Автор Тема: плачът и болката  (Прочетена 1957 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
плачът и болката
« -: Октомври 09, 2005, 22:38:46 pm »
кое ви кара да плачете?Да проявявате слабост и да ви боли....с какво бихте сравнили това чувство...?







Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: плачът и болката
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2005, 22:48:33 pm »
Любовта..... , когато съм неразбрана , когато ми се карат нашите....Боли ме много за едно нещо , което не мога да кажа , но винаги се натъжавам адски много... [sad2] [cry] Не плача пред хора , а когато съм сама....просто не мога пред хора - е , само когато нещо ме е разсмяло много и тогава текат сълзи от радост :) Плача само , когато съм сама и съм се затворила в стаята ми на тъмно , заедно с плюшеното лъвче , слушайки някоя песен.....и така си плача тихичко самичка....


˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: плачът и болката
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2005, 23:33:43 pm »
дам...любовта [think]тази изкусителна и нелечима болка...пак се сещам за бурята :)
как всичко в мен се преобръща и имам чувството ,че тялото ми ще се разкъса на хиляди парченца,за да бъде свободна тази любов [think]Плача още,когато имам повече  проблеми,когато оставам неразбирана...
когато съм се борила за нещо и съм пожертвала всичко....и го изгубя.... [cry]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: плачът и болката
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2005, 09:15:26 am »
Плачът помага да се разтовари човек от негативни емоций [think].Плачът е оня спасителен пояс,който дава мир на душата ни [think].
Плача,когато се чувствам самотна,когато ми е трудно да внуша на човека отсреща,че аз съм му приятел.Плача,когато съм в задънена улица и не знам как да се измъкна.Тогава освен с плача идва и яда,че не съм способна да се справя.А имам моменти,когато не знам защо плача,просто ме е стегнала една буца в гърлото и не мога да се спра.Това са ми най-отвратителните моменти.Сякаш попадам в черна дупка и няма излизане. [cry] [cry]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: плачът и болката
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2005, 09:28:36 am »
Ако съдя от това къде е публикувана тая тема, би трябвало да свърща болката и плача само с любовта, разбитото сърце, наранените чувства. Но замислете се, нека не бадем така ограничени. В живота плачем за доста други неща.
Аз плача главно, когато се чувствам безсилна, когато не усещам да мога да се справя с едноположение и то защито не чувствам желание отсреща заразбиране.
Плача от яд - яд, които изпитвам главно към себе си.
Плача когато съм наранена, макар трудно да признавам и пред самата себе си, кога съм била наранена :(.
Болката - може да е физическа, какво да я коментирам нея, много по-сериозна е психическата или душевната, знам ли и аз как да я нарека?! Тя продължава обикновено дълго, често пъти само времето ни помага да я излекуваме :(
« Последна редакция: Октомври 10, 2005, 09:36:03 am от crystal »
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: плачът и болката
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2005, 11:27:55 am »
със смъртта.
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен CrAzY_MaSteR

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
Re: плачът и болката
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2005, 13:55:10 pm »
не6тото което ме кара да пла4а е разбира се ..... Любовта !
Всички ми се смеят , че съм различен ... аз пък им се смея ... защото сички са еднакви !!!!

Неактивен Roy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 620
  • Пол: Мъж
Re: плачът и болката
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2005, 14:35:46 pm »
За последен път , ми потекаха сълзички на ЦСКА-Леверкузен ... неможах да ги задържа , а иначе зависи от настроението и весели и тъжни неща могат да провокират сълзите ми :)
Единственото нещо, от което се нуждае злото за да
триумфира е, добрите хора да не правят нищо.

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: плачът и болката
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2005, 15:26:15 pm »
от радост съм плакала само веднъж. Беше адски глупаво като се замисля сега, обаче тогава така беше. тате ми подари първия фотоапарат за 15-тата ми годишнине и аз се разревах! Наще помислила, че бил дефектен! :)
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен GadNa_Ku4Ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 564
  • Пол: Жена
  • Where Is The love??? :((
    • myspace page
Re: плачът и болката
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2005, 15:57:55 pm »
Любовта..... , когато съм неразбрана , когато ми се карат нашите....Боли ме много за едно нещо , което не мога да кажа , но винаги се натъжавам адски много... [sad2] [cry] Не плача пред хора , а когато съм сама....просто не мога пред хора - е , само когато нещо ме е разсмяло много и тогава текат сълзи от радост :) Плача само , когато съм сама и съм се затворила в стаята ми на тъмно , заедно с плюшеното лъвче , слушайки някоя песен.....и така си плача тихичко самичка....
i az sym syshtata  [think]

Kelly{}Clarks0n``

  • Гост
Re: плачът и болката
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2005, 17:29:10 pm »
Любовта..... , когато съм неразбрана , когато ми се карат нашите....Боли ме много за едно нещо , което не мога да кажа , но винаги се натъжавам адски много... [sad2] [cry] Не плача пред хора , а когато съм сама....просто не мога пред хора - е , само когато нещо ме е разсмяло много и тогава текат сълзи от радост :) Плача само , когато съм сама и съм се затворила в стаята ми на тъмно , заедно с плюшеното лъвче , слушайки някоя песен.....и така си плача тихичко самичка....





И аз така...но с плюшено мече  [намиг]

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: плачът и болката
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2005, 17:39:11 pm »
Аз съм доста емоционална..но по принцип ме боли от любовта и нещастието на много близки за мен хора.
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен SLAN4ICE_18

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: плачът и болката
« Отговор #12 -: Октомври 17, 2006, 13:31:14 pm »
най мн ме боли и  плача когато любовта си отива от мен също така когато наи добрата ми приятелка ме убиди или ме излъже

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: плачът и болката
« Отговор #13 -: Октомври 17, 2006, 21:10:21 pm »
кое ви кара да плачете?Да проявявате слабост и да ви боли....с какво бихте сравнили това чувство...?
Всяка ситуация с която не мога да се справя.Всеки труден избор.Боли ме,когато съм неразбрана,когато съм неоценена.Това чувство на празнота не може да се сравни с нищо.
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Karamel4eto

  • Новак
  • *
  • Публикации: 40
  • Ne pla4y za tova koeto ne pla4e za teb!
Re: плачът и болката
« Отговор #14 -: Март 10, 2007, 18:49:44 pm »
Дори в момента плача эаради поредното преживяно раэочерование!И ако трябва да сам чесна ми е доста трудно! [reeeev] [reeeev] [reeeev]