Автор Тема: Правилно постъпих, нали?  (Прочетена 1721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sim4y

  • Гост
Правилно постъпих, нали?
« -: Юли 14, 2008, 12:59:12 pm »
Ае става въпрос, че ходихме с едно момче около 3 месеца, даже точно на датата, на която правихме 3-то месеца, скъсахме...И кфо стана...? Значи, той не беше типичен мъжкар..нали..в смисъл такъв, че не плащаше сметки, не подаряваше подаръци, дори не отбелязваше датите..и никога не ми каза, че ме обича, но това си е нормално, все пак 3 месеца не са много..Уж всичко беше 6... и един ден му звъннах на домашния (той си беше отишъл в Рдв) да си го чуя нали...И ми вдига некфа женска... Питам я дали той е там и тя ми затвори телефона...Опитах да му звъня по мобилния, но 3 дена слушах едно и също: "Телеофна на абоната не е включен". Не издържах, пратих му смс.. (все някога ще си включи телефона), че не издържам и късам с него...Не, че ми е кофти, ама накрая като го попитах да ми каже поне кфа беше тая, той ми каза: "Ся си сводобна, а аз не съм длъжен да давам обяснение на никого.." Пфф, ае въпроса ми е: Този мъж не си е заслужавал...И съм постъпила правилно, нали?  [oops]
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 13:43:47 pm от MiMiToOoOo »








vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Правилно постъпих!нали?
« Отговор #1 -: Юли 14, 2008, 13:04:36 pm »
Много фантасмагорична историйка, но ако е вярна - да, постъпила си правилно. И още нещо, всъщност това, което ме провокира да отговоря... Това е БЪЛГАРСКИ форум и е редно да се пише грамотно и книжовно, а не на някакъв измислен уличен жаргон...
Всичко хубаво.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Правилно постъпих!нали?
« Отговор #2 -: Юли 14, 2008, 13:17:40 pm »
Мило девойче, не зная дали сега е модерно да се говори по този начин, но ако думите и паразитните звуци, които си използвала в разговорите си с въпросния млад господин, са същите или подобни на тези, с които тук описваш своята драма, то в моите очи момчето е герой, че е успяло да те изтърпи и 3 месеца.
Нищо лично, просто въпрос на ценности.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

sim4y

  • Гост
Re: Правилно постъпих!нали?
« Отговор #3 -: Юли 14, 2008, 18:06:16 pm »
Да!вярна е историята.... омг... Ами аз така си говоря извинявай ако съм те засегнала...

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Правилно постъпих!нали?
« Отговор #4 -: Юли 15, 2008, 03:15:28 am »
Последното нещо, което би ми причинила с говора си, е да ме засегнеш. Аз просто коментирам случая по зададените от теб условия.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Правилно постъпих, нали?
« Отговор #5 -: Юли 15, 2008, 20:29:52 pm »
 [xa xa xa2324] симпатяги.Сори ,колежке. [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен K.P.V.

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 105
Re: Правилно постъпих, нали?
« Отговор #6 -: Септември 01, 2008, 23:18:12 pm »
Не си постъпила правилно, трябваше да го закопаш  :>
Поклон пред vOsYcHnA_pRiNcEsA, най-приказният човек във форума !

Неактивен TakaNeStavaTo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 15
  • Пол: Мъж
  • ляляля...и аз пея своята песен...ляля...
Re: Правилно постъпих, нали?
« Отговор #7 -: Септември 03, 2008, 12:49:25 pm »
Освен,че пича ти е изневерявал,той явно ти е изневерявал от мн време,та отгоре на това и мацката е знаела за теб,щом ти е затворила тела,иначе и тя би се поинтересувала коя си що си,а въпроса ти е просто глупав,според теб грешно ли си постъпила  [lol]
"Сякаш имах спомен за нещо хубаво, което съм изживял тук преди време. А в действителност минавах за първи път оттук. Защо всичко тук ми изглеждаше толкова хубаво? Тази гледка сякаш бе моето място, към което отдавна съм се стремял. Колко дълго бях мислил за него, за сладкото лъкатушене на пътя малко по нататък, за уединеността сред дърветата, за приятната емоция от срещата с тази гледка"