Автор Тема: ___НОВИНИ___  (Прочетена 295969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #285 -: Ноември 28, 2007, 12:37:08 pm »
пак добре 4е момичето се е оправило...мисля че това е най важното...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #286 -: Ноември 28, 2007, 12:56:05 pm »
това е важното, но до следващата жертва ... така сме ние ... така сме се научили, за да се вземат мерки, трябва нещо по-ужасно да се случи или да се вдигне шум в медиите и едва тогава да се "вземат" закъснели мерки ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #287 -: Ноември 28, 2007, 12:58:39 pm »
не бе така е няма спорт....можев да е шампион на страната ама тва не го оправдава......според мен трябва да си понесе последствията още повече той и Албена бяха лица на кампанията "Ако си пил-слез,искам да стигна жив" така че да е мислил преди да е седнал пред волана

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #288 -: Ноември 28, 2007, 14:29:57 pm »
Цитат
  че да е мислил преди да е седнал пред волана



...
пиян човек не може да мисли, той обикновено действа !
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #289 -: Декември 01, 2007, 10:18:54 am »
Световен ден за борба със СПИН



1 декември е Световния ден за борба със СПИН. По този повод доброволци от Българския младежки Червен кръст /БМЧК-София/ организират мащабна превантивна кампания.

 От 13.30 часа срещу билетните каси за линия „Юг" на Софийската централна жп гара ще се проведе хепънинг за младежи от рискови групи и обучение по репродуктивно здраве и превенция на сексуално-рисково поведение.

От 16.00 часа информационната кампания ще продължи в кинокомплексите Арена-Запад и Арена-Младост. Там доброволци на БМЧК - София ще подарят червена лентичка, информационни материали и презервативи на всеки посетител.

От 18.45 часа публиката на съботните представления на Народен театър „Иван Вазов" също ще получи информационен пакет и символна лентичка. Отбелязването на Световния ден за борба с HIV/СПИН ще завърши в дискотека "Fire" в Студентски град от 23.00 часа.

http://news.ibox.bg/news/id_864150869

Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #290 -: Декември 07, 2007, 09:33:58 am »
Преподавателят от ФЖМК: Просто играх една игра

Това е един видеозапис, който е силно манипулиран.

Това заяви Борис Ангелов, преподавателят по телевизионна журналистика във ФЖМК, обвинен в сексуален тормоз в ефира на Нова телевизия.

Припомняме, предаването „Господари на ефира" излъчи материал, в който Ангелов е изнудвал студентка от факултета, като я е заплашвал, че няма да получи оценка, ако тя не му посети дома му.

Всичко, което се случи е манипулация, аз просто играех нейната игра, заяви Ангелов.
Според него не е имало възможност момичето, което го обвинява в сексуален тормоз, да получи оценката, тъй като е била в САЩ, когато е трябвало да я изпитва.

По думите му студентката го е заплашила и е заявила, че ще му „стъжни живота". След това тя е посетила няколко пъти кабинета му и неколкократно му е отправяла намеци.
Ангелов твърди, че излъченият материал е манипулативно монтиран и думите му са извадени от контекста.

Не виждам нищо лошо в това да я поканя у дома, аз съм канил много студенти в дома си. Още повече, да сте ме чули някъде да я изнудвам директно за секс, попита Ангелов.

Смятам, че това, което се случи е опит да бъде отстранен от факултета, продължи Ангелов.
По думите му, материалът цели да не позволи на преподавателя да участва в течащ в момента конкурс за директор на стартираща телевизия.
Това е опит да не бъда допуснат до конкурса и има заинтересовани лица, каза още Ангелов.

56-годишният Ангелов призна, че много студентки са посещавали дома му, но отрече да е имал сексуални контакти с тях.
Просто играх една игра, завърши университетският преподавател.




