Автор Тема: За или против смъртните наказания?  (Прочетена 42729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #75 -: Октомври 03, 2007, 18:00:31 pm »
Сетих се за едни индиански мъчения ...

1. Слагат виновния вързан и седнат, а в задните му части мушкат края на бамбук ... тааа сами можете да се сетите за ефекта като се има предвид, че бамбука расте по 2-3 сантиметра на ден....

2. Вързват "оная му работа" с корда и пускат да играе пред него голо, красиво момиче...

Дано да не съм бил прекалено брутален. [shame]

Гледаш твърде много телевизия.
Един съвет - първо порасни, после пак помисли...
Ако нещата бяха толкова прости, щяхме да сме както в близкия изток - ей ви Библията, ей ви Корана, съдете. Едно око не винаги струва колкото друго, зъбите не си приличат...

Дано не ти се случва нещо такова с близък човек ... просто представи си какво би ти се искало да направиш с виновника?

Неактивен [SiLeNcE]

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • Пол: Жена
  • Dead BoDy ... DeaD SouL ...
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #76 -: Октомври 03, 2007, 20:14:46 pm »
Сетих се за едни индиански мъчения ...

1. Слагат виновния вързан и седнат, а в задните му части мушкат края на бамбук ... тааа сами можете да се сетите за ефекта като се има предвид, че бамбука расте по 2-3 сантиметра на ден....

2. Вързват "оная му работа" с корда и пускат да играе пред него голо, красиво момиче...

Дано да не съм бил прекалено брутален. [shame]

Гледаш твърде много телевизия.
Един съвет - първо порасни, после пак помисли...
Ако нещата бяха толкова прости, щяхме да сме както в близкия изток - ей ви Библията, ей ви Корана, съдете. Едно око не винаги струва колкото друго, зъбите не си приличат...

Дано не ти се случва нещо такова с близък човек ... просто представи си какво би ти се искало да направиш с виновника?

Мда искаше ми се просто да извикам името му и да го застрелям , но минало .... Немога да върна нищо
 
Една голяма болка беше любовта ти,но за това не те виня,
за белега в душата от любовни рани горещо ти благодаря.
В живота има и тъга,но не за мен и не сега....
И само ти,единствен ти ме караш да се чувствам пак и пак аз жива,
ти рани душата ми и станах силна от това.
И само ти,единствен ти ме караш да се чувствам пак и пак аз жива,
ти рани сърцето ми,но в мене диша любовта!
Безброй причини има да се чувствам жива,но най-голямата си ти.
заспивам и се будя истински ранима

didibo80

  • Гост
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #77 -: Декември 01, 2007, 01:51:01 am »
ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО Е ЧЕ Е ЗА

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #78 -: Декември 04, 2007, 12:44:21 pm »
аз съм против....мисля че има по големи наказания от смъртта...не го казвам от хуманна гледна точка да не убиваме човечеството но мисля че има неща които са по болезнени от смъртта...и то не физически мъчения а на психична основа....тва да побъркаш един човек или да вкараш в лудница нормален....мисля че е по гадно от колкото да ти теглят куршума и да се приключи!макар че има и такива които наистина не заслужават да живеят било то и отвратителен живот.......

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #79 -: Декември 07, 2007, 01:10:34 am »
ами и да и не  [confused]..да-защото има хара,които заслужават да умрат,за това което са сторили.например да убият за тези специално трябва...
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #80 -: Декември 07, 2007, 09:36:15 am »
мдам ... съгласен съм - има по-големи наказания, да го пуснат убиеца след 2 години за добро поведение и събитието да се повтори ... но за кого ли е наказанието ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #81 -: Декември 07, 2007, 10:54:36 am »
иво не бъди саркастичен само защото не съм на твоето мнение....уважавай мненията на другите...нали това непрекъснато пишеш по постовете!!! :) :) :)

