Автор Тема: Ако приятелят ви живее в друг град  (Прочетена 4469 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #30 -: Април 25, 2006, 23:15:56 pm »
Аз когато оби4ам силно и един ден немога без любимия а камоли да е от друг град. А ако има и бивша там зависи много от ситуацията зависи колко бивша му е и колко време са били заедно и кой кого е зарязал и колко силна е била любовта

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #31 -: Април 26, 2006, 13:33:04 pm »
Зависи кой е човека в другия град, и колко му/и имаш доверие. Там се крие истината, в доверието.
щв се влюбя в тебе май  [namigG] [pleZz]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #32 -: Април 26, 2006, 20:06:38 pm »
Зависи кой е човека в другия град, и колко му/и имаш доверие. Там се крие истината, в доверието.
щв се влюбя в тебе май  [namigG] [pleZz]


 [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]мерси [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]



Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #33 -: Април 26, 2006, 23:20:53 pm »
Еми колкото и да си имаме доверие, винаги ще има поне малко съмнение, все пак то не може иначе, при условие, че бившата му живее с него...но като цяло не би трябвало да е голям проблем...

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #34 -: Април 27, 2006, 00:47:21 am »
чесно казано една такава връзка в много редки случай би имала шанс да оцелее... тъпо е... не мога да си представя да забраня на приятела ми да прави каквото и да е при условие че мен я ме види скоро я не... ще си го кажа директно - всеки има нужди и истината е че тези които си мислят че притела или приятелката им не им изневерява се лъжат дълбоко.... и затова предпочитам да знам всичко което прави - давам пълна свобода на действия.. въпреки че не ми е приятно да слушам когато е бил с друга ... .добре че още не е спал с никоя щото иначе сигурно щех не да откача а да ОТКАчА  [confused]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #35 -: Април 27, 2006, 08:09:19 am »
не е чак толкова трудно,стига да имаш желание,както и той!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #36 -: Октомври 30, 2006, 13:09:42 pm »
Не съм имала такава връзка, но мои приятели имат или са имали и всичко върви супер-Голяяяма любов,но като единия примерно се премести при другия или пък по др причина са заедно,се разделят толкова бързо и разбират,че изобщо тяхното не е било любов...И съм съгласна с другите за доверието, абсурдно е ако няма такова, да се "контролирате"взаимно от разстояние. [lol]
« Последна редакция: Април 01, 2008, 00:02:27 am от MiMiToOoOo »

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #37 -: Ноември 01, 2006, 16:56:10 pm »
Еми колкото и да си имаме доверие, винаги ще има поне малко съмнение, все пак то не може иначе, при условие, че бившата му живее с него...но като цяло не би трябвало да е голям проблем...

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #38 -: Април 01, 2008, 00:05:35 am »
Вече съм на друго мнение [lol] Може да просъществува такава връзка, ако има желание и доверие :)

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #39 -: Април 01, 2008, 11:09:33 am »
Зависи ужасно много от хората, реакциите им и начина, по който приемат нещата. Не можеш никога на 100 % да кажеш такава връзка няма да просъществува или обратното.

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #40 -: Април 02, 2008, 12:26:41 pm »
АЗ МИСЛЯ, ЧЕ МОЖЕ ДА ПРОСЪЩЕСТВУВА - ВЯРНО - ПО- ТРУДНО Е, КОГАТО ЛЮБИМИЯ НЕ Е ДО ТЕБ, НО КОГАТО И ДВАМАТА СТЕ ДОСТАТЪЧНО ЗРЕЛИ- ЗАЩО НЕ. А ОТНОСНО ИЗНЕВЯРАТА - И 23 ЧАСА ДА СИ НЕОТЛЪЧНО С ЕДИН ЧОВЕК - НА 24 ПАК МОЖЕШ ДА МУ ИЗНЕВЕРИШ АКО ИСКАШ - ТОВА ЗАВИСИ ОТ ТЕБ
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #41 -: Април 04, 2008, 09:31:13 am »
А, това е много хубаво начало за една връзка, ако можеш да го оцениш...

Ходиш в друг град, пътуваш като луд, може 3 дена да си там, но използваш абсолютно всеки миг... няма моменти като "Ама, нека утре". Има голямо очарование в това.

