Автор Тема: Осиновяване - една лична история  (Прочетена 1182 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gecka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
Осиновяване - една лична история
« -: Октомври 30, 2008, 01:11:03 am »
Преди броени дни леля ми си осиновиха момченце, за което страшно много се радвам [lol], но съм страшно възмутена по какъв начин стана! Чакаха три месеца директорката на един дом (няма да назовавам имена) да пусне документите им пред съда и когато вече бяха одобрени за приемно семейство, нещата започнаха да се проточват и така седем месеца.. Беше им пратено писмо от директорката на дома до се явят в определен час, за да вземат малкия, а всъщност е трябвало да се явят един час по-рано, иначе нямало да им го дадат.. И това е само, защото детенцето било обещано от г-жа Директорката на дома на някакво семейство на доктори от София за петцифрена сума. В какъв свят живеем!? Леля ми чакаха две години, а има и семейства чакащи и повече! Това ли са невинните дечица!? Буквално се наддава, за да можеш да осиновиш дете и ако нямаш достатъчно средства ти трябват връзки! Ако не едното - другото, в най-добрия случай и двете!  [grrr]
Кой ще наддава!?
« Последна редакция: Ноември 03, 2008, 15:47:36 pm от Arinna »







Нищо, дори всички армии на света, не могат да спрат една идея, чието време е настъпило.

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: !?
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2008, 10:17:07 am »
Нямам думи  [evil] Но все пак нека не забравяме къде живеем  [evil] [evil] [evil]

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: !?
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2008, 12:29:27 pm »
Нямам думи  [evil] Но все пак нека не забравяме къде живеем  [evil] [evil] [evil]

Ъпсурдистан къде може.

Чак и бебетата се превърнали в търговия, ама няяяямам думи, няяяяяямам.
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Осиновяване - една лична история
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2008, 09:40:01 am »
А после искаме да деинституционализираме децата, инвалидите всички, та нали ще съсипем бизнеса на някого. Господи прибери си версиите!
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен mi6ity_90

  • Новак
  • *
  • Публикации: 30
  • Пол: Жена
  • Бъдещето остана в миналото
Re: Осиновяване - една лична история
« Отговор #4 -: Септември 11, 2009, 14:08:41 pm »
Абе нямам думи,ама все пак тва е България.Толкова много дечица има които се нуждаят от дом,вместо осиновяването да е по-лесно те го правят почти невъзможно.Не знам какъв трябва да си за да ти дадт детенце и затова толкова деца израстват по домовете.Просто нямам думи.