Автор Тема: Бунтараството  (Прочетена 5648 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Бунтараството
« Отговор #75 -: Ноември 09, 2006, 00:41:41 am »
Дева какво ти става напоследък, да не би да влизаш в манастир скоро... Християнските добродетели са това което са, но преди не съм те виждал като толкова ревностен техен защитник... Някаква промяна ли виждам или досега не съм те виждал в тази ти светлина?...
Да , така реших

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Бунтараството
« Отговор #76 -: Ноември 09, 2006, 21:56:36 pm »
Ама там няма нет, как ще лишиш сайта от духовността, с която го храниш...? (кога ти е постригването за послушница, ще се напия като казак от мъка... няма да има с кой да се дразня... :( )
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Бунтараството
« Отговор #77 -: Ноември 10, 2006, 09:26:16 am »
Ама там няма нет, как ще лишиш сайта от духовността, с която го храниш...? (кога ти е постригването за послушница, ще се напия като казак от мъка... няма да има с кой да се дразня... :( )
Ако продължавам  да ви храня ще вземете да станете просяци  и михлюзи /турцизъм , означава баш мързел/ :)                                                                                                                           

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Бунтараството
« Отговор #78 -: Ноември 10, 2006, 12:05:41 pm »
Не каза кога ти е постригването за послушница :)

"Дева е послушница...", от това ще стане виц... :)
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Re: Бунтараството
« Отговор #79 -: Ноември 14, 2006, 23:58:56 pm »
Като си бунтовник без кауза какво правиш? Пишеш по форумииии [pleZz]
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен анде

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 299
  • Пол: Мъж
  • Нищо човешко не ми е чуждо
Re: Бунтараството
« Отговор #80 -: Ноември 15, 2006, 04:35:56 am »
Бунтовете може да са за завземане на властта с цел извършване на престъпления , като грабеже в случая с дадения пример.

Е това вече ми е интересно.Добре защо народът ще прави бунт ако е доволен?За да има адреналин ... не мисля.Бунтове се правят предимно в криза.Ако искаш да кажеш военен преврат това вече е друго.Ако народът е свалил едно правителство, упрваление или каквото и да било то значи нещо в него не е наред, и много от хората го виждат.
А защо свързваш бунтовете единствено с "народа" :) Дадох ти пример , екипажа на един кораб не е народа , прави бунт и е мнозинството на този кораб , но в никакъв случай не е мнозинство извън кораба ...таа прави бунт за да станат пирати с цел лично обогатяване.

Здравей,Евичке.За корабчето си права,но това са бунтчета в чашчица с вода и причините са най различни.Става  дума за бунтовете народни.Народа живее зле,в  бедност и мизерия безпосветна,нещата не се прменя с години,а властващите  не правят нищо,за да променят нещата към по добро и...тогава,често стхийно избухват бунтавете народни.За да се променят нещата,зада заживе народа по човешки и добре ,да има за всички,а не само за бандата ,която е на власт и неините слуги и помагачи,и промените към по добро да станат по бързо,за това са бунтовете и революцийте.САМО ЗА ТОВА.
българофил