Автор Тема: За голямата ни любов (въпросник)  (Прочетена 10022 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
За голямата ни любов (въпросник)
« -: Април 28, 2006, 08:38:06 am »
ам ..  [shame] иска ми се в този въпросник да отговаряме само за така наречената "голяма любов" в живота ни ... а пък ако някой иска да добави допълнителни въпроси .. да слага  :) :)

1. Как се запознахте с него/нея?
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?
3. Как се влюбихте?Как стана всичко?
4. Кой направи първата крачка?
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?
6. Колко време мислите,че може да издържите с него?
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва?
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате?
9. Какви бяха целувките ви?
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как?
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше?
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно?
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв.
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?
15. Опишете го/я?
16. Как се казва?Ако не е тайна.
17. Как се наричахте на галено?
18. Познавахте ли се с родителите му/и?
19. А той/тя с вашите?
20. Къпали ли сте се заедно?
21. Какви подаръци ви е подарявал/а?
22. А вие на него/нея?
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея?
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?
25. Заслужава ли уважение?

който иска може да сложи още въпроси  :)
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 17:22:50 pm от MiMiToOoOo »








Неактивен DuRa-BuRa

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 253
  • Пол: Жена
  • Now Sorry Seems To Be The Hardest Word.....
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #1 -: Април 28, 2006, 09:38:45 am »
1-запознахме се в училище
2-разбрах го моментално
3-ми аз го харесах веднага, а той ме е харесал малко по-късно жалко,че всичко свърши бързо
4-направих я аз
5-много малко бяхме заедно
6-ако той се промени малко,мисля че може да издържим много
7-не
8-да
9-готини  :p
10-помагахме си.давахме си съвети един на друг
11-нямаше
12-много са
13-като скъсахме беше най-нещастния
14-имаше един и той се оказа решаващ
15-висок със зелени очи и черна коса и много добър,но и много чепат в някои отношения
16-нека е тайна,защото някои хора го познават
17-baby
18-не
19-да
20-мне
21-малки,но много ценни за мен
22-нищо  [shame]
23-всичко (с малки изключения)
24-не знам
25-според мен ДА

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #2 -: Април 28, 2006, 13:10:20 pm »
1. Как се запознахте с него/нея? - На плажа , Шабла [heart__]
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас? - Още в мига , който го видях....
3. Как се влюбихте?Как стана всичко? - От пръв поглед , порази ме всичко в него , толкова бях влюбена , че чак и загубена [shame] [inlovee]
4. Кой направи първата крачка? - И двамата взаимно :)
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте? - За съжаление малко , но той е голямата ми любов и винаги като се сетя за него ми трепва сърчицето....Чувството е неописуемо , никога няма да го забравя....
6. Колко време мислите,че може да издържите с него? - Години....Определено ! След него не съм срещнала човек с който да искам да бъда дълго време и да не ми е омръзнал.....Може би е съдба [heart__] Но с него бих прекарала много време.....
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва? - Не , 1година само за него мислех и дори да не го виждах....Писахме си писма , за съжаление само това , защото той беше от София [confused]
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате? - Не , нямало е такъв момент определено...
9. Какви бяха целувките ви? - Парещи , страстни , неустоими....Просто се разтапях и все едно пърхаха пеперудки в стомаха ми [shame] [heart__] И дори , когато го видя също...
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как? - Да , макар да не е кой знае каква помощ....защото сме от различни градове [confused]
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше? - Да , с него беше първият ми път [shame] Бях на 15 :) И беше на плажа.....Никога няма да го забравя , ама никога , защото беше с човека , който единствено съм обичала през живота си.....
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно? - Ами на плажа , когато го направихме.... Има много моменти !!! Когато стояхме на пясъка и гледахме как Луната се отразява в морето , когато танцувахме на плажа на песента "Обичай ме" на Анелия , която се чуваше от дискотеката.....Тази песен просто остана нашата песен.... Също и когато той ми каза "Обичам те" , а аз не знаех какво да кажа , защото не съм го казвала досега....Нямах смелост [confused] Когато се запознахме също , много беше вълнуващо....Първата целувка [inlovee] Когато ме докосна и цялата треперех от вълнение.....и т.н. и т.н. Със други момчета съм имала много по-хубави моменти , но със голямата ми любов просто няма как да ги забравя и за мен ще са най-хубави от всички други......Ех , сега как се размечтахх [confused]
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв. - Да , имаме [confused] Когато той трябваше да си тръгва и ме изпрати до бунгалото и вратата се затвори.....и ние се гледахме през нея и аз не издържах и отидох да го прегърна [confused] И той ми каза "Никога няма да те забравя , винаги ще си в сърцето ми и ти обещавам , че ще се видим и един ден ще бъдем заедно.....Обичам те" и аз се разплаках и си отидох.....Прибрах се и почнах да плача тихичко и да гледам листенцата на дърветата как и те плачат заедно със мен.....Излезнах навън , защото не можах да заспя и гледах как морето се вълнуваше [inlovee] И то заедно със мен тъгуваше за нашата раздяла.....Не можах да спя цяла нощ и на сутринта той искаше да го изпратя , но се гърчех от болки в корема.....Толкова много ме болеше , че не можах да стана.... [confused]
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново? - Не , просто не сме се виждали , откакто се разделихме [confused] Но съм сигурна , че ако пак се видим ще се съберем....
15. Опишете го/я? - Еми кестенява коса , кафяви очи , супер атлетично тяло...Висок една глава над мен , футболистче [inlovee] Много хубав , адски чаровен , може да те заслепи с поглед....
16. Как се казва?Ако не е тайна. - Вальо [inlovee] Най-хубавото име за момче за мен..... [heart__]
17. Как се наричахте на галено? - Ами аз го наричах бебо или мило , а той слънце мое [heart__]
18. Познавахте ли се с родителите му/и? - Не
19. А той/тя с вашите? - Да , аз ги запознах и много го харесаха....То ние като се запознахме с него , нашите почти не ме бяха видяли....Една вечер той отиде да играе някъде билярд и аз заедно със майка ми го търсехме , то се оказало , че отишъл някъде другаде и така.....А като се намерихме направо полудях [heart__] Мислех , че повече няма да се видим , а на следващия ден той си заминаваше....
20. Къпали ли сте се заедно? - Не сме , нямаше как....
21. Какви подаръци ви е подарявал/а? - Да , имам някои подаръчета от него.....
22. А вие на него/нея? - Да , подарявала съм му плюшено сърце и още някакви такива дребни нещица....
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея? - Не мога да кажа всичко , но бих направила много и той го знае....
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя? - Много неща е направил за мен , но определено мога да кажа , че той за мен би направил всичко.....дори и невъзможното [heart__]
25. Заслужава ли уважение? - Разбира се , той много ме уважава и аз него също.....
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Sladko^Jelanie^{f}

