Автор Тема: ... на света има една-единствена жена за теб ...  (Прочетена 13034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #90 -: Октомври 23, 2006, 01:40:38 am »
Поне не кради предизборните лозунги на един пенсионер! Все едно да отмъкнеш бонбон от тригодишно!
Хм... на колко си години, извинявай?
В нейния случай е по-добре да се премълчи :)

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #91 -: Октомври 23, 2006, 02:10:34 am »
Уви, спокойно мога да се определя като тактична, но притворството и премълчаването не са ми житейска стратегия. Защо си мислиш, че възрастта ми може да е проблем за мен, мила? Аз поне не съм тъпкала 20 и кусур години земята, като някои други, без да прогледна по-далеч от носа си. Някъде из форума има точен мой профил с това как се казвам, от къде съм, на колко съм и т.н. и всичко е вярно, разбира се, защото това коя съм никога не ме е смущавало и не ми е било проблем. Май "Лексикон" се казваше! Пък който го интересува скромната ми личност, винаги може да се порови!

Аз не съм антихрист и никога няма да бъъъдаааааа.....
Колко познатоооо....

В момента дъвча дъвка. Желаещи да ми я откраднат?
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #92 -: Октомври 23, 2006, 02:48:16 am »
ХаХаХа защо ли ? Абе ти си като оня полицай от вица , дето съдили един разказвач на вицове от чиито вицове всички умирали от смях и понеже съдията искал да му се демонстрира , наложило се да разкаже един . Всички умрели от смях само един полицай останал жив ....след един месец умрял от смях :) Имам чувството ,че ти ще оцелееш много по-дълго от него :)

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #93 -: Октомври 23, 2006, 05:52:06 am »
За всеобщо нещастие аз винаги оцелявам  :p Нито съм толкова тъпа, че да умра заради виц, нито съм толкова елементарна, че да тръгна да ти лижа задника, за да проявяваш смешната си "снизходителност" към мен. Правят ми удоволствие реакциите ти, които колкото по-къси са, толкова повече в тях е концентрирана пасивната ти агресия и истеричността ти.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #94 -: Октомври 23, 2006, 11:39:15 am »
За всеобщо нещастие аз винаги оцелявам  :p Нито съм толкова тъпа, че да умра заради виц, нито съм толкова елементарна, че да тръгна да ти лижа задника, за да проявяваш смешната си "снизходителност" към мен. Правят ми удоволствие реакциите ти, които колкото по-къси са, толкова повече в тях е концентрирана пасивната ти агресия и истеричността ти.
Аха :) глей кви мухи били накацали в салатката ти Хахаха интересно

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #95 -: Октомври 23, 2006, 21:20:40 pm »
Уви, спокойно мога да се определя като тактична, но притворството и премълчаването не са ми житейска стратегия. Защо си мислиш, че възрастта ми може да е проблем за мен, мила? Аз поне не съм тъпкала 20 и кусур години земята, като някои други, без да прогледна по-далеч от носа си. Някъде из форума има точен мой профил с това как се казвам, от къде съм, на колко съм и т.н. и всичко е вярно, разбира се, защото това коя съм никога не ме е смущавало и не ми е било проблем. Май "Лексикон" се казваше! Пък който го интересува скромната ми личност, винаги може да се порови!

Аз не съм антихрист и никога няма да бъъъдаааааа.....
Колко познатоооо....

В момента дъвча дъвка. Желаещи да ми я откраднат?
Просто ми е странно един човек над 20 години да асоциира тази песен с кампанията не Беронов, а не с митингите на седесарите в ранната демокрация [think]
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #96 -: Октомври 24, 2006, 14:59:10 pm »
Уви, спокойно мога да се определя като тактична, но притворството и премълчаването не са ми житейска стратегия. Защо си мислиш, че възрастта ми може да е проблем за мен, мила? Аз поне не съм тъпкала 20 и кусур години земята, като някои други, без да прогледна по-далеч от носа си. Някъде из форума има точен мой профил с това как се казвам, от къде съм, на колко съм и т.н. и всичко е вярно, разбира се, защото това коя съм никога не ме е смущавало и не ми е било проблем. Май "Лексикон" се казваше! Пък който го интересува скромната ми личност, винаги може да се порови!

Аз не съм антихрист и никога няма да бъъъдаааааа.....
Колко познатоооо....

