Автор Тема: Дама Пика  (Прочетена 89066 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Re: Дама Пика
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2007, 10:14:02 am »
Абе и аз искам да пробвам този номер с Дама пика, но казват, че не е хубаво да се викат духове от хора, които са употребили алкохол, а трезвен човек много трудно би се съгласил на такава глупост..........
Между другото намерих две момичета, които са съгласни да призоват духът на дама Пика. Сега трябва да намеря още две момчета.......
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Дама Пика
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2007, 22:37:22 pm »
За там-С хеликоптера!!!  :)
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Дама Пика
« Отговор #17 -: Февруари 26, 2007, 13:21:44 pm »
Ами хайде де цяла нощ те чакам никакъв те няма :) Сетих се сега за жокера нали го знаете и него вика се като дама пика само че като се появи започва да те разпитва как искаш да умреш и ти задава няколко въпроса на които трябва да му отговориш правилно иначе ще те убие на мига :) Пробвали ли сете с жокера и какви бяха въпросите че ги забравих
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен bonbon4etu

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 489
  • Пол: Жена
Re: Дама Пика
« Отговор #18 -: Юли 25, 2007, 23:05:19 pm »
Ами ние от моя клас сме мн суеверни..викаме дама пика най-често в час по химия...в мазаето....и викаме:дама пика насери се дама пика насери се,а госпожата се напикава от смях
хахахахахахахахахахаха  [smeeh] [smeeh] Нз за госпожата ти ама аз наистина умрях от смях ...
Колкото до темата : На 10 или 11 бях решила с още поне 6 или 7 момичета да викаме Дама Пика след като няколко батковци (тогава за нас батковците бяха на по 13-14 хахаха) ни бяха разказали истории .Първия път влезнахме във входа на едно от момичетата ,защото знаехме че мазето е отключено.Носехме картите на Жокера и на Дама Пика ,също така на нас като ни разправяха историята ни казаха ,че понеже нито Жокера нито Дама Пика могат да говорят трябва да си носим и останалите карти обурнати с лицето надолу (целта е да не виждаш цвета на картата която следва) казаха ни да питаме въпроси на които може да се отговаря само с да и не .След като задъдете въпроса теглите една карта ако е червена значи -Да ако е черна-Не.
Така де слезнахме в мазето ,всичките хванати за ръце то там пък една крушка нямаше много тъмно беше и вървиме уж към мазата на едното момиче   
аха да стигнеме и чухме некаф шум почнахме да викаме ,паника ужас беше де .След 5 мин някъде се решихме да продължим и когато пак чухме тоя  шум тръгнахме да се изнизваме и в стщия момент един плъх мина пред нас напраоо нзз аз бях парализирана от страх ...
Колкото до това ,че после сънуваш Дама Пика и тем подобни еми естествено че я сънувах та аз си умрях от страх ...Сещам се само ,че след това пробвахме още няколко пъти ,но все се проваляха плановете ни и ,че в продължение на 1 година след това ме беше страх да влизам в тоалетната или в хола понеже имахме огледала хаха (няма да казвам ,че нощем си беше истински кошмар когато ти се допишка )....



НЕ ГО ПРАВЕТЕ НЯМА СМИСЪЛ ПРОСТО СЛЕД ТВА ТРУДНО щЕ НАМЕРИТЕ СПОКОЙСТВИЕ И СЪН...
Take Me Away From The Things I Did Today

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: Дама Пика
« Отговор #19 -: Юли 28, 2007, 04:18:23 am »
Като по-малки и ние викахме Дама Пика и Джуджето Джо (смята се за мъжа на Дама Пика)  [lol]. Бяхме на Зелено училище, трети или четвърти клас. Влязохме в тоалетната на загасена лампа с едно огледало, намазано с паста за зъби. Твърдяха, че ако повтаряш със затворени очи на тъмно "Джудже Джо появи се" , после ще има следи от ботушките му по огледалото. Така и направихме. След като излязохме от тоалетната наистина имаше петънца по огледалото. Уплашихме се и се разпищяхме. Тогава дойде една даскалка да ни се скара. Е, оказа се, че някой от "призоваващите" духа на джуджето е направил тези стъпчици (макар че не си призна, беше повече от ясно).
Друг случай- веднъж с една приятелка бяхме в нас и решихме,че ще призоваваме Дама Пика. Взехме свещ, една карта Дама Пика ... обаче навън беше вече тъмнчико. Вратата и прозореца на стаята бяха отворени, и понеже духаше силен вятър, стана течение и вратата започна да се удря. Тогава се уплашихме адски много и дори ни беше страх да стигнем до телефона в коридора, за да се обадим на баба ми да дойде.  [lol]  [lol] [lol] 

Неактивен IVENCETY

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Дама Пика
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2007, 21:38:09 pm »
Ми де да знам....До някоя степен вярвам, до някоя не. [mhmmmm]
« Последна редакция: Октомври 19, 2007, 13:35:13 pm от me4tatelka »

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Дама Пика
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2007, 21:12:58 pm »
И аз като малка съм участвала във викане на духове...