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
  • Пол: Жена
  • TeDiTy
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #3 -: Април 28, 2006, 19:37:55 pm »
1-Как се запознахте с него/нея? -В училище
2-Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?-Усетих го
3-Как се влюбихте?Как стана всичко?-ами беше ми само приятел а после се появиха чувства от моя страна иа и виждах че и той не е безразличен ...но не бях сигурна напълно за второто... [confused]
4-Кой направи първата крачка? оПреДеЛеНО БяХ аЗ аМа и ТоЙ иМаШе СвоЯта ЧаСТ [lol]
5-Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?-В момента сме но се знае до кога...надявям се по дълго време да е с мен! [inlovee]
6-Колко време мислите,че може да издържите с него?-ооо много поне година [inlovee]хихи [hey sexyy]
7-Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва- не засега-ние даже не сме толкова често заедно-няма нячин да ми омръзне!поне не скоро
8- А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате?-Мисля че не ....
9-Какви бяха целувките ви?-много нежни и същевременно страстни!лично за мен първата ми целувка с НЕГО беше Божествена ---толкова дълго чаках да докосна устните му че вече мислех че това е невазможно!
10-Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как? -Да помагаме си взаимно!преди всичко ние сме и приятели!
11-Имаше ли секс?Хубаво ли беше?-Все още не сме
12-Разкажете за най-хубавия ви момент заедно?-ами беше съвсем скоро-бяхме в един парк...той ме прегърна и тогава се целунахме за първи път...никога нямя да го забравя!!! [heart__] [heart__] [heart__]
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв?- имаше когато се скарахме малко с НИГО поради намеса на други хора в отношениятя ни...но всичко мина бързо :)
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?-да по горе отговорих :)
15Опишете го/я?-черна коса и черни очи висок слаби4ак иии голям сладур! [inlovee] :) [heart__]
16.Как се казва?Ако не е тайна?-СтефаН!!! [heart__] :)
1717. Как се наричахте на галено?-мило...слънце :)
1818. Познавахте ли се с родителите му/и?-Не
19 А той/тя с вашите?-Не
20Къпали ли сте се заедно? -Все още не [lol]
2121. Какви подаръци ви е подарявал/а?-Любовта му-най голепия подарък [a taka]
22А вие на него/нея? -Любовта ми-най голепия подарък [lol]
23Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея?-определено ДА!!! [twist]
24А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?
25 Заслужава ли уважение? -това е най малкото което заслужава!!!ОБИ4КаМ ГО [heart__] [heart__] [heart__]

