Автор Тема: А ЦСКА умря  (Прочетена 2642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
А ЦСКА умря
« -: Юни 03, 2008, 19:21:38 pm »
Цитат
ЦСКА е без лиценз за участие в "А" група и европейските клубни турнири! Новината оповести Красин Кръстев, председател на лицензионната комисия към БФС. Причината за тази драстична мярка е, че българският шампион няма изрядна документация, доказваща финансовата състоятелност на клуба. Това означава, че "червените" няма да могат да участват в евротурнирите през сезон 2008/2009 и са заплашени с изхвърляне в родната "А" група.

От БФС вчера са изпратили до УЕФА молба за компромис. Това каза изпълнителният директор на БФС Борислав Попов. Все още обаче няма отговор от Нион, тъй като подобно писмо било прецедент в история.

"Надяваме се да има шанс от УЕФА да приемат писмото ни, но трябва да отбележа, че тази наша мярка е прецедент и затова не мога да направя обективна преценка дали ЦСКА има шанс да играе в Шампионската лига или не. При това положение отборът не би трябвало да има лиценз и за А група, тъй като няма значение дали дължиш пари на БФС или на УЕФА, дълговете са си дългове. Решението дали отборът ще остане в родния елит или ще бъде изпратен във В група ще го вземе Изпълкомът на БФС", коментира още Кръстев.

Председателят на Апелативната комисия към системата за национално клубно лицензиране Николай Георгиев сподели пред събралите се журналисти в БФС, че ръководството на ЦСКА е имало срок от два месеца да оправи документацията си, но от клуба така и не могли да докажат финансова състоятелност. "Ако се окаже, че някоя комисия си е затваряла очите в последните години за лицензирането на отборите, то и Българският футболен съюз ще загуби лиценза си от УЕФА. Дали ЦСКА е в несъстоятелност или не е въпрос, с който се занимава търговският закон", съобщи още той.

Комунисти Ви измислиха, комунист Ви затри !!!

Честит 60-годишен юбилей !!!







Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: А ЦСКА умря
« Отговор #1 -: Юни 03, 2008, 19:25:33 pm »
Амин!


 [lol]

Неактивен bulldozera

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • Пол: Мъж
  • Лято е ....
Re: А ЦСКА умря
« Отговор #2 -: Юни 08, 2008, 17:45:18 pm »
Прибрах вече 10 милиона
историята на отбора смених,
но мъжът непознат със триона,
като сянка към гредите върви.

Миг покой нямам аз,
телефонът звъни нощ и ден
и един мъжки глас
ми говори с индийски акцент:
"Яхабиби, яхабиби, яхабиби,
яхабиби затрих цесекааа,
яхабиби, яхабиби, яхабиби,
Батков, твой е светааа,
Яхабиби, яхабиби, яхабиби,
яхабиби затрих цесекааа,
яхабиби, яхабиби, яхабиби,
Батков, твой е светааа".

Милионите аз ги крада
и в Кремиковци си ги пера,
и блести петолъка червена,
от "В" група тя е грозена.

Миг покой нямам аз,
телефонът звъни нощ и ден
и един мъжки глас
ми говори с индийски акцент:
"Яхабиби, яхабиби, яхабиби,
яхабиби затрих цесекааа,
яхабиби, яхабиби, яхабиби,
Батков, твой е светааа,
Яхабиби, яхабиби, яхабиби,
яхабиби затрих цесекааа,
яхабиби, яхабиби, яхабиби,
Батков, твой е светааа".

Няма, няма, няма, няма, няма шега,
индийски бандит затри цесекааа,
няма, няма, няма, няма, няма шега,
индийски бандит затри цесекааа.

Може някое друго отборче,
да не търси шеф със пари,
но на шеф, който няма стотинка,
цесекато не давам дори.

Миг покой нямам аз,
телефонът звъни нощ и ден
и един мъжки глас
ми говори с индийски акцент:
"Яхабиби, яхабиби, яхабиби,
яхабиби затрих цесекааа,
яхабиби, яхабиби, яхабиби,
Батков, твой е светааа,
Яхабиби, яхабиби, яхабиби,
яхабиби затрих цесекааа,
яхабиби, яхабиби, яхабиби,
Батков, твой е светааа".
Със времето увереност натрупах,
все по-бързо крачих за напред.
Всичките успехи и провали струпах
И от тях изваях свой портрет.

