Автор Тема: Секс или Любов  (Прочетена 4838 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Секс или Любов
« Отговор #75 -: Юни 13, 2006, 18:37:16 pm »
Май ще трябва да започна да разтягам локуми, за да ме разбират хората и да не е нужно да се повтаряме :))
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Секс или Любов
« Отговор #76 -: Юни 13, 2006, 18:43:17 pm »
Аз лично те разбрах - друг е въпроса, че няма да се откажа да защитавам своята теза:)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Секс или Любов
« Отговор #77 -: Юни 13, 2006, 18:55:47 pm »
Аз лично те разбрах - друг е въпроса, че няма да се откажа да защитавам своята теза:)
:) съгласна ;)
Тони... не съм чак толкова малоумна де  :p
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Секс или Любов
« Отговор #78 -: Юни 13, 2006, 19:08:05 pm »
Никога не съм го твърдяла :)))

Бтв хубав отговор си дала в играта ми ... напомня ми на мои начини, които съм ти споделяла :))) Радвам се, че схващаш толкова бързо :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Секс или Любов
« Отговор #79 -: Юни 13, 2006, 19:12:23 pm »
В кръвта ми е  :p
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Секс или Любов
« Отговор #80 -: Юни 13, 2006, 19:22:06 pm »
Забелязвам  :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: Секс или Любов
« Отговор #81 -: Юни 15, 2006, 03:41:23 am »
Хора хора ! тук ставаше дума за нещо съвременно и очевидно ( поне според мойте възгледи ) а именно за връзката в която любовта и секса не си взаимстват . КОгато обичаш един човек ти обичаш всичките му качества и недостатъци и чак накрая стои секса с него. Да вярно е че когато обичаш някого секса с него е най-велик  [lol] [inlovee] , но това не пречи половинката ти да спи с друг/а.
Аз лично смятам че връзките които се крепят изцяло на любовта позволяват да има секс с други партниори.
познавам доста такива "Съвременни Двойки" а и аз смият съм бил в такова положение и мога откирто да заява , за мен лично не е проблем да обичам една жена и да спя с друга ( но да не е постоянно естествено ).
Трябва също да отбележа че по темата се включват повече хора които не са изпитали изтинската любов все още а и са твърде зелени за да я срещнат. Това си е мое лично наблюдение и няма да конкретизирам никого.
Но се обръщам и към другата по-малка част от хората който са наясно и бих се съгласил с тях ... Ако обичам една жена , няма да спя с друга, но това е при положение че смятам връзката си за стабилна дългосрочна и с цел брак
Да ама ако да кажем половинката ти не мисли така и това би я наранило? А ти ако наистина я обичаш едва ли би я наранил. Колкото до ключовата дума която използваш "Съвременни".... мисля че точно тази думичка понякога ни кара да си задаваме въпроса 'накаде отива този свят?" Не подкрепям консерватизма но в стремежа си да бъдем съвременни и модерни понякога стигаме твърде далеч. Имай впредвид че има и по консервативни жени, които просто не биха го приели. А и мислиш ли че след като кажеш на 1 жена която се води че обичаш "Скъпа аз преспах с друга ама не се безпокой само тебе обичам" сърцето и ликува и не я е заболяло поне малко, и не си я наранил? Но ако тя те обича истински няма да ти го покаже и вместо това ще се усмихне изкуствено и ще ти прости Но мислиш ли че така я правиш щастлива? Даже и да мисли като теб- че това е нещо нормално пак едва ли би и станало приятно от факта.....