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #4 -: Април 28, 2006, 20:14:00 pm »
1.Запознахме се в една дискотека
2.с времето го доустанових,но просто го усетих,макар и малко по-късно
3.бях в сесия и постоянно за него мислех.и така...
4.той
5.още сме заедно-2 год. и 2 мес. ве4е
6.много,но принципно докато на него не му писне...
7.не ми е омръзвал досега
8.мисля,4е не или поне не е показвал такива признаци
9.понякога по-страстни,понякога по-нежни,с две думи-супер са
10.да.ами зависи какъв е проблема-разли4но
11.има секс.на мен ми е хубаво с него
12.много са
13.няма такъв,или поне досега(не 4е сме нямали никакви,но не е имало фрапиращ)
14.не
15.ами сладък-с тъмни коса и о4и,леко мургаж,средно висок,яки4ък,с мн добър характер и мн нежен
16.Стефан
17.мило,коте,бебо,писе,пиле и т. н.
18.да
19.да
20.да
21.най-4есто бельо и плюшки
22.дрехи,парфюми,дезодоранти,плюшки
23.вси4ко(в рамките на нормалното)
24.мисля си,4е вси4ко
25.да,а и не само това... [inlovee]


Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #5 -: Април 29, 2006, 21:00:21 pm »
1. Как се запознахте с него/нея? в чата.. а всъщност преди и той ме е бил виждал,и аз него,но не сме се познавали
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас? не знам .. съвсем случайно..
3. Как се влюбихте?Как стана всичко? запознахме се..бяхме заедно на един великден.. много го харесвах.. и тъкмо започнах да се отказвам,когато той ми призна за своите чувства и ми показа,че ме обича ..
4. Кой направи първата крачка? - аз .. а донякъде и той ..
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте? 1 година и 5 месеца и още сме заедно .. но през това време имаше период от 4 месеца,в който бяхме разделени ..
6. Колко време мислите,че може да издържите с него? ужасно много.. щом сме по цял ден заедно и не можем да се наситим един на друг...  [inlovee]
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва? мда.. моментите в които съм му адски ядосана за нещо
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате? да..сущите моменти като при мене
9. Какви бяха целувките ви? нежни,страстни,неповторими .. и все още са..
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как? да,разбира се.. и винаги ще си помагаме,убедена съм в това... най-малкото,което можем да направим е да се изслушаме един друг
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше? дааа .. и продалажава да има  [shame] [inlovee] Щом е с любимия ми човек естествено,че ще е хубаво  :)
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно? ужасно много хубави моменти имам с него.. например първата ни целувка,един ден в който бяхме съвсем сами на едни скали..чуваше се шума на морето,той ме гушна силно,целуна ми и ми каза че ме обича..  и че не иска да се разделя с мене .. жалко,че скоро след това всичко се беше променило ...  [confused]
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв. и такива имаме много ..
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново? ахам .. бяхме разделени за 4 месеца.. и то заради нещо,на което той не ми повярва..може би ми повярва,но прекалено късно .. Бяхме излезли и се скарахме жестоко.. след това не се бяхме виждали около 2 месеца.. после излизахме на разходки, по кафета и постепенно се сабрахме..
15. Опишете го/я? тъмна коса,кафяво-зелени очи.. страхотен поглед.. гледа ме по страхотен начин.. по който само той може.. тяло на спортист.. все пак тренира футбол и гребане  [inlovee] Малко по-висок от мене .. всички казват,че сме много хубава двойка.. че сме си отивали и по външност и по характер ..хаха  [lol] [inlovee]
16. Как се казва?Ако не е тайна. Христо
17. Как се наричахте на галено? ми .. аз си му викам Ицо  :p А той мене .. по много начини ме е наричал.. начин,който никога няма да забравя.. зАлто... ахаха ..то това галено ми име си има и история.. ама както и да е ..  :p
18. Познавахте ли се с родителите му/и? даа .. супер готини хора са .. Понякога дори ги чувствам като свои :)
19. А той/тя с вашите? разбира се :)
20. Къпали ли сте се заедно? амии ..само в морето ..  [confused] А иначе ми е мечта от край време да се искъпем заедно в банята :)  [shame]
21. Какви подаръци ви е подарявал/а? всеки един момент в който сме заедно ми е подарен от него ..  [heart__]
22. А вие на него/нея? оо .. не мога да се сетя .. иначе съм му подарявала разни работи ..
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея? не всичко .. а много бих направила за него .. и мисля,че го правя,доколкото мога,както и той за мене ..
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя? Както той ми каза веднъж : " Винаги съм правил всичко за тебе .. или поне това,което съм могъл " 
25. Заслужава ли уважение? въпреки всичко ... да .. определено заслужава ..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #6 -: Април 30, 2006, 02:31:44 am »
ам ..  [shame] иска ми се в този въпросник да отговаряме само за така наречената "голяма любов" в живота ни ... а пък ако някой иска да добави допълнителни въпроси .. да слага  :) :)

