Автор Тема: Тест: Твоят личностен профил  (Прочетена 1946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot
Тест: Твоят личностен профил
« -: Август 21, 2006, 00:56:54 am »
Ето един тест, чиито резултати направо ме смаяха, аз по-късно ще сложа мойте, че сега ми се спи, но ако искате вие пишете вашите...
Моля не четете Легендата преди да сте довършили теста!



Тестът:

За този тест е нужно обичайните "приспособления" лист, химикалка/молив или текстов редактор, а ако има и кой да ви чете за да се потопите по-добре, приобщете го към процеса.Обърнете внимание на удебелените думи с главни букви, тях ще тълкуваме по-късно.
Представете си че сте на разходка в планината. Разхождате се сам, отдайте се на впечатленията които нахлуват във вашето съзнание. Движете се по някаква ПЪТЕКА. Как си я представяте, как я "виждате" тази пътека в съзнанието си? Опишете в тетрадката или текстовия редактор всичко онова, което "виждате", което си представяте. И така вървейки по тази пътека, в един момент забелязвате върху нея един КЛЮЧ, изгубен или изхвърлен там от някой. Как смятате, какво бихте направили с него, без да се съобразявате с нищо - нали до вас няма никой?...След като сте се справили с този проблем продължаваме разходката си из планината. Представете си, че пътеката минава през някакъв гъсталак. Вървейки през него изведнъж виждате, че срещу вас по пътеката идва…МЕЧКА. Представете си възможно най-подробно какво бихте направили в тази "опасна" ситуация, какъв вариант за спасение бихте избрали най-вероятно?...Независимо от всичко вашата въображаема разходка продължава-включително и за онези, които са си представили, че са били…изядени от мечката. Пътеката ви извежда, слизайки все по-надолу, до един ПОТОК, до някакъв планински поток или ручей. Как го "виждате" този поток, как си го представяте? Опитайте се да решите какво бихте направили да него, например дали бихте пили от водата му?...Продължавайки по пътеката забелязвате от едната и страна някаква ПОСТРОЙКА, може би колиба, може би хижа, Опишете как си я представяте, какъв е външния и вид? Опитайте се да решите какво бихте направили там, до нея? Ако случайно се отбиете да видите по-отблизо и дори да проникнете през прозорците или вратата, какво си представяте, че ще видите вътре, как "виждате" нейната "вътрешност"?...По нататък пътеката ви извежда на една голяма поляна, на която пасе КОН. Как си го представяте този кон, опишете външния му вид, а също така какво бихте направили около него (или с него)?...И така вашата разходка е към края си, но тъкмо там ви очаква един невероятен сюрприз. Пътеката ви води все по-надолу, гората става все по-рядка и вие се оказвате… на морския бряг. Опишете БРЕГА, как си го представяте? Опишете накрая самотното МОРЕ, как изглежда то във вашата представа? Какво бихте направили там на брега на морето?


Легенда

Пътеката-жизнен път
Ключ-щастието
Поток-знанието
Мечката-опасноста
Постройката(колиба, хижа и пр.) -"домашното огнище"
Конят-противоположният пол, желаният партньор
Морският бряг-обществото
Морето-животът изобщо


« Последна редакция: Август 21, 2006, 00:59:40 am от Nefertiti »







Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг

Неактивен BlackEyes

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 507
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #1 -: Август 21, 2006, 01:10:58 am »
наистина мн интересно ,увлекателно и ..дори  намирам истина в него :)
Гледам и не вярвам на очите си-с теб е друга някаква жена.
Гледам и на ум крещя на себе си "Не е истина!"
Кажи ми ти!
Вярвах че съм всичко във живота ти, в любовта ти убедена бях.
Евтини лъжи си ми говорил ти, как не го разбрах, кажи ми ти!
И няма нищо истинско във тебе.
Истината е, че си лъжа!
С мене просто си отбивал време.
Кажи ми как можа!...