добре е че се намират идиоти да му вярват ... то за това сме си и идиотска държава .... то бива бива наглост ама ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #291 -: Декември 10, 2007, 14:35:12 pm »
Екс затворник краде 15 дни след свободата си

dariknews.bg

Бивш затворник бе заловен в момента на кражба от частен дом в Кърджали. 30-годишният влязъл през отключена врата, докато стопаните спели в жилището си и се опитал да изнесе DVD. Когато мъжът се готвел да изнесе плячката, живеещите в къщата се събудили, заключили неканения гост и позвънили в полицията. Извършителят на деянието е задържан в РПУ-Кърджали. При направената справка се установило, че той е бил освободен от затвора на 21 ноември, тази година, след изтърпяна присъда за кражба.


... е после ми кажете, че вълкът си мени козината и нрава също ....
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #292 -: Декември 17, 2007, 19:47:01 pm »
Колко струва да ти се размине съд за катастрофа

17 декември 2007 / News.dir.bg
Вещо лице по дело за катастрофа бе задържано с 400 лв. подкуп при спецоперация в петък в Перник.
70-годишният Борис Костов, който е вещо съдебно лице, поискал през септември 500 лв. от шофьор, който блъснал при катастрофа моторист, съобщи Дарик.
Експертът трябвало да промени становището си, като измести вината от водача на автомобила. Първоначално Костов взел 100 лв. "капаро". След сигнал полицията обаче го хванала в петък с останалите 400 лв.
За ареста на Костов са използвани специални разузнавателни средства. След разпит обаче той е освободен по здравословни причини. Срещу Костов е образувано дознание.
70-годишният мъж е бил ангажиран с изготвянето на около 80% от автотехническите експертизи за катастрофите в Перник.
Директорът на пернишката полиция Димитър Шереметев определи деянието като "изключително грозно" и недопустимо в съдебната практика, тъй като становищата се вземат за чиста монета.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #293 -: Декември 18, 2007, 20:38:01 pm »
Полицай в командировка изнасилил 15-годишна
15 август 2007 / News.dir.bg
В РПУ - Несебър е получено съобщение от 15-годишно момиче, че във вторник вечерта в стая на общежитие в курортния комплекс “Слънчев бряг” е било изнасилено от мъж, който се представил за полицай.
Предприетите оперативно–издирвателни действия установили, че евентуален извършител е 26-годишният Р.Д., служител на ОДП – Смолян. Той бил командирован в РПУ – Несебър и в посочения период почивал след дневна смяна. По случая е образувано досъдебно производство. Уведомена е Военно-окръжната прокуратура – Сливен, която е поела разследването. Мъжът е задържан за 72 часа. Разпоредена е служебна проверка и в зависимост от резултатите от нея ще бъде взето дисциплинарно отношение, предаде БГНЕС.


няколко месеца по-късно ... жалката действителност ...

(Не)осъдиха полицай за изнасилване
18 декември 2007 / News.dir.bg
Сливенският военен съд наложи условна присъда от 2 години и 10 месеца с 5-годишен изпитателен срок на полиция Румен Башев за изнасилване на непълнолетна.
Всъщност присъдата ще влезе в сила, ако през изпитателния срок Башев извърши подобно престъпление.
Осъденият е полицай от РПУ-Смолян, съобщи БТА. През август той бил командирован в курорта Слънчев бряг, където изнасилил момичето, използвайки сила и заплаха. Заместник- военният окръжен прокурор Христо Тинев заяви, че обвинението включва и блудство, съобщи Дарик. Присъдата подлежи на обжалване пред по-горна инстанция.
Междувременно Районният съд в Берковица издаде ефективни присъди за младежи, изнасилили учителка на рокфестивала "Беркрок" през тази година. Борислав Георгиев бе наказан с 4 години затвор и глоба от 1100 лева, а Цанко Йорданов - 18 месеца затвор и глоба от 800 лева.
По време на концерт в нощта на 28 юли двамата насилници, които са от ромски произход, отвлекли със сила от публиката учителка от София. Те я ограбили и изнасилили в парк в Берковица. Георгиев и Йорданов били задържани от полицията още същата нощ. Двамата са криминално проявени и имат предишни присъди за кражби и хулиганство.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #294 -: Декември 18, 2007, 20:46:25 pm »
Доживотен затвор за убиец на таксиметров шофьор
17 декември 2007 / News.dir.bg
Доживотен затвор с първоначално строг режим присъди Хасковският окръжен съд на 26-годишния Назъм Назми за убийството на таксиметровия шофьор Димитър Манолов миналата година.
В обвинителния акт е описано как заедно със свой приятел – Ерай Юсуф, Назми наел такси от Хасково за Стамболово. На километър преди село Гледка застрелял шофьора и запалил автомобила. Няколко дни по-късно е заловен с мобилния телефон на жертвата.
Първоначално и срещу Ерай Юсуф бе повдигнато обвинение, но по късно то отпадна. Оръжието на престъплението така и не бе открито. Една от експертизите по делото сочеше, че Назми е прострелял таксиметровият шофьор във врата почти от упор.
Назъм Назми има право да обжалва доживотната си присъда, а освен нея, съдът постанови той да изплати по 80 000 лева на двете деца и съпругата на убития, както и още 50 000 на бащата на жертвата, съобщи Дарик.
На 8 месеца затвор за притежаването на 2 цигари марихуана бе осъден Назми през януари.



