Автор Тема: СБЛЪСЪК  (Прочетена 543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен waitshark

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1190
  • Пол: Мъж
  • Мъж без жена е като врат, който не се схваща
СБЛЪСЪК
« -: Май 21, 2007, 03:24:20 am »
Всички знаят прословутото предаване "Сблъсък"... е това ще е нещо подобно само че без яките мацки с номерата за рундовете.
 :arrow:
Някой задава Въпроса, на който трябва да бъде отговорено от две страни за два дни, след което ще се разбере кои са победителите..
 :arrow:
 :question: Еманципацията има ли я и до каква степен мъжете са подтискани в БГ.:question:

Така, дерзайте, имате 2 дни да решите задачката. След изтичането на двата дни някой друг може да даде тема за сблъсък.



*Кирилица!
« Последна редакция: Май 21, 2007, 07:05:22 am от MoonLight »








Неактивен waitshark

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1190
  • Пол: Мъж
  • Мъж без жена е като врат, който не се схваща
Re: СБЛЪСЪК
« Отговор #1 -: Май 21, 2007, 22:19:39 pm »
Браво,интересни мисли само да се надяваме че някои ще се изправи срещу теб :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: СБЛЪСЪК
« Отговор #2 -: Май 22, 2007, 03:59:21 am »
Подтискани мъже ли?Къде са ?Покажете ми един подтискан мъж,аз не познавам.Всеки даже и 5 пари да не струва се прави на голямата работа ,именно защото е мъж.И се мъчи да забие жената до себе си .Познавам толкова мухльовци дето нямам думи просто ама се мислят за голямата работа ,на какво отгоре не е ясно.И познавам жени ,които са по-силни духом от всеки мъж ,но се борят и успяват.
Така че това понятие "подтискан мъж" за мен няма смислово значение.
:)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен waitshark

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1190
  • Пол: Мъж
  • Мъж без жена е като врат, който не се схваща
Re: СБЛЪСЪК
« Отговор #3 -: Май 23, 2007, 01:53:20 am »
Супер! Нямам търпение някой да се изправи на рунда срещу мен. [lol]

А сега по темата. Не мисля, че сме подтискани където и да е.Разбира се, не говорим за плешивите, дебели, застаряващи мъже "под чехъл"
В България има още някакви остарели разбирания.За мен са такива, но попринцип хората определят какви са им разбиранията.Но искам да кажа, че попринцип все още (за голямо съжаление) се смята, че жените трябва да стоят вкъщи и да готвят, а мъжете да изхранват семейството...
Така жените не са независими, те разчитат на мъжете.Такаче не може да се говори, че сме подтискани, изобщо.


Подтискани мъже ли?Къде са ?Покажете ми един подтискан мъж,аз не познавам.Всеки даже и 5 пари да не струва се прави на голямата работа ,именно защото е мъж.И се мъчи да забие жената до себе си .Познавам толкова мухльовци дето нямам думи просто ама се мислят за голямата работа ,на какво отгоре не е ясно.И познавам жени ,които са по-силни духом от всеки мъж ,но се борят и успяват.
Така че това понятие "подтискан мъж" за мен няма смислово значение.
:)

THE TIME IS OFF
[/b]

E реши се,подтиснати маже няма в българия.

 :arrow:Българи-това сме ние,какво е всъщтност да си Българин :question:

Неактивен LadyOfSorrow

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 88
  • Пол: Жена
  • I'm the face that you have to face
Re: СБЛЪСЪК
« Отговор #4 -: Юни 10, 2007, 18:38:51 pm »
хахах да си българин хаха еми това значи естесвено да носиш теглото на зазрдавяващите се от много време и още повече окрепващите идели които поколение българи са си задали. Като например : вечното и неумиращо щом аз не съм щастлив, що пък съседа да е??? или още по- колоритното моето си е мое, а чуждото е общо!!! А може би" Неееееееееееее не ми се ходи по кофата долу защо пък да не си хвърля мазния и тецящ боклук без балкона, пък какво от това, че ще оцеля някой минаващ които е бил самовглабен в еднаквото си всекидневие и псуващ като  каруцар както по този който го е намарсил с личната си собственост от балкона, както и това че цели пет години не може да си намери работа макар че има 2 висши и че сестра му  го съди за право на имущество в Родопите на пра пра дядо си. Ето това мисля аз да си българин, човек който живее с всички трудности но без, които не може да живее защото още от много малък е свикнал да гледа как родителите му са се бъхтили като волове за до може да му купят обувки!!!!
COME OUT, COME OUT...WHEREVER YOU ARE