В момента дъвча дъвка. Желаещи да ми я откраднат?
Просто ми е странно един човек над 20 години да асоциира тази песен с кампанията не Беронов, а не с митингите на седесарите в ранната демокрация [think]

Първо, не съм над 20 години. Второ, никога не съм се интересувала особено от политика. Трето, никога не съм се чувствала част от псевдодемократичната прослойка, която скачаше по митингите в "свежите" години на развитието ми. Само някой да не ми се обиди - уважавам принципите на демокрацията, но не понасям позата на солидна част, скачаща някъде просто заради сеира. Не харесвам нито Неделчо Беронов, нито Иван Костов, нито Надежда Михайлова. Затова простете ми небрежността към символите на движението им. И все пак очебръкното взаимстване на девиния стих трябва да бъде признато!
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #97 -: Октомври 24, 2006, 15:04:59 pm »
Че той си е нарочно очевиден :) Но ти умираш да обясняваш очевидното :) въобразявайки си ,че останалите са по-слепи от теб :) Всъщност обясняването на очевидното е доказателство единствено за собствената ти слепота :)

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #98 -: Октомври 24, 2006, 15:08:03 pm »
Ей, все да си отгоре - тц тц, поне гледай на кой кур се надеваш!

Ще ти го кажа кратко и ПРОСТО - мълчи ма!
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #99 -: Октомври 24, 2006, 20:38:47 pm »
Уви, спокойно мога да се определя като тактична, но притворството и премълчаването не са ми житейска стратегия. Защо си мислиш, че възрастта ми може да е проблем за мен, мила? Аз поне не съм тъпкала 20 и кусур години земята, като някои други, без да прогледна по-далеч от носа си. Някъде из форума има точен мой профил с това как се казвам, от къде съм, на колко съм и т.н. и всичко е вярно, разбира се, защото това коя съм никога не ме е смущавало и не ми е било проблем. Май "Лексикон" се казваше! Пък който го интересува скромната ми личност, винаги може да се порови!

Аз не съм антихрист и никога няма да бъъъдаааааа.....
Колко познатоооо....

В момента дъвча дъвка. Желаещи да ми я откраднат?
Просто ми е странно един човек над 20 години да асоциира тази песен с кампанията не Беронов, а не с митингите на седесарите в ранната демокрация [think]

Първо, не съм над 20 години. Второ, никога не съм се интересувала особено от политика. Трето, никога не съм се чувствала част от псевдодемократичната прослойка, която скачаше по митингите в "свежите" години на развитието ми. Само някой да не ми се обиди - уважавам принципите на демокрацията, но не понасям позата на солидна част, скачаща някъде просто заради сеира. Не харесвам нито Неделчо Беронов, нито Иван Костов, нито Надежда Михайлова. Затова простете ми небрежността към символите на движението им. И все пак очебръкното взаимстване на девиния стих трябва да бъде признато!
Бе питането ми имаше напълно технически характер. Ама ти явно си човек с излишно време и енергия [oops]Наистина ли не виждаш колко абсурдно изглеждат тези излияния? [think]
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #100 -: Октомври 25, 2006, 22:03:54 pm »
Абсурдно е да ми говориш, че е абсурдно да си оставям мнението на място, предназначено за "словоизлияния". Или може би имаш "известни" проблеми с асимилацията на казаното и караш по сталински - "има изказване на репата, има нужда от мислене, няма изказване на репата, няма нужда от мислене"?
И не само за репата, май общо взето мисленето не се тачи много-много!
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

solitude

  • Гост
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #101 -: Ноември 10, 2006, 20:42:12 pm »
А замисляла ли си се, че всяка дума носи някаква енергия и че трябва внимателно да се използва. Защо ли онези, които наричаме мъдреци съзнателно прекарват част отживота си потънали в мълчание и съзерцание???
Не е ли абсурдно колко излишни думи и ..... размиване на темата....
Не, че всеки няма естествени нужди :) ама да споделяш нуждите на четерибуквието си(дупе) или пък желаеш по-грандоманското шестбуквие(задник)- не виждам по какъв начин това е обогатило темата, която се разисква :).
И за да се помъча да се върна към нея.... Защо има легенда, в която се говори, че човек е бил двуполово същество толкова могъщо и съвършено, че това разгневило боговете и те го разделили на две половини и той цял живот се опитва да открие своята истинска такава :) Някога бях написала нещо...

Телефонен звън ли свързва две души
или дори тогава, когато вселената мълчи
способни са да разговарят те
и чуват нежното туптене на другото сърце.

Възможно ли е там някъде в безкрая
да търсят те взаимно "портите на Рая"?
И "рай" какво е? Ти виждал си го кажи?
И може ли да го достигнат човешките мечти?

Легенда стара има на света
На две човека разделили боговете
и търси цял живот своята една
единствена половинка там нейде в световете.

И може би когато открие я за миг
вселената издава един божествен вик.
И  "рай" настъпва на земята
и цяла е с любов изпълнена душата

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #102 -: Ноември 10, 2006, 22:45:13 pm »
Красиво е solitude

solitude

  • Гост
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #103 -: Ноември 11, 2006, 18:02:54 pm »
Бллагодаря ти Девичке :kissoflove:

Неактивен elanmorin

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 94
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #104 -: Ноември 12, 2006, 17:21:08 pm »
зависи
аз