Автор Тема: Музикален лексикон  (Прочетена 15230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Owl

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 66
  • Пол: Мъж
  • мъртвите са повече…
Re: Музикален лексикон
« Отговор #30 -: Май 03, 2006, 04:51:50 am »

любими групи и изпълнители(топ 3) -> ХИМ,Нова Генерация,The Doors
нелюбими групи изпълнители(топ 3) ->Изберете си трима чалга-изпълнители
първа любов(музикална) -> Сигнал
последна любов(музикална) -> Клаус Номи
предпочитан(и) стил(ове) -> Рок,класическа музика,готик,гръндж,симфоничен метъл,акустична музика...
любима обложка на албум -> Никога не съм обръщал внимание на обложките
първият ви КУПЕН албум -> Хелоуин:)
последният ви КУПЕН албум -> Елтън Джон(миналата седмица)
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Винаги ще вярвам само на мъртвите изпълнители - те няма да ме разочароват
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Тези,които съм написал в първият си отговор,както и много други
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Няма такава
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> Щом не би,значи не искам да я харесвам
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> Само двама(Нова генерация)
най подценени албуми(пак според вас) -> Аз имам навика да надценявам албумите:)
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) ->
най любими текстове на песни -> Нова генерация:)
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> ХИМ(Те са единствените ми живи кумири)
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> Нямам...присъствам на всичко,което пожелая
най любими песни евър -> "Площад на сестрите(НГ)","The Reaper(ХИМ)","When Love And Death Embrace(ХИМ)","The End(The Doors)","Creep(Radiohead)"
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> Има такива,но не се сещам в момента
най силна година в музиката ->70's,80's,90's
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Музикален лексикон
« Отговор #31 -: Май 04, 2006, 13:40:15 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> Uriah Heep, Blind Guardian, Sirenia. Доста варират. Със същия успех могат да са други 3.
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> Не се хабя да ги помня.
първа любов(музикална) -> Deep Purple може би.
последна любов(музикална) -> Sirenia
предпочитан(и) стил(ове) -> рок/метъл, в почти всички форми
любима обложка на албум -> Deep Purple - Slaves and Masters
първият ви КУПЕН албум -> Май че беше сборен албум на Мейдън...
последният ви КУПЕН албум -> Отдавна не съм купувал, оставих сестра ми да се занимава с това.
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Какво значи да вярвам в група?
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> От какво?
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Не се олицетворявам с група/и. :p
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> Няма такава.
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> Deep Purple - половината от Come taste the band.
най подценени албуми(пак според вас) -> Blind Guardian - Nightfall in Middle-Earth, А Night at the Opera
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> недооценено не знам, надценените са много.
най любими текстове на песни -> Uriah Heep - Lady in black, Pilgrim, The Wizard... и много други... Edguy - Sands of time, Land of the miracle... Helloween - I want out, Don't stop being crazy... и т.н. и т.н.
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> Blind Guardian, Edguy
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> задаващите се рок-фестове  :p
най любими песни евър -> Uriah Heep - July morning, Edguy - Mysteria, Deep Purple - Smoke on the water, Iron Maiden - Fear of the dark, Metallica - Seek and destroy, Black Sabbath - Too late, Helloween - If I could fly... мога до утре така
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> виж по-горе...
най силна година в музиката -> не съм правил статистики
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Музикален лексикон
« Отговор #32 -: Май 05, 2006, 08:52:08 am »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> изпълнители  :arrow: К-МАРО,Bow Wow,Arash,Daddy Yankee,Kelly Clarkson,Avril Lavigne,Преслава  :)
групи  :arrow: най-великата група на всички времена  :arrow::arrow: LINKIN PARK,и още  3 doors down,Staind,Static-X,Korn,Metallica,Slipknot,green day,Nightwish,EVANESCENCE,The Hives,Busted,Blink 182,SIMPLE PLAN,Tokio Hotel,The offspring,Daft PUNK,Crazy Town,нокаут,DRS,Good Charlotte,PAPA ROACH,HIM и може би Pachanga,Pussycat dolls,BEP и разбира се  :arrow: c-block,nana,no mercy,army of lovers,la bouche

нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> нях нях  [pisna miii] Глория..
първа любов(музикална) -> Bow Wow,LINKIN PARK
последна любов(музикална) -> LINKIN PARK
предпочитан(и) стил(ове) -> PUNK,Metal,Rock,ретро,ЧАЛГА и всички останали стилове,но тези най-много!

