Автор Тема: ОТКРОВЕНИЯ  (Прочетена 122356 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен CuCuTo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2217
  • Пол: Жена
  • Sisito
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1320 -: Май 18, 2009, 14:28:47 pm »
Не издържам вече с него..постоянно ме кара да плача!Това ли е любовта бе , това ли е :(  [reeeev] [reevvv]

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1321 -: Май 18, 2009, 19:11:29 pm »
Искам те  :> :> :>
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1322 -: Май 18, 2009, 19:35:52 pm »
Ужасно ми липсваш.. Уча се ден след ден да живея без теб, но така боли... Сякаш откъснаха нещо от мен и го оставиха на другия край на света..
Толкова искам да ти споделя 1001 неща, да поискам съвета и мнението ти, така се нуждая сега от подкрепата ти..
Искам да знам как си, да те виждам..
Толкова ме е яд, че някакви хора, които до преди месеци не си познавал или не са били никакви в живота ти - сега те виждат по-често от мен...
Така боли без теб.. Как по дяволите да се убедя, че всичко това е правилно, че така е трябвало да стане - КАК??!?!
Как като сърчицето ми го боли.. Ужасно го боли.. Липсваш ми..
Как да се науча да не искам теб, как да спра да посягам всеки път към телефона, за да ти споделя какво ми се е случило току що.. Така боли да го оставям обратно, сещайки се, че не мога да ти звънна...
Как да науча себе си, че няма да си в бъдещето ми, че всичко за което мечтах до сега - рухна...
Как да продължа напред... Как когато всичко ми казва, че си един за мен...


 [reeeev] [reeeev] [reeeev]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1323 -: Май 18, 2009, 20:48:05 pm »
Как се надявам това да е просто един труден период, който скоро ще отмине..
Толкова ми е криво, всичко това, което се случва през последната 1 седмица, ме изнервя тотално.. Ако ще продължи така, просто не виждам къде е смисъла на всичко  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1324 -: Май 18, 2009, 22:05:57 pm »

Да ви го н*****м!!!

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен иринка

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4069
  • Пол: Жена
  • Take it easy
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1325 -: Май 18, 2009, 23:32:24 pm »
Не си си заслужавал... Разочарована съм (за кой ли път) [confused]

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1326 -: Май 19, 2009, 09:50:42 am »
Ужасно ми липсваш.. Уча се ден след ден да живея без теб, но така боли... Сякаш откъснаха нещо от мен и го оставиха на другия край на света..
Толкова искам да ти споделя 1001 неща, да поискам съвета и мнението ти, така се нуждая сега от подкрепата ти..
Искам да знам как си, да те виждам..
Толкова ме е яд, че някакви хора, които до преди месеци не си познавал или не са били никакви в живота ти - сега те виждат по-често от мен...
Така боли без теб.. Как по дяволите да се убедя, че всичко това е правилно, че така е трябвало да стане - КАК??!?!
Как като сърчицето ми го боли.. Ужасно го боли.. Липсваш ми..
Как да се науча да не искам теб, как да спра да посягам всеки път към телефона, за да ти споделя какво ми се е случило току що.. Така боли да го оставям обратно, сещайки се, че не мога да ти звънна...
Как да науча себе си, че няма да си в бъдещето ми, че всичко за което мечтах до сега - рухна...
Как да продължа напред... Как когато всичко ми казва, че си един за мен...


 [reeeev] [reeeev] [reeeev]
[reeeev] [reeeev] [reeeev]

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1327 -: Май 19, 2009, 14:10:01 pm »
Ужасно ми липсваш.. Уча се ден след ден да живея без теб, но така боли... Сякаш откъснаха нещо от мен и го оставиха на другия край на света..
Толкова искам да ти споделя 1001 неща, да поискам съвета и мнението ти, така се нуждая сега от подкрепата ти..
Искам да знам как си, да те виждам..
Толкова ме е яд, че някакви хора, които до преди месеци не си познавал или не са били никакви в живота ти - сега те виждат по-често от мен...
Така боли без теб.. Как по дяволите да се убедя, че всичко това е правилно, че така е трябвало да стане - КАК??!?!
Как като сърчицето ми го боли.. Ужасно го боли.. Липсваш ми..
Как да се науча да не искам теб, как да спра да посягам всеки път към телефона, за да ти споделя какво ми се е случило току що.. Така боли да го оставям обратно, сещайки се, че не мога да ти звънна...
Как да науча себе си, че няма да си в бъдещето ми, че всичко за което мечтах до сега - рухна...
Как да продължа напред... Как когато всичко ми казва, че си един за мен...