добре че таксиджиите са задружни - това доста е помогнало на съдията ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #295 -: Декември 21, 2007, 15:29:48 pm »
[oops] [oops] [oops]

Арестуваха колекционерка на коледна украса
 
В жилището й полицаите открили голямо количество статии, посветени на празниците
Жена на 49 г., която се разхождала из парковете на Бир в Северна Швейцария, за да краде коледна украса, беше задържана, съобщиха от полицията.

Минувачите хванали гражданката на Босна и Херцеговина, която живеела в района, на местопрестъплението и я задържали до пристигането на полицията.

В жилището й полицаите открили голямо количество статии, посветени на коледните празници, светещи гирлянди, изкуствени снежни човеци и други коледни персонажи, които по всяка вероятност са крадени, уточни вчера полицията в кантона Аргови.

През последните дни в околностите му била констатирана вълна от кражби на предмети на обща стойност около 2000 франка /1200 евро/.






 :arrow: news.club.bg
« Последна редакция: Декември 21, 2007, 15:31:43 pm от Arinna »
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #296 -: Януари 02, 2008, 11:13:26 am »
Обстановката в страната


Над 20 см е снежната покривка в Плевенско, валежите от сняг продължават днес и утре, каза за Дарик дежурният синоптик на Националния институт по метеорология и хидрология Ивайло Замфиров. Поради снегонавявания е затворен за движение 10-километров участък от пътя Лозица – Никопол, останалите пътища в Плевенска област са проходими при особено тежки зимни условия. Това съобщи за Дарик инж. Георги Линков, директор на Областна дирекция „Гражданска защита" Плевен.

В момента продължават почистващите дейности на пътя Лозица – Никопол, за да може да бъде отворен за движение. Снежната покривка навсякъде е над 20 см., няма селища в областта без ток и вода. Тъй като зимната обстановка е тежка, автомобилите задължително трябва да се движат с вериги. Почистена е само едната половина на пътните платна и за това се препоръчва да не се пътува. До момента няма подадени сигнали за закъсали автомобили, тъй като през нощта почти не е имало движение, допълни още инж. Линков.

Пътищата в Ловешка област са проходими при зимни условия, няма населени места без ток и вода, това съобщи за Дарик инж. Иван Чоканов, директор на „Гражданска защита" Ловеч. Снежната покривка, която в момента е с дебелина 20 см. продължава да се увеличава заради непрекъснатия снеговалеж. Пътните артерии се почистват своевременно. До момента в „Гражданска защита" Ловеч не са постъпили сигнали от общините в областта за критични ситуации. Не са подавани и сигнали за закъсали автомобили по пътищата на Ловешка област.

Шест села в Трънско са откъснати от света. Заради натрупания сняг до селата Ярловци, Мирославци, Рани Луг, Еловица, Бусинци и Зелениград не се движат автобуси. Рейсове не могат да стигнат и до пернишкото село Кладница. В самия Перник автобуси не се движат само по една линия от градския транспорт - №4 до местността Кракра.