любима обложка на албум -> LP  :arrow: Reanimation
първият ви КУПЕН албум -> нещо на Backstreet boys беше

последният ви КУПЕН албум -> не помня,скоро не съм си купувала
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> LP
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> LP
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> няма определена група,точно в момента
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> е как така не би,като бих искала  [confused]
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> всички песни на любимците ми ги харесвам
най подценени албуми(пак според вас) -> не съм запозната  :>
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> пънк
най любими текстове на песни -> на LP и Staind
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> всички от горе изброените
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> в Кан  [heart__]
най любими песни евър -> мн. са  :p :p
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> няма такива  [inlovee]
най силна година в музиката -> не съм се замисляла  [confused] [shame]

need_for_love

  • Гост
Re: Музикален лексикон
« Отговор #33 -: Юли 18, 2006, 14:07:31 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> Еминем,Guns N' Roses,Aerosmith,U2,Mariah Carey и др.
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> много са  :)
първа любов(музикална) -> Еминем
последна любов(музикална) -> нз...
предпочитан(и) стил(ове) -> Ретро , Рок , Поп ..
любима обложка на албум ->
първият ви КУПЕН албум -> не помня ..
последният ви КУПЕН албум -> ...
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Еминем
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Еминем
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> нз
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би ->  [mhmm]
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> не се сещам
най подценени албуми(пак според вас) -> ...
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> Най-надценена е Чалгата
най любими текстове на песни -> Еминем - Стан
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> Еминем,Guns N' Roses,Aerosmith,U2,Mariah Carey и др.
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> нз
най любими песни евър -> ..
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> не се сещам
най силна година в музиката -> [mhmm]


[/quote]

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Музикален лексикон
« Отговор #34 -: Юли 22, 2006, 02:47:36 am »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> Еvanescence,Kelly Clarkson,Celine Dion
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> Азис,Глория и Лили Иванова
първа любов(музикална) -> Еvanescence
последна любов(музикална) -> Kelly Clarkson
предпочитан(и) стил(ове) -> Ретро,денс
любима обложка на албум -> Не се сещам
първият ви КУПЕН албум -> Бритни Спиърс,ама не помня кой
последният ви КУПЕН албум -> Веселин Маринов-Моят живот
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Еванесънс
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Еванесънс
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Еванесънс
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> Еванесънс
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> Whisper
най подценени албуми(пак според вас) -> ох...
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> чалга и народна музика
най любими текстове на песни -> Сериен лъжец,Втори дубъл,My immortal,Here without hou,Hello...
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> Evanescence
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> Nz
най любими песни евър -> Please forgive me,Here withaut you,My heart will go on,Hello,We belong together,Everything i do...
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> Walk away na Kelly Clarkson
най силна година в музиката ->
hm..nz
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Музикален лексикон
« Отговор #35 -: Юли 22, 2006, 10:12:11 am »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> нямам си най най любими...  но да кежм...хм Lamb.. Erykah Badu ...Faith No More...Soundgarden...Coldplay...Sade...SOAD уфф..ами нямам любими :)
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> разните му там фолк диви :> нищо лично ама не ме кефят просто [confused]
първа любов(музикална) ->Ace Of Base е  първата група, за която казах, че ми е любима...преди доооста време  [lol]
последна любов(музикална) ->ами... тя не е никак нова, но все пак последната е Gentleman  :p
предпочитан(и) стил(ове) -> не мога да се оранича само с един стил [plezz]
любима обложка на албум -> м.... нещо не мога да се сетя, но последната която ми хареса беще LP / JayZ  [namigggg]
първият ви КУПЕН албум -> на  Prodigy, който сега нямам идея къде  е  :) )
последният ви КУПЕН албум -> на Ъпсурт [lol]
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> MASSIVE ATTACK [nomer edno] [nomer edno]
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> MASSIVE ATTACK [good_] [hip hip uraaa]
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> няма такава..
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> нещо не ти разбирам въпроса [confused] [shame]
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> хм... Lenny Kravitz - Fly away например  [think]
най подценени албуми(пак според вас) -> ооо подценени албуми винаги ще има..и е логично след като има толкова стилове, нормално е едно да се слуша повече от друго  [hump]
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) ->е... предпочитам да не отговарям  :p
най любими текстове на песни -> на  Coldplay, Sade, Radiohead  няма конкретна песен... повечето ми харесват :)
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> ooo толкова много са... например... Timo Maas може би защото го изпуснах мин. година [confused]
фестивал, на който бихте желали да присъствате ->  [confused] нз
най любими песни евър -> наистина са много Gloria Gaynor - I will survive една от тях  :)
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> пфф много са ама наистина много 
най силна година в музиката ->
  [think] [think] хм.... всяка година си има и слаби песни и хитове, не мисля, че бих могла да кажа коя е била най-силната  [confused]
« Последна редакция: Юли 22, 2006, 10:20:08 am от TallyWeijl »

