Автор Тема: бисери по стените и вратите на училищните кенефи  (Прочетена 2408 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен n@fuK@n@_p1kl14k@

  • Новак
  • *
  • Публикации: 48
  • Пол: Жена
  • Tq E MalKa i SladkA innTriGa,Tq umE 4ArvnO da Miga
В всяко дасксало има момичета или момчета (нз не съм влизала в мъжкато wc) кои си нямат др работа в междучасието или свободните си часове и шарят по вртите и стените на кенефите.Може би го правят за улеснение на учителите смисъл докато  си вършат работатат вмето да четата весник или кника,то там пише клюките на даскалото.Ако не кклюки  то някои глупости,които  понякога успяват да ме разсмеят..такам споделете ви е какви надписи сте чели в кенефите в даскалото ви  [lq lq lq]







Pr1qT3lk0 vn1m@v@i, n3 v1n@1 s1 pr@v@ n@L1? VyrV1 n@ pr3d i pr0dyL@v@i , n3 0st@v@i myk@t@ d@ t3 sl0m1..! V j1v0t@ 1m@ trudn0s1 i 0b0lk@ , n0 im@ i sv3tl1 dn1 , i pyT1shT@ z@0b1k0Ln1 i pyTishT@ 0bL3n1 v sv3tl1n1.  I vs3 p@k , @k0 skypT@ t3 nal3gn3 , i vs3 p@K @k0 z@tyj1sH  p0mn1 shT3 T1 p0m0gn@  d0r1 @k0 n3 pr0stiSh

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Нямаме надписи.На скоро ни правиха ремонт и всичко е в плочки и алуминиева дограма.Няма къде да се пише :) Но ще ми е интересно да прочета такива надписчета :)
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен lolita22

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 171
  • Пол: Жена
  • more money love story , no money i am sorry
е много са Г+М=ВНЛ =БЕБЕ или Г от 4Б е К.ВА  повечето са много смешни и нереални но аз вече сам ги забравила заштото сам заваршила преди 6 год.
Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един - тогава се омъжи. "

Неактивен n@fuK@n@_p1kl14k@

  • Новак
  • *
  • Публикации: 48
  • Пол: Жена
  • Tq E MalKa i SladkA innTriGa,Tq umE 4ArvnO da Miga
р
« Отговор #3 -: Май 07, 2006, 20:32:46 pm »
Ми не знам,веднъж слушах разговор м/уу момчетата от класа ми и едно от тях вика 'видяххте ли оня надпис е един от кенефите'ивсички с интерес го запитаха "за къф натпис говори?" и той вика "тругвам аз да пикам и пред мен пише:"обърнисе надясно'обръщам се аз докато си пикам и гледам пише "обърни се наляво" пбръщамм се аз на ляво и кво да видя "К'ВО СЕ ВЪРТИш,КАТО КРЕТЕН?" :toofunny:
Pr1qT3lk0 vn1m@v@i, n3 v1n@1 s1 pr@v@ n@L1? VyrV1 n@ pr3d i pr0dyL@v@i , n3 0st@v@i myk@t@ d@ t3 sl0m1..! V j1v0t@ 1m@ trudn0s1 i 0b0lk@ , n0 im@ i sv3tl1 dn1 , i pyT1shT@ z@0b1k0Ln1 i pyTishT@ 0bL3n1 v sv3tl1n1.  I vs3 p@k , @k0 skypT@ t3 nal3gn3 , i vs3 p@K @k0 z@tyj1sH  p0mn1 shT3 T1 p0m0gn@  d0r1 @k0 n3 pr0stiSh

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
 :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny:
 :toofunny: :toofunny: :toofunny:
 :toofunny: :toofunny:
 :toofunny:

Е,това е яко :p



Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен VLADISLAVA

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 426
  • Пол: Жена
  • NeveR Be The SamE aGaIn
Дам, и при нас го има тоя  :>
А в една друга има "Нищо хубаво няма да излезне от теб!"
Не прошу я ничего, пусть,
Что когда-то счастливa я былa,
Измотала душу мне грусть.
Ждать тебя уж больше нет сил.
Ты поверишь, я б других не замечалa лиц?
Live Your Life And Feel Free To Follow Your Dreams :)

