Автор Тема: Има ли българинът сексуална култура?  (Прочетена 8431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Има ли българинът сексуална култура?
« Отговор #30 -: Май 06, 2006, 12:56:08 pm »
Да бе , сексуална кулура има , колкото и извънземни в България !!!! Няма такова животно,както се казва...За каква сексуална култура може да става дума, когато 16-17 годишни девойчета ,се  натискат по купони и  дискотеки, не осъзнявайки риска на които се подлагат ,заради едното удоволствие !!! За каква сексуална култура говорим, след като при лапетата,всичко се свежда до едното удоволствие....!!!Това е страшно...Половината от тях, не осъзнават на какви рискове в действителност се подлагат и ако родителите не им обяснят какво на практика може да причини, едно такова действие от тяхна страна, става страшно за самите тях... [sad3]
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Има ли българинът сексуална култура?
« Отговор #31 -: Май 07, 2006, 17:27:48 pm »
Тъй аз като един човек занимаващ се с повишаването на сексуалната култура на подрастващите да ви кажа. По мои наблюдения наистина нивото на сексуалната култура е ниско щом има момчета на по 15 16 , които считат "ДОШЛО И (МЕНЗИСА)" с извинение за полово предавана инфенкция няма какво да си говорим повече, но за това се радвам, че ми се дава възможност да работя с такива мои връстници и да ги пообразовам до колкото мога, поне относно сексуалното здраве, а културата ако имаш познания за сексуалното си здраве не може да нямаш сексуална култура :) и то на доста добро ниво :) И в заключение да кажа, че работя и ще продължавам да работя за каузата подобряване сексуалната култура на подрастващите в България
Хехе това с образоването как го постигаш? Щото мен ваобще не ме слушат. Оня ден една приятелка на 16 го правила с някув арабин ( бляк) и то с предпазна мярка прекъснат полов акт, няколко пъъти 1 след друг..... Добре че и казах за едно хапченце дето се пие след това ама когато и казах да се излесдва за болести ( не споменах СПИН да не я стресирам съвсем) тя каза- "Абе глупости кви болести само ме плашиш" а дори едва едва познава човека. Следващия път когато се видяхме и я попитах дали вече ползват редовно презервативи тя ми отговори " Еми забравихме ги в нас ама голяма работа" - Е това вече е жалко и се среща все по често. Още по жалко е че и момиченца на по 13 години го правят.... Аз докадето мога ще помогна, но нямаш ли акъл в главата си си загубен.... Явно новото поколение въобще не го плашат болестите, които са коя от коя по гадни а да не говорим за СПИН-а че направо ми настръхват косите.... Най важното е бебе да няма. Ама май по добре бебе отколкото СПИН не мислите ли? Още нещо което ми се случи- вървя си по улицата по пътя към даскало и две фустета на по 15-14 години си говорят и едната казва " Тя е на 16 а още не се е изчукала с никой" - Е това ще го оставя без коментар! Явно това им е културата- да се порят като ненормални и да се дуят после коя в какви пози го е правила и как са и разпрали ******* от ***** Ама то пък какъв секс на 13 години може да правиш? По скоро е съзтезание а не секс- надпреварват се коя повече пъти са я "порили" и в колко повече различни пози.  [hump] [hump] [hump] [hump]
Напълно съгласна съм!!!
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен pumpal_

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 118
  • Пол: Жена
  • ni6to ne e takova kakvoto izglejda
Re: Има ли българинът сексуална култура?
« Отговор #32 -: Май 07, 2006, 22:31:11 pm »
българи и култура аве опрейте се ве хора.мн малко българи устанаха културни :) а пък за секса да не говорим аре няма ко да гвора пове4е
Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас.
И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, . Другият е добър.Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си:
-И кой вълк побеждава?
-Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Има ли българинът сексуална култура?
« Отговор #33 -: Май 07, 2006, 23:14:44 pm »
правописната култура липсва също ....


и да отбележа тук не е място да цитирате и да добавите "и аз съм съгласен/а", когато имате собствено мнение пишете!
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.