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: Музикален лексикон
« Отговор #36 -: Юли 28, 2006, 22:15:35 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> 3rd wish,US5 и Backstreet boys
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> фолк групи
първа любов(музикална) -> Quit playing games with my heart-Backstreet boys
последна любов(музикална) -> 3rd wish-I am
предпочитан(и) стил(ове) -> pop и други
любима обложка на албум -> на Blue-best of blue
първият ви КУПЕН албум -> Blue-best of blue
последният ви КУПЕН албум -> не знам :(
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> 3rd wish,US5 и Backstreet boys
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> 3rd wish,US5 и Backstreet boys
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> 3rd wish
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> няма такава :)
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> 3rd wish,US5 и Backstreet boys
най подценени албуми(пак според вас) -> о не знам
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> ами чалгата е прекалено харесвана
най любими текстове на песни -> 3rd wish-I am и Quit playing games with my heart-Backstreet boys
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете ->  3rd wish
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> ами..наградите E.M.I.
най любими песни евър -> много са
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> ми не знам
най силна година в музиката ->о всяка година има своите  +ове и -си

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Музикален лексикон
« Отговор #37 -: Август 12, 2006, 11:04:58 am »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> KingSize,X-Team,Ice Cream
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> Малина,Тони Дачева,Райна (всички чалга изпълнителки,но само на тези знам имената [shame] )
първа любов(музикална) -> KIngSize
последна любов(музикална) -> Ice cream
предпочитан(и) стил(ове) -> БГ РаП
любима обложка на албум -> нз [shame]
първият ви КУПЕН албум -> о,о,о много е стар ,не помня [shame]
последният ви КУПЕН албум -> Ами то брат ми го купи ама и аз го слушам малко...на Еминем последния
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> KingSize
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> KingSize
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> KingSize
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> Нз [confused]
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> О,о,о няма такава.. :)
най подценени албуми(пак според вас) -> Няма такъв.
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> Ами чалгата е много харесвана...
най любими текстове на песни -> KingSize-Za Neq
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> KingSize
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> E.M.I.
най любими песни евър -> Мноооооооооогоооо са
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> Няма такива
най силна година в музиката ->Не мога да кажа..


