Автор Тема: Мотори  (Прочетена 5672 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Yamaha CBR 3000c.c.
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен LORD_PERFIDIUS

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
  • Пол: Мъж
Предпочитам пистови - основно японски.Не смятам италианските за достоен конкурент на японските.Любими са ми Yamaha YZF-R6 и R1.Не съм имал щастието да карам такава машина, само са ме возили на по-стар модел на Honda CBR 600, като си спомня как щях да хвръкна от него, не искам да си помисля какво прави R1  [oops]


Yamaha CBR 3000c.c.

Какъв е тоя мотор 3000 кубика!!!  [think2]

Неактивен ^Poison_kiss^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 413
  • Пол: Жена
Re: Мотори
« Отговор #32 -: Февруари 09, 2007, 19:14:32 pm »
верно къв е тоя мотор 300 може ама 3000

Отмъщението не връща загубеното.

Неактивен val_kardanov

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 146
Re: Мотори
« Отговор #33 -: Февруари 26, 2007, 01:13:38 am »
Еамоне, Еамоне ....срам ..... откъде ги извади тези 3000сс ???? на снимката е CBR 1000 F и неграмотен може да види от снимката, първата Фка хиляда на ХОНДА, CBR е хонда, ямахите са FZR, YZF ....

....карам ЦБР919 и Сузуки 800 марудер .... а на почитателите на големите скорости: помнете МЕМЕНТО МОРИ, умната и с каска ...
"Ако в чая въздъхнат горчиви треви и потръпне червената риза на клена, иде време за горест, иде мраз несъмнено... А сърцето на лятото още кърви..."

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Мотори
« Отговор #34 -: Март 06, 2007, 04:26:30 am »
Еамоне, Еамоне ....срам ..... откъде ги извади тези 3000сс ???? на снимката е CBR 1000 F и неграмотен може да види от снимката, първата Фка хиляда на ХОНДА, CBR е хонда, ямахите са FZR, YZF ....

....карам ЦБР919 и Сузуки 800 марудер .... а на почитателите на големите скорости: помнете МЕМЕНТО МОРИ, умната и с каска ...
Съжалявам, не съм слагал тази снимка аз.. а брат ми.. тои толкоз си разбира.. аз не си падам по мотори а по това отдолу.
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Мотори
« Отговор #35 -: Март 06, 2007, 04:39:52 am »
Колкото до мотора каза че е имал предвид това!
http://www.motorinfo.hu/news.php?nid=4026
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..