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #82 -: Декември 07, 2007, 11:56:23 am »
аз го уважавам де :) но не си права :) и тебе уважавам :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #83 -: Декември 07, 2007, 13:35:14 pm »
за себе си съм права...ти имаш гледна точка аз също...макар че си прав за едно...наистина не знам ако се случи нещо с някой мой близък ...дали няма да искам смъртно наказание за него...а пък квато съм може и аз да го изпълня... [lol] [lol]

и аз те уважавам и не само :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove:

Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #84 -: Декември 07, 2007, 15:45:43 pm »
Така да кажа че ако ги нямаше смъртните наказания .... половината от историята на света нямаше да я има ... ако се вгледате в някои учебник по история ще видите че 40 % от това което пише в него е за нечие наказание .... смъртно или не няма значение .... думата наказание говори за всичко .... Определено аз съм за ... ако го погледнеш от хуманна гледна точка .... мисли преди да направиш нещо (убийство или кражба ).... определено има и някои глупави смъртни наказания като на медиците ни .... това да те обвинят в нещо което не си направил и то обвинението да е смъртно наказание е малко глупаво и недостойно ... точно заради такива неща започват войните ... аз ако бях президент на БГ определено либия щеше да съжелява за това което направи .... първо че е доказано на всякаде че наще медицински кадри са на доста добро ниво .... макар че здравните ни заведения са под сяква ... поне навън като излязат се доказват .....

П.С. Правете добрини повечко а не мислете за такива глупави раоти като ... смъртните присъди .... човешката простотия няма край ... или ще има след 10-20 години като сички поумнеят .... и блондинките вече не са руси :) ахахахаха  :>
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~

Неактивен benny

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 62
  • Пол: Мъж
  • Много красива
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #85 -: Декември 14, 2007, 22:06:13 pm »
Остро ЗА, ако си отнел невинен живот по особено жесток начин, трябва да бъдеш екзекутиран. Никои няма правото да отнема човешки живот по каквито е да е причини. Не като тука някакъв застрелял от упор човек със седем патрона и накрая осъден за НЕпредомишлено убийство 3 години затвор. Ами тези педофили, изнасилвачи и пласьори те какво наказание трябва да получат-затвор ли, ха и какво ще станат по добри ли в затвора. Там стават по лоши даже, пък и всеки затворник струва на държавата пари т.е. нашите пари.
Незнам но аз съм за, всеки има правото да има мнение и аз не му го отнемам просто така аз мисля
Show me the meaning of being lonely
Is this the feeling I need to walk with
Tell me why I cant be there where you are
Theres something missing in my heart

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #86 -: Декември 15, 2007, 01:34:56 am »
Никои няма правото да отнема човешки живот по каквито е да е причини.
Нещо си противоречиш тук... след като НИКОЙ няма правото да отнема човешки живот... от къде на къде да се отнема живота и на тези хора, пък било то и "законно". Не, че ги защитавам, ама... двусмислица си е :)

Неактивен benny

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 62
  • Пол: Мъж
  • Много красива
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #87 -: Декември 16, 2007, 14:00:37 pm »
имам предвид от разни убийци, побойници изключвам само правосъдието и войните. извинявай че не се изразих правилно  [shame] [shame] [shame] [shame]
Show me the meaning of being lonely
Is this the feeling I need to walk with
Tell me why I cant be there where you are
Theres something missing in my heart

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #88 -: Декември 16, 2007, 14:14:08 pm »
С това пък вече, съвсем ме обърка  [lol]
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #89 -: Декември 16, 2007, 14:26:56 pm »
Да... и аз се обърках. benny, Предварително искам да изясня, че не се заяждам, а просто ми е интересно да разбера, както точно и защо мислиш... нали все пак това е целта на цялата работа с писането тук. :)
Та... Първо знаеш ли какво значи правосъдие? Съвсем сериозно е питането ми! И после... казваш, че никой няма правото да отнема чужд живот... нека не те цитирам отново, но войната не е ли най-масовото клане в което се отнемат стотици... хиляди човешки животи? Тогава... как така попада според теб в категорията на извиняемите убийства и защо?
:)