Неактивен krisi1996

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 250
  • Пол: Жена
    • krisito
ами отвътри пише Ще те и има нарисуван пинис Виктория от 9г клас  [lol]


твa е сайта ми клик тук  и го виж

Неактивен Smahnata^BG^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 661
  • Пол: Жена
  • Рискувай!Губят само страхливците!
при нас целуват вратите или пък просто си размазват.... по стените [your mamma],което не е никак лицеприятно
"Ако те е яд,че те обичам,направи същто,за да ми го върнеш!!!".......Обичайте се-животът без любов е скучен!!!

Неактивен pumpal_

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 118
  • Пол: Жена
  • ni6to ne e takova kakvoto izglejda
в на6та женска тоалетна пи6е6е "здравейте сладури как сте мн поздрави от 8 в клас " или пък "педаго6ката е голяма овца" или най 4есто по стените "тук бях аз и се исрах" [lol] [usmivkaa]
Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас.
И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, . Другият е добър.Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си:
-И кой вълк побеждава?
-Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.

Неактивен n@fuK@n@_p1kl14k@

  • Новак
  • *
  • Публикации: 48
  • Пол: Жена
  • Tq E MalKa i SladkA innTriGa,Tq umE 4ArvnO da Miga
е днес прочетохме и друго "След кат си свърсшиш работта,почисти работното си място"
Pr1qT3lk0 vn1m@v@i, n3 v1n@1 s1 pr@v@ n@L1? VyrV1 n@ pr3d i pr0dyL@v@i , n3 0st@v@i myk@t@ d@ t3 sl0m1..! V j1v0t@ 1m@ trudn0s1 i 0b0lk@ , n0 im@ i sv3tl1 dn1 , i pyT1shT@ z@0b1k0Ln1 i pyTishT@ 0bL3n1 v sv3tl1n1.  I vs3 p@k , @k0 skypT@ t3 nal3gn3 , i vs3 p@K @k0 z@tyj1sH  p0mn1 shT3 T1 p0m0gn@  d0r1 @k0 n3 pr0stiSh

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Хаха - ния си имаме цели стихове на вратите:
"Само слабите се стремят към порядък.Силните владеят хаоса".. и т.н. Имаме си групи, певци.... Линкин Парк, Симпъл План и т.н ... Ооо имахме и : "При пожар се обърни надясно" и после : "Само при пожар бе идиот!!!".. и още какво ли не.... сексуалната биография на разни момичета от 7 и 8 клас и разните им там взаимоотношения с момчетата от съответния клас.. Абе смяяяхх.. С кеф да си вършиш.. работата  [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh] [smeeh]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
думата 'кенеф' не може ли да се замени с 'тоалетна' ?

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Нямаме надписи.На скоро ни правиха ремонт и всичко е в плочки и алуминиева дограма.Няма къде да се пише :) Но ще ми е интересно да прочета такива надписчета :)
ам в тоалетните може да си нямаме, но за сметка на това във съблекалните ни е пълно със всякакви дивотиики :) Какво ли не пише..не мога да се сетя нещо точно да цитирам, така че като ги видя ще напиша нещо :)

Неактивен mimitokirk

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 240
  • Пол: Жена
  • Да бъдеш човек е да имаш приятели.
    • Pitonat
Веско е тъп и то много,7а и 7б са наи яките клсове,Сичко под 6 клас-На коленееееееееееееееее....и о6те много много други тапотии
На мен в жиеота ми трябват много неща но само без три не мога:вода,Чочо(хамстера ми)и без ЛЕВСКИ не мога(отбора на синята фанелка)

Неактивен Summer

  • Новак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Жена
при нас има какви ли не простотии ама аз не ги помня вси4ките
има6е едно на вратата на едната тоалетна "Обърни се надясно" и стрелки4ка и като се обърне6 пише "обърни се пак на дясно" и после "обърни се пак на дясно" и на последната стена: "Не се върти, а пикай!"  [lol]