Автор Тема: Защита от вируси и атаки  (Прочетена 9295 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Защита от вируси и атаки
« Отговор #15 -: Декември 11, 2006, 02:20:37 am »
Nod 32 e No1 :)
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Blueboy

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 250
  • Пол: Мъж
  • Richard Marx - Angelia
Re: Защита от вируси и атаки
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2007, 19:59:53 pm »
McAfee за мен е най-добрата!

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Re: Защита от вируси и атаки
« Отговор #17 -: Април 08, 2008, 20:50:32 pm »
Човека е най-добрата антивирусна програма :) [lol] :p стига да знае каде и какво да отвори, защото няма антивирусна програма която на 100% да те предпази :) ако ръчкаш там кадето нетрябва.

П.С Да вметна само че и линукса си има своите дупки :) но в пъти по-малко подлежи на вируси :) пък и има съвсем дръга архитектура
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Защита от вируси и атаки
« Отговор #18 -: Април 09, 2008, 20:46:05 pm »
наскоро попаднах на една много добра статия, по скоро сайт направо, много страници, подробни описания, характеристики и тестове на най известните антивируси...и накрая заключения , извадки.... жалко само, че е на френски и не можах да я пейстна тук, но общо взето бит дефендър или нещо такова  и касперски са едни от най добрите. имаше още една две, но ще излъжа ако назова имената....и по последните места панда, нортън, аваст и разни др. както и да е, не е много изчерпателно моето мнение, но аз съм с касперски и съм доволна.
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: Защита от вируси и атаки
« Отговор #19 -: Април 09, 2008, 20:56:42 pm »
Аз съм с NOD32 и spybot search & destroy и съм напълно доволен. Няма вируси или ако има не ми пречат.

Неактивен An_na

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
Re: Защита от вируси и атаки
« Отговор #20 -: Декември 31, 2011, 16:36:47 pm »
Да, и аз съм със същата комбиняция и нямам ядове :)