Автор Тема: ... на Коледа стават чудеса ...  (Прочетена 1048 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
... на Коледа стават чудеса ...
« -: Декември 01, 2008, 23:06:39 pm »
И тази година да пусна тази тема ...  :p

Наближава Коледа, а хората казват, че на Коледа стават чудеса, сподели с нас твоето чудо (мечта, желание), което искаш да се сбъдне?
Сбъдна ли се твоето желание от миналата година?



Пожелавам Ви да се сбъдне Вашето Чудо!







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #1 -: Декември 02, 2008, 09:17:48 am »
Всички казват, че на Коледа се случват чудеса, на мене за 17 години и едно чудо не ми се е случило  [confused] Не знам,явно е в мен грешката.. А конкретно по темата ще пиша по-нататък, че още не ме е обзела коледната тръпка.  :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #2 -: Декември 02, 2008, 21:40:35 pm »
Не обичам Коледа и не вярвам в чудеса :) Благодарна съм единствено за това, че тази Коледа няма да я посрещна сама - ще има за кого да купувам подаръци. Може би така ще се заразя и аз с малко коледно настроение.. Дано  [mhmmmm]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #3 -: Декември 02, 2008, 22:01:34 pm »
Аз пък обожавам Коледа [inlovee] Не мога да бъда тъжна на Коледа...Не мога и самотна да бъда... [inlovee]
Цяла година само нея чакам..сякаш живея за нея [shame] Затова толкова много обичам зимата, с всичките и' лоши страни [heart__]

Не мога да ви опиша каква е украсата вече във Варна [inlovee] Още слагат някакви детайли, а в петък ще слагат голямата елха, но ЦЕЛИЯ град свети...като приказка е! И както бях в лошо настроение днес вечерта, грейнах [inlovee] Варненци знаят за какво говоря, ама иначе обещавам съвсем скоро да снимам и да покажа :p Много се гордея със съседа /кмета/ [lol] ...колко много се е постарал [lol]


Сбъдна ли се твоето желание от миналата година?
 


Всичко, което си пожелах на Коледа миналата година се сбъдна [inlovee] Едно по едно се сбъдваха желанията ми през 2008-ма година [inlovee]
А иначе за тази Коледа ще си пожелая отново здраве, щастие, мъничко късмет :p и много любов за мен и близките ми!
Също ще си пожелая [shame] безпроблемно да се появи човечето, което се очаква юни месец и всичко да е наред [heart__] И..другата Коледа заедно с нас на този празник в паяка [lol] [inlovee]

Неактивен fallchetu

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 88
  • Пол: Жена
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #4 -: Декември 02, 2008, 22:40:45 pm »
MiMiToOoOo  съгласна съм с теб за Коледната украса във Варна, особено в центъра там където са ония сините неща, невероятно е отново разбирасе.
Относно темата аз лично не харесвам Коледа, нямам семейството, което имах преди, няма я тръпката и на подаръците и на всичко останало защото от наще не съм получила нищо за коледа от както бях 7-ми клас .. преди 4-5 години.  Иначе си имам коледното настроение .. забавлявам се и съм едно Коледно Кати...
Тъй като съм малко суеверна не искам да си кажа мечтите, защото както се казваше някъде " Ако ги кажеш те няма да се сбъднат." Но .. На коледа наистина стават чудеса и нека вярваме в Коледната магия  [bighat] [bear] [praznichno]
Ако можех да кажа кого и как да заобичам шях да съм машина от лед. Без буря в очите, но пред твоя образ аз не милея. Дочувам защо мълчиш ... Прошепвам "Обичам те", отговаряш "Не знам" - И в любовта си... оставам сама...

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #5 -: Декември 02, 2008, 23:36:29 pm »
"...Повярвайте в чудесата и те ще се сбъднат..." - а дано  [heart__] :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #6 -: Декември 03, 2008, 10:30:47 am »
Много обичам Коледа.Има една магия ,вълшебство и тази еуфория около приготвянето на трапезата ,и тези светлинки ...всичко е една голяма красота.  [lol]
От миналата година желанието ми се сбъдна.  :) Пожелахме си го в един глас и с много надежда в сърцето и се случи .Искахме да посрещнем следващата Нова година в собствен дом и се случи .  [usmivkaa]
За тази година ще си пожелая само здраве и повечко късмет за близките ми.Другото се надявам ,че от само себе си ще се случи . [bighat]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #7 -: Декември 04, 2008, 16:56:35 pm »
 [praznichno]
Общо взето харесвам Коледа ... преди самата Коледа. :) Тогава някак ми става тягостно от всички тези семейни истории. Но може би тази година ще е различно :) Доста неща се промениха отскоро и сега гледам на семейството от някак по-различен ъгъл :) Иначе вече си украсихме една малка елхичка тук, колкото да се подготвим за празника. Нямам търпение да се върна във Варна и да видя украсата на центъра  [heart__] [heart__]
И доста мои желания се сбъднаха през тази година, постигнах целите си и важното е, че се справих и след това. Много промени настъпиха, но някак засега гледам положително на нещата :)
Искам хората около мен да са щастливи, да сбъднат мечтите си, а за себе си .. да си взема изпитите  [lol] И продължавам нататък по списъка с цели :)

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #8 -: Декември 04, 2008, 20:22:36 pm »
Много обичам да пазарувам коледни подаръци за близките си хора  [heart__] доста често ми се случва да им харесам повече неща,от колкото съм предвидила и пари за мен да не останат.Но одовлетворението ми че съм купила всичко,което съм искала за тях и радостта в очите им ми топли сърчицето [heart__] [bighat]

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
Re: ... на Коледа стават чудеса ...
« Отговор #9 -: Декември 07, 2008, 16:47:32 pm »
Последните две години точно преди и на Коледа се разрушиха доста неща в мен ... и общо взето нямам много хубави спомени, но тази вярвам, че ще е различно.  :) Нали за това са чудесата да се вярва в тях  [inlovee]