Автор Тема: Как Измислихте ника си ?  (Прочетена 18460 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #30 -: Юни 25, 2006, 09:07:51 am »
ахаха..мартиииии  [inlovee] тоя търновска царица е лигавски.. в смисъл с една приятелка се бяхме разлигавили и пеехме Търновска царица на Илка александрова (Специален поздрав за Калиста хаха) и така..  [inlovee]

 :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: Не могаааа... :toofunny:

Ам моя.. от една книжка го взех.. главната героиня така се казваше и беше, нещо като жрица... Много ми хареса, както самата героиня, така и името й.. Тя има сестра близначка - Елемир, затова и пощатата ми е калиста.елемир :):):):):)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен sweet_angel_

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 241
  • Живеят само влюбените,останалите просто съществува
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #31 -: Юни 25, 2006, 13:26:42 pm »
Ами то аз сам си такова малко сладко ангелче, че нямаше просто какво друго да избера хахахахахах :p
Само за теб аз на този свят живея!Само за теб дишам плача и се смея! Само за теб аз готова съм на всичко!Само за теб, мое щастие едничко!

Неактивен Anubis

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 115
  • Пол: Мъж
  • Тези, които не знаят къде отиват стигат най-далече
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #32 -: Юни 25, 2006, 14:18:01 pm »
Ами то аз сам си такова малко сладко ангелче, че нямаше просто какво друго да избера хахахахахах :p
хихихи

Неактивен sweet_angel_

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 241
  • Живеят само влюбените,останалите просто съществува
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #33 -: Юни 25, 2006, 15:44:13 pm »
Ами то аз сам си такова малко сладко ангелче, че нямаше просто какво друго да избера хахахахахах :p
хихихи
Забравих да кажа и че съм скромничка  :p
Само за теб аз на този свят живея!Само за теб дишам плача и се смея! Само за теб аз готова съм на всичко!Само за теб, мое щастие едничко!

Неактивен EnikA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 307
  • Пол: Жена
  • I am the Devil ... Dance with me...
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #34 -: Юни 25, 2006, 15:54:52 pm »
ми... на мен брат ми ми го измисли. един ден си стояхме и той ми каза абе що не вземеш да влизаш в чата с ник еника?
Хората са като ангели с едно крило - за да полетят трябва само да се прегърнат!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #35 -: Юни 26, 2006, 12:15:46 pm »
амии .. аз по принцип в ирк,в скайп,в icq.. навсякъде съм се писала Zlatity` .. или само Zlatity.. В Ирк вече от година и нещо ми е регнат тоя ник.. Идва от името ми .. и понеже повечето ми приятели ми викат Злати.. обаче само Злати много съкратено ми изглеждаше.. и затва Златиту :) 
в Ирк влизам и с още един ник ... SlynChoOo`  :p Хах .. тва го чух в Приятели.. Веднъж когато Рейчъл се събуди и каза на Джоуи "Добро утро,Слънчо" .. ии на мене много ми хареса и си го взех :)  [lol]
А тука съм Kiss` защото преди Златиту.. имах един ник .. KiSs`Me{} .. и от там идва тва Кис :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Smahnata^BG^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 661
  • Пол: Жена
  • Рискувай!Губят само страхливците!
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #36 -: Юни 27, 2006, 02:18:28 am »
от доста време се подвизавам така,а и има истина в него.... :)
"Ако те е яд,че те обичам,направи същто,за да ми го върнеш!!!".......Обичайте се-животът без любов е скучен!!!

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #37 -: Юни 27, 2006, 03:07:21 am »
ами една вечер една приятелка ми каза да влезна в мирката а аз си нямах ник до тогава и се чудих чудих и накрая викам teamote нали демек обичам те - тогава точно се бях запалила по испанския и едно момченце от мойто даскало (бившето ми даскало) и влизам то пък се получи така че въпросното момче беше в мирката говорихме оказа се че и той има чувства на другия ден се видяхме тръгнахме обаче за да може като е пред компа да ме намира не си смених ника и оттогава си ми остана тоя... не че много ми харесва но съм си свикнала с него  :)

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #38 -: Юни 28, 2006, 23:03:41 pm »
Та истинската история на моя ник е следната:в 7ми клас с тогавашната ми най-добра приятелка ходехме за ЗИП по математика и аз си драсках на корицата на тетрадката някакви графити,ма по едно време ми стана още по тъпо в часа и се чудех какво да измисля да правя.Започнах да си пиша някакви си измишльотини и така изведнъж се появи една думичка дето много ме накефи и се оказа ника ми за жече 3 години напред.В ника ми ми харесва че е оригинално.....и най-вече че си е мое произведеиице :)
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен JoinMeInDeath^F

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 68
  • Пол: Жена
  • I'm GoiNg To HelL, BuT I'lL Be BaCk FoR YoU !!!
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #39 -: Юли 03, 2006, 11:17:40 am »
е па моя ник дойде от любимата ми песен на
H.I.M.-Join Me In Death и от там JoinMeInDeath^F или Присъеди ни се с мен в смъртта :)
Ще ДоЙдЕш,Но Ще БъДе КъСнО.Аз Ще ГнИя В ГрОб СтУдЕн.Ще ЦеЛуВаШ БуКвИ ВмЕсТо УсТнИ,Ще ПрЕгРъЩаШ КрЪсТа ВмЕсТо МеН!!!

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #40 -: Юли 09, 2006, 20:59:13 pm »
Ами приятелите ми го измислиха...
все ми викаха -слънчице,слънчице и оттам
няма да забравя какво каза гаджето ми преди да замине''Гоя,пази ми слънцето!Внимавай да не залезе,защото тогава ще заляза и аз,а и всички вие!Без слънце сме за никъде....."
напоследък бях малко тъжна,но сега съм по-слънчева от всякога  [slun] [slun] [slun]

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен ronigirl

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
  • Пол: Жена
  • Любовта понякога боли !!!
    • Най - готиния сайт ако не вярвате проверете !!!
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #41 -: Юли 09, 2006, 22:31:20 pm »
Моя идва от Роналдинио ( лубимият ми футболист) съкратено Рони и от там ронигирл (ronigirl) [pleeeez]


Тъжен е денят без слънце, тъжна е нoщта без луна, но най-тъжна е моята душа,когато е без теб - сама.

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #42 -: Юли 09, 2006, 22:44:51 pm »
ъ.....не помня адски стар е писаах се така на ЦС още 5ти клас...май идваше от блейд  :)
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #43 -: Юли 11, 2006, 01:26:53 am »
пусто чудо съм си агресор по природа :> не вееее,не помня-просто ми превключи на друга вълна мозъка,та взех та станах агресивна(аре няма да показвам  :> ) хихихихи  [na na na na]
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: Как Измислихте ника си ?
« Отговор #44 -: Юли 24, 2006, 14:49:51 pm »
По нова веднъж попаднах на някакъв филм и аз харесах съчетанието!Мн е сладинко  [usmivkaa]!
предишния ми ник ми го свиха [grrr] ама нишо и тоя си ме кефи! [usmivkaa]