твоят свят може би се различава повече от този на другите и ти усещаш това....и между другото това е похвално..защото ти си по-силен от останалите, защото си различен и отстояваш своя "свят"...а такива хора са много необходими...те карат света да се развива..

благодаря и на теб!Но все пак не ти ли се вижда малко странно да се въртя по улиците и да си пея?

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: Моят свят
« Отговор #14 -: Декември 10, 2005, 21:32:38 pm »
не даже е страхотно..и аз го правя... [shame]..някой път даже искам да крещя но..все пак трябва да държа някакво приличие..
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."