Автор Тема: Изпити в езиковите гимназии и паралелки с интензивно изучаване на чужд език  (Прочетена 2594 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Е.. излезе датата за изпити ( или т.нар. "външно оценяване" ) за учениците от 8-ми клас в езиковите гимназии и паралелките с интензивно изучаване на чужд език . Има ли тука такива,които ще държат този изпит. По английски език знам,че е на 16 юни .. За другите езици не знам дали е на същата дата.. едва ли ..







Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
аз  :) на 16ти юни ми е изпита по английски ... устен и писмен
за всички езици е на една и съща дата за цяла България... така ми каза класната  :) [shame]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
аа .. аз имам само писмен :) По английски ;)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
ее :) ...
м то този устния е много лесен  :>

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Айде успех на всички утре :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
ауу най-сетне мина !  [molitva] Ох изпита по английски беше ужасен ..Особенно трансформациите...  [confused] [confused] Ужас беше .. Едната ни квесторка беше ужасна..но другата.. нямам думи за нея..мацка и половина..И когато оная гадната излезе за 15 минути .. Оная готината става.. и вика.."Айде ако искате да си тръгнете по-рано..ще направим едно нещо,ама ще го запазим в тайна.." И отваря си манячката едно тефтерче.. и като почна... 1-ви въпрос.. отговор А .. 2-ри .. отговор С ... и т.н... около 20 ни каза.. повече нямала .. Хехе .. лицее .. Иначе "незнаела английски" ..  [lol] :p И после ни даваше да си подсказваме..листи да си разменяме.. да говорим..въобще..Супер беше тая госпожа  [nomer edno] [plqqsss]
Иначе.. темата едната беше яка.. "Любимата ни играчка като сме били деца" .. там да я опишем ..и т.н.. аз по тва писах :) А другата беше много проста.. "Кога за последно и на кого сте подарили цветя" и ква е била реакцията на човека  [oops] [oops] Хахха
Охх .. ся в понеделник да видим резултатите ..  [think2] :)  [shame]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
И моя беше същия  :)
Е то, няма как да е различен, като и двете сме правили по английски [pleZz] ...
Аз писах за играчката ... Това за цветята ми се стори много тъпо ... :)
Ние имахме само 1 квесторка ... Учителка по френски ...
Влиза с гръм и трясък в стаята " Аз грам не разбирам английски, така че ако си подсказвате го правете на английски да не ви чувам " ...
През цялото време си четеше вестник " Шок " ...  [lol] [lol] Ние много си подсказвахме ... И при нас също падаше голямо разменяне на листа ... хихи  [lol] [lol]
Listening - а ни го чете класната и на английски ни каза 3 - 4 отговора ... След това влезе някаква друга госпожа и ни каза всички отговори от Cloze тест - а  [lol] [lol]
Аз имам 5.55 :) Kiss`, мило, ти колко имаш?  :)

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
ее Маги браву :)
Аз имам 5  ;)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
:) 5 - ца си е идеално !  :) :)
А на устния имах 4 [sad3]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
аа .. аз нямах устен .. само писмен  :p
Ам да те питам .. и какво правихте на тоя устен ?  [shame]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.