Автор Тема: Една изгубена любов ...  (Прочетена 1289 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Една изгубена любов ...
« -: Юни 29, 2006, 21:02:02 pm »
Всичко между Надя и Миро вървеше добре, докато бившия и, най - големия враг на Миро, не реши да ги раздели ... Преструвайки се се сдобри с Миро, и започна да му говори куп неверни неща за нея. Винаги до този момент той и е вярвал ... Но напоследък тя била по - студена към него ... За всичко обаче си е имало причина ... Миро не знаеше за проблемите на Надя със семейството и ... Тя чувстваше страх да му каже ... И точно този и страх го отблъскваше ... Миро се подведе по думите на най - големия си враг ... Повярва на него, а не на скъпоценното си създание, с което е повече от 1 година ...
Един ден той отиде при Надя и и каза, всякаш с ледено сърце - Махни се от живота ми ... Не заслужаваш дори една секунда, която съм прекарал с теб! ... - Надя беше потресена ... Тя избухна в плач ... Приближи се до Миро, опита се да го прегърне, но той я изтласка със силните си ръце ...
- Не се доближавай ... Остави ме! ...
Сърцето и изтръпна ... Тя не можеше да повярва ... До вчера той беше мил с нея ... А сега ... Сякаш от нищото той стана студен като камък ...
Надя го погледна жално ... Поклати главата си и си отиде ...
Гледайки как си отива Миро пророни една сълза ... Сърце не му даваше да остави Надя да си отиде ... Той направи една крачка ... Протегна ръка, опита се да я докосне ... Но изведнъж стана гневен ... Върна се там, където беше и си каза " Не заслужава " ...
Заваля силен дъжд ... Надя ходеше бавно ... Пристъпваше крачка по крачка ... Мислеше за Миро, плачеше ... На всяка една крачка се обръщаше, за да види дали Миро не е зад нея ... Но него го нямаше ... Зад нея нямаше никой ... Тя беше сама с тъмнината ... С дъжда ... Дълго време бродеше тя под дъжда ... Най - накрая се прибра ... Не каза нищо на родителите си ... Легна си веднага ... Не спря да плаче цялата вечер ... Мислеше си с какво е заслужила това отношение ...
Грабваше телефона, набираше номера на Миро, но се отказваше изведнъж ... Нямаше сили да го направи ... Най - накрая събра смелост ... И с треперещ глас каза " Ало " ...
- Ало?
Беше майката на Миро ... - Ало, кой се обажда ...
- Търся Миро ...
- Няма го вкъщи ... Излезе без да каже къде отива и кога ще се върне ...
Надя затвори телефона ... Ръцете и трепереха ... Тя не можеше да повярва, че го няма ... Мислеше къде ли е, с кого ли е ... Какво ли прави ...
Въртя се из леглото си още около час ... Час, в който сълзите не се скриваха от лицето и ...
След много размисли ... тя реши да го потърси ... Отиде първо в парка, където се бяха запознали ... На тяхното местенце ... Една пейка под голямо липово дърво ... Нямаше го ... Тя се разтрепери още повече ... Заплака с още по - горчиви сълзи ...
Сети се за още едно място, на което Миро може да бъде ... В клуба, в който той и Надя излизаха с приятелите си ...
Надя се запъти на там ... На входа на клуба видя нейната приятелка Силви ...
- Не влизай, Надя, недей ...
- Защо? ... - Още по - разгневена и уплашена каза Надя ... Тя влезе в клуба и видя Миро ... с едно красиво момиче ... Прегръщаха се ... Танцуваха и се целуваха под звуците на тяхната песен ... На Надя и Миро ...
Надя излезе разгневена от клуба ... На входа отново видя приятелката си Силви ... Тя и разказа всичко, как бившия и е говорил лъжи на Миро ... Тя не можа да повярва ... Беше учудена ... и бясна ... не за това, че бившия и е говорил лъжи, а за това, че Миро е повярвал на всичко ... Повярвал е на най - големия си враг ...
Тя се прибра сломена в къщи ... Легна си отново ... До изгрев слънце не спря да мисли за Миро ... Тя си мислеше, че той не се е доверил на бившия и ... А просто я е оставил, защото е искал да бъде с красивото момиче от клуба ...
Сутринта тя не отиде на училище ... Остана си сама вкъщи ...
В училището Миро говорил с Силви, приятелката на Надя ... Тя му казала цялата истина за Надя и за бившия и ... Нищо не е така както той беше разказал на Миро ... Искаше му се да повярва на Силви, но го беше страх ... Той просто реши, че с Надя не са един за друг и това е най - добрия вариянт ...