1. Как се запознахте с него/нея? ами учихме в едно даскало и аз си го харесах. разбрах му ника само че не го засичах и няколко месеца по късно съвсем случайно го засякох в мирката и го заговорих.
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас? ами не го знаех - исках да разбера дали е той.
3. Как се влюбихте?Как стана всичко? с поведението си ме накара да го обикна толкова много че понякога още си мисла за него и ми става едно такова гадно  [confused]
4. Кой направи първата крачка? миии май бях аз като му казах че не ми е безразличен.
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте? не сме. криво лево го докарахме до полвин година (малко нали?!)
6. Колко време мислите,че може да издържите с него? цял живот ако зависи от мен
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва? той на мен - не. не е имало такъв момент. напротив. с всеки ден го обичах все повече и повече.  [inlovee]
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате? не ми е минавало през ума. не съм искала да развалям хубавите си моменти може би.
9. Какви бяха целувките ви? най-красивите които някога съм получавала. адски сладки и нежни  [inlovee]
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как? принципно не съм човек който дава на някой да му помага. дори и да съм имала проблеми може да съм му споменала но до там както и той на мен.... ако имаше проблеми дори предпочиташе изобщо да не говори за това. тогава просто искаше да се чувства обичан.
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше? мдам... беше ми първия....  [inlovee] и ми липсва.....
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно? първия път когато останахме на саме... от всичко този спомен ми е най- силен и най-сладък  [inlovee]
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв. доста са... за жалост.... например когато си замина когато се разделихме когато се виждахме в у-щето искахме да сме заедно нооо.....  [confused]
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново? мдам. редовно ставаше. единия път беше много гадно защото целия ден в даскалото сме се разминавали аз не съм обърнала никакво внимание понеже не бях добре тогава накрая той ми прати смс толкова лесно ли съм го забравила и аз му върнах но той не. после му се обадих той ми се развика и ми затвори и 10мин след това ми прати един много красив смс и ми каза че ме обича и ми пишеше плсс отговори...   [inlovee]
15. Опишете го/я? ммм колкото и да го описвам няма да мога да успея... ще кажа само че е невероятен и като визия и като човек  [inlovee]
16. Как се казва?Ако не е тайна. предпочитам да не казвам.ако случайно някой го види това...  [confused]
17. Как се наричахте на галено? галено не знам дали беше ама това което ми викаше беше грубо.... е с времето свикнах  [lol] а аз на него.... нямам спомен  [shame]
18. Познавахте ли се с родителите му/и? не. не бяха в сф.
19. А той/тя с вашите? и той не  [shame]
20. Къпали ли сте се заедно? не ни се е отдала възможност явно  [shame]
21. Какви подаръци ви е подарявал/а? подаръци ? хмм... ахахах сещам се за нещо - беше ме ядосъл и понеже беше играл еврофутбол и беше загубил ми даде билетчетата и ми каза когато пак почне да ме дразни само да му го покажа и няма да е нужно да правя нищо повече за да му е гадно  [lol]
22. А вие на него/нея? ммм май не съм... поне нямам такъв спомен което е лошоооо  [shame]
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея? банално но всичко.... въпреки всичко и цялото време което мина. въпреки че не съм го виждала около година все още го обичам и ще направя ВСИчКО ама ВСИчКО което поиска ......
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя? даде ми приятелството си а от него имах най-голяма нужда, не само докато ходехме но и след това.
25. Заслужава ли уважение? да. определено.

