Автор Тема: Холокоста  (Прочетена 6153 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Холокоста
« Отговор #30 -: Януари 27, 2007, 15:36:36 pm »
Не можеш да отречеш нещо, само защото днес се спекулира с него. Най-малкото защото злото вече е сторено, а едно зло не се поправя с по-голямо такова. Не знам колко евреи познаваш, аз не много, но не мисля, че са манипулатори, използвачи или спекуланти. Най-обикновени хора, можеш дори да не разбереш, че са евреи, ако не си кажат фамилията. Не можеш да наказваш с презрение и неуважение цял един етнос само заради това, че историята им в момента обслужва чужди политически и икономически интереси.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Холокоста
« Отговор #31 -: Януари 27, 2007, 15:41:32 pm »
Едни стават жертви заради грешките на други...втори носят последвтията от своите собствени.В последстие всеки се възползва от това от което може...Тъпо е,че ние не го правим.

        П.П съжалявам,че така ви се намесвам в спора
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Холокоста
« Отговор #32 -: Януари 27, 2007, 15:43:13 pm »
Гледах  интервю  с  Израелския  министър- прецедател  ..-  голям  идиот  ... както всички  министър  -прецедатели  де  ....




Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Холокоста
« Отговор #33 -: Януари 27, 2007, 15:44:56 pm »
Още по-очудващо става ако прибавим и факта , че това не е било само в главата на този болен мозък , било е и в много други глави, като например Сталин ... та наистина защо точно и винаги евреите ? Другите са различни , но евреите винаги .
И метеор , едно да те преследват защото си неудобен, а съвсем друго на етническа основа.
« Последна редакция: Януари 27, 2007, 15:48:11 pm от D`Eva »

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Холокоста
« Отговор #34 -: Януари 27, 2007, 15:48:17 pm »
Болния мозък на Хитлер е смятъл,че Евреите взимат хляба на местните ... е това е... аз знам,че родителите му са били вуйчо и племенница
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Холокоста
« Отговор #35 -: Януари 27, 2007, 15:53:00 pm »
Еми  .. прощавайте  ....  ама  Евреите 
с  тея  строги  обичаи  ,,, и  манталитет   на  "Супер -Народа - Който ще  поведе  света "  (според  библията)  ...
приличат  по  -  скоро  на  нацистите  ...

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Холокоста
« Отговор #36 -: Януари 27, 2007, 15:59:33 pm »
Е че то и гърците имат претенции да са наследници на Византийската империя, какво да се прави че сега и те горките цункат дупито на САЩ. Както и ние всъщност...
Плюс това написаното в Библията е съвсем различно от онова, което в момента представляват разбиранията на голяма част от евреите. Индустриализацията и технологичният прогрес не прощават на никого...
А за мозъка на Хитлер, еми зачетете "Моята борба" и ще се почувствате като в епизод на "Скери мууви". Плашещо абсурдно до комичност...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Холокоста
« Отговор #37 -: Януари 27, 2007, 16:03:58 pm »
Не можеш да отречеш нещо, само защото днес се спекулира с него. Най-малкото защото злото вече е сторено, а едно зло не се поправя с по-голямо такова. Не знам колко евреи познаваш, аз не много, но не мисля, че са манипулатори, използвачи или спекуланти. Най-обикновени хора, можеш дори да не разбереш, че са евреи, ако не си кажат фамилията. Не можеш да наказваш с презрение и неуважение цял един етнос само заради това, че историята им в момента обслужва чужди политически и икономически интереси.
Стига бе, никой не говори за обикновенните хора. Най - малко пък тях съм имал предвид. Все пак обсъждаме въпроса за възможна конспирация, а тя не се прави от малкия човек.

Още по-очудващо става ако прибавим и факта , че това не е било само в главата на този болен мозък , било е и в много други глави, като например Сталин ... та наистина защо точно и винаги евреите ? Другите са различни , но евреите винаги .
И метеор , едно да те преследват защото си неудобен, а съвсем друго на етническа основа.
Според мене няма разлика, ако и в двата случея резултата е един и същ.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Холокоста
« Отговор #38 -: Януари 27, 2007, 16:08:06 pm »
Е че то и гърците имат претенции да са наследници на Византийската империя, какво да се прави че сега и те горките цункат дупито на САЩ. Както и ние всъщност...
Плюс това написаното в Библията е съвсем различно от онова, което в момента представляват разбиранията на голяма част от евреите. Индустриализацията и технологичният прогрес не прощават на никого...
А за мозъка на Хитлер, еми зачетете "Моята борба" и ще се почувствате като в епизод на "Скери мууви". Плашещо абсурдно до комичност...

Не  е  тролкова  плашещо  и  абсурдно  ....