Обича ли човек е склонен да прощава, но болката винаги остава....
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: Секс или Любов
« Отговор #82 -: Юни 15, 2006, 03:48:24 am »
"Ако обичам една жена , няма да спя с друга, но това е при положение че смятам връзката си за стабилна дългосрочна и с цел брак"

Бъди сигурен че това ако го кажеш на 1 уважаваща себе си жена ще си тругне като Роуд Рънър ( онова дето развиваше бесни скорости и викаше "Мийк - Мийк" от детското с койота. Не за друго- просто звучи адски грозно!!!
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Секс или Любов
« Отговор #83 -: Юни 15, 2006, 11:21:07 am »
"Ако обичам една жена , няма да спя с друга, но това е при положение че смятам връзката си за стабилна дългосрочна и с цел брак"

Бъди сигурен че това ако го кажеш на 1 уважаваща себе си жена ще си тругне като Роуд Рънър ( онова дето развиваше бесни скорости и викаше "Мийк - Мийк" от детското с койота. Не за друго- просто звучи адски грозно!!!

Напълно я подкрепям!!!
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Секс или Любов
« Отговор #84 -: Юни 16, 2006, 20:49:17 pm »
Чудно ми е кога един мъж разбира, че иска да се жени за една жена. Още когато така да се каже "тръгнат" ли? Мен не ми се вярва... Супергнила история...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Секс или Любов
« Отговор #85 -: Юни 16, 2006, 20:55:01 pm »
Чудно ми е кога един мъж разбира, че иска да се жени за една жена. Още когато така да се каже "тръгнат" ли? Мен не ми се вярва... Супергнила история...
ha...доста хубав въпрос...
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: Секс или Любов
« Отговор #86 -: Юни 16, 2006, 21:38:08 pm »
Чудно ми е кога един мъж разбира, че иска да се жени за една жена. Още когато така да се каже "тръгнат" ли? Мен не ми се вярва... Супергнила история...
ha...доста хубав въпрос...
Сигурно няква свръх-интуиция  [lol] [pleZz] [smeeh] [oh kotioo]
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен elanmorin

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 94
Re: Секс или Любов
« Отговор #87 -: Юни 16, 2006, 23:09:24 pm »
ако наистина те обича,никога не би легнал с друга,а аз никога ням ада го допусна

и аз мисля така

Не е вярно, мислиш че не може да те обича и да легне с друг/а ли.
---
Въпросът "любов или секс" не е нещо конкретно, ако бъде такова, ще има един голям куп подобстоятелства, които водят със себи си още един голям куп отговори, за които можете да се сетите и сами. Като например дали било по-добре да те обича и да чука друг/а или обратното. Ето например на това мога да отговоря конкретно - ако това е човека, който обичам, ще искам и той да ме обича и ако прави такива неща с други ще бъде много нещастен, ако някой, който спи с мен не ме обича, а аз него да - пак ще бъда много нещастен. Но тъй като на принципния въпрос, ще отговоря че избирам любовта пред секса -> предпочитам тази която ме обича и аз нея; да спи с други, пред това, тази която спи с мен да не ме обича, а аз нея -да.
аз

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Секс или Любов
« Отговор #88 -: Юни 17, 2006, 00:42:22 am »
ако наистина те обича,никога не би легнал с друга,а аз никога ням ада го допусна

и аз мисля така

Не е вярно, мислиш че не може да те обича и да легне с друг/а ли.
---
Въпросът "любов или секс" не е нещо конкретно, ако бъде такова, ще има един голям куп подобстоятелства, които водят със себи си още един голям куп отговори, за които можете да се сетите и сами. Като например дали било по-добре да те обича и да чука друг/а или обратното. Ето например на това мога да отговоря конкретно - ако това е човека, който обичам, ще искам и той да ме обича и ако прави такива неща с други ще бъде много нещастен, ако някой, който спи с мен не ме обича, а аз него да - пак ще бъда много нещастен. Но тъй като на принципния въпрос, ще отговоря че избирам любовта пред секса -> предпочитам тази която ме обича и аз нея; да спи с други, пред това, тази която спи с мен да не ме обича, а аз нея -да.


МНого гобър отговор......ЕВАЛА ТИ ПРАВЯ [a taka] [a taka] [a taka]
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен elanmorin

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 94
Re: Секс или Любов
« Отговор #89 -: Юни 17, 2006, 12:50:46 pm »
 [pleZz] [usmivkaa]
аз