който иска може да сложи още въпроси  :)

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #7 -: Април 30, 2006, 14:27:55 pm »
1. Как се запознахте с него/нея?*Имахме общи познати,аз си го харесах и така*
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?*Много силно започна да ме привлича и ми допадна характера му,някак си ми влзе под кожата*
3. Как се влюбихте?Как стана всичко?*Аз ходих с един негов познат.Нещата обаче никак не вървяха...Мислех да скъсам с него и точно тогава взех да забелязвам въпросното момче,той бе толкова различен....веднага много ми допадна,скъсахме с другия и след седмица тръгнах с него*
4. Кой направи първата крачка?
*Незнам,аз май,казах му,че има хубави очи и от там той май също започна да се държи мило с мен и да ме сваля*
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?
*Още сме заедно,ходим от 3 години*
6. Колко време мислите,че може да издържите с него?
*Доста време,както е тръгнало*
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва?
*Имаше в началото...тогава още не се познавахме толкова добре и намоменти много се карахме и мислех да сложа край на всичко,но много ме кефеше,не можех да се откажа от него*
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате?
*Да,все пак отдавна ходим,минали сме през всякакви моменти*
9. Какви бяха целувките ви?
*Много хубави,ту нежни,ту страстни*
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как?
*ДА!Той винаги ми е споделял,харесва ми ,че ми има доверие и аз на него казвам повече,отколкото на приятелките си!Винаги си помагаме с каквото можем,винаги съм до него в трудни моменти,знае,че може да разчита на мен*
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно?
*Много са....примерно първата вечер когато тръгнахме.Бяхме на едни пейки,седяхме,гледахме се в очите,смеехме се.После млъкнахме и той ме целуна...Беше много сладко!После се обледна на ръката си и започна да ме гледа и да ми се радва...прегърна ме и ме изпрати до дома...Други моменти...Ми един път ме караше на едно колело до дома..като малки деца,толкова щастлива се чувствах и толкова сигурна....*
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв.
*Има....Бяхме скъсали за 10 дни...не ядях,не спях,не можех да се усмихна!Само за него мислех...Даже го сънувах,Исках да се самоубия,бях много слаба тогава*
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?
*Имало е много такива моменти.Разделяли сме се,страдали сме,но сме се събирали,защото се обичаме и не можем дълго един без друг*
15. Опишете го/я?
*кестенява коса,зелени очи,малко по-висок от мен,здраво тяло*
16. Как се казва?Ако не е тайна.
*Ростислав*
17. Как се наричахте на галено?
*бебе,мило,миличко...*
18. Познавахте ли се с родителите му/и?
*Да*
19. А той/тя с вашите?
*Да*
20. Къпали ли сте се заедно?
*Засега не*
21. Какви подаръци ви е подарявал/а?
*Всякъкви...парфюми,гланц,2 сребърни гривни,пръстенче,плюшена играчка,блузка,картички,кутийка за бижута,СЪРЦЕТО СИ(то е най-важно)*
22. А вие на него/нея?
*Ами парфюм,раничка,2 гривни,суитчър,плюшени играчки,картички,стихове....*
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея?
*Всичко!*
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?
*Идвал е да ме види в най-големия студ...Бил е много болен,но е излизал,за да се видим,давал е последните си пари,за да ми купи подарък за РД,мнгоо жертви сме правили един за друг*
25. Заслужава ли уважение? [heart__]ДА!Заслужава всичко мило
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен baby

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1296
  • Пол: Жена
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #8 -: Април 30, 2006, 15:55:19 pm »
1. Как се запознахте с него/нея?Имахме общи познати и от там
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?Ми...с времето май :)
3. Как се влюбихте?Как стана всичко?Ми първо бяхме само приятели, аз тамън имах една несполучлива връзка и бях по уязвима и леко по леко се събрахме
4. Кой направи първата крачка? И двамата
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?Бяхме заедно 2 години, вече не сме за съжаление
6. Колко време мислите,че може да издържите с него? Многоо
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва? Да, когато го зарязах
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате? Не
9. Какви бяха целувките ви? Незабравими
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как? Винаги сме си помагали както можем, зависи от ситуацията
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше? Ми нямаше тогава  [shame] и съжалявам сега
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно? Всички моменти с него бяха хубави, мм като се сваляхме беше много забавно
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв. Когато ме молеше да не го оставям :(
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?Ми доста такива моменти сме имали, и се разделяхме и се събирахме
15. Опишете го/я?По висок е от мен, с кестенява коса, кафеви очи, пълни устни, здраво тяло, невероятен приятел, много нежен
16. Как се казва?Ако не е тайна. Мм по добре да не го кавам, че знам ли кой ще го види това
17. Как се наричахте на галено? Бебче, кексче  [lol]
18. Познавахте ли се с родителите му/и? Само с баща му
19. А той/тя с вашите? Да
20. Къпали ли сте се заедно? Да
21. Какви подаръци ви е подарявал/а? Цветя, плюшени играчки, бижута
22. А вие на него/нея? Парфюми, блузки, един медальон с негова и моя снимка  [heart__]
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея? Хмм ми каквото пожелае
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя? Обичаше ме, подкрепяше ме, разбираше ме, беше ми най- близкия човек
25. Заслужава ли уважение?Даа със сигурност
Продължавам.. И По Пътя Дори Наранявам.. Не Преставам Да Се Боря - Страховете Си Аз Побеждавам! И Когато Силно Страдам, Враговете Си Даже Не Мразя! Може Да Се Уморявам, Но Намирам Сили Да Кажа - Продължавам!