Снежната покривка на територията на Пловдивска област е над 15 см, в областния град улиците не са опесъчени и почистени. Пътищата от републиканската мрежа се почистват и опесъчават от 27 машини, 10 машини работят по магистрала "Тракия". Най-обилен снеговалеж има в планинските части на областта - общините Лъки, Асеновград, "Родопи", Карлово и Сопот.

5 села в Хасковска област от тази сутрин са без ток заради падналия сняг. Това са Козлец, Гълъбец, Зорница, Широка поляна и Николово. Работни групи от Електроразпределение работят по отстраняването на повредите. В помпените станции в селата Подкрепа и Узунджово също няма ток. По информация на ВиК-Хасково в града няма нарушение на водоподаването.

31 сантиметра е снежната покривка във Видинско,като снеговалежът продължава. Всички пътища в областта са проходими, няма селища без ток. 12 са селищата в Монтанско, останали на тъмно и студено заради прекъснати два далекопровода. Снежната покривка в региона е 25-35 сантиметра.

В Старозагорско няма затворени пътища, а натрупаната снежна покривка е едва 5-6 сантиметра.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #297 -: Януари 03, 2008, 15:50:23 pm »
Австралиецът Джок имал ”геройства” с ножа
03 януари 2008 / News.dir.bg
Възпитаникът на частно училище в Сидни, Джок Пoлфрийман*, който е обвинен у нас за убийството на 20-годишния Андрей Монов, е бил замесен в подобно престъпление, но без фатален край.
Инцидентът е станал по време на купон със съученици в Норт Шор, съобщи Дарик. 20-годишните Джеймс Атак и приятелят му Мат, свидетелстваха пред полицията, че 21-годишният Джок Пoлфрийман ги е нападнал с нож през 2004-а и едва не ги е убил. Двамата били намушкани три пъти, като ножът минал на милиметри от жизненоважни органи.
„Боли ме като научавам, че е направил това на някой друг, бях на косъм от смъртта”, обясни пред полицията Мат, който бе прекалено уплашен, за да позволи на австралийския вестник „Дейли Телеграф” да публикува фамилията му. „Това наистина ме разтърси. Той можеше да е в затвора в този момент”.
"Имах огромни прорезни рани по гърдите, оперираха ме... 10 седмици се възстановявах”, разказал Мат. Джеймс Атак пък си спомнил детайли от купона на учениците в къща в Честууд. "Той сграбчи Мат и без никаква причина започна да го удря...”, обяснил Джеймс. "По ризата ми имаше кръв, ножът е минал на милиметри от белия дроб”.
Джеймс Атак си спомнил за нападателя от декември 2004-а, когато видял лицето на Джок Пoлфрийман на снимката в „Дейли Телеграф”. Той и приятелят му Мат посочили Пoлфрийман като нападателя от къщата в Честууд, но полицията не успяла тогава да събере необходимите доказателства.
Семейството на младия австралиец стои твърдо зад него. Бащата, Саймън, който е един от най-известните патолози в Сидни, вече организира съдебната му защита. „Правим всичко, каквото можем”, споделя и мащехата му Хелън Полфриймън. "Той е чудесно момче, чудесен син и брат.", добавя тя.
Бившият колежанин в „Свети Игнатий” в градчето Ривървю до последно преди идването си в България на 22 декември миналата година се обучавал в тренировъчния център на 1-ви пехотен батальон на британската армия.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #298 -: Януари 04, 2008, 14:29:38 pm »
Снежното бедствие взе жертви

Жена е починала от измръзване в шуменското село Трем, това съобщиха за Дарик от Центъра за спешна медицинска помощ. Трупът на жената е бил открит снощи. По първоначална информация тя е била с психично заболяване - олигофрения.

От полицията съобщиха, че 46-годишна жена е изчезнала между Нови пазар и село Мировци. Около 17:00 часа вчера тя е тръгнала да се прибира пеш към селото от град Нови пазар. По-късно жената съобщила, че се е изгубила.

