Автор Тема: Идеи, Оплаквания, Въпроси.  (Прочетена 11584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #30 -: Май 06, 2006, 08:40:37 am »
на мен тая категория ми прилича на "сблъсък" в писмен вариянт !  [shame] [confused]

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #31 -: Май 06, 2006, 12:41:38 pm »
на мен тая категория ми прилича на "сблъсък" в писмен вариянт !  [shame] [confused]

Ами да ...::Mag1::... аз по нататака ще раздавам и бухалки за по разгорещените  хе хе
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #32 -: Май 06, 2006, 13:02:50 pm »
хихи  [lol] [lol]

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #33 -: Май 08, 2006, 19:59:07 pm »
http://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=7814.msg145551#msg145551

това заглавие ограничава - или или .. ами ако употребата или неупотребата е или не е нито една от посочените две възможности?!
сякаш нямаш право на собствено мнение. против съм и настоявам ако ще се пише за наркотиците, заглавието да бъде преформулировано.
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #34 -: Май 09, 2006, 21:27:49 pm »
http://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=7814.msg145551#msg145551

това заглавие ограничава - или или .. ами ако употребата или неупотребата е или не е нито една от посочените две възможности?!
сякаш нямаш право на собствено мнение. против съм и настоявам ако ще се пише за наркотиците, заглавието да бъде преформулировано.
Абсолютно съм съгласна! [confused]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #35 -: Май 09, 2006, 21:45:37 pm »
Има ли значение заглавието ? Ако имате да казвате нещо-казвате го :)
Вече май изяснихте въпросът с цензурата... тогава какъв е проблемът ?
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #36 -: Май 09, 2006, 21:47:55 pm »
и аз не виждам нищо нередно в заглавието  :)

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #37 -: Май 09, 2006, 22:02:31 pm »
http://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=7814.msg145551#msg145551

това заглавие ограничава - или или .. ами ако употребата или неупотребата е или не е нито една от посочените две възможности?!
сякаш нямаш право на собствено мнение. против съм и настоявам ако ще се пише за наркотиците, заглавието да бъде преформулировано.
Абсолютно съм съгласна! [confused]

това е проблемът. че въпросът не предоставя други възможности за отговор с това ИЛИ ?
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #38 -: Май 09, 2006, 23:59:41 pm »
Като модератор трябва да си дам мнението относно заглавието на темата. Ами мисля, 4е не е въобще подвеждаща, защото именно  това е въпроса: наркотиците един пропилян живот ли са  или разходка в рая? Именно с тях пропиляваме ли си живота или виждаме рая и искаме да останем там. А и темата не е само за наркотиците, а и за тревата, за екстазитата и т.н., а от приятели съм чувал, че с тях се посещава рая, а дали е така?
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #39 -: Май 10, 2006, 00:00:09 am »
А относно заглавието на темата - няма да се сменя.
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен lenika

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 290
  • Пол: Жена
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #40 -: Май 11, 2006, 12:08:21 pm »
Не искам да обиждам никой, но тази категория е меко казано глупава и излишна. Изобщо каква е тематичната и насоченост и с какво тя би могла да допринесе към цялостното развитие на stih4e.com? В изписаните 3 страници не видях НИТО ЕДИН смислен пост или нещо, което да подсказва, че категорията има развитие.
аз и той
Аз живея,защото живееш и ти!
Аз съм човек,защото човекът до мене си ти.
Моето щастие с твоето име наричам,
защото съществуващ и аз те обичам!!!

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #41 -: Май 11, 2006, 13:41:25 pm »
Не искам да обиждам никой, но тази категория е меко казано глупава и излишна. Изобщо каква е тематичната и насоченост и с какво тя би могла да допринесе към цялостното развитие на stih4e.com? В изписаните 3 страници не видях НИТО ЕДИН смислен пост или нещо, което да подсказва, че категорията има развитие.

Идеи, Оплаквания, Въпроси. се отнасят само за Часът на Мр_ФЛИРТ, а не за форума на стих4е.ком
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен lenika

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 290
  • Пол: Жена
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #42 -: Май 11, 2006, 20:42:17 pm »
Ами тогава си направи собствена страница и се благославай там колкото си искаш. Тук категорията ти е ТЪПАЯЯАААААА
аз и той
Аз живея,защото живееш и ти!
Аз съм човек,защото човекът до мене си ти.
Моето щастие с твоето име наричам,
защото съществуващ и аз те обичам!!!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #43 -: Май 11, 2006, 21:06:46 pm »
според мен всички теми от тая категория могат да намерят място в някоя от другите категории ... примерно за сексуалната култура-форум любов и еротика, за реализацията, както и сегашната тема-форум интересно и т.н... не виждам защо трябва отделна категория... но щом всички я смятат за добра и нужна коя съм аз, да определям коя категория става и коя не  :)

Неактивен lenika

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 290
  • Пол: Жена
Re: Идеи, Оплаквания, Въпроси.
« Отговор #44 -: Май 11, 2006, 22:26:47 pm »
според мен всички теми от тая категория могат да намерят място в някоя от другите категории ... примерно за сексуалната култура-форум любов и еротика, за реализацията, както и сегашната тема-форум интересно и т.н... не виждам защо трябва отделна категория... но щом всички я смятат за добра и нужна коя съм аз, да определям коя категория става и коя не  :)
Мила, за какви теми говориш? Тук не се разисква нищо. Не искам да се заяждам с никой, но няма смисъл от такива категории, които стават само за СПАМ. Дано Mr_FLIRT не се обиди за дето избухнах малко, но когато нещо не ми харесва трябва да го кажа.
аз и той
Аз живея,защото живееш и ти!
Аз съм човек,защото човекът до мене си ти.
Моето щастие с твоето име наричам,
защото съществуващ и аз те обичам!!!