Автор Тема: :) с родителите си (:  (Прочетена 1800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
:) с родителите си (:
« -: Май 06, 2006, 20:29:14 pm »
за какво най - често говорите с родителите си ?
обсъждате ли с тях гаджета, въпроси за училището .. или нещо друго ? споделете  :) и още един въпрос - те разбират ли ви ?








Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #1 -: Май 06, 2006, 20:43:33 pm »
Аз споделям с  майка си абсолютно всичко и училище и гаджето и всичкооо дори сексуалния си живот обсъждам с нея и определено ме разбира и ми е просто най - най - добрата приятелка  иии съм много щастлива от това  .... e с баща си не сподел много .. нали все пак трябва да има някакъв баланс в природата .. абе изобщо щастливка съм голяма ;) а ти Маги имаш ли нещо в предвид, което да искаш да споделиш или  питаш от любопитство  :)?
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #2 -: Май 06, 2006, 20:45:44 pm »
споделям с тях,но не всичко.Не мога да възприема майка ми като приятелка,макар да съм се опитвала,макае да се опитвам и до днес.Понякога имам чувството че тя просто не ме разбира.Казвам и нещата от моя живот до рамките на допустимото.А как може днес да ми 'нареди' да не излизам,само защото вчера съм закъсняла с 15 минути.Не мога да го разбера тва.Незнам,може би е права,но не ми харесва този метод за възпитание..  [confused] [shame] а за баща ми.. с него не споделям почти нищо .. имам чувството че сме двама съвсем непознати,понякога..за училище .. чат-пат разказвам на майка ми как е.. не винаги е адски заинтересувана..и я разбирам - заета жена е,не и е до тва кой от класа ми са изпитали примерно..За любовта..един път направих грешката да и споделя,тя просто не ме остави на мира .. да съм я била запознавала,да и разказвам кво сме правили .. еми все пак тва си е моето момче,няма пък на нея да казвам кво правим я...  [lol] [shame] хаха и така .. но нещата напоследък се промениха и станаха така..преди всичко беше много по-различно ..  [confused] [shame]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #3 -: Май 06, 2006, 20:50:53 pm »
Аз споделям с  майка си абсолютно всичко и училище и гаджето и всичкооо дори сексуалния си живот обсъждам с нея и определено ме разбира и ми е просто най - най - добрата приятелка  иии съм много щастлива от това  .... e с баща си не сподел много .. нали все пак трябва да има някакъв баланс в природата .. абе изобщо щастливка съм голяма ;) а ти Маги имаш ли нещо в предвид, което да искаш да споделиш или  питаш от любопитство  :)?
ами не  :) питам попринцип ... иначе аз си споделям почти всичко с мама ... под почти всичко имам предвид, че не знае, че не съм девствена .. всичко друго съм и споделила ..
а с баща ми не е така... просто той .. не ме разбира, но ако трябва да обсъдя с някой някоя нова технология, някоя кола, някой gsm той винаги е на среща  [lol]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #4 -: Май 06, 2006, 20:59:08 pm »
бладзе ви и на двете ..  [shame] [confused] нещо аз съм разочарована на последък от майка ми ..  [confused] [shame]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #5 -: Май 06, 2006, 21:00:47 pm »
мило, това че не се разбирате е временно! и аз бях отначало така с мама, но я обработих  [lol] просто седнах един ден с нея, поговорихме си и всичко се подреди  [heart__]

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #6 -: Май 06, 2006, 21:09:24 pm »
Разбирам се с тях !!! И абсолютно всичко си споделям , майка ми е най-добрата ми приятелка :) Винаги ме усеща , когато има някакъв проблем или нещо не е наред , също и когато съм супер щастлива.....Изобщо с родителите ми се разбирам за всичко !!! Е , естествено има неща , които не мога да им казвам , нали все пак трябва да сме на някаква дистанция така да се каже..... Докато пък с брат ми говоря за всякакви теми , най-вече гаджета и т.н. и винаги ми дава най-правилния съвет и аз естествено го слушам !!! Преди се мразехме с него , но сега изобщо не е така , излизаме заедно и всичко е супер яко !!! :)
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #7 -: Май 06, 2006, 21:10:01 pm »
ахам Маги и аз съм мислела сериозно да си поговоря с нея,но просто не знам какво да и кажа .. като седнем да говорим ..  [shame]

