Автор Тема: Кой е вашият цвят?  (Прочетена 1740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Кой е вашият цвят?
« Отговор #15 -: Септември 04, 2007, 16:11:13 pm »

Зелен
Ако сте родени със склонност към зеления цвят, вие имате силно влечение към природата. Изпълнени сте със състрадание и съчувствие към хората и работите нещо, свързано с грижата и благотворителността. Зеленото е цветът на хармонията. Изобилието на зелен цвят във вашите системи ще ви даде способност да създадете любяща и хармонична среда. Хората със склонност към зеленото срещат трудност при вземането на решения, тъй като този цвят е в средата на спектъра, не е студен или топъл, нито активен или пасивен.
Зеленото е свързано със сърдечния център и с хармонията в клетките. Поради това, при дисбаланс се получават проблеми с растежа на клетките. Ако в цялостната система липсва хармония, се развиват кисти или рак. Зеленото е свързано с любовта, със способността да обичаме себе си и да се грижим за другите. Трябва да се научим да се обичаме и приемаме такива, каквито сме, за да се превърнем в цялостни и спокойни личности. Балансът на зелената енергия се поддържа чрез изобилие от зелени плодове и зеленчуци.


Наистина много обичам зеленото и това ми се падна... [inlovee] [inlovee] [inlovee] Иначе розовкото си ми е моят цвят [heart__] Бяло също обичам,черно също :)

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Кой е вашият цвят?
« Отговор #16 -: Септември 09, 2007, 15:39:31 pm »
Зелен
Ако сте родени със склонност към зеления цвят, вие имате силно влечение към природата. Изпълнени сте със състрадание и съчувствие към хората и работите нещо, свързано с грижата и благотворителността. Зеленото е цветът на хармонията. Изобилието на зелен цвят във вашите системи ще ви даде способност да създадете любяща и хармонична среда. Хората със склонност към зеленото срещат трудност при вземането на решения, тъй като този цвят е в средата на спектъра, не е студен или топъл, нито активен или пасивен.
Зеленото е свързано със сърдечния център и с хармонията в клетките. Поради това, при дисбаланс се получават проблеми с растежа на клетките. Ако в цялостната система липсва хармония, се развиват кисти или рак. Зеленото е свързано с любовта, със способността да обичаме себе си и да се грижим за другите. Трябва да се научим да се обичаме и приемаме такива, каквито сме, за да се превърнем в цялостни и спокойни личности. Балансът на зелената енергия се поддържа чрез изобилие от зелени плодове и зеленчуци.



Най-най-най-красивият цвят за мен [heart__]
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен secret^dream

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 84
  • Пол: Жена
Re: Кой е вашият цвят?
« Отговор #17 -: Септември 19, 2007, 10:56:09 am »
Цитат
Зелен
1. Имате ли зелени или лешникови очи?
2. Дали вие или вашите родители страдате от проблеми с кръвообращението, кисти или рак?
3. Дали обикновено ви е трудно да вземате решение?
4. Обичате ли природата?
5. Мислите ли, че сте способни да давате и приемате любов?
Общо...


На всичко - ДА  :)
 
Цитат
Зелен
Ако сте родени със склонност към зеления цвят, вие имате силно влечение към природата. Изпълнени сте със състрадание и съчувствие към хората и работите нещо, свързано с грижата и благотворителността. Зеленото е цветът на хармонията. Изобилието на зелен цвят във вашите системи ще ви даде способност да създадете любяща и хармонична среда. Хората със склонност към зеленото срещат трудност при вземането на решения, тъй като този цвят е в средата на спектъра, не е студен или топъл, нито активен или пасивен.
Зеленото е свързано със сърдечния център и с хармонията в клетките. Поради това, при дисбаланс се получават проблеми с растежа на клетките. Ако в цялостната система липсва хармония, се развиват кисти или рак. Зеленото е свързано с любовта, със способността да обичаме себе си и да се грижим за другите. Трябва да се научим да се обичаме и приемаме такива, каквито сме, за да се превърнем в цялостни и спокойни личности. Балансът на зелената енергия се поддържа чрез изобилие от зелени плодове и зеленчуци.


Наистина обичам зеленият цвят,а... една от думите,,с която,може би, бих се характеризирала,е природа  :) Обичам я,обожавам я.  :)

Неактивен Ledeno_stydena

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 323
  • Пол: Жена
  • PeOpLe AlWaYs LeAvE
Re: Кой е вашият цвят?
« Отговор #18 -: Септември 19, 2007, 22:15:43 pm »
Червен
Предпочитанието към червения цвят е най-важното, тъй като това е една много силна вибрация. Ако тя е прекалено активирана, лесно може да се обърне срещу вас. Червената енергия ни дава физическа сила и издръжливост.
Хората, които са изпълнени с червено, са енергични и действени. Този цвят ни носи смелостта да се противопоставим и решителността да успеем. Изобилието на червена енергия обаче означава, че можем да бъдем твърдоглави и избухливи, защото стимулира адреналина и ни кара да действаме бързо, често без да се замисляме.
Хората със склонност към червеното трябва да се опитат да мислят повече, преди да вземат решение. Възможните слаби места са артериите и сърцето. Тези хора обикновено са с високо кръвно налягане заради горещината, която носят в организма си. Те се потят обилно, имат влажна кожа и лесно се изчервяват. Червената енергия е нужна, за да ни мотивира и да ни даде сила, но трябва да сме сигурни, че тя се балансира от диетата ни. В противен случай ще се разболеем в изброените по-горе места. Червената енергия трябва да бъде уравновесена чрез червени зеленчукови храни, тъй като обикновено дисбалансът на тези лъчи се получава от приемането на червени животински храни.



Ех,винаги , каквито и тестове за цветове да си правя,все ми се пада червено, а аз не обичам изобщо този цвят :)

angel4e_f

  • Гост
Re: Кой е вашият цвят?
« Отговор #19 -: Септември 20, 2007, 12:15:33 pm »
някой ще ми обясни ли,понеже на мен ми излизат 18 точки [shame]

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Кой е вашият цвят?
« Отговор #20 -: Септември 20, 2007, 13:29:09 pm »
Аз пък на всеки цвят имам или 3 или 2т. Това значи ли, че от изброените цветове всички са за мен ??? [mhmm] [smeeh]
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!