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #2 -: Август 21, 2006, 13:51:01 pm »
Дам...наистина е доста увлекателно :)
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #3 -: Август 21, 2006, 14:03:07 pm »
 [mhmm]интересно
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #4 -: Август 22, 2006, 21:49:24 pm »
Тъй като никой не се реши да напише какво се е получило при тета му, аз ще съм първа, дано преодолеете  [shame] и напишете вашия резултат, би ми било много интересно да прочета какво сте написали вие :)


Пътека- Пътечка с камъчета, с хубави зелени храстчета, слънцето я огрява и аз вицдам пътя напред.
Ключ- Оглеждам се и го взимам
Мечка голяма, страшна и ръмжи срещу мен, веднага грабвам пръчка от земята и я овивам с блузата си, паля факела и изплашвам мечката с него, след това мечката избягва от мен и аз продължавам
Потока е с бистра  и чиста вода, ще си умия лицето с прохладната вода и ще мина през него, за да продължа.
Постройката е уютна дървена къщичка с големи прозорци и покрив с куминче  :) има веранда, а на верандата люлееща се пейка. Отивам към нея и почуквам на вратата, после влизам вътре и виждам камина, в която гори огън, на масата са седнали всички, които обичам и ядат баница  [shame]
Кон : Красив, висок, с лъскава грива, черен дявол  [lol], той  пръхти и рови с копито пръстта, но аз отивам до него и го галя по муцуната, конят се успокоява и близва ръката ми, после аз се решавам да го яхна...
Бряг: пясъка е чист, на плажа има хора, които се  радват на хубавото време, брега е толкова голям, че не  виждам края му.
Море Има вълнение, но все пак влизам да плувам, вълните ми харесват, а понякога се пускам по тях, а понякога се гмуркам срещу по-големите.

Бях обещала да напиша какво ми е родила главата след като съм направила теста....
Сега чакам някой от вас да се реши да напише своя резултат.  [namigggggg]








Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #5 -: Август 22, 2006, 22:23:10 pm »
Яко, но отговорите са кратички....Аз знам един подобен тест, ще го побликувам в това си мнение, а в следващото ще пост-на отговорите  :)

1. Не сте сам. Вървите през гора. С кого сте?

2. В гората виждате животно. Какво е то?

3. Каква сцена се разиграва между вас и животното?

4. Влизате все по - надълбоко в гората. Виждате къща, за каквато винаги сте мечтали. Опишете я

5. Къщата на вашите мечти оградена ли е с ограда?

6. Влизате в къщата. Отивате към трапезарията. Какво виждате на масата и около нея?

7. Напускате къщата през задната врата. В тревата намирате чаша. От какво е направена?

8. Какво правите с чашата?

9. Тръгвате към края на двора и стигате до вода. Какъв е водният басейн?

10. Как ще преминете през водата?
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #6 -: Август 22, 2006, 22:28:48 pm »
ОТГОВОРИ

1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот
2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.
3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.
4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.
5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.
6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.
7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1
8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1
9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.
10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #7 -: Август 23, 2006, 03:09:29 am »
уАУ [inlovee]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #8 -: Август 23, 2006, 13:00:47 pm »
Пътека - изглежда широка, а в далечината се стеснява... Заградена е с малки камачета, а до тях има много трева и цветя ... края и не се вижда.
Ключ - бих го запазила - ако намеря притежателя - ще го върна, а ако не го намеря сигурно ще открия какво отключва.
Мечка - е добронамерена... изгубила се е и всъщност не е голяма мечка, ами малко меченце :) ... Ще се приближа до нея и ще я погаля ... след това всеки по пътя си.
Поток - водата му е бистра и през нея виждам как малки рибки плуват надолу по течението ... ще измия лицето си.
Постройка - Тъмна и мрачна барака ... с изгнили дървета и ламарини .... единя и ъгъл съборен от грамотевица ... постройката изглежда много страшна, но все пак се приближавам да видя какво има вътре ... вътре виждам сено и скелет на лисица ...
Кон - Голям, здрав, едър, бял кон :) ... пасе си кротко трева ... ахахах и аз се качвам на него и яздим срещу залеза   [lol]
Бряг - дълга плажна ивица, а до нея има гора... наоколо няма хора ... вижда се наблизо фар ...по брега има много мидички и дори рапани и една морска звезда ...
Море - то е синио-зелено и стига до там докъдето погледа ми може да го проследи ... няма кораби... само леки вълнички го поклащат в такт с звука от песните на русалките  :) [lol]
« Последна редакция: Август 23, 2006, 13:02:43 pm от gospojica_Lubov »
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #9 -: Август 23, 2006, 13:16:48 pm »
другия тест  :arrow:

1. Не сте сам. Вървите през гора. С кого сте? Хванала съм някого за ръката, но лицето му не се вижда ...