Вечерта Надя беше сама ... Родителите и отидоха на ресторант ... Имаха годишнина ... 25 години неразделна любов ... Надя им каза, че я боли глава и предпочита да остане сама в къщи ...
Тя се зарови в старите им албуми с Миро ... С всяка една снимка си припомняше красиви части от връзката им ... Все по - силен и тъжен ставаше нейния плач ... Тя си каза, че няма смисъл да живее ... щом не живее с Миро ...
Тя отиде в банята ... Взе една обикновенна ножица ... И се опита да пререже ръката си ... Но не успя ... Ръката и трепереше и тя не можеше да държи ножицата здраво ...
Хвърли я ... Седна на земята в банята и започна да плаче още по - силно ... и истерично ... Плачеше с глас ... Крещеше ...
Замисли се, че наистина желае смъртта ... И щом не стана по този начин понечи към друг ...
Отиде в кухнята и извади аптечката на майка си ... Изсипа от всяка опаковка лекарства по две ... Насъбраха се около 10 - 15 хапчета ... Тя ги глътна с шампанското, с което се почерпиха тя и родителите и, по случай годишнината им ...
Изведнъж падна на земята в несвяст ...
Докато лежеше на вратата се звънна ... Беше Силви ... Искаше да се увери, че Надя е добре ... Никой не отвори дълго време, но Силви знаеше, че приятелката и си е вкъщи ... За това взе резервния ключ, който беше под изтривалката за обувки ... Тя влезе плахо в стаята ... И видя как Надя лежи неподвижна ...
Силви заплака, провери пулса на приятелката си ... Все още дишаше ... Тя видя захвърлената ножица .. Видя всички лекарства ... Видя и шампанското ... Силви се обади на баща си по телефона, като го помоли да дойде и да и помогне с Надя ... Тя написа една бележка на родителите на Надя, написа им къде могат да я намерят ...
Бащата на Силви я откара, заедно с неподвижната и приятелка в болницата, където веднага се заеха с това, да не я оставят да умре ...
След 20 минути тя вече беше в съзнание ... Нямаше да умре ... Но все още и беше забранено да си тръгне ... Трябваше да прекара още два дни в болничната си стая ... Силви влезе при нея ... Поговориха си, след което тя стана, целуна челото и и излезе ... Надя остана сама ... Но този път не плачеше, тя вече нямаше сила ... Нямаше сълзи ... Всички ги беше проронила за Миро ...
Прибирайки се вкъщи Силви веднага разказа на Миро за случилото се ... Той се уплаши ... И отиде в болницата ...
Болничната врата на Надя имаше едно голямо стъкло ... Миро погледна през него и видя как любимата му беше заспала със неговата снимка в ръка ... Той плахо влезе при нея ... За да не я буди ... Тя беше така красива, докато спеше ...
Миро се разкайваше дълбоко за това, че не повярва на Надя ... Ронеше малки сълзи ... Едва се сдържаше да не заплаче с глас ...
Гледайки я в захлас, той видя как тя бавно и нежно отвори очите си ... Гледаше го, но не казваше нито дума ... В очите и бе изписана тъгата ... Очите и се насълзиха ... Гърлото и се сви на топка ... Личеше си, че иска да заплаче ...
С треперещо гласче попита " Ей, Миро, как върви с красивото момиче от клуба? " ...
Миро се разплака ... Той и каза всичко ... Каза и какво са му говорили ... Каза и, че красивото момиче е било само една авантюра ... Каза и, че вечерта, в която са се разделили е бил много тъжен и гневен ... И е искал да си отмъсти по някакъв начин ...
Надя го гледаше и клатеше глава отрицателно ... Каза му " Защо ме лъжеш " ...
Сърцето му се сви ... краката му не го държаха ...
- Слънчице ... Повярвай ми ...
- А ти ... Повярва ли ми ... ? Повярва ли ми, онази вечер, когато през сълзи ти се молих ... Когато се мъчих да те прегърна ... А ти ме отблъскваше ... Повярва ли ми ...
Защо аз да ти вярвам? ... Иди си, така е по - добре ... Повече ме боли като те гледам ... Върви си, и не се връщай ... за да мога да те забравя ... За да мога да те намразя ...
Миро я погледна по - тъжно от всякога ... Виждаше се всичката мъка в очите му ...
Той и каза " Недей ... Прости .. Съжалявам  " .. Обърна се и понечи да отвори вратата ... Надя го спря ...
- Почакай ... Искам да ти кажа, че и аз съжалявам ...
....... Съжалявам за това, че те познавам ....