 [reeeev] [reeeev] [reeeev]

Милото ми...разплака и мен [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1328 -: Май 19, 2009, 21:19:40 pm »
липсваш ми ужасно много :( тази връзка започва да става прекалено трудна  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1329 -: Май 19, 2009, 22:07:52 pm »
[sad3] [sad3] [sad3]

Наистина ли любовта ни бе толкова слаба... Нима една истинска любов не би устояла на нещата, които ние срещнахме по пътя си? Та аз бях готова всичко да изстрадам с теб.. Защо се предаде - толкова малко ли значех аз за теб, толкова малко ли значеше думичката "нас" и всичко това, което изживяхме... Нима мислиш, че те чака нещо по-хубаво напред... Мислиш ли, че можеш да преживееш отново нашите моменти с някоя нова?
Толкова ли си горделив.. Толкова малко воля ли имаш.... Или просто малко ме обичаш?! Как можа да позволиш на подобни неща да разрушат това, което имахме и накрая да обвиниш мен за всичко...
Как може с лека ръка да захвърлиш всичко - нима забрави всички сутрини, в които се събуждаше до мен, всички пъти, в които си полагал глава на рамото ми, всяка целувка, допир и поглед... Нима някой някога те беше гледал така, както аз... Аз не спрях да те обичам дори за миг, дори не се замислих, че може да споделя бъдещето си с някой друг.. А ти просто ей така при първите проблеми реши, че ти е по-лесно да ме оставиш, отколкото да се бориш с мен за връзката ни..
Та що за любов е това?
И все пак как да се убедя, че всичко е било лъжа.... Толкова искрени моменти, толкова споделени мечти...
И накрая...
Не видя ли, че бях готова да се боря и се борих за нашата любов... А срещнах само студ..
Прекалено боли, за да забравя, но и прекалено боли за да остана...
Аз няма да спра да те обичам или да се надявам, че някой ден може би ще изгрее и слънце за нас... Ти си, беше и ще си останеш любовта на моят живот.. Сега и завинаги... Вярвам го с цялата си душа и сърце..





Ей така си те спомням...внезапно

(Без да искам. Не мисля за теб.)

С непреминала нежност те помня.
Имаш вкус на разтапящ се сняг.
Имаш слънце във думите. Топлят.
Имаш мирис на утринен бряг.

С незавършена обич те помня.
Още щипе ме. Без да боли.
А пък нещо във мен все ме моли:
Забрави. Забрави. Забрави!

А телата ни помнят година.
Но сърцата? Уви...цял живот.
Всяка обич е обич единствена.
Но една е онази – до гроб...

 [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]

ТЯ
« Последна редакция: Май 19, 2009, 22:10:47 pm от kalista »
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1330 -: Май 19, 2009, 22:47:52 pm »
Знам, че не е моя работа ама, простооо  [reevvv]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1331 -: Май 20, 2009, 10:27:52 am »
[sad3] [reevvv]

Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1332 -: Май 20, 2009, 17:02:25 pm »
Скалиста, я си вирни брадичката малко нагоре. Хората, които ни напускат, чисто и просто не ни заслужават, както и не заслужват реките сълзи, защото как може да те обича някой, който те кара да плачеш?! Ще дойде време и ще заживееш с човека, който наистина ще те оцени според малките битки, които водиш ден след ден, за да бъдете щастливи. 
Та така, усмихвай се. :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1333 -: Май 20, 2009, 18:34:48 pm »
Излугах те.... когато ти казах че не те обичам, ОБИЧАМ ТЕ!!! позволи на сърцето ти и то мене да обикне. Умолявам те!



Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: ОТКРОВЕНИЯ
« Отговор #1334 -: Май 21, 2009, 10:30:22 am »
[sad3] [reevvv]

Мила такава любов не угасва. Преминала съм през тези моменти няколко пъти и все с един и същи човек. Просто любовта те връща при любимия дори и с проблеми. Аз мисля че и твоята ще се върне. Целувам те. Бъди смела