2. В гората виждате животно. Какво е то? Пъстри красиви птички и калинки  [lol]

3. Каква сцена се разиграва между вас и животното? Гледаме се мило и те пеят около мен и спътника ми  [lol]

4. Влизате все по - надълбоко в гората. Виждате къща, за каквато винаги сте мечтали. Опишете я - Тя е голяма бяла къща на два етажа и с покрив ... Има красиви колони отгоре до долу, който са обвити с цветя ... сладки прозорчета с бели перденца и на перваза цветя ... градината на къщата е пълна с красиви бели рози ... има малка колибка за куче, а вътре обитава малко коте

5. Къщата на вашите мечти оградена ли е с ограда? Да  :) много красива ограда

6. Влизате в къщата. Отивате към трапезарията. Какво виждате на масата и около нея? Всичко изглежда много приветливо, чистичко и уютно  :) . Голяма маса с покривка и цветя в средата с около 8 столчета... картини и рафтове пълни със спомени по тях ...

7. Напускате къщата през задната врата. В тревата намирате чаша. От какво е направена? Цветни кристали

8. Какво правите с чашата? Приближавам се до нея и се питам от къде се е взела  :)

9. Тръгвате към края на двора и стигате до вода. Какъв е водният басейн? Ами басейн с бар, масички и шезлонги около него  :)

10. Как ще преминете през водата? Ще заобиколя
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #10 -: Август 23, 2006, 14:00:33 pm »
И двете тестчета са много увлекателни и честно казано повечето неща, които казаха за мен са вярни...  :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #11 -: Август 23, 2006, 16:32:50 pm »
Тоя сорт тестове мисля ,че се използват в Щатите за набиране на персонал,защото най-ярко разкриват човешките характери и няма как да се излъже или да се направиш на такъв ,какъвто не си.Преди време мъжа ми като учеше във Военна академия,го подлагаха на такива тестове(нямам идея с каква цел),един от тях запомних и помня и до днес.Това е начин да разбереш дали можеш да вярваш на човека отсреща.Взема се лист и химикал и се пишат числата от 1 до 8 май беше в кръг.Написва ги човека и после му казваш да огради всяко число,като действа по памет.Винаги ако е честен ще направи грешка.Огради ли ги точно ,значи си е отварял очите и е гледал. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #12 -: Август 23, 2006, 17:26:10 pm »
И двете тестчета са много увлекателни и честно казано повечето неща, които казаха за мен са вярни...  :)
Дамм :)
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #13 -: Август 24, 2006, 00:19:07 am »
Пътека-Малка, тясна, неравна пътечка. От двете и страни са избуяли цветя и дижи къпини. Пеперуди летят от цвят на цвят.
Ключ-Вдигам го, оглеждам го, почиствам го и го пъхвам в джоба си- все за нещо ще ми послужи.
Мечка-Скривам се тихо в близкия храст и изчаквам да отмине. [shame]
Поток-Буен, студен, приятно бълбукащ.Бреговете му са изпъстрени с цветя и мека трева.Навеждам се, гребвам с шепа от хладните му води и допирам до зажаднелите ми устни. Усещам водата с цялото си същество.
Постройка- Малка, сякаш отдавна изоставена хижа. Не влизам вътре, но надниквам любопитно през прашния прозорец. Виждам маса с няколко стола, една прашна лавичка, голям дървен скрин с няколко снимки върху него, отдавна загаснало огнище. Навярно на втория етаж са спалните.
Кон-Породист, черен жребец, силен, млад. От него блика свобода и независимост. Приближавам се и нежно го погалвам.
Морски бряг-Чист, покрит с пясък, сякаш безкраен. Самотен, някак отдалечен и откъснат от света.
Море-Мистериозно, обляно в слънчеви лъчи. Сядам на брега и зачаквам залеза...
:)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Тест: Твоят личностен профил
« Отговор #14 -: Август 24, 2006, 11:39:45 am »
Сори за оф-топика ама това розовото как го виждате?Мене ми свети и нищо не мога да прочета. [sradlio2]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!