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: А ЦСКА умря
« Отговор #3 -: Юли 01, 2008, 03:26:11 am »
Ей тази новина ми озаряваше последните седмици и се събуждах с усмивка...

Интересен е въпроса - тъй като наскоро се разбра, че ЦСКА ще играе все пак в А група... дали от УЕФА няма да спрат лиценза за БФС и да прецакат цялото първенство, заради 1 отбор? Недай си боже да прецакат и националния...
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: А ЦСКА умря
« Отговор #4 -: Юли 01, 2008, 13:26:26 pm »
Ами,ако се разглежда безпристрастно въпроса и се спазва абсолютно закона,май,май половината клюбове,ако не и повечето в "А" група не трябва да получават лиценз,с БФС начело. Ама къ ши стани туй,нали Батков е оправил нещата,перуката-левскар,шеф на БФС...как да стане?!

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: А ЦСКА умря
« Отговор #5 -: Юли 01, 2008, 17:13:58 pm »
Ами,ако се разглежда безпристрастно въпроса и се спазва абсолютно закона,май,май половината клюбове,ако не и повечето в "А" група не трябва да получават лиценз,с БФС начело. Ама къ ши стани туй,нали Батков е оправил нещата,перуката-левскар,шеф на БФС...как да стане?!

Всъщност то УЕФА гледа въпроса безпристрастно - и отсъди, че ЦСКА трябва да бъдат наказани. Какво по-ясно от това? БФС дори "легна" за да могат ЦСКА да играят в А група, което е нарушение на законите. Най-малкото феновете на тима, би трябвало да се отвратят от отбора си, на когото живота му бе подарен от всичките тези "сини" институции". Аз лично не знам как би се гледал в огледалото ако Левски беше пожален при такава ситуация. Според мен е най-честно, ако шефовете на ЦСКА имат достойство - да разпустнат клуба, че да не срами България повече.... А футболистите му, които - признавам, са добри играчи, какво дирят в отбор, който се управлява по-зле от Сливен? Според мен червения клуб е бил някакъв обречен елемент и е трябвало да си отиде...
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: А ЦСКА умря
« Отговор #6 -: Юли 07, 2008, 14:39:42 pm »
Ами,ако се разглежда безпристрастно въпроса и се спазва абсолютно закона,май,май половината клюбове,ако не и повечето в "А" група не трябва да получават лиценз,с БФС начело. Ама къ ши стани туй,нали Батков е оправил нещата,перуката-левскар,шеф на БФС...как да стане?!

Всъщност то УЕФА гледа въпроса безпристрастно - и отсъди, че ЦСКА трябва да бъдат наказани. Какво по-ясно от това? БФС дори "легна" за да могат ЦСКА да играят в А група, което е нарушение на законите. Най-малкото феновете на тима, би трябвало да се отвратят от отбора си, на когото живота му бе подарен от всичките тези "сини" институции". Аз лично не знам как би се гледал в огледалото ако Левски беше пожален при такава ситуация. Според мен е най-честно, ако шефовете на ЦСКА имат достойство - да разпустнат клуба, че да не срами България повече.... А футболистите му, които - признавам, са добри играчи, какво дирят в отбор, който се управлява по-зле от Сливен? Според мен червения клуб е бил някакъв обречен елемент и е трябвало да си отиде...
Всъщност от УЕФА казаха,че по принцип не се месят в работата на определените държавни футболни съюзи,че местните футболни управи са тези ,които дават или не лиценз на клюбовете си,а уефа само се съобразява с техните решения. Демек,ако БФС не бе отнел лиценза на ЦСКА УЕФА нямаше да има нищо против това ЦСКА  да участва в ШЛ. Схващаш ли?
 Пък това до колко ЦСКА "бил някъв обречен елемент и е трябвало да си отиде..." не знам как го реши. Интересно как някъв си "обречен елемент" стана шампион пред Левски...с колко ....16 точки ли беше,та щом ,като някъв такъв обречен елемент има 16 точки преднина прави си изводи за вторите и третите и т.н. дето са под тоя обречен елемент! [lol] У наше село на такива им викат,че за чеп за зеле не стават.