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #9 -: Май 01, 2006, 13:51:09 pm »
1. Как се запознахте с него/нея? в чата ... :)
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас? всичко стана постепенно
3. Как се влюбихте?Как стана всичко? говорихме си с часове за всевъзможни неща ... още отначало много си допаднахме като характери [inlovee] и просто разбрах че с този човек мога да бъда истински щастлива ... :) [inlovee]
4. Кой направи първата крачка? хе ... ами може да се каже че аз [lol]
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте? заедно сме [inlovee] вече 5 месеца и малко ...
6. Колко време мислите,че може да издържите с него? много ... :)
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва? не :) такъв луд едва ли ще ми омръзне скоро [lol]
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате? ами случвало се е да си го помисля ...
9. Какви бяха целувките ви? оооо [lol] зависи от ситуацията ... могат да бъдат както нежни, така и бурни изпълнени със страст :):):)
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как? винаги си помагаме :) изслушваме се, подкрепяме се, ободряваме се взаимно :) 
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше? даам :) има има [inlovee] [lol] 
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно? страшно мноого са ... :) сега се сещам за една прекрасна вечер в парка ... бяхме на едно място от където се вижда целия град и гледахме заедно залеза ... :) :) :) беше много красиво и романтично ...   
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв. не искам да си спомням ...
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново? да имаше един такъв момент ... не се бяхме разделили но няколко дни се държахме по-хладно един към друг ... :( още съжалявам за постъпката си ... само като си помисля че за малко да загубя такъв невероятен човек ... [confused] [confused]
15. Опишете го/я? кестенява коса, светло кафяви очи, страхотни сочни устни... [inlovee][inlovеe][inlovee] супер майтапчия винаги може да ми оправи настроението [lol] много нежен и романтичен ... [inlovee]
16. Как се казва?Ако не е тайна. [inlovee]  Христо [inlovee]
17. Как се наричахте на галено? най-вече 'бубо' :) [inlovee] той ми казва също тигърче принцесо мацинко :) а аз на него - мечо лъвче и лигльоо [lol]
18. Познавахте ли се с родителите му/и? не
19. А той/тя с вашите? само с майка ми [lol]
20. Къпали ли сте се заедно? м нее но никога не е къснооо [lol]
21. Какви подаръци ви е подарявал/а? плюшени играчки, пръстени, гривни .... :)
22. А вие на него/нея? също плюшки, парфюми ... а последно му подарих едни супер секси боксеркии [lol] [lol] [lol]
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея? всичко ....
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя? говорили сме си по въпроса и вярвам че той би отговорил като мен... :)
25. Заслужава ли уважение? разбира се :)