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #8 -: Май 06, 2006, 21:12:13 pm »
С мамето споделям почти всичко.Когато съм зле,когато имам някакъв проблем тя е единствения човек,който може да ми оправи настроението,да ме убеди да гледам напред и да не се притеснявам за нищо.Винаги мога да разчитам на нея за всичко.С тати не споделям много,въпреки,че и това се случва.И той ми помага много дори когато става въпрос за гаджето :> Обожавам ги и двамата и съм горда и щастлива,че имам най-добрите родители на света [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #9 -: Май 06, 2006, 22:45:15 pm »
Ами .. с майка ми споделям .. но рядко .. и то не много неща... Преди например.. цял 1 месец бях скрила от нея,че имам двойка по математика  [confused] После последствията бяха големи. Иначе ..говорим си за филми,за приятелите ми .. За това кой с кого ходи .. но никога не й споделям за моя приятел..Казвам й само къде сме ходили на разходка и ей такива дребни неща. Никога няма да й кажа,че съм си изгубила девствеността на 14..почти 15.. За нея аз съм малка дори и за целуване  [evil] Иначе майка ми е много пекана .. Лятото искаше да ходим заедно на диско .. и не е някоя задръстена.. Като казва това за целуването..разбирам я.. просто не иска да правя грешки.. и да върша простотии ..А как се облича .. Леле.. носи поли по-къси от мене.. ахаха  [lol] е тва е супер майка ... А като почнем да оплюваме заедно някой дето ни е неприятен и на двете.. леле .. супер е  [lol] Само,че като почнем да се караме...Ужас .. Абе като куче и котка сме с нея .. :) Ту се обичаме,ту се мразим  :>
А за баща ми ... ами .. него .. не го познавам ..имам предвид.. биологичния ми баща .. 
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #10 -: Май 06, 2006, 22:49:51 pm »
еми Magi от мненията ти съдя,че си фенка на Orange County....та нали знаеш Rayan...моята съдба е доста близка с неговата,в смисъл...чувствам се така все едно нямам родители,но съм и достатъчно голям да се оправям сам.Понякога като се замисля наистина искам да съм имал нормално семейство,но човек не избира родителите си.А пък и лошите неща ме правят по-добър човек :)
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #11 -: Май 07, 2006, 01:28:08 am »
ми само за некви неща за училище, изпити...Франция..поне с баща ми. с майка ми и за други неща си лафим .

да ме разбират..не много :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен pumpal_

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 118
  • Пол: Жена
  • ni6to ne e takova kakvoto izglejda
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #12 -: Май 07, 2006, 21:14:52 pm »
aми преди мн оби4ах да говоря с тях но напоследък изоб6то не се разбираме все ми се карат нз си ко бе .. с годините става все по зле имам 4увството 4е след няколко години пове4е хората във форумите 6те знаят пове4е отколкото родителите ми майка ми мн работи ба6та ми съ6то в4ера имах имен ден а татко даже бе6е забравил не 4е е толкова голямо зна4ението 4е майка ми не ми обърна мн внимание но ...
Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас.
И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, . Другият е добър.Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си:
-И кой вълк побеждава?
-Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #13 -: Май 07, 2006, 22:55:17 pm »
Ами нашите де да ги знам ... не мога да ги разбера тия хора ... понякога толкова добре ме разбират дори за неща които въобще не съм очаквала...  [confused] а друг път са едни лошииии гадниии ...
С мамчето си говориме най-вече зе даскалото , за приятелчетата ми ... :) а с бащата винаги много се смеем ... :):):)  за сериозни неща много много не говоря с него но пък почти постоянно ме разсмива  :) [lol]
A за гаджето... нещата стоят горе - долу както при Златито -
Цитат
но никога не й споделям за моя приятел..Казвам й само къде сме ходили на разходка и ей такива дребни неща. Никога няма да й кажа,че съм си изгубила девствеността на 14..почти 15.. За нея аз съм малка дори и за целуване
Много ми е кофти ... не обичам да крия от тях каквото и да е, но ако реша да им кажа, че малкото им момиченце вече не е девствено , не змам как ще реагират и може да съжалявам, че съм им споделила ...  [confused]  
« Последна редакция: Май 07, 2006, 22:58:59 pm от me4tatelka »
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: :) с родителите си (:
« Отговор #14 -: Май 08, 2006, 14:22:03 pm »
има моменти, в които супер много се разбираме.. обаче зависи за к'во става въпрос.. баща ми не иска да приеме, че "неговото малко момиченце" вече е пораснало.. за някой работи той е по пекан от майка ми .. да речем за дискотеки и т.н. с него няма никакви проблеми.. докато майка ми...  [evil] супер много си ме пази тая жена,някой все едно е умрял за мен..  :> :> иначе повече споделям с нея но нищо сериозно... оценки,училище, приятелите ми.. за приятелите ми знае доста неща,но доста съм й и спестила.. надявам се някой ден да осъзнаят,че не съм онова послушното,малкото,розовото..  [shame] аз съм съвсем друг човек  , доста по отговорна съм , а те незнаят и едва ли ще разберат скоро..  [confused]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...