Ако ви е писано - ще си просъществува такава връзка.
Ако не - и до теб да е, както каза девойката над мен - няма

Въпросът е да изсмукваш всичко хубаво от ситуацията, а не да ревеш за "ако"
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #42 -: Април 04, 2008, 10:33:52 am »
много вярно казано- че извличаш само положителни емоции от ситуацият, защото миговете са малко и нито имате време, нито желание  да ги разваляте. А и кат се виждате по- рядко сте си по- мили, всеки има някаква лична свобода и не се чувства ограничен от другия. И колко хубаво е да броиш часовете до следващата  Ви среща, ане да ви се превръща в навик, в задължение, да се срещате всеки ден на кафенце и да сте непрекъснато заедно... Така по- трудно би се загубила тръпката.Лошото са дългите телефонни разговори, моментите, когато понякога ти се спи, или си някъде навън, а гаджето се сърди, че не можеш да си говориш с него...
В общежитието, където живея, веднага се разбира кой има такава връзка и кой не- всички студенти, оставили гаджето се в родния град стоят с часове на коридора пред стаите и говорят по- телефона...всяка вечер...тъжна глегка...животът си кипи покрай теб, хората се разхождат хванати за ръце...а ти ги глегаш от мръсния прозорец, в безпаметно очакване н аследващата седмица, когато ще откраднеш няколко щастливи мига...
Равносметка:
вие сте едновременно щастливи и нещастни.
Печалба:
за Globul i M-tel , благодарение, на които все още имате връзка.
Потърпевши-
живущите с теб, които не могат да се доберат до компа- / ако си чатиш , примерно/, или са принудени да слушат непрекъснато тв словоизлияния по телефона. [oops]
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #43 -: Април 04, 2008, 10:58:44 am »
А, това е много хубаво начало за една връзка, ако можеш да го оцениш...

Ходиш в друг град, пътуваш като луд, може 3 дена да си там, но използваш абсолютно всеки миг... няма моменти като "Ама, нека утре". Има голямо очарование в това.

Ако ви е писано - ще си просъществува такава връзка.
Ако не - и до теб да е, както каза девойката над мен - няма

Въпросът е да изсмукваш всичко хубаво от ситуацията, а не да ревеш за "ако"


мисля,че много правилно описа ситуациятата...с моят приятел до преди 5-6 месеца бяхме така виждахме се само петък вечерта когато той се прибере,събота и неделя почти през целите дни и понеделник сутринта преди да си тръгне...за сметките за телефони просто не ми се говори  [confused] когато започнаха и лекциите ми почти не се виждахме...всъщност на нас не ни беше достатъчно това време...и решихме че тва не може да продължава така намерихме си квартира и сега живеем заедно  [inlovee]...най-трудно беше да говорим с нашите...и след като казаха "Не" обаче се справихме и с това... [inlovee]
Какъв е извода....че въпреки всиечки пречки и трудности,когато двама човека се обичат силно...нищо не може да им попречи...дори и разстоянието...

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Ако приятелят ви живее в друг град
« Отговор #44 -: Април 04, 2008, 11:09:19 am »
А, това е много хубаво начало за една връзка, ако можеш да го оцениш...

Ходиш в друг град, пътуваш като луд, може 3 дена да си там, но използваш абсолютно всеки миг... няма моменти като "Ама, нека утре". Има голямо очарование в това.

Ако ви е писано - ще си просъществува такава връзка.
Ако не - и до теб да е, както каза девойката над мен - няма

Въпросът е да изсмукваш всичко хубаво от ситуацията, а не да ревеш за "ако"


мисля,че много правилно описа ситуациятата...с моят приятел до преди 5-6 месеца бяхме така виждахме се само петък вечерта когато той се прибере,събота и неделя почти през целите дни и понеделник сутринта преди да си тръгне...за сметките за телефони просто не ми се говори  [confused] когато започнаха и лекциите ми почти не се виждахме...всъщност на нас не ни беше достатъчно това време...и решихме че тва не може да продължава така намерихме си квартира и сега живеем заедно  [inlovee]...най-трудно беше да говорим с нашите...и след като казаха "Не" обаче се справихме и с това... [inlovee]
Какъв е извода....че въпреки всиечки пречки и трудности,когато двама човека се обичат силно...нищо не може да им попречи...дори и разстоянието...






Е да-при вас е станало, но представи си, че ти учиш във Варна, а приятелят ти работи в София в някоя страхотна фирма, с голяма заплата и т.н. и не може да я напусне току -така. От друга страна-ти си втори курс , примерно , и имаш о6те две години, докато завършиш и е немислимо да се виждате през седмицата, камо ли да живеете заедно. Тогава зависи ли от ВАС- НЕЕЕ. Какво и да правите-редките срещи са си редки.
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