Автор Тема: ако не можеш да го кажеш,направи го тук  (Прочетена 1999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« -: Октомври 14, 2005, 20:34:13 pm »
има ли нещо,което не можеш да кажеш на някой,нямаш смелост,далеч е,не трябва или просто не си имал/а възможност...
направете го тук :)







Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2005, 21:17:45 pm »
мм май няма таковеа нещо..винаги съм си мислела че съм човек,който винаги си казва всичко в очите..няма такова не ми достига смелост..казвам и тва е..пък после......

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2005, 22:40:23 pm »
 [think]дам...само,че при мен случаят не е въпрос на  смелост ,а на обстоятелства....бих искала да кажа на един човек,че ми липсва и ,че искам да ми прости... [sad2]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2005, 23:04:02 pm »
има нещо което искам да кажа на един човек .. и то е да ми прости .. макар, че вече .... абе едва ли ще го направи някога .. не му се сърдя ..

Неактивен SoundreameR

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 630
  • Пол: Мъж
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2005, 23:51:53 pm »
любовта ми към теб бе всичко, което ме държеше и чувството, че ти ме обичаш бе това което ме крепеше... на чувствата ми се ти изсмя... какво изпитвам аз май никой не разбра?... [think]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2005, 01:19:37 am »
любовта ми към теб бе всичко, което ме държеше и чувството, че ти ме обичаш бе това което ме крепеше... на чувствата ми се ти изсмя... какво изпитвам аз май никой не разбра?...

Сигурна съм,че думите ти ще стигнат до човека :) :) :)

а моето мнение е следното: [cool]"мм май няма такова нещо..винаги съм си мислела че съм човек,който винаги си казва всичко в очите..няма такова не ми достига смелост..казвам и тва е..пък после......"

 [plqs plqs]Така трябва!!!Малко трудничко става в определени ситуаций,ама пък защо само аз трябва да се тормозя-нека мисли и другият хммм [think] [think]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Dalechen

  • Почти безобиден
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Мъж
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2005, 01:46:40 am »
Всичко , което мисля и чувствам , го казвам в очите.
Един човек може да бъде безкрайно добър и безкрайно лош.
Зависи коя струна са докоснали в душата му.

Моите стихове:
http://forum.stih4e.com/index.php/topic,21107.0.html

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2005, 02:24:30 am »
при мен няма такова нещо...за сега мога да казвам всичко което поискам на когото поискам и когато поискам хах  :> [намиг]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2005, 09:21:56 am »
Исках само да ти кажа какво става с мен...как любовта ме изгаря и как немога нито миг да спра да мисля все за нея.Исках , но неможах.Късно осъзнах какво си ти за мен.Късно осъзнах как мога да обичам.Исках да исгледам с теб залеза красив , но неможах.Исках да те даря с най-красивата любов.Исках да ти подаря една мечта.Исках да притежавам твоите очи.Исках в тях да виждам само обич и красота.Веднъж  се усмелих и тайничко погледнах в тях....Там видях много болка и тъга.Видях какво е самота.Исках да ти подам ръка и да забравиш за разочарованието от любовта.Вече беше късно проблесна сълза в твоите очи...Онези очи които преди време ми се смееха и бяха пълни с красота.Защо сега те са тъжни,защо ли невиждат края на самотата...Исках да ти кажа колко те обичам,исках да ти покажа,че все още след тебе тичам,исках да видиш колко много те обичам.Исках да ти подаря целия свят,да накажа онзи заради които те заболя.Исках,но неможах ....Прости ми!Исках да ти кажа хиляди неща,исках да накарам твоите очи да се усмихнат.

Този човек ,на който исках да кажа това си го знае ... същото му го бях пратила преди време ..  [cry] [cry]

Неактивен Stormix

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 430
  • Пол: Мъж
    • www.teen4e.com
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2005, 10:03:50 am »
We ride together, we die together... Bad boys for life...
Стас, Ванца, Гопе, помнете го тва...  [намиг]

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2005, 12:08:56 pm »
Чай де няма да мрем още колко коли има да карраме   [lol]
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #11 -: Октомври 15, 2005, 13:31:13 pm »
мм май няма таковеа нещо..винаги съм си мислела че съм човек,който винаги си казва всичко в очите..няма такова не ми достига смелост..казвам и тва е..пък после......
...да му мислим и двете с нашите големи усти... [confused] Аз съм същата...
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #12 -: Октомври 15, 2005, 18:09:44 pm »
  Ти си този,който изпълва със смисъл дните ми.Ти си този,който ме кара да се чувствам желана и неповторима.Ти си този,който ме научи да уважавам себе си.С лекота успя да разтопиш ледената обвивка на недостъпното момиче и нахално да присвоиш мислите и сърцето му.Ти си този,който ме съблазнява,така небрежно с пленителна усмивка и тонове чар.Ти си този,който ме пази и закриля,дори и от мен самата.
Аз съм твоето момиче.Ти-моето момче.Обожавам аромата на кожата ти,нежните прегръдки,влажните ти устни,страстните целувки...Ти ме караш да се чувствам единствена.Ти ме караш да се чувствам значима.Ти си този,с когото се чувствам различна.Ти си този,който ме кара да бъда уверена в себе си.Ти си този,когото ОБИЧАМ.....


толкова пъти съм искала да кажа тези думи......но нямах смелост,а сега вече няма кой да ги чуе.... [sad2] [think] [think]
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.


Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #13 -: Октомври 15, 2005, 21:45:17 pm »
Аз ще го копирам ,малко е дългичко и за това [shame] Пак за същия човек е

Kogato Pritvarqm Vecher Klepachi.Kogato Ochite se Borqt sas Sanq,Kogato Dushata Mi Iska da Plache,a Sarceto Mi se Bori za Radosta.Togava nai mnogo Iskam da Badesh do Men,Da Saziram Taino Tvoite Tajni Ochi,Da Dokosvam Nejno Ustnite Ti,da ti Proshepvam Obicham Te-Zavinagi! I Taka Vsqka Vecher.Vseki den Jiveq Zaradi Teb.Sajalqvam Che te Sreshtnah Kasno v Jivota si Obrechen,No Jelaq da bada s Tebe Zanapred.Kak Iska mi se Sutrin Nejno da te Galia,Vecher da ti Pojelavam Leka Nosht.Vseki den tai Istinski da te Jelaq i Vechno da Jiveq v toz Razkosh.Krasivo e,che Moga da te Imam.Za Nashto Shtastie ne bqh Mechtal Dori.Da moga vechno v Tebe da Saziram,Moite Mechti i Jelaniqta Mi.Obicham Te s Cqlata si Dusha,Tai Silna e v Mene Lubovta.Prosti mi Molq te Ako Nqkoga Gresha,No zarad Lubovta si Bih dal Vsichko na Sveta!!!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: ако не можеш да го кажеш,направи го тук
« Отговор #14 -: Октомври 15, 2005, 23:01:15 pm »
Обичам ви... ( те си знаят за кой става въпрос ) просто ми е трудно да кажа тази дума... [confused]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®