Автор Тема: За теб...с любов  (Прочетена 1777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
За теб...с любов
« -: Октомври 15, 2005, 22:19:53 pm »
Просто ти!Един невероятен човек.
Един човек,едни чувства,едни невроятни и незабравими спомени.
Спомени които навярно завинаги ще останат дълбоко в моето сърце...
Всичко наоколо ми напомня за теб,за нас,за твоята огромна любов към мен,за нашето искренно приятелство и за обрата на съдбата,която доказа на мен самата толкова много.почти толкова колкото ти ми дари.Доказа ми,че едва когато загубиш нещо разбираш неговата безценна стойност.Доказа ми,че красотата не е най-важното нещо,за да обикнеш някой или нещо.Доказа ми,че всичко на този сват може да се преобърне толкова шеметно и необяснимо,че дори можеш да вярваш на неща,които са ти се стрували така далечни и необясними.
Всяка секунда ти ми даваше любовта си...тя бе толкова истинска и чиста,а вниманието с което ме обсипваше ме караше да се чувствам така специална.Пазя невероятните спомени,тези в които плачех в прегръдките ти и тези в които ме обливаха вълните на смеха,Ти обичаше да се радваш на усмивката ми....през тези няколко месеца аз те опознах толкова много...ти стана част от живота ми...
Помня всяко съобщение,всеки телефонен разговор...но през цялото това време до мен ,заслепена от стара,трудноизживяна раздяла не можах да те обикна,въпреки всичките усилия.Всички ми казваха как един ден този човек просто ще напусне живота ми и ще остана сама с болката си по изгубеното...е...дойде и този ден...и сега страдам по твоята изгубена любов,приятелю...толкова горчиво съжалявам...а можехме да бъдем истински щастливи..
Сега ми останаха само спомените за теб и твоята безгранична любов,която аз погубих със грешките си...
Грешките,които всички отчаяна искаха да предотвратят...а аз заблудена,не исках да гледам напред...седях в тъмнината,сляпа и глуха за думи и жестове,като вдовица над гроб...гроба на любовта,която вече бе мъртва,а аз безмислено се опитвах да спася.Ти вървя до мен,знаеше за моята слепота,знаеше ,че не исках да гледам напред и пое по своят път,за да откриеш друга,за да ме забравиш и да продължиш без болката.
Сега зная колко много загубих и колко много те обичам ....
Съдбата ми го върна...разменихме си ролите...Тъкъв ли ще бъде животът ни и занапред?!
Може би ТИ и АЗ никога няма да бъдем отново,щастливи заедно...
И въпреки всичко ще ти кажа това което ти ми каза преди време...БЛАГОДАРЯ ТИ...ти наистина си страхотен човек!!!







Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: За теб...с любов
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2005, 21:11:26 pm »
твоя живот,или отрязъка поне от него,за който пишеш тук, сякаш е моят живот.......и аз загубих така един човек,който не заслужаваше такова отношение [think]той ми даде всичко,а аз.....почти нищо...
и се възхищавам на смелостта да напишеш това тук....
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.


Неактивен ToMaS

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 111
  • Пол: Мъж
Re: За теб...с любов
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2005, 21:25:06 pm »
Това е просто НЕВЕРОЯТНО!!! [gentle-fen]
“Целият прогрес и цялата култура на човечеството се базират изключително върху гениалността и енергията на личности, а в никакъв случай не са продукт на “мнозинството”.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: За теб...с любов
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2005, 22:59:36 pm »
 [shame]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: За теб...с любов
« Отговор #4 -: Април 05, 2010, 22:29:54 pm »
Настръхнах цялата докато го четях...