като  се  има  в  прдвид  какви   Еврейски  книги  има  ...!

За  Издигането  на  Еврейския  народ  на  власт  ...  ..   още  по  зле  са  от  Хитлер  те  ...

даже  по  добре  да  ги  беше  очистил  всичките  ...  фанатици ...

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Холокоста
« Отговор #39 -: Януари 27, 2007, 19:00:50 pm »
Стига бе, никой не говори за обикновенните хора. Най - малко пък тях съм имал предвид.

Ако наистина е така, бих се радвал, ако ли не, явно спорът е родил в теб поредната истина или поне голяма част от нея, ако пък и това не се е случило, то тогава тези три страници са отишли на вятъра.

Апропо, братята янки помагат на това да има войни абсолютно по цялата планета Земя. Африка, Азия, Европа - навсякъде имат претенции, така че колкото претенциите на Израел не ти допадат, толкова и тези на САЩ би трябвало да не са ти по вкуса. Ако пък си някакъв антиамерикански настроен тип, надявам се, че си най-малкото пробългарски настроен такъв. Казвам го, защото за голяма част от войните в третия свят се изпозлват... наши оръжия. Е, изфабрикувани с помощта на бившия СССР, но все пак наши.

И преди да кажете, че това, което написах няма никава връзка с евреите, холокоста, Хитлер, Сталин и компания, замислете се защо точно се стига до изтребването на евреите. Именно поради факта, че са били движеща сила, която... смешно е, но поради липсата на своя собствена държава не е могла да управлява света :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Холокоста
« Отговор #40 -: Януари 27, 2007, 21:24:47 pm »
Може би е по-смешно че въпреки липсата на държава,те са управлявали света,а сега се опитват да им узаконят държавата,за да им се узакони управлението

Неактивен ivorysoul

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2478
  • Пол: Жена
  • No one is an island
Re: Холокоста
« Отговор #41 -: Януари 29, 2007, 10:26:59 am »
абе евреите може да са всякакви, но не са заслужавали такова зверство, никой не го заслужава...и е без значение броят на жертвите с математическа точност, поне без значение за определянето на случилото се като налудничаво-хладнокръвна чудовищност, самата идея да изличиш някого от лицето на земята било да го смажеш прихически като го изолираш и третираш псе е болна, оттам нататък да го изтезаваш и да правиш сапун и копчета от него е вече неописуемо жестоко, а когато всяческото унищожение се мултиплицира бог да ни е на помощ ако се хващаме за това дали били по-малко, просто е без никакво значение, имало го е и то в съвем близко минало, май не сме прогресирали особено
Let your soul be your pilot

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Холокоста
« Отговор #42 -: Януари 29, 2007, 15:10:40 pm »
абе евреите може да са всякакви, но не са заслужавали такова зверство, никой не го заслужава...и е без значение броят на жертвите с математическа точност, поне без значение за определянето на случилото се като налудничаво-хладнокръвна чудовищност, самата идея да изличиш някого от лицето на земята било да го смажеш прихически като го изолираш и третираш псе е болна, оттам нататък да го изтезаваш и да правиш сапун и копчета от него е вече неописуемо жестоко, а когато всяческото унищожение се мултиплицира бог да ни е на помощ ако се хващаме за това дали били по-малко, просто е без никакво значение, имало го е и то в съвем близко минало, май не сме прогресирали особено

И в момента  има  хора които  мизерстват  по същия  начин ( в  Ирак и цяла  Африка например) както  онея уж " 6  милиона " .... евреи...

Ама  никой  не  им  строи  паметник  и  прави  сърцераздирателни  филчета  .... като  Спилбърг ....( коитто  между  другото  също  е  евреин)

Такаче    ако  ще  Оплакваш  някого  , не  бади  толкова  избирателна   !
« Последна редакция: Януари 29, 2007, 15:13:01 pm от ням поет »

Неактивен ivorysoul

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2478
  • Пол: Жена
  • No one is an island
Re: Холокоста
« Отговор #43 -: Януари 29, 2007, 15:22:59 pm »
точно по този повод казах, че не сме прогресирали особено, даже никак май, колкото повече се замислям
Let your soul be your pilot

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Холокоста
« Отговор #44 -: Януари 29, 2007, 15:30:50 pm »
точно по този повод казах, че не сме прогресирали особено, даже никак май, колкото повече се замислям

Аз  пък  казах  че 

Че  бъкел  не  дават  за  Иракски  сълзи 

Хирошима  , Нагазаки  пък   "Отдавна  са  Били" 

И  полвината   не  знаеш  ...

А  за  Евреите  се  каеш 

защото  лежаща  вечер  на  миндера

си  гледала  списъка  на  Шиндлера  ...

пу ...