който иска може да сложи още въпроси  :)
« Последна редакция: Май 01, 2006, 14:00:40 pm от me4tatelka »
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен emigrantka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 187
  • Пол: Жена
  • Fuck me i'm famous
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #10 -: Май 01, 2006, 16:30:23 pm »
1. Как се запознахте с него/нея?-в 4ата но ние се знаехме по физиономии кои сме:)
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?-еми с времето [lol]
3. Как се влюбихте?Как стана всичко?-постепенно :)
4. Кой направи първата крачка?-той [lol]
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?-ве4е не сме,но бяхме заедно 8 месеца [oops]
6. Колко време мислите,че може да издържите с него?-може би ве4е дори и 1 ден не мога..мн трудно го забравих и не искам пак да се влубя в него [evil]
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва?-да.. :>
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате?-да :>
9. Какви бяха целувките ви?-сякакви..ммм [inlovee]
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как?- до колкото моежехме си помагахме :)
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше?-за малко 6те6е но няма6е... [lol]
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно?-вси4ки бяха хубави без ряздялата [oops]
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв.-раздялата [evil]
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?-да  [shame] дори за няколко дни се разделихме [evil]
15. Опишете го/я?-4ерна коса,сини о4и,1.75 65кг (нз с то4ност) :)
16. Как се казва?Ако не е тайна.-ми..Ангел [lol]
17. Как се наричахте на галено?-беб4о,бебс,лигли4ке,лиглио,мило,захар4е,слън4ице и кви ли о6те не.. [inlovee]
18. Познавахте ли се с родителите му/и?-не знам ги само по физиономия :>
19. А той/тя с вашите?-знае ги само по физиономия :>
20. Къпали ли сте се заедно?-даа и бе6е мега яко [inlovee]
21. Какви подаръци ви е подарявал/а?-най-разли4ни :)
22. А вие на него/нея?-сякви [lol]
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея?-ве4е може би ни6то.. :).
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?-нзз ве4е [confused]
25. Заслужава ли уважение?-ве4е не :)
VoDKa + BirA = Koi shte me pribira? MasTiKa + CoLa = Sublichai se Gola ! :) TeKiLa + LiMoN = Sha PoVruShtaM KaT GaLFoN :) Rakiq + voda = KOi ni e pod Ruka ? Rom + Kon = SHti naprava dete SLon ;] Whisky+KoNqk = Sha praim JiK TaK...

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #11 -: Май 01, 2006, 18:55:26 pm »
1. Как се запознахте с него/нея?***Исках да му счупя главата с камъни!!! :DD
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?***Попринцип не разбрах веднага!
3. Как се влюбихте?Как стана всичко?***Като на приказка!
4. Кой направи първата крачка?***Майче аз
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?***Месец и половина
6. Колко време мислите,че може да издържите с него?***-------
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва?***------
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате?***-------
9. Какви бяха целувките ви?***Сладки
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как?***Със съвет
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше?***Нямаше
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно?***Всички моменти бяха хубави!Само един не беше!!!!
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв.***Не ми се говори!
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?***Да събрахме се!Но след това~когато никой не ни пречеше се разделихме!
15. Опишете го/я?***Черна коса и кафяви очи
16. Как се казва?Ако не е тайна.***---------
17. Как се наричахте на галено?***------
18. Познавахте ли се с родителите му/и?***Да с майка му!Ние с нея и сега сме в добри отношения!!!
19. А той/тя с вашите?***Не!!!
20. Къпали ли сте се заедно***НЕ!!!
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?***Нищо
25. Заслужава ли уважение?***Никакви!
22. А вие на него/нея?***Никакви!!!
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея?***Вече нищо!!!
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?***Незнам!!!!
25. Заслужава ли уважение?***След това~което ми причини твърдо НЕ!!!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен n@fuK@n@_p1kl14k@

  • Новак
  • *
  • Публикации: 48
  • Пол: Жена
  • Tq E MalKa i SladkA innTriGa,Tq umE 4ArvnO da Miga
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #12 -: Май 05, 2006, 11:59:14 am »


1. Как се запознахте с него/нея?-ми учихме в едно даскало,а тои беше много известен ж него.Но не се познавахме лично.И се опознахме в чата,вече не учим в едно у-ще!
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас?-Ми  нз с него всичко е по различно.
3. Как се влюбихте?Как стана всичко?-Ми нз..хаха
4. Кой направи първата крачка?- ми тои беше срамежлив много, но това не му попречи!
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте?-7 месеца!
6. Колко време мислите,че може да издържите с него?-мноогооо нз..
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва?-дам само един!
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате?-ми да, но твърди, че не е имал такива моменти!
9. Какви бяха целувките ви?-бяха?! МИ всякакви!
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как?-Дам и продалжАВАМе да го правим!
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше?-все ощв не!"Всичко с времето си"-кказва тои,изчакваме!
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно?-Много са,КОледа,Сж.Валентин,Рождения ми ден..много , много
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв.- ми момментите на изневерите ми!
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново?-не сме се разделяли,но сме се иали конфликти!
15. Опишете го/я?-ми  нз.. момчето което търсих дълго  време!
16. Как се казва?Ако не е тайна.-МИшО
17. Как се наричахте на галено?-Картофчо-хихи
18. Познавахте ли се с родителите му/и?-ДА!
19. А той/тя с вашите?-само с маика ми
20. Къпали ли сте се заедно?-НЕ
21. Какви подаръци ви е подарявал/а?-МИ предимно огрони плюшки,но за рд ми телефон!
22. А вие на него/нея?-ми всякакви..малко трудно ми е да му избирам подарък
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея?-НЕ съм мислила за това
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя?-ми за 1-ви път се влюби хахах!
25. Заслужава ли уважение?-ДА!ДА!ДА!ДА!ДА!ДА!

който иска може да сложи още въпроси  :)
[/quote]
Pr1qT3lk0 vn1m@v@i, n3 v1n@1 s1 pr@v@ n@L1? VyrV1 n@ pr3d i pr0dyL@v@i , n3 0st@v@i myk@t@ d@ t3 sl0m1..! V j1v0t@ 1m@ trudn0s1 i 0b0lk@ , n0 im@ i sv3tl1 dn1 , i pyT1shT@ z@0b1k0Ln1 i pyTishT@ 0bL3n1 v sv3tl1n1.  I vs3 p@k , @k0 skypT@ t3 nal3gn3 , i vs3 p@K @k0 z@tyj1sH  p0mn1 shT3 T1 p0m0gn@  d0r1 @k0 n3 pr0stiSh

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #13 -: Май 30, 2006, 14:36:20 pm »
1. Как се запознахте с него/нея? Имаме общи приятели
2. Как разбрахте,че той/тя е човека за вас? Ами ....
3. Как се влюбихте?Как стана всичко? Постепенно..
4. Кой направи първата крачка? Той ...
5. Колко дълго време бяхте заедно?Или още сте? Бяхме заедно 6 месеца
6. Колко време мислите,че може да издържите с него?  Поне още 6 мога .. хаха
7. Имало ли е момент,в който мислите,че той/тя ви омръзва? Не
8. А имало ли е момент,в който мислите,че вие му/и омръзвате? Не
9. Какви бяха целувките ви? Хубави ..
10. Когато някой от вас имаше проблем,помагахте ли си?И как?  Той попринцип не обича да споделя проблемите си .. и гледа да се справя сам .. 
11. Имаше ли секс?Хубаво ли беше?  :p
12. Разкажете за най-хубавия ви момент заедно? -
13. А сега за най-нещастния?Ако имате такъв. И такива имаше ..
14. Имало ли е моменти,в които връзката ви се е поклатила?(В смисъл,на една крачка да се разделите.. мн. караници и т.н.) И събрахте ли се отново? Имало е ... събирали сме се мн пъти .. но ...
15. Опишете го/я?  [inlovee]
16. Как се казва?Ако не е тайна. -
17. Как се наричахте на галено? -
18. Познавахте ли се с родителите му/и? Да
19. А той/тя с вашите? Да
20. Къпали ли сте се заедно? Да
21. Какви подаръци ви е подарявал/а? Най-различни ..
22. А вие на него/нея? Не се сещам ..  [lol]
23. Някои хора казват-"за него/нея ще направя всичко"... Вие какво бихте направили за него/нея? Много неща ..
24. А какво би направил/а или вече е правил/а той/тя? -
25. Заслужава ли уважение? Да

Неактивен eha

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 61
  • Пол: Мъж
  • Светът е пълен с лицемери,нека не бъдем от тях!
    • Оптимизация на сайтове, Регистрация в търсачки
Re: за голямата ни любов (въпросник)
« Отговор #14 -: Май 30, 2006, 14:37:34 pm »
1. Общи познати.
2. Просто когато се случи разбираш.
3. Взаимно с времето. Излизахме с една компания, базици, подмятания и стана  [inlovee]
4. Аз  [shame]
5. 1год. и 5 месеца
6. Завинаги
7. Случвало се е, ама то е неразделно във дадена връзка.Иначе няма интрига.
8. Може би
9. Ем целувки  :flyingkiss:
10.Е че как няма. Кой с каквото може
11.Намираше се  [666t tiho]  [zabraneno 18]
12.Едно незабравимо лято. Мисля че е достатъчно.
13.Не искам да се връщам назад в миналото.
14.Да, събирахме се.Ама след 3тия път си останахме поотделно.   [reevvv]
15.Най-яката пичка  [svirrr]
16.Елизабет
17.Различно
18.Да
19.Да
20.Да
21.Скъпи за мен
22.Квото ми доидеше на ум на момента  [flowers]
23.Всичкоооооо и още бих го направил. Всъщност бих го направил точно за 3ма човека
24.Има ли значение?
25.От моя страна ДА
<a href="http://www.seo-bulgaria.info" title="регистрация в търсачки">Оптимизация на сайтове, Регистрация в търсачки[/url]