Автор Тема: автобронзанти,млека,лосиони,кремове за потъмнване на тена  (Прочетена 5686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
гледах ,че сте писали :) какво и за кои марки е мнението ви?







Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен 1/2 Жива

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
 [reeeev] [reeeev] [aaaaaaaaaa] Взех си лосион от Орифлейм (19лв) ,за тен + стягащ ефект. Е намазах се и сега съм като петниста хиена,не знам как ще ида на училище даже. Цяла сутрин се търкам и почти не пада.  [evil]

Иначе до скоро ползвах някакъв на Dove (8лв) от него бях доволна,ама свърши и реших да го сменя.Само че попрекалих с мазането и станах леко оранжевка  [lol] но иначе не е лош.
 
Страхувам се да се обърна, да погледна,
че тази стъпка може да ми е последна.
Заслушвам се… дали след мене някой тича,
да ме догони, върне и обича?

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Аз ползвам Johnson Holiday Skin за светла кожа и съм много доволна за момента, но паралелно ходя на солариум.
« Последна редакция: Юни 12, 2008, 14:33:07 pm от Bonita »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
 [confused]м не знам дали има начин да падне така бързо...ноо ще падне скоро [lol]ъди сигурна..това са временни неща..
на мен пък ми препоръчаха на Джонсън ...имаше 2 вида за дни и за часове...взех си а дни  и има ефект...естествен трябва да се мажеш всеки ден обилно...8лв струва,но самата
опаковка е за по-малк от седми редовно мазане.. :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
аз съм доволна от този на DOVE много е хубав хидратиращ за постепенно придобиване на тен...но има недостатък ако наистина го ползвате всеки ден както е описано да се ползва има шанс и то голям да си боядисате всички дрехи а и другото е че като го нанесете по добре да не се движите известно време иначе сгъвките на лактите и колената остават на бели черти.

аз го ползвм през ден и задължително се слага на чиста кожа сиреч през 2 къпания след баня на подсушена кожа (е поне при мене са 2 защото се къпя всеки ден) та слагайте го през ден и след около седмица има първите резултати...ако го слагате 3 дена подред..има по големи резултати...но върху дрехите ви

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
само аз явно не съм доволна от Dove.. първия път като се намазах станах на петна, после едвам го изтърках .. намазах се още няколко пъти и станах кафяво-оранжева  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Е що не идете на плаж направо ами се мажете ? [shame] [lol] [lol] [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
:(за съжаление съм твърде далеч,единствения вариант е солариум...но ми казаха,че не е мн препоръчителен [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен 1/2 Жива

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
Миналата година се скъсах от ходене по солариуми и почти нямах видим тен,добре че отидох на море.  :) Пък и честно казано не ми остава много време,покрай училище и т.н
Страхувам се да се обърна, да погледна,
че тази стъпка може да ми е последна.
Заслушвам се… дали след мене някой тича,
да ме догони, върне и обича?

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
аз за бала ходих 7-8 пъти по 5-6 минутки и имах някъкъв [youuu sexyyyy]...нннно аз искам шоколадов [ya yaaa da daaa]...проблема е ,че хем времето е гадно и няма слънце,хем ако
има слънце се изпичам на презрамки [uuuUuu] [mhmm]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Много е гадно с тея лосиони - кожата седи като оранжева. Винаги си личи кой е ходил на солариум, на плаж или се е мазал.. [confused]

Изкуствено е и не ми харесва. Една съученичка се беше мазала и седеше ужасно оранжево и неестествено. Със солариума също не трябва да се прекалява, защото също мн си личи като си се изсилил  [lol] [lol]

Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Глупости, зависи си от кожата...На някои не им стои оранжево. Пробвала съм доста, започнах от миналото лято, когато нямах никакво време за солариум, камо ли за плаж [confused]
Крема на Лореал - става на петна  [confused]
Спрея на Лореал - уж казват, че ставало равномерно, ама и той не ми харесва
Има един на Джонсън. Бях си го взела и изобщо не видях, че пише, че е за тен...Цапах се там една вечер и на сутринта изпаднах в паника [lol]
Новото на Лореал обаче е много хубаво и съм много доволна от него :)

Ако сгрешиш все пак при някое от тях, тенът си остава 4-5 дена някъде....

Този мус на MAYBELLINE за тен е много хубав [inlovee] Пък и си се изтрива :)
И мен ме мързи да ходя на солариум, а честно казано тена от солариума ми става по-равномерен, отколкото като ходя на плаж [confused] Особено лицето ми - от плажа само най-изпъкналите части потъмняват [confused]


Неактивен 1/2 Жива

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
И при мен е така,носа ми особено изгаря много на слънце и челото.При солариума е по-друго. Аз от понеделник ще започна да ходя  пак :)
Страхувам се да се обърна, да погледна,
че тази стъпка може да ми е последна.
Заслушвам се… дали след мене някой тича,
да ме догони, върне и обича?

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
 [confused]в това студио дето ходя се записваш по тел предварително [confused]мн гадно..
и ако закъснееш с 2мин...изпускаш 5мин си щастие [lol]
нз дали и при вас е така...но моите крака никога не се пекат наравно с ръцете например [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
И при мен е така - корема, лицето и гърба се пекат много по-бързо от ръцете и краката :)