Автор Тема: Дама Пика  (Прочетена 89059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Green_Apple

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Дама Пика
« Отговор #60 -: Юли 08, 2009, 19:41:41 pm »
Ооох. Дама Пика.
Често казано, не съм сигурна дали съществува или не.
Преди около 3 години с едни приятелки сме се опитвали да я викаме в къщи, но нищо не стана, пък и тогава бяхме големи зайци. Сега, каквито сме си навитаци, пак искаме да я призоваваме, обаче на училищен лагер...нали там сме без родители и т.н.
А от Блъди Мери имам някакъв много здрав страх, като се има в предвид какви историй съм чувала...че излизала от огледалото и деряла хората по лицето и разни такива ужасии...
Общо взето, не че вярвам много, обаче съм си изградила някакъв респект към всички тези фикшънъл/или не съвсем чудесии.

П.С. На една приятелка сестра й е призовавала Дама Пика, и след това на огледалото пишело нещо в червено, но повече инфо нямам...
OHTEHNOES!

Неактивен bobakaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Дама Пика
« Отговор #61 -: Август 16, 2009, 13:45:56 pm »
Ооооо дама пика... обожавам такива поверия! [cool dance]
« Последна редакция: Януари 30, 2010, 01:06:25 am от me4tatelka »

Неактивен rammsten

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Дама Пика
« Отговор #62 -: Февруари 08, 2010, 15:21:13 pm »
Здравей те на всички :) Аз съм един неверник но силно заитригуван във тея работи. Знам много историй и съм бил свидетел на такива случки (истина) но въпреки това отричам не знам защо?!
-Преди около 3 или 4 години бяхме във един приятел 3момчета и 2момичета поради скуката решихме да викаме "дама пика" (едното момиче беше сътаниска) и направиха там кото трябва и се наредих ме около картата седнали на земята и почнахме да викаме. На 13тия път едини от мойте приятели който седеше до мен се изтреля във въздуха (БУКВАЛНО СЕ ИЗТРЕЛЯ) и беше като закован във ъгала на стаята докато едното момиче не светна лампите. После той разказва че все едно са го били много хора по корема и гърдите си имаше синени. Аз го попитах дали е видял нещо и той каза че видял една бяла старица как се приближава много бързо към него и докато отвори очи тя го е хванала. Имам и други случки също толкова гадни и брутални със дами пики попове духове да мъртвите. Но понеже мен много ме влече тва и се занимавам със тва нещо (екзорсизъм, паранормално, енело, заклинания, магий...) и други такива. Изчел съм много книги статии и форуми и други за тези работи и съм бил свидетел... и да ви кажа чесно продалжавам да не вярвам.  [lol]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Дама Пика
« Отговор #63 -: Февруари 08, 2010, 23:07:57 pm »
Сътанистка ...
Магий...

Къде ли четат хората такива неща :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Дама Пика
« Отговор #64 -: Февруари 08, 2010, 23:14:26 pm »
Шшшт, само за посветени

Ний сме ме лумпени


Така и така ме зачетохте, много ми стана интересно как така не ти хвана вярата, след такова бясно показно със синини и реални ИЗТРЕЛвания?
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен rammsten

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Дама Пика
« Отговор #65 -: Февруари 10, 2010, 14:51:18 pm »
Ами айде обяснете как е възможно някаква легенда за някаква си карта да е реалност? Това което се случи със моя приятел не мога да го обясня но за мен е нещо като аномалия... Не знам не вярвам. Колко съм ходил по гробищата през нощите имам сигорно над 200 клипа във който УШ викам духови :D Снемъл сам гробищата вечер... и други такива на клиповете който съм заснел нищо страно не се случва. Само на тези клипове по телевизията се случва нещо !!!  [evil]

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Дама Пика
« Отговор #66 -: Февруари 10, 2010, 17:30:52 pm »
Внимавай някой ден някой от духувити да'н та хвани
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Дама Пика
« Отговор #67 -: Февруари 10, 2010, 18:46:59 pm »
Ми извинявай, но ако някой неграмотен, неуважителен, неразбиращ какво прави и след 1000 години няма да ме дигне от гроба, за да му кажа "Мараба"
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Stanly

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Дама Пика
« Отговор #68 -: Март 21, 2010, 13:49:18 pm »
Ами аз имам 2 истории за Дама Пика. Втората ми харесва повече:

История номер 1

Имало едно време една много красива, но и много целомъдрена жена. Тя имала много ухажори, които не понасяли факта, че били отхвърлени от нея.
Затова ергените решили да я обезобразят и изхвурлят от селото, обявявайки я за вещица. Така тя се скитала в гората гневна и озлобена. Момичето станало истинска зла вещица и прокълнала себе си в едно огледало. Който погледнел в това огледало виждал обезобразеното лице на Дама Пика и полудявал.

История номер 2

Дама Пика била сестрата на Дама Купа (те били царски дъщери) - знакът и на двете бил червено сърце.
Но един ден съпругът на Дама Пика починал. Тя не можела да повярва. Жената толкова много го обичала и би направила всичко за него, а сега той бил мъртъв. Мъката й се превърнали в гняв към човечеството, знакът й се променил - сърцето се обърнало с главата на долу, започнало да се излива и почерняло (познатият символ от картите). Момичето започнало да убива хора и след смъртта си продължило да го прави.


И двете са малко тъпи, но история номер едно е по-тъпа от история номер 2.

Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Re: Дама Пика
« Отговор #69 -: Март 21, 2010, 17:23:36 pm »
Дама Пика била сестрата на Дама Купа...
А пък Спатията тайно ги ненавиждала и в комбина с Карото скроили пъклен план... [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa]
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен Stanly

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Дама Пика
« Отговор #70 -: Март 22, 2010, 20:19:25 pm »
Така ми каза едно момиче чиято коса сменя цвета си всеки сезон от самосебе си. Тя не знам от къде го е чула, но не може да не се повярва на такава като нея (има светло сини очи и е моята зодия).

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Дама Пика
« Отговор #71 -: Март 23, 2010, 22:18:46 pm »
Така ми каза едно момиче чиято коса сменя цвета си всеки сезон от самосебе си. Тя не знам от къде го е чула, но не може да не се повярва на такава като нея (има светло сини очи и е моята зодия).

Това беше може би най-смисления пост, който съм чела в тази тема  [namigggg]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен xriss

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Пол: Жена
Re: Дама Пика
« Отговор #72 -: Април 03, 2010, 00:50:16 am »

хаи на всички..нова съм...имах един въпрос...ако някой знае де...изках да питам когато чета истории за духове като тези написа ни от вас...когато ги чета имам чуството че ше са разплача и аз не знам защо..откакто взех да викам духове..стана така...много ми е страмно защо като чета страшни истории имам чуството че ше се разплача ако някой знае плис кажете ми...защото вече ми писна...!!!!   [saddd]

Неактивен Who cares

  • Новак
  • *
  • Публикации: 29
Re: Дама Пика
« Отговор #73 -: Април 09, 2010, 14:11:00 pm »
Спри да четеш такива истории и ще ти мине ;)

Лично, ако толкова много настояваш да четеш страшни истории, ти препоръчвам Конникът без глава. (КНИГАТА! НЕ ФИЛМА!)


Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Дама Пика
« Отговор #74 -: Април 09, 2010, 15:05:30 pm »
Много ли ти е страмно?  [lol] [lol] [lol]

Може да прочетеш и "Призарка на Ляно Естакадо". ;)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi