Автор Тема: Интервю с natalia_999  (Прочетена 4682 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Интервю с natalia_999
« -: Септември 16, 2007, 22:03:59 pm »
Какво ти липсва?
Какво имаш в повече?
И кое е по-добре да обичаш или да бъдеш обичана, и в какво състояние си от двете сега?
Какво е за теб предателството, а приятелството?
Колко пъти се прощава на лъжата?
Последно кога излъга, как и защо?







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #1 -: Септември 16, 2007, 22:11:52 pm »
Sis, исках само да ти кажа, че си един от най- важните хора в живота ми и ужасно много те обичам, заради всичко онези тъпи моменти, в които мълчим и просто си седим една до друга, заради онези, в които се държим като идиотки и всички ни мислят за надрусани, заради щуротиите по кръгло- квадратните барове и купчината неподходящи малоумни мутри, с които все се забърквахме преди  [lol].
Обичка те много, много, много 
[heart__]
« Последна редакция: Септември 16, 2007, 22:14:58 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #2 -: Септември 16, 2007, 22:15:29 pm »
Такам... първо да кажа, че ти се възхищавам, ужасно сладко момиче си  [inlovee] Съжалявам, не мога да се стърпя. И второ кое е единственото нещо в живота си от което не би могла да се лишиш ?
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #3 -: Септември 16, 2007, 22:25:50 pm »
Какво ти липсва?
Какво имаш в повече?
И кое е по-добре да обичаш или да бъдеш обичана, и в какво състояние си от двете сега?
Какво е за теб предателството, а приятелството?
Колко пъти се прощава на лъжата?
Последно кога излъга, как и защо?

А стига,бе... аз ли съм сега ...

Ами да отговарям тогава:

1.Липсват ми много неща и много хора.Често ми липсва разбиране от другите,за което ги разбирам ,защото само аз си знам какво ми е,де.Липсва ми голяма част от миналото ми...абе много неща.

2.Ми в повече имам... килграми  [lol]  но ако трябва да отговоря сериозно,последно време ми идва в повече това вечно бъркане в живота ми наставления сякаш съм на 5 години.

3.Е естесвено е,че е най-добре да обичаш и да бъдеш обичана едновременно,ама това рядко се случва(поне при мене все се разменят и разминават с времето).В момента обичам някого,а мен обича друг... абе бъркотия...

4.Педатеството е едно от нещета ,който винаги съм казвала,че няма да простя.Е,веднъж направих компромис,понеже този човек  е много важен за мен.А приятелството наистина е голям дар,но истинкото приятелство.Понякога един приятел или приятелка ме разбират по -добре дори от майка ми,та дори и от самата мен.

5.Ами аз съм малко мекошава и винаги прошавам(всеки заслужава втори шанс все пак),но ако се повтори ,сякаш ставам друг човек и нищо не може да ме склони да простя.

6.Оххх... като ,изключим това,че постоянно се опитвам да излъжа себе си за някои неща,излъгах инспекторката в ПУ,че й имам телефона,понеже се бях притеснила и изчервила и не исках да стоя в тая стая повече.  :)

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #4 -: Септември 16, 2007, 22:28:08 pm »
Съществува ли истинската, чистата и неприкосновенната любов!
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #5 -: Септември 16, 2007, 22:30:44 pm »
Sis, исках само да ти кажа, че си един от най- важните хора в живота ми и ужасно много те обичам, заради всичко онези тъпи моменти, в които мълчим и просто си седим една до друга, заради онези, в които се държим като идиотки и всички ни мислят за надрусани, заради щуротиите по кръгло- квадратните барове и купчината неподходящи малоумни мутри, с които все се забърквахме преди  [lol].
Обичка те много, много, много 
[heart__]

Ааа,аз те обичкам адски много.Благодаря ти ,че си до мен все още,въпреки че не се виждахме дълго,след всичките простотии,които съм те карала да правиш...абе като се видим ще те нагушкам и ще си кажем другото  [heart__]

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #6 -: Септември 16, 2007, 22:38:55 pm »
Такам... първо да кажа, че ти се възхищавам, ужасно сладко момиче си  [inlovee] Съжалявам, не мога да се стърпя. И второ кое е единственото нещо в живота си от което не би могла да се лишиш ?

Леле,ти на мене ли се възхищаваш  [oops] [oops] [oops] Аз съм ти казвала вече много пъти в коментарите ,че нямаш равна  [heart__].А за въпроса-няма да комерсиализирам с отговор семейството ми,кучето ми и т.н.-това е ясно...Не мога да се лиша от спомените си,искала съм и съм се опитвала,но в последсвие осъзнах че това всъщност е живота ми ,а и ми дават сила за бъдещето донякъде.Не че пиша добре,но не мога и не искам да се лиша от това...  :)

Съществува ли истинската, чистата и неприкосновенната любов!