Предприети са действия по издирването й от Гражданска защита и жандармерията в град Нови пазар, но не е открита. Днес издирването продължава, в него участват служители на ОД “Полиция” - Шумен, жандармерията и Гражданска защита.

33-годишен мъж на хемодиализа почина тази нощ, тъй като не успя да стигне навреме до болницата в Русе. Това съобщи за Дарик директорът на Центъра за спешна медицинска помощ д-р Пенка Бахчеванова.

Болният мъж е от село Просена и се казва Друми Великов. Екипи на Гражданска защита и Бърза помощ са успели да стигнат до селота едва в полунощ, но човекът е починал на път за болницата. Втори спасителен екип е на път за русенското село Писанец, за да окаже помощ на премръзнал човек.

Втори ден продължава бедственото положение в Русенска област. Пътят Русе-Разград остава затворен за движение. Почистването продължава, очаква се до часове движението да бъде пуснато, съобщи за Дарик директорът на “Пътно управление” Пламен Петков. Направленията Русе-София и Русе –Силистра са проходими при зимни условия. Навявания има в района на Сливо поле и Бръшлен.

Пътят е проходим при зимни условия, забранено е преминаването на товарни автомобили с ремаркета и полуремаркета. Движението става задължително с вериги. Затруднено е движението по третокласната пътна мрежа, където все още има непочистени и непроходими отсечки.

Снегорини на “Пътно поддържане” чистят пътищата към селата Писанец и Бъзън, където все още има блокирани около 70 човека, половината от които са румънци. Машина на Гражданска защита е снабдила селата с хляб. Очаква се те да могат да тръгнат към Русе след няколко часа.

Почистени в Русе са само основните улици. Кварталите не са основен приоритет, машини на фирма “Русе пъблик сървисис” са чистили вчера следобед, вторият курс ще бъде тази вечер, съобщи управителят Йордан Миленков. От три часа е започнало разчистването на снега тази сутрин, съобщи още Йордан Миленков. Затруднено е движението на градския транспорт. Тролейбусите са замръзнали заради ниските температури. Движат се само автобусите, които обаче не могат да достигнат до много от спирките. Блокиран е достъпът до два от кварталите в града.



Емел, Емел ... почнаха да измират хората и започна да нареждаш колко си била заинтересована ... проста патка ....
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен MirKo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 33
  • Пол: Мъж
    • AC Milan
Re: ___НОВИНИ___
« Отговор #299 -: Януари 04, 2008, 16:31:02 pm »
Американец, който преди месец паднал от 48-ия етаж, миейки прозорец вече е в съзнание и разговаря.
Лекарите обещават, че 37-годишният Елсидес Морено даже отново ще ходи.
На 7 декември имигрантът от Еквадор работел на небостъргач в Ню Йорк, когато подсилването на неговото висящо скеле не издържало и мъжът извършил почти 150-метров полет, съобщи news.ru.
Брат му Едгар Морено /30 г./, който също бил там, е починал на място, а Елсидес с многобройни наранявания бил откаран в болница.
Лекарите съобщиха, че той вече движи крайниците си и диша без помощта на медицинска апаратура.
На Коледа мъжът за пръв път проговорил.
Съпругата му Розария Морено не се съмнява, че това е чудо.
“Той през цялото време повтаря, че просто не му е дошло времето”, разказва тя.
Двамата имат три деца - на 6, 8 и 14 години.
Главният лекар на болницата Хърбърт Пардес казва, че при приемането, състоянието на Морено е било “абсолютно катастрофално”.
Двата крака, дясната ръка и китката му са били счупени на няколко места.
Сериозни са били и нараняванията по гръдния кош, стомаха и гръбнака, имал е мозъчен кръвоизлив.
Извършени са му общо девет операции.
След като Морено останал жив и започнал да се възстановява, дори лекарите се удивили на спасението му.
“Ако вярвате в чудеса, това е едно от тях”, казва главният хирург на болницата Филип Бери. http://www.dnes.bg/article.php?cat=84&id=45680 - в линка има и снимка от къде е паднал..
Някъв ЛУУУУД  [lol]
:p"Готино е да си важен,но по-важното е да си готин"