Неактивен black_angel

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 313
  • Пол: Жена
  • никога не оставай любовта да си отиде !
Re: Музикален лексикон
« Отговор #38 -: Август 13, 2006, 18:30:26 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) ->BLUE, Foreigner , Mariah Carey
нелюбими групи изпълнители(топ 3) ->Limp Bizkit, Coldplay, Мария
първа любов(музикална) ->Mariah Carey
последна любов(музикална) ->BLUE
предпочитан(и) стил(ове) ->поп, рок ,класическа , метал
любима обложка на албум ->BLUE - GUILTY
първият ви КУПЕН албум ->BLUE - All Rise
последният ви КУПЕН албум ->BLUE - Best of BLUE
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате ->BLUE
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате ->BLUE
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА ->BLUE
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би ->Преслава
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много ->Mariah Carey - I'm free
най подценени албуми(пак според вас) -BLUE - best of BLUE
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) ->българският поп
най любими текстове на песни ->BLUE - Guilty, Mariah Carey - Hero
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете ->Duncan James
фестивал, на който бихте желали да присъствате ->на рок фестивал
най любими песни евър ->Blue-Guilty, Mariah Carey - Hero , Celine Dion - think twice , Blue ft. Elton John - Sorry seems to be the hardest word
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате ->Blue-Bounce
най силна година в музиката ->80-те са най-слините години, тогава са правени най-яките неща
Мили мой, ти си моят ангел хранител,
ти си моят господар, ти си моят пазител...
Аз твоя съм до края на дните си, защото те обичам,
аз няма да те изоставя никога, в любов сега ти се вричам...

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: Музикален лексикон
« Отговор #39 -: Август 14, 2006, 14:42:08 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) :arrow:Много са, но да кажем Christina Aguilera, Eros Ramazotti, Linkin Park [heart__]нелюбими групи изпълнители(топ 3) :arrow:Почти всички поп-фолк изпълнители+ Мишо Шамара и Парис Хилтън(откога пък и тя пропя!)първа любов(музикална) :arrow:Backstreet boys бяха май...последна любов(музикална) :arrow:Pussycat Dolls, Rihanna предпочитан(и) стил(ове) :arrow:Като цяло харесвам всичко, без чалгалюбима обложка на албум :arrow:нямам...
първият ви КУПЕН албум :arrow:БТР-7 баладипоследният ви КУПЕН албум :arrow:Руши Видинлиев-Независим
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате :arrow:Christina Aguilera , LPгрупа/изпълнител, която/който винаги ще защитавате  :arrow:Christina Aguilera, LPгрупата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА  :arrow:M..няма такава...изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би  :arrow:Aми няма такъв/такава...или харесвам някого, или не най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много  :arrow:Хм... в момента не се сещамнай подценени албуми(пак според вас) :arrow:O, нямам идея
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) :arrow:За недооценено не знам, но чалгата май е най-надценяваното
най любими текстове на песни :arrow:Leann Rymes-Can`t fight the moonlight, Christina Aguilera-Fighter, Sarah Connor-From Sarah with love, Bryan Adams-Have you ever really loved a woman, Sting-Shape of my heart,Savage Garden-Truly, madly, deeply и др.група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете  :arrow:Christina Aguilera, Linkin Park, The Rasmus, Green Day,Pussycat dolls, Evanescence, Kelly Clarkson...на всичките ми любими изпълнители фестивал, на който бихте желали да присъствате  :arrow:Годишните награди на MTV минават ли за фестивал?най любими песни евър  :arrow:Leann Rymes-Can`t fight the moonlight!!! [inloveee] :hot: [inloveee]песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате  :arrow:Не се сещам...най силна година в музиката  :arrow:Смятам, че тепърва предстоят, особено за българската музика