Ами истинската ДА,чистата-не дотолкова-винаги бива омърсена от нчкакво обстоятелство,и неприкосновена чак не.Може би съм песимист,но ако я срещна ще си променя мнението   :)

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #7 -: Септември 16, 2007, 23:14:09 pm »
Здравей Нати [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] Няма да пиша колко много ми допадаш..вече съм го правила в други теми [lol] Ама пак ще си кажа де, че си ми една от любимките [inlovee]
Амм искам да те питам кой е най-щастливият и кой е най-лошият ден в живота ти?

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #8 -: Септември 16, 2007, 23:16:31 pm »
 =hi
иска ли ти се да знаеш какво ти предстои?
най екстремното ти преживяване е?

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #9 -: Септември 16, 2007, 23:54:47 pm »
Оф мноо въпроси имам ама на личен разговор ще питам за тях евентуално  [lol]

 :arrow: Какъв е перфектния мъж за според теб и за теб  :)
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен bezdaren_nekadarnik

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1388
  • Пол: Мъж
  • NON OMNES BEATI SUNT,QUI BEATI VIVENTUR ESSE
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #10 -: Септември 17, 2007, 01:19:44 am »
1. има ли нещо,което да ти носи късмет - предмет,който носиш винаги с тебе за късмет?
2. да си признаеш 1 порок ?
3. ако имаш възможност, какво от миналото би променила и дали има такова нещо де ?
4. последната щуротия която направи е ... ?
5. признаваш ли си грешкките ?
6. кога за последно чете книга (не учебник) и коя беше ?
7. без какво не можеш ?
"С никаква красота жената не може да заплати на мъжа за своята пустота"
                  А. П. Чехов

http://forum.stih4e.com/index.php/topic,3619.msg66453.html#msg66453

Душата ми окована лежи на студа,
писъкът на сърцето ми цепи мрака,
извират от очите ми реки...
Сам сред хора-чужд на всеки...

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #11 -: Септември 17, 2007, 07:38:15 am »
Здравей и от мен !

Според теб има ли абсолютно щастие  :question:
 И ако да , ти би ли могла да го постигнеш :question:
No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #12 -: Септември 17, 2007, 08:27:16 am »
Ако се звънне на входната ви врата, и отвън чакат 5 наемни убиеца със специална мисия да те ликвидират, какво оръжие ще използваш, за да се оправиш с тях:
1)базука
2)снайпер
3)тигана от кухнята
4)първо ще ги поканеш да пийнат кафе и да се стоплят
5)ще ги поканеш да пийнат кафе и да се стоплят, но ще сложиш антифриз в кафето
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #13 -: Септември 17, 2007, 10:25:46 am »
Здравей Нати [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee] Няма да пиша колко много ми допадаш..вече съм го правила в други теми [lol] Ама пак ще си кажа де, че си ми една от любимките [inlovee]
Амм искам да те питам кой е най-щастливият и кой е най-лошият ден в живота ти?

Мими,а ти ако знаеш каква си сладуркаа,винаги се усмихвам като видя твоя снимка   [inlovee]
За въпроса-като изключа деня,в който съм се родила(очбичам живота си ,въпреки многото пъти когато не ми се е искало да живея),имах един ден от живота си,за който мечтах от години и се случи без да очаквам-беше дори по-хубаво от мечта и смело мога да кажа ,че не съм била толкова щастлива никога.Също и когато разбрах ,че ще уча право,поеже нямах големи шансове ,а това ми беше мечта.А най-лошия не мога да определя-имала съм много кофти дни,когато не съм имала желание за нишо,чувствала съм се сама на целя свят,само плачех и нямах никаква надежда за нищо-така че кофти дни да,но най-лош не знам  :)

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: Интервю с natalia_999
« Отговор #14 -: Септември 17, 2007, 11:16:58 am »
=hi
иска ли ти се да знаеш какво ти предстои?
най екстремното ти преживяване е?

Здравей!
Аз съм доста любопитна и много честом и се иска да знам какво ми предстои,особено като съм в ситуация да очаквам нечие решение или пък да знам че има още единколко си време докато се разбере дали ще стане нещо-тогава ми се иска да знам какво предстои,Но като цяло не,няма да е интересно ако знам :-)

За екстремното преживяване-един път с един приятел решихме да се разходим с мотора му(невероятно готин и мощен е),излезнахме извън града и не знам какво му прищрака и като взе да засилва...та вдигнахме към 190 км на супер оживен международен път,дори не можех да си отворя очите от вятъра щото бяхме без каски... и накрая взе че мина между 2 коли.Ей тогава щях да получа инфаркт на млади години,жив късмет е че не се случи нещо.