Автор Тема: Извънземните ... Има ли ги?  (Прочетена 29865 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен black embrace_f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1426
  • Пол: Жена
  • I'll violate you in the most sensual way
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #15 -: Март 16, 2009, 16:38:34 pm »
Храста, от коя книга е този откъс?

Неактивен opasno__sladka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #16 -: Май 13, 2009, 14:22:03 pm »
Абе да ви кажа съмнява ме да сме единствените в цялата Вселена. Аз лично мисля, че има извънземни, но едва ли ще са както в представите ни. :)

Неактивен Green_Apple

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #17 -: Юли 08, 2009, 21:20:24 pm »
То трябва да си некъф много неориентиран мадафака, за да си мислиш, че сме единствени във Вселената...
Вярвам в извънземни. Даже съм адски заинтересована от тях.
Преди около година бях чела в некфо много старо списание за студенти, които прибирайки се с влак в Бургас, видяли "летящи точки в небето", че даже и снимки има. (Но сега тва списание сякаш потъна някъде, не си спомням как се казваше, само помня, че беше брой първи.)
OHTEHNOES!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #18 -: Юли 08, 2009, 21:37:12 pm »
Мадафака...че си и момиче на всичкото отгоре :)

Неактивен blood killer

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 198
  • Пол: Мъж
  • Знам, че имам сърце, защото усещам как се разбива!
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #19 -: Август 03, 2009, 22:47:46 pm »
Съществуват  [confused]




Пиши на КИРИЛИЦА!
« Последна редакция: Август 03, 2009, 23:38:08 pm от me4tatelka »
 ..И нИщо Не МожЕ да Ме ТРогНе. И ниЩо нЯМа Да мЕ спРе! НяМа За МеН ЗакОни! В гЪрдИте Си НямАм СърЦе!...

Или го направи или не го прави. Няма "опитвам"!
-- Йода, Star wars

krasitopeev

  • Гост
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2010, 04:01:59 am »
Това, което пейстна XpacTa_lavista е от книгата на Стамен Стаменов - Събуди се човечество !
Естествено, че ги има.
Рептилите ни управляват.
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 19:28:35 pm от Don_NUTSO »

Неактивен dimitrovv

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #21 -: Февруари 28, 2010, 21:46:46 pm »
Трядва да си много ограничен човек, ако си мислиш, че единственият живот е тук на земята в цялата вселена и всичкото..  Нормалко е да има много фълшификати със снимки и видео клипове за НЛО, защото технологията в 21 век  ни го позволява, а и от това се прави страхотен бизнес, поради нашумялото явление от доста време. Всъщност НЛО има, както и разкрити доказателства, има хиляди случаи, които са останали неразсекретени, очевидци, които бихте ги приели за луди, затова че са имали някакъв контакт.. Всеки има правото на мнение да  си мисли, че е единствен живота тук на земята, защото може би вярва само на очите си или за това, че е приемливо от народа да се смята, че живота е само тук и никаде другаде ( бих си казал о колко ограничено, как се понасяш ) , както в древни времена е било прието вярването, че планетата Земя е плоска и мн. др. нередности.. Живота расте непрестанно и всички, ще се изумяваме от технологията в бъдеще и открития.. През 50-те години малко, след като е била пусната първата атомна бомба над Хирошима Нагазаки 1944г започват първите съобщения от всякакът тип хора по целя свят наблюдавали НЛО , започват и начестени катастрофи на чужди обекти, които са били напълно засекретени, въпреки, че ома много очевидци, но народа е бил без право на глас, имало е заплашване със смърт и затвор за разкриване и разпространение на информацията.
Един от ярките случаи е в Розуел в периода  1947 .там буквално на мястно  са измъквали телата от катастрофата на НЛОбект.. имало е аутопсия на телата, както и един жив, които в последствие почива.. никои и никаде от всички тези клипове и снимки, които се предлагат сега по интернет не е достоверен, а е макет.. истинските материали се крият и малко хора разполагат с тях..
Притежама много информаци от материали и книги на english събирана от много дълго време.. и сам излякъл съществените моменти, но да ви кажа, че бях поразен от еднаквото описание на хора от различен край на земята за извънземи.. Един достоверен случаи, в които се описва как в Южна Африка , където оцеляват сами на предела на природата, някакво племе споделят за честите срещи с малки съшества, които ги изслвдвали редовно в определени периоди на годината и след това са отлитали в небето , изследвали са тените животни, както и деца. Не малко пъти са заснемани от камерите на Аполо прелитащи НЛО обекти, които после са ги заличавали с твърдението, че някои от тях са отломки, а за останалите не знаят и нищо не могат да кажат.
Мисля, че се събира някаква информация за живота на земята, но въпроса е - с каква цел ще се използва?

Неактивен water_ariel

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
  • Пол: Жена
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #22 -: Април 09, 2010, 19:53:46 pm »
Аз мисля, че извънземните съществуват!!! Как може хората да си мислят, че сме единствени във Вселената?! Та това е просто абсурдно! Не казвам, че всички снимки, видеа, истории, документи и др. са верни, но е факт, че те съществуват! Америка знае всичко, но не ни казва. А и ако ни каже какви ще бъдат последствията според вас: ще се намери някой Хитлер на Новото време, който да пожелае да господства над другите светове и цивилизации, учените ще измислят нови и нови оръжия, военните ще съставят нови и нови военни стратегии, всичко ще опре до "изучаването" на другите светове чрез робство. Мир няма да има, а хората найстина са прекалено алчни и глупави и все ще се намери някой, който на направи грешката да тръгне срещу извънземните и тогава найстина ще сме загубени. Според мен извънземните няма да тръгнат първи срещу нас и не желаят унищожението ни, ако са го искали до сега да сме станали на пепел. Но ударим ли ние първи, съм сигурна, че те могат да върнат подобаващо и ще бъде пагубно за нас. Всичко това, заради любопитството на хората към другите светове, любопитство, което винаги се оказва стремеж за властване над останалите. Щом се опитваме да подчиним собствената ни заобикаляща природа, представете си какво остава за знанията, които можем да получим... За това е по-добре просто да се питаме: Съществуват ли извънземни или не?...[/i]
Никога не плачи за този, който не плаче за теб!!!

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #23 -: Април 09, 2010, 23:07:53 pm »
Америка е велика и знае всичко. Това ли се опита да ни кажеш?  [lol]

А иначе, разбира се, че съществуват. Човек трябва да е изключително... не съм сигурен за думата, за да вярва, че хората са единствените разумни организми във Вселената.
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен water_ariel

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
  • Пол: Жена
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #24 -: Април 10, 2010, 21:30:18 pm »
Америка е велика и знае всичко. Това ли се опита да ни кажеш?  [lol]

А иначе, разбира се, че съществуват. Човек трябва да е изключително... не съм сигурен за думата, за да вярва, че хората са единствените разумни организми във Вселената.

 [xa xa xa2324] [ya yaaa da daaa] [xa xa xa2324] Дааам, Америка е велика... Ами все пак е голяма не само по площ, но и там се раждат велики умове  [namigG] [MJ] [dugaaaa]
Никога не плачи за този, който не плаче за теб!!!

Неактивен Battle Mages

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #25 -: Април 17, 2010, 10:51:11 am »
Съществуват, но много хора лъжат, че са ги виждали!

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: Извънземните ... Има ли ги?
« Отговор #26 -: Септември 01, 2010, 12:36:35 pm »
Има, има... не сме толкова неповторими и единствени както си мислим  :)
Would you die for the one you love?