« Последна редакция: Юни 29, 2006, 21:09:35 pm от ...::Mag1::... »








Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #1 -: Юни 30, 2006, 14:07:07 pm »
 [reeeev]
и заради едно недоразумение ще го оставиш да си иде ?
За Бога Маги.... на всеки се случва. Дори на мен ми говориха едни неща негови бивши...
Момчето няма вина за това , че някой си е решил да го лъже..
Я се дръж сериозно  [lol] И си поговори с него ;)
Големи хора сте... нали ?
":)_
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #2 -: Юли 02, 2006, 10:20:57 am »
Вече просто няма смисъл .... [sad3]  :)

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #3 -: Юли 02, 2006, 11:36:25 am »
винаги има мсисъл..........
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #4 -: Юли 02, 2006, 14:19:46 pm »
Олеле..маги..Наистина си написала нещо красиво,тъжно,истинско и.. изстадало..
страхотно е..
поздравявам те..

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #5 -: Юли 04, 2006, 22:59:42 pm »
Това истинска история ли е?
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #6 -: Юли 05, 2006, 08:24:03 am »
С различни имена  :)

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #7 -: Юли 05, 2006, 11:16:29 am »
 [reeeev] [reeeev] маги как ще е истинска история бе...  [uaaaaa] [uaaaaa]

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #8 -: Юли 05, 2006, 12:09:55 pm »
живота е толкова шибан .... [confused]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #9 -: Юли 05, 2006, 13:52:24 pm »
[reeeev]
и заради едно недоразумение ще го оставиш да си иде ?
За Бога Маги.... на всеки се случва. Дори на мен ми говориха едни неща негови бивши...
Момчето няма вина за това , че някой си е решил да го лъже..
Я се дръж сериозно  [lol] И си поговори с него ;)
Големи хора сте... нали ?
":)_
Няма вина, че са го лъгали ... Но защо не ми повярва ... Защо не ме изслуша ... Ако ми беше казал какво е станало, заедно щяхме да се справим с проблема ... Както с всеки друг, изпречил ни се до сега ... А той не поиска ...

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #10 -: Юли 05, 2006, 16:33:55 pm »
абе да ти кажа..... 1 вите няколко дни и аз не бих искала.
По скоро ще ми се иска да го убия :)
НО веднага бих попитала какво става....
НО ако си е помислил ,. че си играеш с него , може да не е искал да тъпче повече егото и достойнството си ;)
а и той не сме ние ;)
Не можеш да искаш някой да постъпва като тебе.
Маги запомни - това , че някой не те обича както ти искаш или очакваш , не значи , че не те обича с цялото си сърце !
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #11 -: Юли 05, 2006, 16:53:40 pm »
 [reeeev]
Съчувствам ти
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Една изгубена любов ...
« Отговор #12 -: Юли 05, 2006, 22:37:37 pm »
Длъжна си да опитап,да бъдеш щастлива [reevvv]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...