Автор Тема: детски истории:)  (Прочетена 4095 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: детски истории:)
« Отговор #15 -: Октомври 05, 2006, 13:16:39 pm »
в 1 клас харесвах Леонардо Ди Каприо  :toofunny:
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен ivalenny

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1376
  • Пол: Жена
  • ~Следвам само сърцето си!~
Re: детски истории:)
« Отговор #16 -: Октомври 05, 2006, 13:33:23 pm »
в 1 клас харесвах Леонардо Ди Каприо  :toofunny:

 [smeeh]

Аз си спомням,че харесвах един батко от нашия квартал  [lol] Все се заяждах с него и той все ме вдигаше на ръце и ме въртеше ...радваше ми се човека пък аз си го харесвах аахахха

Да е жив и здрав сега е женен и има малко детенце колкото аз бях тогава...приятели сме си все пак в един квартал живеехме  [lol]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: детски истории:)
« Отговор #17 -: Октомври 05, 2006, 17:01:37 pm »
Хах .. много яка темичка .. :) аз имам няколко спомени от ранното ми детство :)
Значи .. първата историика .. В детската градина имаше едно момче,казваше се Калоян ..( С него и до сега сме си в добри отношения и много се уважаваме  :) ) Таа .. бяхме заедно в детската градина и много се харесвахме .. Представяхме си дори,че сме мъж и жена .. И си говорихме на "Скъпа" и "Скъпи"  [lol] Ама само тва .. нищо повече ;)
Втората историйка .. Ам .. Бяхме 1-ви или 2-ри клас .. не помня точно .. Аз си бях харесала един Владо,а най-добрата ми приятелка един Дафчо .. И 4-тиримата заедно бяхме в един клас  [confused] [lol] И .. редовно излизахме да играем заедно навънка .. И веднъж за някакъв празник имахме тържество с класа и госпожата .. И Владо и Дафчо ни бяха приготвили подаръци - като изненада .. Само,че кво стана .. Вместо Владо да подари на мен,а Дафчо на най-добрата ми приятелка ... Стана обратното  [lol] Дафчо подари на мен,а Владо на най-добрата ми приятелка ... И двете след това бяхме много разочаровани ..  [confused] А понеже знаехме преди това,че са ни приготвили подаръци .. и Когато се досетихме,че е дошъл момента да ни ги подарят ..Ходехме и се криехме в тоалетните,защото ни беше много срам ...  [lol] Ахаха .. Голям смях ..  [lol]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: детски истории:)
« Отговор #18 -: Октомври 05, 2006, 23:30:30 pm »
Хах... като алка бях голяма любовчийка(за разлика от сега). Първото ми "гадже" свалих като бях на 4 годинки... честно казано не знам какво съм харесвала в него... Сигурно го "обичах" защото всеки ден ми правеше подаръчета... Хахаха.
 Вече първи клас като "голямо момиче" рещих, че не може да имам по няколко гаджета наведнъж както в детската градина и че ще съм само с един. Избранникът ми беще момче от моя клас. Уж много се обичахме, ама...не знам един ден ми писна да го обичам и му казах, че повече не искам да имам нищо общо с него... беше грубо от моя страна ама...детска му работа.
 А първото ми сериозно хлътване беше в трети клас. Супер си бях харесала един батко 4 години по-голям от мене. Много му се радвах, живееше в блока на най-добрата ми приятелка и всеки ден киснех там за да го видя. В карйна сметка си останах с разбито сърце, защото той гледаше на мен само като на едно дребосъче (нормално...все пак:)). И так...бурно детство с много забавни историйки :)

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: детски истории:)
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2006, 08:31:58 am »
Като бях на 4 харесвах съседката. Така де, тя беше на 18-19, така че нашата любов беше невъзможна. Сега като се замисля май и тя ме харесваше ;р.
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен inicio

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: детски истории:)
« Отговор #20 -: Октомври 09, 2006, 10:15:52 am »
живееше в моя блок,е той все още живее там,но сега там живее баба ми,та казва се Жоро,даже правехме планове да се женим  [good_] беше забавно,все пак бях на 6 год.навсякъде бяхме заедно,продължи докато тръгнахме на училище :)

Неактивен taina_maina

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1715
  • Пол: Жена
  • ..::I mIsS You::..
Re: детски истории:)
« Отговор #21 -: Октомври 09, 2006, 18:50:58 pm »
Ооо първото ми по-сериозно хлътване...ми  продължи цели 3 години.. [oops] Аххх какви чувства.. [inlovee] Не беше нищо кой знае какво де..."ах колко го харесвам..ах това..ах онова..Най-накрая той ми предложи,след 1 месец скъсахме (то не че нещо ставаше през тоя месец  [inlovee] ) и аз си намерих друго 'цветенце'  [heart__] [lol] :p