Неактивен ArMaDa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Мъж
  • Armin Only:The Next Level
Re: Музикален лексикон
« Отговор #40 -: Август 19, 2006, 16:57:01 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) ->Tiesto,Armin van Buuren,Cosmic Gateнелюбими групи
първа любов(музикална) -> Eminem :D
последна любов(музикална) -> Armin Van Buuren
предпочитан(и) стил(ове) -> Trance,Hip Hop
любима обложка на албум -> The Game-Ghost Unit Mixtape
първият ви КУПЕН албум -> Ricky Martin ама забравих името на албума
последният ви КУПЕН албум -> Вече не помня
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Tiesto независимо от псувните,които отнася
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> виж горе
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Виж Аватара
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> ?
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> Tiesto - Victorious
най подценени албуми(пак според вас) -> мноо са
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> определено в бг тва е транса
най любими текстове на песни ->The Game-Put You On The Game,Fifty-Piggy Bank
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> Tiesto,че го изпуснах и Армин
фестивал, на който бихте желали да присъствате ->Sensation,Nature One,Trance Energy,Love Parade...
най любими песни евър -> Tiesto-Traffic,The Game-Put You On The Game и ретро и денс много ама сега не ми се изброяват тва са ми в последните години
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> тва се повтаря
най силна година в музиката ->Откъде па да знам
Cause I've been away too long
and everyday I missed you more.
Everyday I love you more.
I love you more,
and more.


Неактивен EvIcHkA

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 736
  • Пол: Жена
  • ﮩ Rain of feelings... ﮩ
Re: Музикален лексикон
« Отговор #41 -: Август 19, 2006, 18:20:04 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> Evanescence, Enigma, Sade    [heart__]
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> чалгарките, чалгарките, чалгарките  :p
първа любов(музикална) -> Коцето-Калки  :)
последна любов(музикална) -> последна и вечна-Sade
предпочитан(и) стил(ове) -> trip-hop, metal, goa trance, hip-hop... доста стилове слушам, без онова, дето му викат... уж поп-фолк, то си е... всички знаем
любима обложка на албум -> хммм, не се сещам
първият ви КУПЕН албум -> "Векът на любовта" (ако си спомням добре) на Коцето-Калки
последният ви КУПЕН албум -> май беше на Теодосий Спасов, но не се сещам точно кой
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Sade
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Sade
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Staind
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би ->  :question:
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много ->  :question:
най подценени албуми(пак според вас) ->  о, не знам
енено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) ->  :arrow:
най любими текстове на песни -> много са, адски много... но сега се сещам за Guns N' Roses - November Rain
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> много са...
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> хммм, не знам...
най любими песни евър -> Sade - No Ordinary Love, Queen - Who Wants To Live Forever, Guns N' Roses - November Rain... и още, и още...
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> знам ли... май няма такава на някой любим изпълнител
най силна година в музиката -> нямям идея...

Вяра. Мечти. Надявам се. Чужда. Отлитам. Отдалечавам се. Без крила...

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
Re: Музикален лексикон
« Отговор #42 -: Септември 08, 2006, 20:58:16 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> PuSsYcAt DolLs,Matt Pokora,RihaNna
нелюбими групи изпълнители(топ 3) ->
първа любов(музикална) -> ДЕси Слава
последна любов(музикална) -> Black EyeD Peas
предпочитан(и) стил(ове) -> Нямам определен стил,като ми хареса някоя песничка просто си я слушкам
любима обложка на албум ->Нямам
първият ви КУПЕН албум -> Глория-Дванадесет Дияманта
последният ви КУПЕН албум -> "Songbook"-компилация
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Аvril4eto,Rihanna,Blue
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Rihanna,Avril,PusSycat Dolls
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> 3 Doors Down или PuSsyCaT Dolls 
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> Aнелия
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> 0о0о0 безбрйно много са
най подценени албуми(пак според вас) ->Еми то в България Всичко се подценава
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) ->подценено-чалга,надценено-rock
най любими текстове на песни -> Here Without You,Cry me A river,Bring me to life и други
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете ->
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> PuSsYcAt DolLs,Christina Agulera,Sean Paul и много други
най любими песни евър -> 0о0о0 много са
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате ->Rihanna-Let mе Go
най силна година в музиката ->2005,2006


Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Музикален лексикон
« Отговор #43 -: Септември 19, 2006, 21:27:04 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> Linkin Park, Godsmack, Simple Plan  :)
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> ами голяма част от поп-фолк изпълнителите като прибавим и 50 Cent
първа любов(музикална) -> Backstreet Boys :)
последна любов(музикална) -> Godsmack - Speak
предпочитан(и) стил(ове) -> метъл и пънк
любима обложка на албум -> няма такава :)
първият ви КУПЕН албум -> хаха ами беше албум на Глория през 96-97  :toofunny:
последният ви КУПЕН албум -> ами мисля че беше Слави Трифонов - Вавилон... пак доста отдавна  [think]
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Linkin Park
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Linkin Park
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Ill Nino, Within Temptation
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би -> ми май няма такава  [confused]
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> всички песни на LP с Jay-Z ! [evil]
най подценени албуми(пак според вас) -> може би абумите на Simple Plan ... хора, които твърдят че слушат метъл и пънк дори не са чували за тях  [confused]
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> недооценено - Българските метъл и рок групи, надценено - хип-хоп
най любими текстове на песни -> Within Temptation - Angels, Linkin Park - Easier to run, Mariah Carey - My all, Ill Nino - How can I live [heart__]
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> Linkin Park, Slipknot или Korn
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> мм не знам... май засега няма такъв  :p
най любими песни евър -> Linkin Park - Easier to run, Graig David - Don't love you no more, Evanescence - Going Under, Morandi - Love me  [heart__] [inlovee] [heart__]
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> всички песни на LP с Jay-Z ! [evil]
най силна година в музиката -> може би 90-те :)

PaolaRey

  • Гост
Re: Музикален лексикон
« Отговор #44 -: Октомври 30, 2006, 17:53:23 pm »
любими групи и изпълнители(топ 3) -> Преслава,Глория,Деси Слава....групи....Токио хотел,Evanescence Писикат долС  :)
нелюбими групи изпълнители(топ 3) -> МногУ са
първа любов(музикална) -> ХиХи Глория  [heart__]
последна любов(музикална) -> Преслава  [heart__]
предпочитан(и) стил(ове) -> Чалга....ПоП-ФоЛк
любима обложка на албум -> Преслава - Дяволско Желание...
първият ви КУПЕН албум -> ОххОоХооО чай да видим ся....някой на Глория ше е ама кой от 13-14-тте  [oops] нЗ
последният ви КУПЕН албум -> Ъ непомня...
група/изпълнител, в която/в който винаги ще вярвате -> Преслава,Глория,Деси Слава....групи....Токио хотел,Evanescence
група/изпълнител, която/който винаги ще защитавате -> Преслава,Глория,Деси Слава....групи....Токио хотел,Evanescence
групата, с която се олицетворявате В МОМЕНТА -> Токио хотел,Evanescence
изпълнител/група, която бихте искали да харесвате(поради имидж, разбирания и т.н.), но не би ->
най нелюбима песен от изпълител/група, която принципно харесват(е) много -> Преслава - Любов Балканска  [oops]
най подценени албуми(пак според вас) -> Преслава - Преслава
най недооценено и най надценено музикално движение/музикален стил(според вас) -> ДдЗ
най любими текстове на песни -> Анелия -Немога да спра да те обичам и Преслава - Горчиви Спомени
група/изпълнител, на чийто концерт бихте желали да отидете -> Преслава....
фестивал, на който бихте желали да присъствате -> Ооо ддз
най любими песни евър -> МноУ са
песни на любими изпълнители, които НЕ харесвате -> Любов Балканска....Раздвоени....Всеотдайност.....Влюбена в живота....абе много са....
най силна година в музиката ->2006