Автор Тема: ВАНГА - Една легенда.  (Прочетена 4160 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
ВАНГА - Една легенда.
« -: Март 08, 2008, 19:11:23 pm »
http://zamunda.net/details.php?id=119745


 Резюме : Българската пророчица Ванга е станала по-известна и хората вярват в предсказанията й повече, отколкото на Нострадамус, става ясно от написаното в повечето водещи вестници в Русия по повод рождения й ден на 31 януари. Тогава Ванга щеше да навърши 95 години.

Повече от десет години след смъртта й обаче анализатори и изследователи на феноменалните й способности събират и проверяват как се сбъдват нейните облечени в символи предсказания.

Ванга стана пророчица номер 1 в Русия с предсказанието си за потъването на "Курск". 20 години преди да се случи трагедията с подводницата, българката предупредила, че в края на века, през август 1999 -а или 2000-та година година Курск ще потъне и целият свят ще го оплаква. Видението й обаче било забравено, защото всички помислили, че се отнася за крада Курск.

Баба Ванга предупреди и за терористичната атака на кулите близнаци в Ню Йорк. "Страх, страх! Братя американци ще гинат, покосени от железни птици. Вълци ще завият и ще се лее невинна кръв", казала Ванга още през 1989 година, наричайки кулите близнаци братя.

През септември 2001-а, когато нея вече я нямаше, светът се убеди във верността на феноменалните й прозрения.

Последното доказателство за истинността на нейните видения се появило съвсем наскоро. Информацията, че към 2018-а година се проектира добив на енергия гелий - 3 в Космоса, е още топла новина в наши дни, отбелязват анализаторите. Която обаче била известна на Ванга още през 1960-а година. " През 2018 година влаковете ще полетят, задвижвани от слънцето. Добивът на нефт ще се прекрати и Земята ще почива", заявила тя преди 46 години. А 10 години по-късно обещала човечеството да намери своите братя по разум в Космоса и да научи истината за това как се е появил животът на Земята. Само че това ще се случи след още 2 века.
« Последна редакция: Март 08, 2008, 19:18:52 pm от Mr_FLIRT »







Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #1 -: Март 10, 2008, 22:30:03 pm »
Ванга е велика.  :)

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #2 -: Юни 29, 2008, 19:48:45 pm »
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #3 -: Юли 04, 2008, 12:54:01 pm »
eh... как вдъхват малко надежда

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2008, 23:44:07 pm »
Какво ще кажете за по долния цитат от новините? Трябва ли според Вас да се страхуваме?

Ванга предрекла за Обама и краха на САЩ

10 ноември 2008 / News.dir.bg

"Ванга предсказа избирането на Обама: Америка ще рухне".
Под това заглавие в днешния си брой турският вестник "Миллиет" пише, че противно на оптимистичните очаквания, свързвани с новия американски президент, българската пророчица предрича как промяната ще донесе нещастия на света, цитиран от БЛИЦ.
Още преди 18 години Ванга предсказва, че 44-ият американски президент ще бъде чернокож и той щял да е последният - малко след встъпването му в длъжност в Америка ще настъпи страхотна икономическа криза, ще избухне конфликт между северните и южните щати, ще се намеси и Индонезия и всичко това ще предизвика Трета световна война, в която ще се използва атомна бомба, продължава изданието с подробности от предсказанията. Приведени са и свидетелства за пророческите дарби на Ванга, предсказала потъването на руската подводница Курск, терористичните удари срещу кулите-близнаци в Ню Йорк, издигането на Владимир Путин за президента на Русия.
Сходна статия е поместена и във вестник "Ватан", който посочва, че приживе Ванга работела за българската държава срещу заплата.
Вангелия Пандева Гущерова, по-известна като Ванга, е родена на 11 януари 1911 година в град Струмица, Република Македония. На 12-годишна възраст загубва зрението си в следствие на внезапна буря, при която е грабната от силния вятър и по-късно, след дълго търсене е открита затрупана с камъни и пръст в една нива. От 1925 г. живее в дом за слепи, където прекарва три години. След смъртта на втората си майка, Ванга се прибира вкъщи, за да се грижи за по-малките си братя и сестри. Твърди се, че помогнала на баща си да намери овца, открадната от стадото, което той пасял, като точно описва двора, в който била скрита.
Ванга казала, че била видяла всичко насън. Става известна през годините на Втората световна война.
Баба Ванга почина на 11 август 1996 г.

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2008, 01:00:00 am »
Тя е действително феномен...

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2008, 18:41:40 pm »
Ще и простим ако за Обама не е познала. [confused]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2008, 21:14:36 pm »
Тя е познала за него, дано не е познала последствията от него ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2008, 22:04:38 pm »
Да де ,това имах предвид.Неправилно се изразих. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ВАНГА - Една легенда.
« Отговор #9 -: Август 11, 2009, 15:47:29 pm »
13 години от смъртта на баба Ванга

11 август 2009 / dariknews.bg



Днес се навършват 13 години от смъртта на пророчицата Вангелия Пандова Гущерова или както всички я наричаха баба Ванга.

Тя е родена на 31 януари 1911 г. в Петрич.  На 12-годишна възраст загубва зрението си в следствие на внезапна буря, при която Ванга е грабната от силния вятър и по-късно, след дълго търсене бива открита, затрупана с камъни и пръст в нива. От 1925 г. живее в дом за слепи, където прекарва три години. След смъртта на втората си майка, Ванга се прибира вкъщи, за да се грижи за по-малките си братя и сестри.

Постепенно започват да ѝ приписват пророчески способности. Необичайните си дарби самата тя обяснява с присъствието около нея на особени невидими същества, чийто произход не може да обясни. Споделя и за съществуването на извънземни раси, които били населявали и Земята.

Ванга умира на 11 август 1996 година.

След смъртта й в нейна памет бе изграден храмът "Света Петка", който се намира в местността Рупите, мястото, където пророчицата прекара последните години от живота си.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.