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: детски истории:)
« Отговор #22 -: Октомври 09, 2006, 19:38:18 pm »
Бях на 6 години.......5 години го харесвах........
По едно време щяхме да се женим.....бяхме измислили дори десерта за сватбата-компот от праскови  [lol]
Но баба му ни раздели..........изедница.,..... [lol]

Сега сме в един клас и сме си просто приятелчета  :)

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: детски истории:)
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2006, 16:31:45 pm »
Пъравата ми "любов"....?!?Бях на 5-6 години и много го харесвах,а той ми подаряваше някакви плевели от градинката...Обаче още от тогава съм си такава като се появят чувства(ако тогава е можело да се говори за такива),аз се отдръпвам...Т.е зависи по какъв начин е поднесено.А въпросното момче...го замених с Принц Дерек от "Принцесата лебед"хахахах

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
Re: детски истории:)
« Отговор #24 -: Октомври 29, 2006, 13:45:27 pm »
в 1 клас харесвах Леонардо Ди Каприо  :toofunny:

 [smeeh]

Аз си спомням,че харесвах един батко от нашия квартал  [lol] Все се заяждах с него и той все ме вдигаше на ръце и ме въртеше ...радваше ми се човека пък аз си го харесвах аахахха

Да е жив и здрав сега е женен и има малко детенце колкото аз бях тогава...приятели сме си все пак в един квартал живеехме  [lol]


 [lol]Същата история беше и с мен само,че Тоя моя Батко още не е женен  [lol]

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: детски истории:)
« Отговор #25 -: Октомври 29, 2006, 15:32:29 pm »

   Като много малка ми харесваше да ги бия! Не съм се влюбвала в тях :) ха ха Бой,бой и пак бой,скубане,ритане леле...луда работа :)
После си харесвах едно момче в 5-ти клас... след 2г го срещнах и беше станал наркоман. В 8 си хванах първото "гадже" ...сега като го видя и ми става малко смешно... та не знам какви мъже все са се навъртали около мене ... [oops]
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: детски истории:)
« Отговор #26 -: Октомври 30, 2006, 00:23:25 am »
Ми то аз на детска градина ходих малко... От училище имаше едно момче дето мн го харесвам, ама го накарах да ми сподели /ест станах негова приятелка, дори седях с него :>/ кое момиче харесва.. И като ми каза.. ми падна в очите  [lol] [lol] [lol]
Иначе любов наистина беше, когато бях на 12.. Беше нещо уникално, макар и по детски... До ден днешен всичките ни познати го питат него по грешка, къде съм аз, вместо името на сегашната му приятелка.. Всички го казват, че макар и по детски нашето си беше любов... За първи път тръгнахме ( [lol] ), когато бях на 12, той на 13.. И така 6 месеца някъде - невероятни.. После на 13 като бях пак.. На 15 пак.. Така почти една година... Но се разделихме.. Сега има само прекрасни.. детски.. спомени  [heart__] [heart__] [heart__]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Lucky

  • Гост
Re: детски истории:)
« Отговор #27 -: Декември 14, 2006, 00:27:01 am »
хахха сега като се сетя и ми става смешно... Бях много малка.. той ми беше комшия :) и понеже аз не можех да показвам чувствата си.. моето "харесвам те", беше да го ударя или да му кажа "много си прост"... както казах това е означавало всъщност "харесвам те..." Родителите ни бяха приятелкси семейства.. 9и все още са) ама ние вече сме голми.. и сме само приятели.. веднъж ни бяха оставили да спим двамата на МОЕТО легло, защото те ни бяха на гости и аз го набих защото исках да ме гушне а той зае цялото легло.. :) беше много яко тогава.. жалко че най-безгрижните години вече ги няма

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Re: детски истории:)
« Отговор #28 -: Декември 14, 2006, 12:47:49 pm »
Спомням си,че беше с едно момченце в детската градина.Много се харесвахме и бяхме неразделни-като дупе и гащи [lol]

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: детски истории:)
« Отговор #29 -: Декември 14, 2006, 15:47:49 pm »
Ми момченцето ми обясняваше,че съм най-красива от всички момичета,с които бяхме излезли и то пред тях ... и те някакви се сдухваха,аз му казвах да не говори така пред тях,ама той каза,че не можел да крие чувствата си ала бала  [lol] .. и тръгнахме за няколко дена  :p После се разсърдихме за глупости  [lol] :p :)