И един път в моята стая с мама викахме духове...уж на шега, от липса на друго занимание...и първоначално нищо не стана, но половин час, след като прекратихме, аз се разхождах в стаята си и изведнъж точно там, където седяхме на пода, когато ги викахме, се чу невероятен шум, сякаш подът се пропука за секунди всичко се разтресе...само в моята стая се е усетило явно, защото веднага изтърчах и попитах майка ми дали е чула или усетила нещо, а тя каза, че няма такова нещо... Хубаво, обаче на другия ден едно момиче, което живееше близо до нас, сподели, че вчера вечерта по същото време е усетила земетресение...позаинтересувах се и се оказа, че наистина е имало леко земетресение с епицентър съвсем близо до нас [oops] [oops] [oops]

И от тогава не искам да си помислям за такива неща [confused]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен Blqq

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 63
Re: Дама Пика
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2007, 21:17:19 pm »
Човек който не вярва, не го е и страх...
Тия които не вярват към 1-2 през нощта да почнат да четат такива историйки и да ги видим  [lol]
Може да има, може и да няма :)
Преслава :))

Неактивен radit0

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Дама Пика
« Отговор #23 -: Декември 02, 2007, 16:58:52 pm »
уфф...Много ме плашеха с тая простотия, тъй като бяхме се събрали деца от квартала в една моя приятелка и тъй като ме видяха, че се хващам яко и почнаха да си измислят неща като например, че са я видели,че хванала едно от момчетата за гушата и т.н след това разбрах каква е истината и им бях сърдита 2 дена и ми мина :)

« Последна редакция: Декември 03, 2007, 16:48:55 pm от me4tatelka »
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш!!

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Дама Пика
« Отговор #24 -: Януари 30, 2008, 12:18:35 pm »
Не е листче и капачка, на мен са ми познати като картон и чаша /обърната/. Изписва се не само азбуката, но и думите "да" и "не". Чашата наистина се движи сама, появява се душа/души/, но не знаеш дали наистина е на този, който си призовал.
Не правете това у дома си!!! Нещата може да излязат извън контрол, знам за такива случаи.
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Дама Пика
« Отговор #25 -: Януари 31, 2008, 22:04:39 pm »
аз никога не съм вярвала на тази история с дама пика,въпреки че е интересно да го чуеш и въображинето ти да задейства.мои приятели рашили да обезпокоят в мазето на блока ни.стояли 20 минути,нищо не се случило.после ми се оплакваха колко са разочаровани
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Iio

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 540
  • Пол: Жена
  • Come fly with me...
    • My Facebook Profile
Re: Дама Пика
« Отговор #26 -: Февруари 12, 2008, 02:03:13 am »
Относно тея листчета и тея капачки и картоните с чаши... Виждала съм дървена дъска с написани на нея буквите от азбуката и долу да и не и малка дървена стрелка, изглежда като тея дето ги има по филмите. Много е красива ама като знам кви работи правят хората и не ми се иска да имам такова нещо в къщи ;)
В живота не е важно от къде идваш нито къде отиваш.... важно е да си щастлив по пътя!

Неактивен NeViDim_DqvOl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1063
  • Пол: Жена
  • Заедно макар и разделени!
Re: Дама Пика
« Отговор #27 -: Февруари 16, 2008, 12:06:33 pm »
аз не съм много вярваща  [confused]
МЕЧТАЙ за каквото искаш да мечтаеш, ИДИ където искаш да отидеш, БЪДИ такъв, какъвто искаш да бъдеш, защото имаш САМО ЕДИН ЖИВОТ И ЕДИНСТВЕН ШАНС да направиш всички неща, които искаш да направиш!

Неактивен PePiTyyyyy

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Пол: Жена
Re: Дама Пика
« Отговор #28 -: Юни 23, 2008, 10:14:05 am »
Хвана ме страх кат го прочетох тва  [reeeev] [devill] <--- Преставям си го ей тaка  [xa xa xa2324] [xa xa xa2324]
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 00:09:00 am от Arinna »
†мАлКъЪ кУчКъЪ нЪ дЯвОлЪъ ВнУчКъЪ†

Неактивен sidira

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Дама Пика
« Отговор #29 -: Юли 18, 2008, 14:23:47 pm »
в квартирата на една приятелка викахме хекат астермус и стана много лошо после