Автор Тема: 10 неща,които мъжете наистина искат в леглото  (Прочетена 703 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Еднаквите сценарии за секс омръзват на всяка двойка. В началото всичко е интересно, но с времето ангажиментите в работата, грижата за децата (имаме предвид всякаква рутина, дори и да нямате деца:), навикът - всичко се натрупва и задушава сексуалния ви живот.

Не са нужни нито много усилия, нито големи жертви от ваша страна, за да върнете желанието в партньора ви.

Вижте които са десетте неща, които мъжете наистина искат в леглото и дерзайте!

Ентусиазъм

Мъжете обичат половинките им да поемат инициативата, поне понякога. След като мъжете си “искат”, защо да не го направите и вие? Още повече, че това в крайна сметка ще зарадва и двамата.

Секси бельо, недвусмислен жест или само ваша си “ключова” дума, която означава “искам да съм с теб сега”, по какъвто и начин да “заявите” желанието си за интимност, мъжът ви ще бъде повече от поласкан.

Разнообразие

Хората са подвластни на навиците си. Един път намерили онова, което ни доставя удоволствие, не спираме да посягаме към него, докато един прекрасен ден просто не ни омръзне.

Особено в леглото постоянно повтарящите се действия омръзват много бързо. Размърдайте се малко ( и умствено и физически) и освежете сексуалния си живот. От нас – само основните насоки: Камасутра, нови места, различно от обичайното време от деня, нови пози. Сега вие сте наред.

Приключение

Позволявайте си да правите понякога нещо много безразсъдно и много смело. Не става дума за скачане с бънджи, разбира се.

Секс може да се прави не само в спалнята. Не е нужно пък и да стигате до крайности, когато сте навън. Закачливите SMS-и не са само за тийнейджъри. Да покажете на половинката си, че мислите за секс с него, когато сте на обществено място, гарантирано ще нагорещи нощта.

Все пак внимавайте да не ви арестуват за непристойно поведение.

Щедрост

Тук става дума за онази специфична щедрост в леглото. Оралната любов според специалистите, е висша форма на себераздаване в една връзка. Когато и двамата дарявате си дарявате такава радост, удоволствието е двойно.

Не превръщайте това “мероприятие” в състезание, в което да броите всеки път, в който сте дали и да чакате точно толкова пъти да ви бъде върнато.

Направете го заради партньора си. При всички случаи той ще ви върне жеста.

Искреност

Във филмите изглежда така, сякаш актьорите са надарени с телепатични способности и отгатват желанията на партньора си, а резултатът е незабравим секс още на първата среща.

Реалността е съвсем различна и много по-вълнуваща. Да откривате заедно какво харесвате в леглото е начин да се сближите още повече, пък и да получите още по-голямо удовлетворение от секса с човека, когото обичате.

Не се колебайте да обясните на партньора си какво точно искате. Когато го постигне, той определено ще е един щастлив мъж.

Внимание

Денонощието, за съжаление, има само 24 часа, в който трябва да натъпчете някак си ходенето на работа, оправянето на къщата, децата, прането, готвенето и още около 1658 неща.

И в цялата лудница мъжът остава някак си на заден план. Когато вече дойде време за гушкане, жените са толкова уморени, че мечтаят само за сън.

От само себе си се разбира, че така не може да се поддържа истинска връзка между двама души, да не говорим за страстни нощи.

Не приемайте секса като поредната задача за отмятане през деня. Няма по-добра анти-стрес терапия, упражнение и средство за подобряване на настроението от него. Възползвайте се.

Смелост

Когато единият все иска повече секс, а другият се противи, определено имате проблем. Да откажеш близост на най-близкия си човек, наранява много.

Не можете да очаквате, че и двамата ще сте настроени непрекъснато на една и съща вълна. В крайна сметка в отношенията между двама души трябва да се правя компромиси.

Смелост е това, което може да освежи връзката ви. Смелостта да оставиш собствените си желания настрана и да направиш приоритетни желанията на другия.

Пък и тук говорим за удоволствие, а не за тежък физически труд, нали.

Доверие

Колкото и клиширано да звучи, доверието между двама души е това, което скрепява връзката.

Доверие е нужно и в леглото, за да се чувствате наистина добре един с друг. Сексът не е състезание или изпит. Позволете си да говорите открито за проблемите, които евентуално имате, доверете на партньора си притесненията, желанията и фантазиите си.

Ако нещо в леглото не е наред, първият човек, който трябва да го разбере е половинката ви, а не най-добрата ви приятелка.

Сексапил

Това “чудо” на човешката природа, наречено сексапил, не се използва само в началото на връзката. С времето жените са склонни да позабравят тази си страна само защото са спечелили вече мъжа на сърцето си и не им се струва нужно да правят усилия.

Което, разбира се, не е вярно. Секси дрехите са едно от нещата, които мъжете харесват страшно много и то не само в леглото. Сменете развлечената тениска с потниче. То също е достатъчно удобно за вас, но в пъти по-привлекателно за него.

Абсолютна наслада

Наслада от взаимоотношенията ви, от това, че сте заедно. Не забравяйте да показвате колко много се обичате.

Пак ще кажем думичката “рутина”, но тя наистина е тази, която съсипва всичко. Не спирайте да показвате един на друг, че се обичате, независимо от колко време сте заедно.
Изпрати статията








Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: 10 неща,които мъжете наистина искат в леглото
« Отговор #1 -: Юни 19, 2006, 15:23:58 pm »
 [a taka] [bravisimo]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: 10 неща,които мъжете наистина искат в леглото
« Отговор #2 -: Юни 19, 2006, 15:40:50 pm »
 [plqs plqs]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен SoundreameR

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 630
  • Пол: Мъж
Re: 10 неща,които мъжете наистина искат в леглото
« Отговор #3 -: Юни 19, 2006, 22:52:13 pm »
Т'ва е малко прекалено... някои хора имат по-скромни желания...
Неща които искам в леглото ми:
1) Приятелката ми (задължително)
2) Възглавница
3) Сън
К'во повече...  [lol] имам ли тези трите... в различни моменти, всичко си идва на мястото, както си му е реда... :)

Неактивен Niq_BERK

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 66
  • Пол: Жена
  • Най-рядката доблест е тая да мислиш.
Re: 10 неща,които мъжете наистина искат в леглото
« Отговор #4 -: Юни 21, 2006, 13:50:34 pm »
 браво  [good_]
Непрогледна е нощта без звезди,но душата,
над която не бди жена,е по-непрогледна.
Студена е пустинята без слънце,но душата,
в която не грее жена,е по-студена

Неактивен sweet_angel_

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 241
  • Живеят само влюбените,останалите просто съществува
Re: 10 неща,които мъжете наистина искат в леглото
« Отговор #5 -: Юни 22, 2006, 00:48:17 am »
Т'ва е малко прекалено... някои хора имат по-скромни желания...
Неща които искам в леглото ми:
1) Приятелката ми (задължително)
2) Възглавница
3) Сън
К'во повече...  [lol] имам ли тези трите... в различни моменти, всичко си идва на мястото, както си му е реда... :)
Еле пич кефиш ме! Абсолютно те подкрепям, само че с приятеля ми де.
Само за теб аз на този свят живея!Само за теб дишам плача и се смея! Само за теб аз готова съм на всичко!Само за теб, мое щастие едничко!